Skocz do zawartości


Prophet Yahweh's UFO 12


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
36 odpowiedzi w tym temacie

#16

Luke.
  • Postów: 407
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Ja chcę zwrócić uwagę na tego kolesia tak ogólnie. ;-)
Jest bardzo pewny siebie i wyraźnie zależy mu na sławie. Robi sobie stronki w necie, udostępnia swoje nagrania...
Trochę mi to nie bardzo pasuje do kogoś, kto by dysponował taką "mocą" (wzywa Nole... haha)

On mi wygląda na... iluzjonistę... ;-)

Intersuje mnie nagranie dla TV i w mieście w tym ruchu, o którym mówił muhad. Co do pozostałych (tych co wskazał muhad na początku) przypuszczalnie mogą być nieprawdziwe. Toć pokazałem, że łatwo coś takiego zrobić we wcześniejszym poście. Mi "zrobienie" NOLa zajęło góra 15 minut! :-D
  • 0

#17

turrkus.
  • Postów: 851
  • Tematów: 15
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tu jest link z ktorego mozna sciagnac nagranie ze spotkania PY z reporterem abc-tv
http://uploads.above...Prophet_UFO.asf

edit: na tym filmie okolo 02.31 jest cos dziwnego, kula przez caly czas porusza sie w bez zadnych gwaltownych ruchow, a w tym momencie wystepuje tajemniczy "przeskok" kuli z wyzszego poziomu na nizszy- czyzby jakis blad przy tworzeniu fake'a :hmm:
  • 0

#18 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

To wszystki jest zbyt piekne zeby bylo prawdziwe  :-/  
Na tych filmach niby wszystko jest idealne, ale cos mi tu nie gra, tylko jeszcze nie wiem co :P

dj cinex, a nie masz moze linka do tego filmu nagranego przez stacje tv? Bo ja tego filmu szukam juz z pol godziny a wszystkie linki co znalazlem juz niestety nieaktywne :-|

]

turkus cos Ci nie gra po jestes sceptycznie nastawiony do tego i tyle..puki nie uwierysz tak bedzie...Bariera mentalna, paietaj ;-)
  • 0

#19

Halley.
  • Postów: 316
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

kurcze niesamowite, filmy wyglądają na autentyki.
Podczas oglądania przyszedł mi do głowy takie pomysł. Pamiętacie zapewne "list od federacji gwiezdnej" Tam jest napisane, że aby sie pojawili musi być zgoda jakieś części ludzi (juz nie pamietam dawno temu czytałęm), nie chcą łamać wolnej woli. I teraz sumując ten film + tamte słowa, nasuwa się konkluzja, że może właśnie tak trzeba? Mozliwe, że takie przywoływanie jest dawaniem zgody i zaproszeniem. Co o tym myślicie?
  • 0

#20

turrkus.
  • Postów: 851
  • Tematów: 15
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

turkus cos Ci nie gra po jestes sceptycznie nastawiony do tego i tyle..puki nie uwierysz tak bedzie...Bariera mentalna, paietaj ;-)

Nie jestem sceptycznie nastawiony. Wierze ze ziemie odwiedzaja statki "obcych". Sceptycznie to jestem nastawiony ale do tego konkretnego przypadku propheta yahwego :smile:
  • 0

#21 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

a mi sie wydaje ze niekoniecznie jest falszywym...

podpisuje sie pod wypowiedz Halley bo ma trafne spostrzezenia :smile:
  • 0

#22

Halley.
  • Postów: 316
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

podpisuje sie pod wypowiedz Halley bo ma trafne spostrzezenia

Właśnie muhad, coś w tym jest. Ostatnio do mnie bardzo mocno dochodzi, że nie wtsryczy tylko pierdziec, zę się chce to, czy tamto. Jeśli nie jest to poparte działaniem, to pozostaje w swerze życzeniowej. W końcu nie wystarczy powiedzieć, chcę iśc do kina. Trzeba tam pójść!
  • 0

#23 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Ten koles wola do NIch i widac nawet przejecie w jego glosie i mimice twarzy.
Gdyby wiecej ludzi mialo (zakladajac) tyle wiary co ten Zwolywacz to mysle ze bylibysmy swiadkami czestrzych obserwacji :smile:
  • 0

#24

sukkubus.
  • Postów: 23
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Niestety, przykro mi, ale muszę napisać, że według mnie to naciągane jak diabli :/
Na jednym filmiku widzimy balon, pomimo, że koleś uparcie jazgocze, że "to nie jest balon, to nie jest balon!", uparcie też powtarza, że "there's no tail - nie ma ogonka"... Bo się pewnie z niteczki urwał, niektóre balony mają takie patyki, które jak się urwą, to ich nie widać, zwłaszcza z takiej wysokości
Na innym filmiku mamy definitywnie ptaka, bo w pewnym momencie wyraźnie widać jak macha skrzydłami, z pewnością film został po nakręceniu poddany obróbce, bo ptak świeci na złoto, co daje niesamowity efekt.
Trzeba przyznać że koleś zadbał o sfilmowanie punktu odniesienia, czyli gdzie się znajduje, są insynuujące wiarygodność przejścia z filmowania ziemi na ujęcie nieba i odwrotnie.
Co nie zmienia faktu, że to bujda na resorach :)
  • 0

#25 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

a widzialas wszystkie filmy? ;-)

no przseciez zwolywal Nole nawet dla tv :smile:
  • 0

#26

Luke.
  • Postów: 407
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

no przseciez zwolywal Nole nawet dla tv

Jeden reporter i kamerzysta mnie nie przekonją. Ale nawet jeśli coś widzieli, to mógł to być balonik wypełniony helem zawieszony na jakiejś żyłce.

Może reporter wybrał miejsce, ale ten Wywoływacz NOL'i decyduje o kierunku obserwacji. Nigdy pod słońce... bo wtedy może być widoczna żyłka, a srebrny balonik odbija światło słoneczne tak, że niby sam świeci. :P Ktoś na dole decyduje o wysokości NOL'a, a wiatr robie resztę... Na koniec puszczmy żyłkę i NOL leci w kosmos...

Przy tym wywoływaniu dla TV ten Wywoływacz NOL'i najpierw stoi tyłem do słońca, a nawet jest minimalnie zwrócony w prawą stronę... Dzięki temu odwraca uwagę reportera. Reporter patrzy na tego Wywoływacza NOL'i co robi dziwne gesty, albo najwyżej spogląda w kierunku, w którym odwrócony jest Wywoływacz NOL'i (NOL i tak pojawi się gdzie indziej). Reporter i kamerzysta stoją po lewej stronie Wywoływacza NOL'i przez co bardziej obserwowalna jest część nieba po prawej stronie Wywoływacza NOL'i. A tym czasem NOL pojawia się po lewej stronie! Reporter i kamerzysta nie widzą, jak srebrny (czy tam złoty, bo świeci trochę na żółto) balonik wznosi się do góry, ale obserwują "NOL'a" dopiero jak już jest wysoko i jak im Wywoływacz NOL'i pokaże.

Dla mnie to iluzjonista. ;-)
  • 0

#27 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

tak tak :smile:

spiesk normalnie... ;-)

a Nasa to nie podejzewacie o spiski:)
  • 0

#28

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

tak tak :smile:  

spiesk normalnie... ;-)  

a Nasa to nie podejzewacie o spiski:)


Jakby ktoś zobaczył film Secret Space to by wiedział po części o co nam chodzi ...
  • 0



#29

Indoctrine.
  • Postów: 1450
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Sądzicie, że obcy nie mają nic innego do roboty, tylko przylatywać na każde wezwanie jakiegoś ziemianina?

Dla mnie to wygląda na fake, łatwo by było zmontować coś takiego. Baloniki, urządzenia radiowo sterowane...
  • 0

#30

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

... łatwo by było zmontować coś takiego. Baloniki, urządzenia radiowo sterowane...


Czekamy na Polskiego Prophet'a UFO ... do dzieła :)

Nie że w to wierze (a czy wierze to wywnioskować można z moich postów w tym temacie) ... ale skoro deklarujesz łatwość roboty ;)
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych