Skocz do zawartości


Zdjęcie

2009.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
43 odpowiedzi w tym temacie

#16

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Moje pierwsze spostrzeżenie.

Horoskop chiński zaczyna się różnie, dlatego należy zawsze sprawdzić. Podobnie jest w tym roku kalendarzowym. Do 15. stycznia jest jeszcze Rok Szczura, a dopiero od 16 stycznia zaczyna się Rok Bawoła. Dzieje się to dlatego, że opiera się na astrologii lunarnej. Czyli w swoich obliczeniach opiera się bezpośrednio do pozycji Księżyca. Księżyc ma wpływ na wodę, kieruje przypływami i odpływami. Ma na nas istotny wpływ.

Ruk13 -
"Dziwne, z innego źródła wyszło mi, ze jestem świnią tongue1.gif "

Druga uwaga.

Rok urodzenia jest naszym ^^ wewnętrznym zwierzakiem.

Zapomnieliście również o swoim miesiącu, a także godzinie ^Y^.

Jak mam zrobić również moją wersję horoskopu, podawajcie swoje daty urodzenia.
  • 0



#17

chlon.
  • Postów: 31
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

moja masz na moim profilu ;) ale jak Ci latwiej tu to prosze : 5 III 1992
  • 0

#18

Ruk13.
  • Postów: 18
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ha, świnie są bardzo inteligente! ;)

Moja data ur: 13 luty 1996, godzina 13:30 :]
  • 0

#19

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

thewake
02.10.1986 godz 5:55
Tygrysa łączy się z drzewem, które współdziała z harmonii z ogniem, a podporządkowane jest metalowi.
Jesteś z Roku Ognistego Tygrysa. Symbolizuje moc,siłę, odwagę, namiętność. Jest zwierzęciem wielobarwnym i rewolucyjnym, którego zachowania trudno przewidzieć. W Chinach wierzy się, ze strzeże przed demonami. Ich zapał potrafi być zapałem dla innych. Mają problem z zaufaniem innym, nie potrafią trzymać swoich emocji na wodzy. Tygrys uwielbia być Tygrysem. W głębi serca jest romantykiem. Zycie ich bywa wesołe. Silną stroną Tygrysa jest optymizm i przedsiębiorczość. Wiele pomysłów jest realizowanych dzięki ich umiejętnościom planowania i zdolnościom przywódczym. Tygrysy nie radzą sobie dobrze z niepowodzeniami.
Partnerem dla niego jest Pies, Koń,Świnią.
Trudno będzie się porozumieć z Bawołem, Wężem, Małpą.
Ognisty Tygrys nade wszystko ceni sobie niezależność. W tym roku aby być skutecznym, będziesz musieć szukać wsparcia u innych.
jesteś - wagą - żywioł - powietrze.
W zasadzie Wagi dążą do harmonijnego połączenia przeciwieństw. Stale szukają tego ideału. Noszą w sobie pragnienie piękna, harmonii, sprawiedliwości. Posiadają wyraźne poczucie społeczne i stale gotowe są do pośredniczenia. Zawsze też dostrzegają drugą str. konfliktu i dają jej również sprawiedliwość.
godz. 5.55 - królik. żywioł - drzewo.
godzina urodzenia wskazuje na to że los Ci sprzyja. W miarę upływu czasu twoja sytuacja dzięki pomocy rodziców. Nie zawsze jednak możesz liczyć na wystarczające wsparcie ze strony innych czosnków rodziny. Trudno powiedzieć jak potoczy się twoje życie uczuciowe w wieku 20 - 30 lat. W następnych latach na pewno ustatkuje się.
Tygrys - Królik
Oboje mają niezależna naturę. Na pewno Tygrysa energia bardziej rozpiera, Królik woli poświęcać czas na samotne przemyślenia.

Ruk13
13 luty 1996, godz 13.30.
Świnie łączy się z wodą, która współdziała w harmonii z drzewem, ale podporządkowana jest ziemi.
Świnie nastawione są do świata tolerancyjnie, pokojowo. Cechuje je optymizm., szybko dostosowują się do otoczenia. Zostawiają innym duży margines swobody. Nie należy tej postawy mylić ze słabością. Jeśli zachodzi konieczność, gotowe są do walki w obronie swojej i innych. Jest świetnym przyjacielem. Nie skrywa swoich motywów działania. Los sprzyja świniom.
Świnia drewno - często powinny pamiętać o przysłowiu " nie ma innego czasu niż teraźniejszość ",
Partnerem dla niej jest Zając i Koza, Tygrys.
Unikać powinna - Węża i Małpy.

jesteś - wodnikiem - żywioł powietrze.
Wodnik pragnie zostawić za sobą wszelkie więzi. Tak więc robi skok od osobistych interesów do ogólnoludzkich. Lubi swobodę i nie zależność. Musi jednak uważać aby z marzeniami i ideałami za bardzo się nie oddalić od rzeczywistości. Chętnie pracuje w grupie.
godz. 13.30 - koza - żywioł ogień.
godzina urodzinowa wskazuje że mogą cię spotkać pewne komplikacje i spory w życiu rodzinnym bądź uczuciowym. W miarę upływu czasu nieporozumienia te uda się stopniowo rozwiązać. Jesteś pełen życia i ciekaw otaczającego ciebie świata. Trudno ci się jest skupić się na jednej pracy. Z drugiej jednak strony twój badawczy stosunek do świata możne wywierać wpływ na innych.

Świnia - Koza - współdziałają. Świnia potrafi podsunąć dobra i rozsądną radę i czuwać aby sprawy nie posunęły się za daleko, aby sprawy nie wymknęły się spod kontroli. Nie psuje przy tym zabawy. Zazwyczaj świnia ma więcej zrozumienia do codziennych spraw, unika jednak niekoniecznego ograniczania możliwości twórczych kozy.
  • 0



#20

22z.
  • Postów: 555
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

A ciekawe kim ja jestem :) 22.12.1990 g. 15:00;
  • 0

#21

chlon.
  • Postów: 31
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A ciekawe kim ja jestem :) 22.12.1990 g. 15:00;



według chinskiego kalendarza to jestes koniem :D


rok 1990 jest rokiem: konia

Koń - dorodny, urodziwy i atrakcyjny, wyróżnia się w tłumie. Jest bardzo powierzchowny. Lubi wokół siebie widownię - lubi działać na pokaz. A że jest dowcipny, utalentowany i pełen czaru to z łatwością zawojuje każde towarzystwo. Jest osobą raczej inteligentą i błyskotliwą, niebrak mu taże sprytu. Z natury jest egoistą, dążym głównie do zaspokojenia swych własnych ambicji i potrzeb. Na ogół nie słucha niczyich rad, ma niezależną duszę.Kobiety spod tego znaku są przeważnie wesolsze od mężczyzn, którzy są zato dobrym politykami i dyplomatami. W miłości - atrakcyjny, pełen seksu, namiętny, potrafi się całkowicie zapomnieć, stracić głowę.


zycze powodzenia :D



a wlasnie zapomnialam godziny!
wiec moje urodziny to 5. 03. 1992 g. 5:55
  • 0

#22

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ana Mert - 26.11.1988, 22:22.
Smok jest związany z ziemią, która w harmonii współdziała z metalem, będąc podporządkowana drzewu. Smoki potrafią zachować się prowokująco w stosunku do otoczenia. Nagromadzonych jest w nich wiele emocji, chociaż trudno nazwać je sentymentalnymi. Obdarzone wieloma naturalnymi wdziękami , rzadko zdarza się że są niezauważone. Jest znakiem który właściwie posiada wszystkie daje zodiak całoroczny, wynika z tego, że trudno wyobrazić sobie Smoka ujarzmionego. Nie ma nic bardziej nieszczęśliwego niż ujarzmiony Smok. Smoki potrafią działać z potężna siła, i potrafią niszczyć z równie potężną.

Smok ma bdb relacje z Małpami, Szczurami a właściwie z wszystkimi znakami. No, możne trochę odmiennie widzi sprawy niż Pies.

Jesteś z roku Smoka - Ziemia - drzewo.
Urodziłaś się w roku Smoka, w jego naturalnym żywiole. Uwierz ,że Smok możne czegoś dokonać. Nie zrażaj się pierwszymi niepowodzeniami, gdyż żywioły sprzyjają twojej aktywności.Cokolwiek robi, nigdy nie ogranicza się jednak do rozpoczęcia akcji. Smok urodzony w roku Ziemi nadaje się do pracy w zespole. Ziemia zmusza do realistycznego myślenia.

26.11 - strzelec - ekspansja, poszukiwanie i ciągle rozwijająca się świadomość, często popycha go do przodu.

22.22 - godzina urodzenia jest godziną Świni - żywioł - Woda.
Masz zdolności manualne. Cechuje cię również wytrwałość. Przystępując do jakiegoż zadania, nie ustępujesz do puki nie doprowadzisz go do realizacji. Nie porzucasz w połowie rozpoczętych przedsięwzięć, nie lubisz pozostawiać spraw swojemu biegowi. Pilnujesz realizacji podjętych działań.

Smok - Świnia - Dobrze czują się w swoim towarzystwie.
  • 0



#23

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

chlon - 5. 03. 1992 g. 5:55
Przede wszystkim obdarzona jest szczególna inteligencja. Potrafi " widzieć" przebieg zdarzeń trochę z wyprzedzeniem. W mitologii chińskiej przedstawiana jest jako obrońca i szlachetny bojownik przeciwko niesprawiedliwości. Posiadają - podstępny - urok, czar pozwalający zjednać sobie niemal wszystkich. W wersji negatywnej charakteryzują się wrodzonym kompleksem wyższości. W wersji " pozytywnej " - idealnej potrafią być mistrzami we wszystkim. Sukcesy mogą odnosić bez względu na dziedzinę. Uczą się szybko. Dopasowują się do każdej sytuacji. Małpy maja duże wymagania w stosunku do innych znaków, z którymi się kontaktują. Sobie tez stawiają sobie podobne wymagania.
Oczarowuje właściwie wszystkie znaki. Może oprócz Tygrysa, Węża.
Bardzo dobre relacje ma z Smokami, Szczurami.



1992 - urodziłaś się w roku Wodnej Małpy. Postaraj się poszerzać wiedzę i doskonalić swoje umiejętności. Nauka nie tylko da ci satysfakcje, lecz także zaowocuje w przyszłości.

5.55 godz urodzenia jest - Zająca / Królika / - żywioł - Drzewo - już opisałam tę godzinę wyżej.

Małpa - Królik - obydwa znaki podtrawią korzystać z uroków życia. Pot rafia dostrzegać dostrzegać swoje silne i słabe strony. Małpa potrafi być twórczym i wspierającym partnerem. Baran daje się nieść fali.
  • 0



#24

Lis.

    jeden, jedyny i prawdziwy

  • Postów: 638
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

1995.14.09, noc z środy na czwartek. Ciekawe kim jestem?
  • 0



#25

Seroslav.
  • Postów: 213
  • Tematów: 17
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tutaj znajdziecie inny opis 2009-ego, bardziej numerologiczny.

2009'ty wg Rose of Sharon
  • 0

#26

Rockmenka85.
  • Postów: 148
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

18.09.1985 godz.14.29
Bawół jak się patrzy HEHE :D
Mam nadzieję,że to będzie dobry rok i w końcu zamknę pewne sprawy,które
się ciągną ho ho od dwóch lat :P
  • 0

#27

Asieńka.

    Wiedźma

  • Postów: 979
  • Tematów: 28
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Aidil dobra wróżko :) moja data to 22.11.1972 godz. 4.15
  • 0



#28

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

22z - 22.12.1990 g. 15:00
1990 - do 26 stycznia jest rokiem Węża w żywiole Ziemi.
Wąż - żywioł - Ogień.
Chińczycy uważają że rodzą się z naturalna mądrością. Powiedzenie kobiecie ze jest jak wąż było i jest największym komplementem. Działają niezmiernie aktywnie,ich motorem działania są niezależne od wewnętrznych impulsów, co powoduję że są nie zależne od otoczenia. Łatwo się uczą i rzadko popełniają ten sam błąd. Są zdecydowane i pełne życia. Swoje pomysły realizują energicznie i wytrwale. Umieją ocenić sytuację i wykorzystać nadążającą się sytuacje. Chociaż rzadko kierują się innych opiniami, są dobrymi słuchaczami i potrafią przyjść z pomocą. Potrafią rozpoznać potencjalne zagrożenie i natychmiast reagować. Bywa że Węże prowadzą niebezpieczne i pełne intryg życie.
Partnerem dla nich są - Bawoły, Koguty.
Trudno będzie Wężom znaleźć płaszczyznę porozumienia z Tygrysami, Końmi, świniami, Małpami.

22.12 - Koziorożec - żywioł Ziemia.
W Koziorożcu znajdujemy zasadę ograniczenia, które prowadzi do koncentrowania się na sprawach istotnych. Takie szlifowanie jadra istoty sprawy. Koziorożce własnymi siłami chcą osiągnąć cel, wierzchołek swojego życia.
Często skupiają się na realizacji swoich zamierzeń.

Urodziłaś się w roku Węża - w żywiole Ziemi - Daj sobie szansę i odkryj swoje talenty.
15 jest godz brzegową. Kozą w żywiole ogień i Małpa w żywiole Metalu.
Dlatego dobrze jak znamy minuty i sekundy.

Wąż - Koza -cenią przyjemności życia i nużą je sprawy codzienne. Baran jest bardziej marzycielski niż Wąż. Tam gdzie Wąż by się już wycofał, Baran nadal tam tkwi, mógł n nie zauważyć że można było się delikatnie wycofać.

Wąż - Małpa - obydwa znaki mają dużo energii, wyobraźni, aby radzić sobie z różnymi problemami. Potrafią razem współpracować. Węża cechuje większa rozwaga niż Małpę. Małpie na to brakuje cierpliwości. Możev właśnie to irytować Węża.






Właśnie tych kilka przykładów możne pokazać w jaki sposób powinno się podchodzić do horoskopu, i jak gazetowe są dalekie od prawdy.
To co przedstawiłam jest namiastka. Brakuje wielu elementów, ale właśnie to możne zachęci do poznawania starej wiedzy.
  • 0



#29

22z.
  • Postów: 555
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Jestem mezczyzna ;) Ale dzieki, bo nawet tak fajnie sie dowiedziec czegos nowego
  • 0

#30

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Asieńka - 22.11.1972 godz. 4.15
Szczur - osoby urodzone w tym roku są aktywne i inteligentne, potrafią wykorzystać nadarzające się okazje. I co ważne szybko wcielać w życie swoje pomysły. Maja silna wole, są ambitne. Mogą sprawiam wrażenie samolubnych i upartych, w istocie jest to jednak sposób angażowania się w wykonywanie konkretnego działania. Jeśli zaangażują się robią to bardzo poważnie i konsekwentnie.
Są energiczne i wszechstronnie uzdolnione.
Dobre relację Szczur będzie mieć z Szczurem, Bawołem, Smokiem, Małpą.
Trudne relację ze osobami z roku Konia, Koguta, Kozy.

1972 - jest rokiem Wodnego Szczura. Woda intelektualizuje i zwiększa dbałość o własny rozwój.

22.11 - Skorpion - żywioł Woda. Znakiem Skorpiona jest transformacja, przemiana. " umrzyj i stań się " - proces ten odbywa się na wielu płaszczyznach. Będzie musiał doświadczać jaką władzę maja nad nim jego własne wyobrażenia i emocje. Przejście przez przemiany, które wyzwoli go od jego uzależnień, wyobrażeń pozwoli mu przejść do nowego " życia ".

4.15 godz - Tygrysa w żywiole Drzewo. Naturalnym żywiołem Tygrysem jest Drzewo. Drzewo niszczy Ziemię.

Szczur - Tygrys
Oba znaki potrzebują stymulacji i zmiany. Szczur lubi stawiać czoło nowym wyznaniom i podobnie jak Tygrys nudzą go codzienne obowiązki. Szczur lubi bezpieczeństwo, Tygrys ma beztroskie podejście do życia.



paranormal - 1995.14.09


1995 - jest rokiem Świni w w żywiole Drzewa. Już opisałam ten rok, odszukaj sobie ;-).

14.09 - Panna - żywioł Ziemia.

Panna rozumie wzajemne zależności i oddziaływania pomiędzy przejawami życia. Panny pragną panować nad uczuciami i wydarzeniami swojego życia, aby nie zdawać się bezradne poddawanie jego biegowi.
Przed ryzykiem poddania się życiu nierzadko uciekają w kanony zachowań a poszukując orientacji w życiu łatwo mogą w zasadach i regułach.

Rockmenka85 - Tobie ^^ odpowiem w tym tygodniu.


Dobra wróżka - wiesza buty na kołku - do następnego roku ^^.
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych