Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pytania o kota - prośba do użytkowników VRP


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
55 odpowiedzi w tym temacie

#46

Alpha lyr.
  • Postów: 254
  • Tematów: 3
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jako, że jestem jednym z tych, którzy głównie udzielają się w hydeparku wezmę sobie Twoje słowa do serca, Alpha lyr i będę starał się pisać jak najwięcej w innych działach. To nic, że nie będę miał wiele do powiedzenie, poczytam, powtórzę po innych (trochę zmienione oczywiście, żeby nie było) i będzie git. A i napiszę co najmniej jednego posta w każdym głupim temacie, który normalnie albo bym olał, albo zaraportował.

Przesadzasz... ja wiem że offtopik jest fajny bo sobie można pogadać o wszystkim i niczym, tylko gdybym np. była tu na forum tylko ze względu na fajny shutbox i dział poznajmy się i luźne gadki, chyba wolałabym się przenieść na jakieś forum społecznościowe gdzie takie takie rozmówki są tematem takiego forum. Nie sądzisz ?
Na pewno nie chodzi tutaj o to żeby pisać wszędzie i jak najwięcej, wiesz dobrze judas o co chodzi.

#47

judas666.
  • Postów: 1468
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Ja się nie czepiam tego zagadnienia, ja się czepiam ogólnie zarządu forum i niektórych decyzji owego na przykładzie kotków.

Właśnie już się gubię o co Ci chodzi Alpha lyr. Wg. Ciebie jak ktoś pisze najwięcej w hydeparku (25% mojej działalności na forum to tematy o powitaniach) to jest tu tylko dla tego działu? Przecież ktoś może czytać inne tematy a pisać tylko w hydeparku. Albo czytać, pisać a hydepark omijać jak prawdopodobnie robi to większość.

#48

tatik.
  • Postów: 1982
  • Tematów: 291
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Sami daliście sobie odpowiedź na pytanie o poziom naszego forum....cztery strony kłótni o kota, żenada :nospam: Może wreszcie ktoś mądry zamknie ten temat ?



#49

judas666.
  • Postów: 1468
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Tu nie chodzi o kota tylko sposób w jaki to forum jest prowadzone. W ogóle o to co tu jest: głupie tematy - nagroda, niewinne pytanie - kara...

#50

Ivellios.

    ÓSMY ZMYSŁ

  • Postów: 1625
  • Tematów: 401
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 109
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Po to zostawilem ten temat otwarty, aby uzytkownicy mieli mozliwosc wypowiedzenia sie w paru slowach o tej niezwykle durnej tradycji, jaka jest wypytywanie o kotki, kmiotki i siostry dziewice.

Co do usuniecia Zlotej Maliny, to propozycja taka juz po raz ktorys zostala wysunieta w gronie moderatorskim i mam nadzieje, ze Eury raczy nas wreszcie wysluchac i cos z tym "konkursem glupoty" zrobic. Bo jak narazie to nasze argumenty (uzytkownikow i moderatorow) chyba do niego nie trafiaja, bo propozycja likwidacji ZM byla zapodawana juz kilka razy i za kazdym razem Eury albo sie upieral, ze ZM pozostanie, albo zbywal te propozycje milczeniem.



#51

tatik.
  • Postów: 1982
  • Tematów: 291
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Tu nie chodzi o kota tylko sposób w jaki to forum jest prowadzone.


Chyba wyraźnie dałem o tym fakcie do zrozumienia na pierwszej stronie......zajmijcie się Nibiru a nie kotami w potrawce warzywnej z ziemniaczkami i surówką.



#52

judas666.
  • Postów: 1468
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

No to proponuje ankietę czy i dla czego ZM usunąć.

#53

tatik.
  • Postów: 1982
  • Tematów: 291
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Co do usuniecia Zlotej Maliny, to propozycja taka juz po raz ktorys zostala wysunieta w gronie moderatorskim


Odnośnie Złotej Maliny też się wypowiadałem, nie uważam za słuszne aby Vipy i Mody miały immunitet a pozostali nie. Nie widzę problemu jeśli powiem coś głupiego abym zaliczył malinke. Albo wszyscy albo nikt...zdanie dalej podtrzymuje.



#54

Ivellios.

    ÓSMY ZMYSŁ

  • Postów: 1625
  • Tematów: 401
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 109
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

No to proponuje ankietę czy i dla czego ZM usunąć.

Mowisz masz :P
http://www.paranorma...showtopic=17894



#55

tatik.
  • Postów: 1982
  • Tematów: 291
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Nareszcie rozsądna decyzja skoro forumowicze się nagadali o kotach proponuję zamknąć i przejść do ankiety o malince. Będzie to bardziej pomocne dla funkcjonowania forum.

Dołączona grafika



#56

Ivellios.

    ÓSMY ZMYSŁ

  • Postów: 1625
  • Tematów: 401
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 109
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Niestety, znowu sie zaczyna. Kiedys byly kotki, teraz uzytkownicy wypytuja o pieski czy o jakies seriale telewizyjne.
Jak widac, niektorzy hca za wszelka cene kontynuowac takie tradycje, nawet gdyby byly one wybitnie glupie i dziecinne.

Kazdy, kto bedzie wypytywal o kotki/pieski/papuzki/pytony/gekony/inne, bedzie odpowiednio "nagradzany". Recydywisci beda mieli blokowane pisanie.




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych