Skocz do zawartości


Zdjęcie

sceptyk


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
14 odpowiedzi w tym temacie

#1

sceptyk.
  • Postów: 129
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

witam wszystkich zobzczymy czy da rade was przekonać do nie prwadziwości nie których teroii porzyjemy zobaczymy

#2

Baal.
  • Postów: 399
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witaj!
Dobrze, że napisałeś "nie których teroii" ;-)

To może napisz co z tego forum uwazasz za prawdziwe..?

#3

Legalize.
  • Postów: 2723
  • Tematów: 123
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Witaj podejżewam, że będziesz musiał się sporo wysilić żeby przekonać nas do nieprawdziwości niektórych teorii :) Ale jeśli masz odpowiednią wiedze to życza Ci powodzynio :D Masz bardzo zobowiązujący nick :)

#4

NHolokaust.
  • Postów: 653
  • Tematów: 40
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

witam wszystkich zobzczymy czy da rade was przekonać do nie prwadziwości nie których teroii porzyjemy zobaczymy

Niektórych? Na pewno, ale nie wobec wszystkich, bo w przypadku tej drugiej opcji jesteś z góry skazany na porażkę.



#5

.
  • Tematów: 0
Reputacja

Napisano

Witam serdecznie, każda opinia jest mile widziana. :)

#6

Guliwer.
  • Postów: 548
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witaj podejżewam, że będziesz musiał się sporo wysilić żeby przekonać nas do nieprawdziwości niektórych teorii :) Ale jeśli masz odpowiednią wiedze to życza Ci powodzynio :D Masz bardzo zobowiązujący nick :)


Zgadzam się z !Legalize!. Bynajmniej od samego siebie witam Ciebie tutaj serdecznie :)

#7 Gość_inga

Gość_inga.
  • Tematów: 0

Napisano

A ja, życzę Ci długiego "rzycia" we względnym przeświadczeniu, że uda Ci się nas zesceptyczyć.

Witaj wśród nas. :lol :

#8

sceptyk.
  • Postów: 129
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

"Jak to mówią tylko krowa nie zmienia pogladów" a każdego możan przekonać posiadajc odpowiednie argumenty

#9

NHolokaust.
  • Postów: 653
  • Tematów: 40
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Otóż to, choć szczerze powiedziawszy - no offence - jak dotychczas tych argumentów u Ciebie niewiele, ale może się rozkręcisz :)



#10

Legalize.
  • Postów: 2723
  • Tematów: 123
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

"Jak to mówią tylko krowa nie zmienia pogladów" a każdego możan przekonać posiadajc odpowiednie argumenty

No to ja chyba będę to krową :) przynajmniej w większości tematów ;)

#11

CrOW616.
  • Postów: 99
  • Tematów: 10
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

witaj sceptyk. byc moze forumowiczom uda sie przekonac Ciebie do nieprawdziwosci niektorych Twoich teorii

#12

Jarecki.
  • Postów: 4113
  • Tematów: 426
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Witaj "sceptyku" prowokatorze.Wykaż się odrobiną wiedzy i udowodnij swoje racje. :smile:



#13

Pit.

    pies Darwina

  • Postów: 1034
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Jak pierwszy raz tu zawitałem, też byłem sceptykiem. Ale po przeczytaniu paru artykułów wszystko zaczęło mi się układać w jedną całość. Dziś nie wierzę w 100% w to co mówią media. Szukam alternatywnych informacji, teori. Jak kiedyś ktoś mądry powiedział "są rzeczy na tym świecie, które się nawet filozofom nie śniły". Mam nadzieję, że twój sceptycyzm zmaleje i zaczniesz obiektywnie oceniać zamieszczone tu informacje. Masz prawo się z nimi nie zgadzać, ale nie odrzucaj ich, nie nazywaj kłamstwem tylko dlatego, że nie zgadzają się z twoim światopoglądem. Mimo twojego sceptycyzmu miło mi powitać cię w naszym gronie... :smile: :smile: :smile:



#14

ciemność.
  • Postów: 1937
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Zgadzam się. Wiele opinii jest bezpodstawnych, niektóre wydaję się nieparwdopodobne, inne szalone. Niemniej wśród nich są opinie prawdziwe i zasługujące na uwagę jak i wyssane z palca. Tak więc zachęcam Cię do wnikliwej znalizy wszystkich tematów, ale nie skreślanie od razu wszystkiego co się da :smile: Niektórzy w roli sceptyków przesadzają...Życzę powodzenia :smile:



#15

Shirohime.
  • Postów: 66
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam sceptyka, który mam nadzieję będzie mądrym sceptykiem operującym w miarę normalnymi argumentami. Mam nadzieję, że nie będziesz skreślał żadnej opini nawet jej nie czytając. W każdym razie witam. :D



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych