Skocz do zawartości


Zdjęcie

Co może UFO chcieć od Ziemian?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
152 odpowiedzi w tym temacie

#121

StatystycznyPolak.
  • Postów: 2570
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

^Na mszy ksiądz chyba dosypał czegoś mocniejszego do kadzidła, mocno weszło.


Użytkownik Sebastian. edytował ten post 15.08.2016 - 12:27

  • 0



#122

Super name.
  • Postów: 28
  • Tematów: 1
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

^Na mszy ksiądz chyba dosypał czegoś mocniejszego do kadzidła, mocno weszło.

Nie należę do sekty katolickiej. Jestem zwykłym Chrześcijaninem. Szukałem prawdy o Ziemi i wszechświecie. Znalazłem a całe życie miałem to pod nosem choć nie rozumiałem. Chodzi oczywiście o Biblię.


Użytkownik Super name edytował ten post 15.08.2016 - 13:03

  • 0

#123

StatystycznyPolak.
  • Postów: 2570
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ty bredzisz jak typowy sekciarz. Na stronie przez ciebie linkowanej jest tyle manipulacji i fotoshopa że głowa mała, chyba że reklamujesz tą stronę tutaj bo tam są raptem 2 tematy i 2 użytkowników, pewnie jednym z nich jesteś ty.


  • 0



#124

Super name.
  • Postów: 28
  • Tematów: 1
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

Ty bredzisz jak typowy sekciarz. Na stronie przez ciebie linkowanej jest tyle manipulacji i fotoshopa że głowa mała, chyba że reklamujesz tą stronę tutaj bo tam są raptem 2 tematy i 2 użytkowników, pewnie jednym z nich jesteś ty.

Ja reklamuję Biblię a tam nie ma photoshop'a wcale. Biblia jest DOSŁOWNIE prawdziwa a jak ktoś już to zrozumiał to reszta spraw jest jasna.

 

Może zaprzeczysz, że w podziemnych bazach laboratoriach  są produkowane istoty wyglądające jak kosmici z filmów hollywood ?


  • 0

#125

Urgon.
  • Postów: 1297
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

AVE...

Ja zaprzeczam. Teraz udowodnij, że są produkowane takie istoty w podziemnych laboratoriach, bo moim zdaniem nie są. Są produkowane w studiach filmowych Hollywoodu...
  • 0



#126

Super name.
  • Postów: 28
  • Tematów: 1
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

AVE...

Ja zaprzeczam. Teraz udowodnij, że są produkowane takie istoty w podziemnych laboratoriach, bo moim zdaniem nie są. Są produkowane w studiach filmowych Hollywoodu...

Pamiętaj, że są dwie kategorię eksperymentów

1.Jawne

http://tvnmeteo.tvn2...,95571,1,0.html

 

https://swiatwedlugi.../2015/04/10.jpg

 

2. Tajne

Tajne to tajne tylko za okazaniem dokumentów można dostać się do takiego podziemnego wojskowego laboratorium.  Ale i tak o bardziej ''lajtowych eksperymentach'' słychać   http://wiadomosci.onet.pl/swiat/genetycznie-zmodyfikowany-czlowiek-stworzy-super-armie/vrr8vy 

bo nie powiedzą, że robią ,,kosmitę'' wtedy cały ich plan oszustwa poszedłby na marnę.


  • 0

#127

StatystycznyPolak.
  • Postów: 2570
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

No faktycznie, takie super tajne że na Onecie o tym piszą.


  • 0



#128

Super name.
  • Postów: 28
  • Tematów: 1
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

O tym co tajne to nie piszą. Myśl


  • 0

#129

Endinajla.

    Empatyczny Demon

  • Postów: 2169
  • Tematów: 162
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Zaprawdę powiadam Wam , nie wierzcie mediom.

Ogólnie media to najlepsze źródło propagandy. Może iść ona w trzy strony: propagować New Age Movement albo propagować nienawiść do New Age Movement, lub całkowicie ogłupić , wprowadzając światową dezinformację. To się nazywa manipulacja społeczeństwem.

 

Jak by się dobrze przyjrzeć temu , to nie tylko Iluminatii czy Masoni są od Szatana, ale wszystkie religie wyzwalają w ludziach zło i nienawiść.  Biblia uczy tego że Bóg każe grzeszników. Skoro Bóg może , to czemu ludzie nie mogą? W ten sposób powstały takie twory jak np. święta inkwizycja. W Chrześcijaństwie mieliśmy świętą inkwizycje, w Islamie mamy terrorystów , którzy "wypełniają" wolę Boga.

 

Szatan to nie człowiek, kosmita itp. Szatan to nasza podświadomość. Każdy człowiek jest zbudowany z dwóch natur: szatana i anioła. Kiedy czynisz dobrze, to zło spychasz w podświadomość. Kiedy czynisz źle to dobro spychasz w podświadomość. W każdym człowieku toczy się walka dobra ze złem. Czasami jest tak niebezpiecznie, bo żadna ze stron nie dąży do kompromisu, a do władzy, i  wtedy pojawia się zjawisko opętania.

 

Kulty satanistyczne to kulty, które mają na celu wybudzić w nas diabła a zabić anioła.  Szatan nie jest jakąś wyższą istotą, to część naszej psychiki. Zatem prawdziwa religia będzie nas uczyć miłości i pokoju, darzenia miłością zarówno siebie jak i swojego brata oraz wszystko co się znajduje we wszechświecie. Dążenia do porządku ( niszczenia entropii ) na każdej płaszczyźnie, nie tylko tej kosmicznej , ale i ziemskiej. A zatem nie propagujemy homoseksualizmu i nie zabijamy ich, ale szukamy tego co ich uzdrowi. Nie zabijamy nienarodzonych dzieci a szukamy metod naprawy uszkodzonego płodu. Nie ograniczamy populacji, ale pomagamy krajom trzeciego świat, by się rozwinęły i same były w stanie się utrzymać. Nie wynajdujemy chipów by kontrolować ludzkość, a próbujemy zasiać w ludziach dobro,, by nie musieli popełniać zła, by zaczynali od samych siebie zmieniać świat na lepsze. Nie zmuszamy wiernych do czynienia rytuałów, ale pomagamy im w odkrywaniu prawdy i w złączeniu się z Bogiem ( Wszechświatem ?). Każdy jest wolny, nie ma przymusu. Kary przeznaczone są tylko dla morderców i tych którzy świadomie deklarują, że nic ich nie powstrzyma i dalej będą zabijać, gwałcić etc. 

 

Moim zdaniem , nic nie stoi na przeszkodzie by wierzyć że Obcy istnieją, ale trzeba odróżnić obcych od "obcych". Antychryst, to Antychrystus, czyli Antychrześcijaństwo, czyli zaprzeczenie nauk Jezusa Chrystusa. Czyli już widać czyich nauk powinniśmy się słuchać. Jezus powtarzał, że nie jest z tego świata,  a więc dał nam odpowiedź czego chcą od Nas Obcy. New World Order, Masoni, Iluminaci itp. puszczają ludziom bajeczki o UFO i podpłacają ludzi by opowiadali o tym co obcy im robili, jak robili na nich eksperymenty, byśmy się ich bali, byśmy bali się obcych i ich  znienawidzili, albo traktowali za bajeczkę science fiction. Potem byśmy odkryli "prawdę" , że UFO to rząd, który nas zniewolił, który zachipował nas i wymierzył w ludzkość śmiertelne laserowe strzały z sond , za każdy objaw sprzeciwu i buntu. Byśmy w końcu się zbuntowali na całego i poszli na walkę z tymi co stworzyli UFO. Byśmy w tej walce, nienawiści do obcych i żalu, że tak daliśmy się zwieść  wiarą w obcych  , zabili tego, kto nam powie " Ja nie jestem stąd, a moje królestwo nie jest z tego świata", myśląc , że to kolejny człowiek rządu, który próbuje ocalić, szczątki swojej władzy na świecie.

 

Wtedy nie uwierzono Jezusowi , gdy mówił, że jego królestwo nie jest z tego świata. Teraz poprzez propagandę UFO, rząd Antychrysta przygotowuje nas do tego byśmy uśmiercili po raz drugi - Naszego Mesjasza.


  • 0



#130

szczyglis.
  • Postów: 1174
  • Tematów: 23
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

O tym co tajne to nie piszą. Myśl

 

A Ty mamy rozumieć posiadasz przepustkę na najniżej położone piętra pod Strefą 51, że o takich eksperymentach wiesz, tak? ;)

 

Przeczytałem z rozbawieniem Twoje poprzednie posty i poza uśmiechem zastanawia mnie pewna niekonsekwencja w Twoich wypocinach, mianowicie najpierw piszesz, że nie ma czegoś takiego jak ewolucja, a Biblia pisze prawdę, natomiast chwilkę po tym, że robimy eksperymenty genetyczne tworząc kosmitów. To jak to w końcu jest? My umiemy bawić się genetyką, a Matka Natura nie potrafi? I jak Ty sobie w ogóle wyobrażasz ten brak ewolucji i powstanie człowieka na pstryknięcie palcem? Zawsze mnie to ciekawiło, jak ludzie, którzy wierzą w takie bzdury tłumaczą to sobie od strony "technicznej", może Ty zaspokoisz moją ciekawość?


  • 1



#131

Endinajla.

    Empatyczny Demon

  • Postów: 2169
  • Tematów: 162
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Weszłam tu jeszcze raz i tak się zastanowiłam chwilkę. Co by było gdyby... obcy byli nami? W sensie, gdyby system stwórczy tworzył fraktale i już w tym samym wszechświecie zaistniałyby co najmniej dwie takie same ( równoległe) lecz troszkę odmienne cywilizacje, stworzone z organizmów których DNA powstało z aminokwasów prawoskrętnych a nie lewoskrętnych, tak jak na Ziemi. Istoty te są wtedy naszym lustrzanym odbiciem - serce mają po prawej a wątrobę po lewej. Takie istoty mogły by nawet żyć tu na Ziemi niezauważone. Takie istoty jednak miały by zapewne typowo ludzki charakter, a to oznacza, że i zachowanie mieli by takie jak my. To nie jest dobra wiadomość, bo ludzkie mózgi działają w taki sposób, że jak natrafiamy na mniej rozwinięte, słabsze nacje, to je zdobywamy, przyłączamy i obejmujemy władzę, a ich degradujemy do roli niewolników. Znamy takie akcje z czasów Kalumba, co działo się z Indianami, jak potem lądowali w rezerwatach, bo biali wyrwali im wszystko i posiedli ich ziemię. Jeśli to obcy, to bardziej rozwinięci "My" to jest to jedna z najtragiczniejszych opcji w tym temacie. Wtedy by się dopiero zaczęło - Jesteś prawoskrętny to żyjesz i rządzisz, jesteś lewoskrętny, to nie masz prawa do czegokolwiek. Oczywiście prowadzili by na nas eksperymenty by sprawdzić, czy naprawdę jesteśmy lustrzanym odbiciem, czy może jest więcej szczegółów które nas różnią. Może Dekstrokardia i odwrócenie trzewi, to dowód na to, że oni już tu są :D Nie, no teraz żartuję :D Ale kto wie... :D Podobnie można by było mówić o mańkutach ( chociaż tam nic stron nie zmienia), takich jak np.  Barack Obama, Sir Winston Churchill. Bill Clinton, Otto von Bismarck, Ronald Reagan, Andrzej Duda, Wladimir Putin ( aktualnie praworęczny, ale pierwotnie mańkut) etc. Tylko nie róbcie z tego teorii spiskowych :D


  • 0



#132

Maska.

    Entuzjastyczny sceptyk i spiczastonose dulary

  • Postów: 711
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Dlaczego według ciebie, posiadanie lewoskrętnych aminokwasów czyni organizmy lustrzanymi odbiciami organizmów z prawoskrętnymi aminokwasami ? 

Trochę bez sensu, ale kto zrozumie kobiety.

Według mnie, nie było by przeciwwskazań, by byli tacy sami jak my (skoro i tak teoretyzujemy). Tak myślę .


  • 1



#133

Endinajla.

    Empatyczny Demon

  • Postów: 2169
  • Tematów: 162
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Dlaczego według ciebie, posiadanie lewoskrętnych aminokwasów czyni organizmy lustrzanymi odbiciami organizmów z prawoskrętnymi aminokwasami ? 

 

Tak sądzę. Tak podpowiada mi logika, ale nie tylko mi, jak widać profesorowi Ronaldowi Breslowowi też się podobnie wydaje. 

 

 

Jak może ono wyglądać?

Bardzo możliwe, że prawoskrętne organizmy mają zupełnie inny kształt niż te zbudowane z aminokwasów lewoskrętnych. Jeśli gdzieś w kosmosie powstało życie i rozwinęło się do tak wysokiego poziomu jak życie na Ziemi, być może znajdziemy tam ludzi, którzy są naszym lustrzanym odbiciem. Czasami przychodzi mi do głowy taka zabawna myśl, że być może gdzieś w kosmosie żyje człowiek, którego serce znajduje się po prawej stronie.

 

*Prof. Ronald Breslow jest wykładowcą na wydziale chemii Uniwersytetu Columbia w Nowym Jorku. Laureat wielu nagród naukowych, uhonorowany przez prezydenta USA prestiżowym National Medal of Science. Nagroda jego imienia przyznawana jest co roku w dziedzinie chemii mimetycznej.

Link do całego artykułu

 

Gdyby tak było, to mielibyśmy problem. No chyba, że mieliby inne charaktery niż ludzie lewoskrętni, takie prawe - porządne :D ,  he he , to wtedy może... lepiej nie...  żal by mi ich było... :( Nie mieli by pojęcia w jakie bagno depnęli.


  • 1



#134

Maska.

    Entuzjastyczny sceptyk i spiczastonose dulary

  • Postów: 711
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

To tylko teoretyzowanie. Tak samo odbiciem w krzywym zwierciadle człowieka mogły by być chomiki. Po prostu tego nie dostrzegamy, bo są przebiegle i ukrywają swoją inteligencję.
Czyste gdybanie, nie poparte dowodami.
  • 1



#135

asiuniaaaa88.
  • Postów: 3
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Kiedyś na jakimś wykładzie profesor puścił nam reportaż z rozmowy z Panem z jakiejś Lubelskiej wsi gdzie dziadek opowiadał o tym jak prowadził krowy na wypasanie i spotkał właśnie Pana z kosmosu, który był ubrany bardzo dziwnie , nie mówił bo nie było słów, ale on go rozumiał, ponoć obcy strasznie zainteresował się paskiem dziadka  bo był ze skóry,zaczął oglądać i się zachwycać.Rozmawiali tak z godzinę po czym ,,obcy,, sie pożegnał poprosił o pasek i zanim dziadek sie obejrzał juz go nie było. Dokładnie nie pamiętam wszystkiego, ale ogólnie reportaż był bardzo ciekawy, rozmówca opowiadał o tym z takim przejęciem ze trudno było w to nie uwierzyć.


  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych