Skocz do zawartości


Zdjęcie

Krótki przegląd zmian na forum - 01.11.2008


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
32 odpowiedzi w tym temacie

#16

Confident.
  • Postów: 240
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie ma ani jednego głosu za, więc proponuje tą "ustawe" szybko skasować, a w zamian odejmować ujemne reputki co miesiąc, jak już poruszona została ta kwestia ; p Albo wogóle skasować reputację, bo prędzej czy później większość będzie na zerze.

#17

Millowisck.
  • Postów: 257
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Trochę to bezsensu ale jakoś się nie przejmuję tymi pkt reputacji teraz, a nie tak dawno trochę mi na nich zależało, w sumie to dziwne że wirtualne gwiazdki tak dużo znaczą dla wielu osób.
Pomysł jest zły

#18

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

^^ mówisz wirtualne gwiazdki ?
Gdyby wyrażały tylko akceptację poglądów ?
Oceniały wkład pracy ?
Takie gwiazdki nijak się mają do poziomu posiadanej wiedzy w określonym temacie.
Czy ilość tak zdobytych gwiazdek - mówi coś o poziomie ?

Czy bycie sponsorem - jest jednoznaczne z posiadaniem wiedzy ?

Stwarzanie elity forum za pomocą takich kryteriów a później obrana tego jest co najmniej zabawna.



#19

Millowisck.
  • Postów: 257
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Elita forum, śmiesznie to brzmi dla mnie.
Rozumiem że dla wielu użytkowników tego forum reputacja jest dużą motywacją, starają się wnieść coś do tematu, pisać posty na poziomie, dlatego ten pomysł, jest po prostu kiepski.

Reputacja na forum jest jak oceny w dzienniku, nie zawsze przedstawia prawdę.

#20

judas666.
  • Postów: 1468
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

W moim mniemaniu reputacja nie jest nagrodą dla użytkownika tylko informacją dla innych.
Mnie to w sumie zwisa, ale czasami zaglądam do czyjejś reputacji (jak ma minusową).
Do pracy mobilizuje nagroda. Kara najwyżej zniechęca.

#21 Gość_Burnago

Gość_Burnago.
  • Tematów: 0

Napisano

Nie wiedziałem że zmiany na forum nabiorą tak beznadziejny kierunek... porażka.
Generalnie przyłączam się do wszystkich poprzednich postów kolegów i jestem przeciwny pomysłowi z malejącą reputacją na forum.

#22

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Marrakech - pisząc o elicie, pisałam z sarkazmem.

Są osoby, które znajdując się w grupie uzurpują sobie do razu posiadanie wielu, wielu przymiotów.



#23

Mond73.
  • Postów: 125
  • Tematów: 48
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Moge zaptyac po raz drugi gdzie tu sens i logika ?? Trudno ja tutaj znalezc. Moze nalezy calkowicie zlikwidowac reputacje,ale to raczj niemozliwe bo : ludzie sie przywiazali do gwiazdek :-) , sponsoring sie zmniejszy, reputacja straci swoje dotychczasowe znaczenie(moze byc znacznie czesciej przyznawana z racji utraty 1go punktu co miesiac), ogolnie zwiekszy sie niezadowolenie ludzi na brak tego co napisalem na samym poczatku (brak sensu i logiki). Tak jak napisalem we wczesniejszym poscie moge stracic wszystkie gwiazdki natychmiast, ale przy faktycznym stanie reputacja zaznaczam ,ze zaczynam rozdawac ja znacznie chcetniej niz kiedys. Moze wlasnie o to chodzi :-) Moze to wlasnie doprowadzi do jakiegos logicznego posuniecia ??

#24 Gość_CriticalErr0r

Gość_CriticalErr0r.
  • Tematów: 0

Napisano

Administrator to prawdziwy specjalista od komplikowania prostych spraw.

Tłumaczenie tematów wychodzi mu bardzo dobrze, to idzie na duży plus, natomiast prowadzenie forum i
co za tym idzie sprawy czysto techniczne to kompletny niewypał.

weźmy tylko te nieszczesną reputację:
a to dodatkowe plusy za status moderatora, a to dodatkowy temat "reputacja zażalenia" i w nim dziesiątki stron chaosu, następnie zdjecie tego tematu, a to z kolei comiesięczne odejmowanie plusów, likwidacja reputacji, przywrócenie reputacji i tak w kółko.

jak ja już widze temat typu
Krótki przegląd zmian na forum - xx.xx.20xx, to aż boje sie wchodzic co znowu przez adminstrację zostało wymyślone.

Eurycide - pomyslałes o tym, że może masa ludzi jest zadowolona z tego co jest, nie z twoich nowych pomysłów ????
chyba nie :)


pomijam już czarowanie z wyglądem, skorkami, czy chocby durnymi fawiconami - na które był konkurs
a w efekcie i tak zwyciezki favicon i tak zostal zapomniany.

dziękuję.

#25 Gość_Bayakus

Gość_Bayakus.
  • Tematów: 0

Napisano

Ja czekam na wypowiedź eurycide.Bo już od dłuższego czasu nic w tym temacie nie napisał.Może jednak zmieni zdanie i powróci stary dobry system :mrgreen: sprzed kilku dni.

#26

Ivellios.

    ÓSMY ZMYSŁ

  • Postów: 1625
  • Tematów: 401
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 109
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ja w ogóle odnoszę wrażenie, że VRP stało się dla Eury'ego takim miejscem do eksperymentowania...
A najbardziej uczepił się tej reputacji. Tak jakby to była najważniejsza część VRP.



#27

judas666.
  • Postów: 1468
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Jego forum i może z nim robić co chce :) Eksperymentować gdzieś trzeba, a jak się komuś nie podoba, to nikt nie zmusza do wchodzenia. Dla Euriego brak forum znaczyłby więcej czasu i mniejsze wydatki. No ale po Polakach docenienia czyjejś pracy się nie spodziewam.

#28 Gość_Bayakus

Gość_Bayakus.
  • Tematów: 0

Napisano

No TAK JUDAS ale przecież my doceniamy jego pracę tylko ten pomysł jest nieco dziwny.Na początku nawet myślałem że jest kilku adminów a tu się okazuje że tylko on nim jest.Także zdaje sobie sprawę ile musiał poświęcić tej stronie czasu.Czekamy więc na jego wypowiedź.

#29

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Z uwagi na liczne protesty rezygnuję z wprowadzenia:

Ponadto, wprowadzona została zasada "reputacja dąży do zera". Pierwszego dnia nowego miesiąca wszyscy użytkownicy forum tracą 1 punkt reputacji. Nie dotyczy to osób, które nie posiadają reputacji lub wartość punktowa ich reputacji jest mniejsza od zera, a także pomija jedyną grupę - "Zasłużeni". Zasługi danej osoby dla forum z upływem czasu stają się mniej ważne i są "zapominane" - co symulowane będzie dążeniem reputacji do zera i lepiej odda wartość aktualnie posiadanej reputacji. Skrypt ten będzie rozbudowywany.

odebrane punkty zostały przywrócone. Nie dotyczy to osób, które posiadały 1pkt i utraciły go do zera. W tym przypadku przywrócenie tego punktu nie jest technicznie możliwe*

ps. prosiłbym moderatorów o wyrażanie opinii PRZED wprowadzeniem zmian na forum.

* - algorytm dokonałby inkrementacji w przypadku każdej osoby posiadającej 0 pkt.



#30 Gość_Bayakus

Gość_Bayakus.
  • Tematów: 0

Napisano

Ja osobiście bardzo ci dziękuje że jednak pomimo tego iż jesteś adminem uszanowałeś zdanie innych i za brak przerostu ego.


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych