Skocz do zawartości


Zdjęcie

UFO nad Turcją. Perfekcyjne zbliżenia!!!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
55 odpowiedzi w tym temacie

#16

Dedek.
  • Postów: 170
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

iekawe czemu dziwnym trafem 1 osoba widziała ufo tyle razy, a np ja ani razu albo ktoś z was...


Jest kilka mozliwosci:

1) Region zamieszkania.

Niektore regiony sa czesciej odwiedzane przez UFO niz inne. Tak samo jak z turystyka. Czesciej ludzie jezdza do Egiptu niz na Antarktyde.


2) Zwracanie uwagi na światla na niebie.

Autor filmow jest STRÓŻEM NOCNYM - czyli jak sama nazwa wskazuje, swoja prace wykonuje w nocy, a wtedy najlepiej widac swiatelka na niebie.


3) Ewentualne znajomości programów graficznych.

Niektórzy po prostu mogą się lepiej znac na takim np. Photo Shopie. ;)
  • 0

#17

zygix.
  • Postów: 671
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Tureckie zakłady lotnicze TAI współpracują m.in.z amerykańskimi firmami takimi jak Boeing,Northrop Grumman czy agencją DARPA jak również z izraelską firmą IAI...Projektują i produkują ,,bezpilotowe samoloty latające''.Więc ja się przyczepię do zdjęcia nr.3

Dwa światełka z tyłu i lekko spłaszczony przód, trochę jak nasze współczesne myśliwce.

No może nie myśliwce a tzw.,,bezpilotowce''bsl, występujące pod wieloma skrótami(najczęściej UAV ).Turcja jest sojusznikiem USA a wspomniane zakłady TAI współpracują z Boeingiem,więc prawdopodobne jest,że na zdjęciu nr.3 ukazany jest ten ,,spłaszczony''obiekt . ;)

Na zdjęciu nr.1,,Latający trójkąt''..Mi to przypomina izraelskiego IAI Harpy wykorzystywanego m.in.przez Turcję...Chyba,że Turcy testują swój nowy UCAV podobny np.do tego BAE Taranis .

,,Światełka nad wodą''..to może być również jakiś ,,bezpilotowiec'',jakiś prototyp podobny do tego prototypu ..

nie wiem czemu ale wydaje mi się bardzo plastikowy.

Jak cała reszta :rotfl:
  • 0

#18

Pomaranczka.
  • Postów: 370
  • Tematów: 4
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Czyżby nasze wątpliwości zostały rozwiane ? Albo w połowie rozwiane ?
Mi jakoś ciężko uwierzyć nadal, że gościu widywał ufo dzień po dniu i to w różnych miejscach. To jak ja bym pierw widziała ufo ze swojego okna a za 2 dni kilka km dalej nad jeziorem.
  • 0



#19

AndiDVB.
  • Postów: 118
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

a czy zwrociliscie uwage na ta postac na przyblizeniu??

wyglada jak typowy szarak nawet widac wielkie czarne oczy zrobcie sobie przyblizenie na kompie

wielka glowa i cienka dluga szyja
  • 0

#20 Gość_Muhad

Gość_Muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Sorki, ale wątpię by turcy mieli sprzęt, króry porusza się w taki sposób i to bezszelestnie :)
  • 0

#21

Confident.
  • Postów: 240
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Bardzo dziwi mnie fakt, że koleś nie kupił lepszej kamery żeby to sfilmować.
Po pierwsze rozumiem że za pierwszym razem mógł myśleć że to przypadek, za drugim "no cóż pewnie już się nie pojawi", za trzecim "to pewnie ostatni raz" ale do jasnej cholery, przecież to się pojawiło KILKANAŚCIE razy.
Jak widze że koleś 12 raz filmuje takim badziewiem, to szlag może trafić człowieka. Jak nie miał kasy to mógł pożyczyć od kogoś kamere, i po prostu czekać przy piątym czy szóstym razie. A dlaczego tego nie zrobił? Odpowiedź jest bardzo prosta, po prostu wciskany jest tu kit. Dziękuje za uwage.
  • 0

#22

above.
  • Postów: 509
  • Tematów: 46
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

no tak, ja akurat bym nie kupil kamery za niewiadomo ile pieniedzy ,,, pozyczyc od kogos takze nie mam, wiec .... ?

- co do filmow, zdjec zdziwilo mnie to przyblizenie na ''kokpit'' ? gdzie widac postać :o fake? czy nie, ciekawe mimo to!
  • 0

#23

Confident.
  • Postów: 240
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

no tak, ja akurat bym nie kupil kamery za niewiadomo ile pieniedzy ,,, pozyczyc od kogos takze nie mam, wiec .... ?


Dziwne tłumaczenie. Miał tyle możliwości, że to aż wydaje się dziwne. Mógł kupić(kamera w moim aparacie cyfrowym za 500zł nagrywa parokrotnie lepiej), mógł pożyczyć, ale mógł też skontaktować się z jakimś UFOlogiem, pokazać mu poprzednie nagrania i na pewno wszystko by się polepszyło.
Zresztą nie rozumiem, jak UFO się pojawiło np. po raz 6, to on nagrał to, a później nic z tym nie robił? Zobaczył UFO, a później poszedł zjeść zupe? Nie jestem w stanie w to uwierzyć. Samo to, że kasa za kamere zwróciła by mu się paroktrotnie gdyby sprzedał te nagrania. Nie zrobił nic, żeby było to bardziej wiarygodne mimo że UFO pojawiało się notorycznie. Takiemu gościowi, to ja nie uwierze. Tyle.
  • 0

#24

Ivellios.

    ÓSMY ZMYSŁ

  • Postów: 1625
  • Tematów: 401
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 109
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jak widze że koleś 12 raz filmuje takim badziewiem, to szlag może trafić człowieka. Jak nie miał kasy to mógł pożyczyć od kogoś kamere, i po prostu czekać przy piątym czy szóstym razie. A dlaczego tego nie zrobił? Odpowiedź jest bardzo prosta, po prostu wciskany jest tu kit. Dziękuje za uwage.

No toż to przecież oczywiste, że jak zobaczy trzy razy UFO to wyda 10 000 lirów na superwypasioną kamerę, żeby to cuś sfilmować...

No co jak co, ale jak niektórzy zapodadzą "argument", to można z krzesła spaść. Nie wiadomo tylko, czy ze śmiechu, czy z rozpaczy nad ich głupotą.

Czyli 99,(9)% filmów z UFO to fałszywki, bo zostały zrobione dupiatym sprzętem? No zlituj się, chłopie...
  • 0



#25

Confident.
  • Postów: 240
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Czyli 99,(9)% filmów z UFO to fałszywki, bo zostały zrobione dupiatym sprzętem? No zlituj się, chłopie...


Tak, 99 % filmów z UFO to fałszywki, ale wcale nie dlatego że zrobione zostały dupiastym sprzętem. I nie wiem po co generalizujesz te zjawiska, skoro ja wypowiadam się tutaj o jednym konkretnym.

Natomiast co do tematu, to ty się zlituj. Jeżeli gość widzi raz UFO, później widzi następny raz, i następny i następny i następny i tak jeszcze pare razy, to nie wiem jakim trzeba być idiotą żeby nie kupić lepszego sprzętu tylko po raz 10 kamerować takim badziewiem. Zresztą sprzęty nie są teraz jakoś specjalnie drogie, żeby musiał sprzedać dom i kupić. I to nie jest jakieś zadupie, czy Afryka, i nie wierze że nie miał znajomych z lepszym sprzętem. Po prostu, podsumowując gość który widzi UFO parenaście razy w tym samym miejscu, i to w odstępie czasowym, i ciągle kameruje to jakimś szajz(s)em jest dla mnie po prostu śmieszny, i CAŁKOWICIE niewiarygodny. Chcesz to sobie w to wierz.
  • 0

#26 Gość_Horror

Gość_Horror.
  • Tematów: 0

Napisano

Człowieku idź po binokle i spójrz raz jeszcze na film chocby z nad morza hehe :)

Binokle powiadasz?
"Przygadał kocioł garnkowi". Napiszę to wyjątkowo jeszcze raz.
Niemalże te same ujęcia, obiekty i pejzaż. ALE INNA DATA! Pomyśl trochę. Jakiż to cud spowodował że autor utrwalał to samo w odstępach dni, a czasami miesięcy.
Albo inaczej. Wyłuskam to następująco:
1) czas filmu 3min04sek (27 MAY 2008) = czas filmu 5min14sek (08 JUN 2008)
2) czas filmu 3min42sek (29 MAY 2008) = czas filmu 7min19sek (11 JUN 2008)
3) czas filmu 10min38sek (16 JUN 2008) = czas filmu 13min47sek (02 JUL 2008)
4)... nie ma sensu tego ciągnąc.
Dopasuj sobie lepiej jak chcesz ja nie leciałem poklatkowo.
Prześpij się z tym lub nie. Pewnie i tak nie dostrzeżesz podobieństw i 'dziwnych zbiegów okoliczności'.

Od kiedy chipsy latają?? Jak się nie ma czego przyczepic, to czepiamy się pogody hahaha

Nie wiem o co chodzi z tymi chipsami ale gratuluję metafory. A tak na marginesie to chipsy 'latają'. Wystarczy wprawic je w 'ruch' wyrzucając w eter i przez krótką chwilę... latają. Amen.

To tyle w tym temacie.
  • 0

#27

AndiDVB.
  • Postów: 118
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

to tak samo bylo z Maierem i jego przed potopowa kamera 8mm
tez nie kupil nowej bo tylko taka stara 8mm mogl obslugiwac jedna reka (jest bez reki )


obejrzyjcie film w klatka po klatce w zwolnionym tempe

ten ludek w cokpicie obraca sie raz patrzy na wprost raz w bok

postaram zrobic obrubke i zmontuje kawalek filmu i puszcze wam
  • 0

#28

Ivellios.

    ÓSMY ZMYSŁ

  • Postów: 1625
  • Tematów: 401
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 109
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Confident, to pokaż mi kogoś, kto specjalnie kupuje wypasiony sprzęcior, żeby "kiedyśtam gdzieśtam" przypadkowo zarejestrować na nim UFO.
  • 0



#29

oops.
  • Postów: 86
  • Tematów: 1
Reputacja Zła
Reputacja

Napisano

w dzisiejszych czasach zrobic taki fotomontaz to nic nadzwyczajnego

http://www.smog.pl/w..._okna_samolotu/
http://www.smog.pl/w...8/ufo_w_paryzu/
  • 0

#30 Gość_Muhad

Gość_Muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Natomiast co do tematu, to ty się zlituj. Jeżeli gość widzi raz UFO, później widzi następny raz, i następny i następny i następny i tak jeszcze pare razy, to nie wiem jakim trzeba być idiotą żeby nie kupić lepszego sprzętu tylko po raz 10 kamerować takim badziewiem. Zresztą sprzęty nie są teraz jakoś specjalnie drogie, żeby musiał sprzedać dom i kupić. I to nie jest jakieś zadupie, czy Afryka, i nie wierze że nie miał znajomych z lepszym sprzętem. Po prostu, podsumowując gość który widzi UFO parenaście razy w tym samym miejscu, i to w odstępie czasowym, i ciągle kameruje to jakimś szajz(s)em jest dla mnie po prostu śmieszny, i CAŁKOWICIE niewiarygodny. Chcesz to sobie w to wierz.


sory stary, ale np. ja gdybym widział kilkanaście razy nola i filmował, to w moim przypadku NIE MAM kasy na lepszy sprzęt, a moi znajomi to obsługują tylko aparaty z komórek. Ty sobie myślisz, że kupno czegokolwiek, to pierdnięcie? To nie to samo, co pójście do sklepu po bułeczki z rana. Mnie osobiście w tej chwili nie stac nawet na najtańszy sprzęt multimedialny, więc Twoja argumentacja jest do kitu.



Binokle powiadasz?
"Przygadał kocioł garnkowi". Napiszę to wyjątkowo jeszcze raz.
Niemalże te same ujęcia, obiekty i pejzaż. ALE INNA DATA! Pomyśl trochę. Jakiż to cud spowodował że autor utrwalał to samo w odstępach dni, a czasami miesięcy.
Albo inaczej. Wyłuskam to następująco:
1) czas filmu 3min04sek (27 MAY 2008) = czas filmu 5min14sek (08 JUN 2008)
2) czas filmu 3min42sek (29 MAY 2008) = czas filmu 7min19sek (11 JUN 2008)
3) czas filmu 10min38sek (16 JUN 2008) = czas filmu 13min47sek (02 JUL 2008)
4)... nie ma sensu tego ciągnąc.
Dopasuj sobie lepiej jak chcesz ja nie leciałem poklatkowo.
Prześpij się z tym lub nie. Pewnie i tak nie dostrzeżesz podobieństw i 'dziwnych zbiegów okoliczności'.


Koleś weź się ogarnij i przeczytaj tytuł tematu. Jest to kompilacja nagrań, czyli różne nagrania z różnych dni.
Nie wiedzę w datach i sekundach nic nadzwyczajnego, bo zlepek różnych filmów, to zlepek.


Nie wiem o co chodzi z tymi chipsami ale gratuluję metafory. A tak na marginesie to chipsy 'latają'. Wystarczy wprawic je w 'ruch' wyrzucając w eter i przez krótką chwilę... latają. Amen.

To tyle w tym temacie.



żenujące. rzuc chipsa w nocy i go sfilmuj. Zobaczymy co Ci wyjdzie. Albo nie. Rzuc chipsem prosto w morze, to może będzie chodził na boki, jak w filmie i jeszcze świecił :)
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych