Skocz do zawartości


Zdjęcie

Tajemniczy obiekt zarejestrowany w kosmosie ...


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
64 odpowiedzi w tym temacie

#46

turrkus.
  • Postów: 851
  • Tematów: 15
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Podany link do konferencji nie działa. I są to duże pliki. Wolę coś p2p.

eltom, specjalnie dla Ciebie torrencik :P
http://www.mininova.org/tor/208824
  • 0

#47

eltom.
  • Postów: 204
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Już ściągam.
  • 0

#48 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

eltom co do 5 filmu ktory Ci podalem to jakbys nie zauwazyl to nie jest flota ptakow..nawet porownali flote ptakow do floty tych obiektow.zasadniczo sie roznia prawda?

wiec nie rozumiem jak mozesz sie upierac przy tym ffilmie?

dwa pierwsze jak napisales ze nie wiesz...oczywiscie ze wiesz tylko nie chcesz sie przyznac samemu sobie co na nich widzisz :smile: z reszta filmow tez bym polemizowal :smile:
  • 0

#49

eltom.
  • Postów: 204
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Są różne formacje ptaków. I porównywanie np. stada gołębi z kluczem kaczek jest bezsensowne.
Ja się nie upieram, tylko taki jest mój osąd. Każdy może mieć inny.
Dwa pierwsze opisałem, że nie wiem... bo nie wiem, co to może być. Może być ufo, może być coś innego. I nie upieraj się, że ufo w sensie obcej cywilacji, bo ufo, to sam wiesz, czego jest skrótem.
Oczywiście, że można polemizować, po to tu jesteśmy. Ludzki umysł może interpretować te zjawiska w różny sposób. Nieraz trzeba spojrzeć na takie obrazy pod innym kątem, niż tylko ufo. Dopiero, gdy wszystkie racjonalne wyjaśnienia nic nie dają, można zacząc interpretować to pod kątem obcych.
  • 0

#50

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Obejrzałem też film 30 minutowy z konferencji o ufo. Większość filmów ukazuje wiele białych punktów latających w różne strony. Dla mnie to śmieci ze stacji i z orbity Ziemi, resztki paliwa itp. Dziwi mnie tylko, że w dobie przekazów satelitarnych wszystkie te filmy są robione kamerami z epoki braci Lumiere. Byle reporter dysponuje lepszym sprzętem i ujęciami.


:huh2: mowisz o tym nagraniu obiektow sledzonych przez radar??
  • 0



#51

eltom.
  • Postów: 204
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie wiem, czy to radar. Chyba normalna kamera. Widać jakiś pasek i dookoła różne białe plamki. Z tymi plamkami, to jakaś paranoja. Czy myślisz, że setki ufo latają sobie dookoła stacji bez ładu i składu? Dla mnie to jakieś paprochy kosmiczne podświetlone ostrym światłem. Może słonecznym. I to bardzo blisko obiektywu. Porównaj je ze zdjęciami kul światła w zakurzonym pomieszczeniu i podświetlonych fleszem. Wygląda to bardzo podobnie. Tu zamiast flesza jest dużo mocniejsze światło Słońca. Ze stacji są usuwane różne odpady i po robicie krążą tysiace śmieci. Zaczynając od rękawiczki, któregoś z rosyjskich kosmonautów, po różne zgubione narzędzia i całą resztę złomu. NORAD śledzi te wszystki kawałki, ale te większe. Tego pyłu już nie.
  • 0

#52

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Nie wiem, czy to radar. Chyba normalna kamera. Widać jakiś pasek i dookoła różne białe plamki. Z tymi plamkami, to jakaś paranoja. Czy myślisz, że setki ufo latają sobie dookoła stacji bez ładu i składu? Dla mnie to jakieś paprochy kosmiczne podświetlone ostrym światłem. Może słonecznym. I to bardzo blisko obiektywu. Porównaj je ze zdjęciami kul światła w zakurzonym pomieszczeniu i podświetlonych fleszem. Wygląda to bardzo podobnie. Tu zamiast flesza jest dużo mocniejsze światło Słońca. Ze stacji są usuwane różne odpady i po robicie krążą tysiace śmieci. Zaczynając od rękawiczki, któregoś z rosyjskich kosmonautów, po różne zgubione narzędzia i całą resztę złomu. NORAD śledzi te wszystki kawałki, ale te większe. Tego pyłu już nie.


A co z Rosyjskimi Astronautami, którzy śmiało opowiadają o swoich spotkaniach z UFO w przestrzeni kosmicznej ?

Mogę dać film w języku Rosyjskim ...

NORAD to pewnie i niezydentyfikowane obiekty namierza ...
  • 0



#53

MatoIto.
  • Postów: 635
  • Tematów: 4
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Jak by ktoś to widziął z ziemi to by powiedział ze to satelita
Ale ze to jest nagrane w kosmosie to sceptycy powiedzą ze smieci

Dla mnie to UFO-prom i tyle :lol :
  • 0

#54

eltom.
  • Postów: 204
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Widać, że masz mało do czynienia z fotografią i filmowaniem.
Ale twoja wola. Wolisz bazę ufo, niech ci będzie.
  • 0

#55

oliver axel.
  • Postów: 352
  • Tematów: 16
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

eltom nie wiem dlaczego brniesz dalej w te kłamstwo, przecież tych filmów są tysiące!!!
są lepsze i gorsze napewno choćby 1 film jest prawidziwy to łamie całą reszte i potwierdza istnienie cywilizacji pozaziemskich ;-) dlatego wy sceptycy wiecie o tym i wymyślacie przedziwne wytłumaczenia?rozwiązania? powiedz że nie mam racji? dlaczego nie powiecie tak oni istnieją , my mamy setki filmów które są autentyczne ale wy niepotraficie się przyzanać do błędu, dla mnie to proste ONI ISTNIEJĄ :-D jak chcesz to dalej pisz swoje wytłumaczenia, ale pomyśl czy aby napewno masz racje???? ;-) czy naprawde w tym świecie nie ma innych cywilizacj? tylko my ? ;-)

ps: sceptykiem można być ale bez przesady :drink:

pierwszy film moze być prawdziwy nie spreparowany, prosze o podanie skąd jest i gdzie był nakręcony?
  • 0

#56

eltom.
  • Postów: 204
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

eltom nie wiem dlaczego brniesz dalej w te kłamstwo, przecież tych filmów są tysiące!!!

Dziwne pytanie? Dlaczego zarzucasz mi kłamstwo? Co z tego, że tysiące, skoro żaden nie jest 100% dowodem. Zawsze jest jakieś ale.

są lepsze i gorsze napewno choćby 1 film jest prawidziwy to łamie całą reszte i potwierdza istnienie cywilizacji pozaziemskich ;-)

To pokaż mi ten jeden prawdziwy...

dlatego wy sceptycy wiecie o tym i wymyślacie przedziwne wytłumaczenia?rozwiązania?

Nie przedziwne, tylko prawdopodobne, a to jest różnica.

powiedz że nie mam racji? dlaczego nie powiecie tak oni istnieją , my mamy setki filmów które są autentyczne ale wy niepotraficie się przyzanać do błędu, dla mnie to proste ONI ISTNIEJĄ :-D

Masz prawo tak sądzić. Ja nic do tego nie mam.

jak chcesz to dalej pisz swoje wytłumaczenia, ale pomyśl czy aby napewno masz racje???? ;-)

Może tak, może nie. To samo można powiedzieć o twoim podejściu do tematu.

czy naprawde w tym świecie nie ma innych cywilizacj? tylko my ? ;-)

Do kogo te pytanie? Może i są, ale jak na razie, nie ma żadnego przekonywującego dowodu.

ps: sceptykiem można być ale bez przesady :drink:

I vice versa.

pierwszy film moze być prawdziwy nie spreparowany, prosze o podanie skąd jest i gdzie był nakręcony?

Czy masz pojęcie o możliwościach techniki filmowej? Jeśli tak, to się zastanów nad swoim ostatnim pytaniem.

Zresztą skoro tak jesteś pewny swojego, to mam coś dla ciebie. 100% dokument na istnienie obcych i ufo.
http://video.google....60579&q=ufo wtc
  • 0

#57 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Eltom przyjrzyj sie dokladnie flocie ptakow jak to nazwales.

Jasne, wchodzace pod biel kule ktore leca, nie widac trzepotania skrzydel...piekny widok.

poznie pokaz ptatkow...wyrazne trzepotanie skrzydel...zrob sobie spowolnienia a zobaczysz roznice...zreszta na filmie to widac bez spowolnien.

Obejrzales juz konfernecje? :smile:
  • 0

#58

oliver axel.
  • Postów: 352
  • Tematów: 16
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

eltom poprostu szkoda mi czasu na gedke z tobą ,możemy tak pisać do nieskączoności
a najgorsze jest to ze uważasz ze masz racje na 100% ,myślenie głupca sory :fist:

ten film jest hoaxem i nie podpuścisz mnie zebym powiedział "tak to autentyk", a potem wytoczył cieżkie działo przeciwko mnie ;-) cwanie kombinujesz :-D

teraz ja mam coś dla ciebie:
czy to są ptaki ?
i tu statek matka tu

i teraz powiem ci ,że to nie są ptaki bo : fruną za wolno, fruną w niezmieniającej się formacji co wskazuje na inteligencje , nie zataczają kół/łuków ,nie fruną w kluczu są większe niż jakikolwiek znany nam ptak, nie widac trzepotania skrzydłami :-D pozatym ta ilość obiektów i odległość jaką cały czas utrzymują

nie nie są też balony meteo :
nigdy nie wypuszcza się balonów w takich ilosciach ,tylko w ilosci paru sztuk w określonym czasie np: raz na 30 minut co uniemożliwia zbiór tylu obiektów, kolejna sprawa jak już mówiełem są inteligentne balony nie trzymały by dystansu fruneły by chaotycznie ,

całe zdarzenie było obserwowane w Guadalajara przez ludzi a potem ukazane w mexico tv
mów co chcesz ale kazdy widzi że to UFO a jak nie widzisz to trudno ,zaden inny film do ciebie nie przemówi ;-)

ps:napewno napiszesz ,ze to balony albo inne bzdury(zanim to zrobisz pomyśl bo wyjdzisz na idiote który za wszelką cene chce udowodnić ,że ma racje )

yu masz prawdopodobnie ptaki porównaj z filem z Guadalajara
PTAKI?
  • 0

#59

eltom.
  • Postów: 204
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

eltom poprostu szkoda mi czasu na gedke z tobą ,możemy tak pisać do nieskączoności
a najgorsze jest to ze uważasz ze masz racje na 100% ,myślenie głupca sory :fist:

Po pierwsze, jak ci nie pasuje dyskusja ze mną, to twój wybór. Nigdzie nie napisałem, że mam rację w 100%. I nie musisz odpowiadać na moje zdanie w tym temacie.

ten film jest hoaxem i nie podpuścisz mnie zebym powiedział "tak to autentyk", a potem wytoczył cieżkie działo przeciwko mnie ;-) cwanie kombinujesz :-D

Nic nie kombinuję, prowadzę polemikę. Poza tym czuję jakiś jad z twojej strony.

teraz ja mam coś dla ciebie:
czy to są ptaki ?

Raczej nie. A ty uważasz, że to setki ufo lata po niebie? Możliwe.

i tu statek matka tu

Dla mnie to są trzy obiekty razem. Może to wygląda tak jak sądzisz, ale weź pod uwagę, że obraz oglądasz z dołu a nie z boku.

i teraz powiem ci ,że to nie są ptaki bo : fruną za wolno, fruną w niezmieniającej się formacji co wskazuje na inteligencje , nie zataczają kół/łuków ,nie fruną w kluczu są większe niż jakikolwiek znany nam ptak, nie widac trzepotania skrzydłami :-D pozatym ta ilość obiektów i odległość jaką cały czas utrzymują

nie nie są też balony meteo :
nigdy nie wypuszcza się balonów w takich ilosciach ,tylko w ilosci paru sztuk w określonym czasie np: raz na 30 minut co uniemożliwia zbiór tylu obiektów, kolejna sprawa jak już mówiełem są inteligentne balony nie trzymały by dystansu fruneły by chaotycznie ,

Ja nie pisałem o balonach meteo, tylko o zwykłych balonikach jakie nieraz wypuszcza się setki na różnych imprezach, a lecą równo, bo jak inaczej mają lecieć? Przecież nie mają napędu, tylko poruszają się za sprawą wiatru.
Jeśli według ciebie to armada ufo, to twoja sprawa.
Inteligentne, bo lecą równo... ech...

całe zdarzenie było obserwowane w Guadalajara przez ludzi a potem ukazane w mexico tv
mów co chcesz ale kazdy widzi że to UFO a jak nie widzisz to trudno ,zaden inny film do ciebie nie przemówi ;-)
UFO - zgadza się. Niezidentyfikowane Obiekty Latające. Podkreślam NIEZIDENTEFIKOWANE. A ty je zidentyfikowałeś. Więc, albo UFO, albo IFO.

ps:napewno napiszesz ,ze to balony albo inne bzdury(zanim to zrobisz pomyśl bo wyjdzisz na idiote który za wszelką cene chce udowodnić ,że ma racje )

Chłopie, opanuj się. Nigdzie nie piszę, że mam rację. Piszę, co to, według MNIE jest i nie piszę, że to na pewno balony. Widzę, że jesteś przekonany, że to statki obcej cywilazacji i nic innego do ciebie nie dociera. Wolno ci i mnie nic do tego. Nie musisz zaraz wywierać na mnie presji, bo wygląda mi to na coś innego.
Tu masz prawdopodobnie ptaki porównaj z filem z Guadalajara
PTAKI?

Tu są ptaki, a tam, dla mnie, stado balonów :-)

@muhad
Wreszcie obejrzałem, z publicznego trackera to trochę trwa, zanim się ściągnie.
I jestem pod wrażeniem. Masz jeszcze coś w tym stylu?
  • 0

#60

MatoIto.
  • Postów: 635
  • Tematów: 4
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

eltom

Taka sprzeczka nie ma sensu wiekszosc ludzi co zapoznała sie z tematem UFO i zobaczyła setki filmów wie ze na nie których filmach są nadużycia, bo ludzie którzy je kręcili chcieli być
na chwile w centrum uwagi. Ale takie przypatki sie zdażają i osmieszają tylko prawdziwych fanów UFO.Którzy sa przekonani na 100% ze oni istnieją. I kiedyś sie ujawnią. :papapa:
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych