Skocz do zawarto¶ci


Zdjęcie

Pytania o kota - pro¶ba do użytkowników VRP


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
55 odpowiedzi w tym temacie

#31

Chessman.
  • Postów: 1031
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Może ty byś nie chciał, ale zapewniam cię, że spora część osób chciałaby złotą malinę otrzymać i dzięki tej motywacji powstaje dużo bezsensownych tematów/postów.

#32

Arkadiusz.

    Pilot in command

  • Postów: 757
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

A więc wychodzi na to, że "Złot± malinę" też warto by zlikwidować. Pomimo, że jest to wynalazek dla inteligentnych ludzi, to i tak zaraz jaki¶ "ja¶nie o¶wiecony" wykorzysta j±, aby zabłysn±ć swoimi m±dro¶ciami, i stanie się to jego jedynym celem na forum.



#33

judas666.
  • Postów: 1468
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Złota Malina dla inteligentnych? Przecież dostaje się j± za głupoty. Oczywi¶cie, że ten bezsens powinien zostać usunięty.
Tego forum do banku bym nie porównał. Ani do żadnej poważnej instytucji. Poważne instytucje zatrudniaj± ludzi, którzy w miejscach pracy zachowuj± się poważnie. Tu nawet nie można nie zgodzić się z decyzj± "władz". Je¶li pracownik banku nie udzieli mi kredytu, bo mnie nie lubi, to zgłaszam to szefostwu i taki kto¶ wylatuje albo chociaż zostaje pouczonym. A ja bym dostał przeprosiny.
To miejsce jest dla mnie forum czyli takim kawałkiem (cyber)przestrzeni, gdzie się rozmawia. A jak podejdę do nowego, podam mu rękę i zapytam czy ma kota, to on ma pełne prawo uznać, że nie jestem normalny. Może też zauważyć żartobliwy ton i uznać, że przynajmniej nie ma tu samych sztywniaków.
Ale po co ja się produkuję, skoro modzi i tak zamkn± ten temat, po zamknięciu jaki¶ mod co¶ jeszcze od siebie dopisze nie daj±c użytkownikom (czyli notabene temu forum) się wypowiedzieć i postawi± na swoim. Jakiekolwiek to swoje by nie było.

PS. Solidarno¶ć zielonych jest tak słodka, że aż mdła.

#34

Alpha lyr.
  • Postów: 254
  • Tematów: 3
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To miejsce jest dla mnie forum czyli takim kawałkiem (cyber)przestrzeni, gdzie się rozmawia.

Warto zaznaczyć że Ci od powitań praktycznie wcale nie udzielaj± się na forum poza hydeparkiem i shutboxem. Rozmowy o kotach i tym podobne można prowadzić na jakim¶ czatcie, na forum należałoby rozmawiać w topiku a nie offtopiku.

#35

judas666.
  • Postów: 1468
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Jako, że jestem jednym z tych, którzy głównie udzielaj± się w hydeparku wezmę sobie Twoje słowa do serca, Alpha lyr i będę starał się pisać jak najwięcej w innych działach. To nic, że nie będę miał wiele do powiedzenie, poczytam, powtórzę po innych (trochę zmienione oczywi¶cie, żeby nie było) i będzie git. A i napiszę co najmniej jednego posta w każdym głupim temacie, który normalnie albo bym olał, albo zaraportował.

#36

mylo.

    Altair

  • Postów: 4511
  • Tematów: 83
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Warto zaznaczyć że Ci od powitań praktycznie wcale nie udzielają się na forum poza hydeparkiem i shutboxem. Rozmowy o kotach i tym podobne można prowadzić na jakimś czatcie, na forum należałoby rozmawiać w topiku a nie offtopiku.


Przesadzasz. :P Udzielają się, często sporo.

omgwtf jak zwykle też przesadza. Tak jakby te koty, co najmniej masakrowały mu twarz gdy o nich czytał.

Koty jak koty, nie będzie nikt za nimi płakał. Ale jak zwykle pojechaliście z grubej rury. Nie zaczeliście ostrzegać, tylko od razu warny. Chyba w każdej poważnej instytucji, (a do takiej tu nastąpiło porównanie z VRP) przed zmianą zasad zostaje wywieszona kartka "Od 30 tego miesiąca, za wejście w butach do urzędu dajemy w pysk.", a nie zaczynają lać po paszczy 10 minut po wywieszeniu kartki. Po prostu moderacja ma problemy z szybką reakcją na problemy, a jak już reaguje to z przesadą i nadgorliwością. Żeby szybko i widowiskowo, pozbyć się problemu. Strzelanie do wszy z armaty (bo nawet nie muchy. :P ).

Judas@ Świetny sygn :D tylko strzeż się przed czychającymi złymi modami. :evil:



#37

Asieńka.

    WiedĽma

  • Postów: 979
  • Tematów: 28
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

mylo, to nie jest zmiana w regulaminie, tylko pro¶ba, możesz olać pro¶bę i pytać o koty, jednak wiesz co za to Cię czeka. Ta pro¶ba to ogólne ostrzeżenie dla wszystkich nie stosujesz się do niej masz warna :mrgreen:



#38

judas666.
  • Postów: 1468
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Dodatkowo poważne instytucje zwykle powiadamiają o zmianach regulaminu itp.
Czyli tego nie będzie w regulaminie? No to co to ma być? W taki sposób modzi mogą robić co chcą. "Nie wolno na forum mówić 'talerz'. Przyznano ostrzeżenie" "Ale w regulaminie o tym nic nie ma" "To jest słowna umowa między moderatorami. O regulaminie też nie można wspominać, przyznano kolejnego warna"...

#39

mylo.

    Altair

  • Postów: 4511
  • Tematów: 83
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Tak czy siak, proĽby powinny być na pocztku okraszane ostrzeżeniami, nie warnami. I "pro¶ba" w twoich ustach, brzmi zupełnie jak "Rosyjskie siły pokojowe w Gruzji". :P



#40

Asieńka.

    WiedĽma

  • Postów: 979
  • Tematów: 28
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Tu nie chodzi o to, że kto¶ raz napisał co¶ bo się zdenerwował i mu się wyrwało, tylko o to że z premedytacj± i nagminnie zadaje się pytania, które nie s± ani m±dre, ani zabawne i niczemu dobremu nie służ±, no może jedynie autorowi pytania.
mylo masz mnie za wroga, a to bardzo mylne postrzeganie, nie zapominaj że ja też jestem użytkownikiem forum i jako forumowicz uważam że pytania o koty i siostry dziewice s± bardzo nie na miejscu, a na pewno mało zabawne i pozbawione taktu.



#41

judas666.
  • Postów: 1468
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

I co najgorsze te pytania s± w miejscu gdzie nie nalicza się postów i gdzie większo¶ć wcale nie zagl±da. W przeciwieństwie do kolejnych historyjek sprzed lat i zdjęć, na których nic nie ma.

#42

mylo.

    Altair

  • Postów: 4511
  • Tematów: 83
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nie uważam cię za wroga. Fajna babka z ciebie. :D Ale jesteś modem, i z tego względu musisz mówić to co mówisz. Bronić tym posunięć swoich zielonych kolegów. Moim zdaniem powinien być okres demarkacyjny.



#43

Ivellios.

    ÓSMY ZMYSŁ

  • Postów: 1625
  • Tematów: 401
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 109
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

mylo, mylisz sie i to bardzo.
Nie ma tak, ze skoro ktos jest moderatorem, to musi bronic innych moderatorow i pisac posty "poprawne politycznie". Wsrod moderatorow w wielu sprawach panuje duza rozbieznosc opinii. Kazdy moderator jest wolny, a jego zadaniem jest tylko i wylacznie pilnowanie porzadku na forum.

Dodatkowo poważne instytucje zwykle powiadamiaj± o zmianach regulaminu itp.
Czyli tego nie będzie w regulaminie? No to co to ma być? W taki sposób modzi mog± robić co chc±. "Nie wolno na forum mówić 'talerz'. Przyznano ostrzeżenie" "Ale w regulaminie o tym nic nie ma" "To jest słowna umowa między moderatorami. O regulaminie też nie można wspominać, przyznano kolejnego warna"...

judas666, ten temat pelni podobna role co temat o orbach w dziale ze zdjeciami duchow. I w Regulaminie tez nie ma nic o zakazie umieszczania na forum zdjec orbow czy jakichstam innych. Dziwne, ze sie tego nie czepiasz, a czepiasz sie tematu z prosba o niewypytywanie o smaczne czarne mroczne kotki.



#44

Chessman.
  • Postów: 1031
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Asia- czy pytanie o kota jest niezgodne z regulaminem? Może się nie podobać, może to już nie jest śmieszne, ale nie można za zadanie tego pytania karać. Mówię to całkowicie obiektywnie bo też już mnie ten "motyw" nie bawi.Oczywiście apel o wstrzemięźliwość nie zaszkodzi, ale nie przesadzajmy. A co do złotej maliny to myślę, że trzeba złożyć oficjalną propozycję o usunięcie tego patentu :]

#45

Asieńka.

    WiedĽma

  • Postów: 979
  • Tematów: 28
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Mówię to co my¶lę, nie ma to nic wspólnego z tym, że jestem moderatorem.
Babka to może być piaskowa, zdecydowanie wolę wiedĽma ;)




 

Użytkownicy przegl±daj±cy ten temat: 0

0 użytkowników, 0 go¶ci oraz 0 użytkowników anonimowych