Skocz do zawartości
Zdjęcie

Zagadkowy materiał znaleziony w kraterze powstałym po upadku niezidentyfikowanego obiektu w Las Vegas


 • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1

Pingwin
 • Postów: 443
 • Tematów: 28
 • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Zagadkowy materiał znaleziony w kraterze powstałym po upadku niezidentyfikowanego obiektu w Las Vegas


No, nareszcie naprawdę porządny materiał. Pamiętacie ?rozbicie UFO w Las Vegas? sprzed kilku miesięcy? Nie? To czas sobie przypomnieć, bo właśnie jakiś człowiek znalazł w kraterze po owym UFO ?skałę/metal nieznanego pochodzenia i rodzaju?.

Zdjęcia obiektu:

Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika

Przypomnijmy sobie teraz, co się działo kilka miesięcy temu.

14 maja News Channel donosił o rozbiciu się niezidentyfikowanego obiektu na południu Las Vegas. Obiekt był turkusowej barwy i z ogromną siłą uderzył w ziemię. Duża liczba świadków potwierdziła, że zaraz po rozbiciu się obiektu, na miejsce przybyło 5 czarnych helikopterów (czyli nieoznakowanych), z czego jeden to model SkyCrane przeznaczony do przenoszenia drogą powietrzną obiektów o wielkiej wadze, np. czołgów czy... powracających na Ziemię modułów dowodzenia statków wystrzelonych w kosmos.


Videoreportaż KLIK

Świadkowie zdarzenia twierdzą, że helikopter SkyCrane odleciał w asyście pozostałych czterech z załadowanym obiektem.

Dla przypomnienia: czarne helikoptery są częścią teorii spiskowej, według której niezidentyfikowane helikoptery, pozbawione oznaczeń, pomalowane na czarno wykonują w niejasnych celach loty nad terytorium Stanów Zjednoczonych. Ich obecność jest często związana z niezidentyfikowanymi obiektami i niektórymi ludźmi, którzy są autorami zdjęć przedstawiających takowe.

Interesujące jest nie tyle to, że przybyły tam czarne helikoptery, ale to że wśród nich był model Sky Crane, który odleciał z obiektem. Odkładając na bok dość powszechne teorie o UFO, warto zastanowić się nad tym, czy przypadkiem nie był to... moduł dowodzenia promu kosmicznego, który powrócił na Ziemię. Wcale bym się nie zdziwił, gdyby NASA przeprowadzała misje nie powiadamiając o tym opinii publicznej.

Poniżej zdjęcia modelu SkyCrane (nie związane z tą konkretną sprawą). Helikopter ten jest przystosowany do transportowania ogromnych ciężarów.

SkyCrane z kontenerem

Dołączona grafika

Czy części znalezione przez użytkownika TheRockinCactus mogą być odłamkami takowego modułu?

Dołączona grafika

Dawno temu, w czasach kiedy w Polsce rozbite UFO czekałaby co najwyżej przyszłość na skupie złomu, naukowcy z NASA natrafili na przeszkodę ? jak ochronić kadłub promu kosmicznego powracającego w atmosferę ziemską przed ogromną temperaturą powstałą w skutek tarcia oraz intensywnego promieniowania słonecznego? Dla amerykańskich naukowców nie ma rzeczy niemożliwych, więc i na to znalazła się rada - Thermo-Shield (Termo-Tarcza, tarcza termiczna). Jest to rodzaj ?tarczy? zrobionej z próżniowych mikrocząsteczek ceramicznych (ceramic-bubbles) z krzemu, które jako kafle na zewnętrznej powłoce promu kosmicznego opierają się ekstremalnym warunkom termicznym. Niestety, nie wiem czy materiał ten przyciąga magnes (ceramika nie, a krzem tak ? ot, rozterka). Nie wiem też, jak wygląda po ponownym wejściu w atmosferę.


Przypadek ten jest niezwykle rzadki ? której by opcji nie wybrać (UFO czy moduł promu?) to rezultat jest więcej niż interesujący

Opracował: ? 2008 Chupas, www.pathomidae.hosted.pl

źródło
 • 0

#2

above
 • Postów: 509
 • Tematów: 46
 • Płeć:Mężczyzna
 • Artykułów: 2
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

ciekawe

teraz tak, co do misji o ktorych nie jestesmy informowani to więcej jak pewne, ze na przestrzeni lat sie odbyly takowe misje w róznych celach.
po 2, faktycznie ciekawe spekulacje, iz jest to kawałek ''nowej osłony'' promu kosmicznego, w koncu na cos dziesiatki milardow dolarow są wydawane na tzw 'czarne projekty' i wie to chyba kazdy.
3 opcja, cos nie z naszej planety, ja bym obstawial opcje 2 :) ale kto wie
 • 0

#3

Pawel_C
 • Postów: 8
 • Tematów: 0
 • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dlaczego wszystkie zdjęcia które mogą nawiązywać do UFO muszą być słabej jakości ? Żyjemy w czasach gdzie telefonem komórkowym jesteśmy zrobić zdjęcie "bardzo dobrej jakości" (jak na tel ;) ) w dosyć wysokiej rozdzielczości.
Chodzi mi dokładnie o te zdjęcia znaleziska.

Ale tak po za tym, ciekawa sprawa.
 • 0

#4

LS-D
 • Postów: 132
 • Tematów: 0
 • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dlaczego wszystkie zdjęcia które mogą nawiązywać do UFO muszą być słabej jakości ?


By dopiero po odpowiedniej obróbce można było stwierdzić, ze to fejk, a co niech się ludzie pomęczą trochę. Słabe zdjęcie = autentyczność, nadal dla niektórych osób. Słabej jakości materiał łatwiej sfałszować...
 • 0Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych

stat4u