Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pytania o kota - prośba do użytkowników VRP


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
55 odpowiedzi w tym temacie

#16

limonka.
  • Postów: 920
  • Tematów: 29
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Przyznam, że na początku było zabawne, ale w momencie gdy ze zwyczajnego kota zrobił się 'mięciutki, milutki, czarniutki kiciuś' ubrany w miliardy emotek, słowo 'żenujące' stało się eufemizmem. Kolejny raz Ivellios zasługuje na plusa.

#17

Qrczak11.
  • Postów: 35
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wszystko jest śmieszne do czasu.
Czy kawał opowiadany wam po raz 50. śmieszy was tak samo jak za pierwszym razem ?!

#18

Arkadiusz.

    Pilot in command

  • Postów: 757
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Muszę przyznać, że i mi również ten sposób witania nowych użytkowników nie podchodził od samego początku. Nie był to jednak mój dział, więc nic nie mogłem zrobić. Dobrze, że Iv zajął się sprawą. Tu nie chodzi o poczucie humoru czy jego brak wśród moderatorów, a po prostu o renomę miejsca. Dział "Poznajmy się" w założeniu ma służyć przedstawianiu się nowych użytkowników i powitaniu ich przez bywalców forum. Na obecną chwilę w tematach niektórych nowicjuszy mamy mały czat towarzyski. Uważam się za człowieka z natury wesołego, o dużym poczuciu humoru, jednak wychodzę z prostego założenia "kiedy jajca to jajca, a kiedy powaga to powaga" Ponadto uważam, że człowiek który zna się na żartach, wie także, że nie każdemu w danym momencie może być do śmiechu. "Poznajmy się" to drzwi wejściowe do największego i najbardziej profesjonalnego forum o tematyce dotyczącej zjawisk paranormalnych. Przez te drzwi przechodzi masa ludzi - nie zawsze są to dzieci, często ludzie po trzydziestce, którzy po prostu poszukują w sieci jakichś ciekawych materiałów. Taka postawa tylko przyciąga neokidy i odstrasza tych, którzy mogliby wnieść coś wartościowego w życie forum.



#19

Ivellios.

    ÓSMY ZMYSŁ

  • Postów: 1625
  • Tematów: 401
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 109
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

W ostatnim czasie zauważyliśmy z moderatorami, że w prawie każdym nowym temacie w tym dziale pojawiają się pytania typu "Czy masz kota?".


Dziwne że nie zauważyliście z moderatorami, że bardzo często pytam nowych użytkowników czy nie mają paszportu izraelskiego...no cóż koty ważniejsze :lol2: Może przestaniecie już z tą Boską nieomylnością ? A może Eure powinien sobie sprawić inne sito ?

A ty oczywiscie znowu szukasz zaczepki. [-;

Powiem w ten sposob... pytanie o koty posluzylo tu jako przyklad. Pytania o paszporty izraelskie rowniez beda stosownie "nagradzane", podobnie czynic bedziemy, gdy zauwazymy kreowanie innych tego typu "tradycji".



#20

Cumulonimbus.
  • Postów: 240
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wg. mnie powinna powstac nowa tradycja, automatyczny ban na wszystko gdy ktos daje podrobione zdjecie ufo, ducha, ltajacego szaletu, czegokolwiek.

#21

Pyziak.
  • Postów: 703
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Brawo Ivellios... Raz czy dwa razy w tematach w tym dziale zwróciłem uwagę, że jest to nieśmieszne, ale zostałem chyba nazwany pozbawionym poczucia humoru czy coś takiego.

W każdym razie popieram Ivelliosa, skończcie z tą dziecinadą.

#22

Metal Soldier.
  • Postów: 110
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Moja ironiczna, sarkastyczna, cyniczna i sadystyczna dusza właśnie została mile połechtana.

Jak otwierałem nowy temat w poznajmy się, to pierwszą rzeczą do zobaczenia nie było "czyżby to była prowokacja". I odrobina śmiechu z tego powodu, a zjechanie dwa posty niżej do pytania "czy masz (...), (...), (...) kota? (............)" I wyśmiewanie osoby, która od początku odrobiny humoru zaczęła kreować z tego trend, na który się nabierają inni użytkownicy.

A gdy widzę już później drugie pytanie o kota, na które dawno udzielono odpowiedzi to mam zagwarantowany ślad na czole od uderzenia nim w blat biurka. Ze śmiechu oczywiście.

I wreszcie koniec z tą głupotą! A przynajmniej warny z jej powodu.

#23

judas666.
  • Postów: 1468
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Forum Paranormalne.pl jest poważnym forum przeznaczonym na dyskusje na tematy paranormalne

Sprzeczność tu widzę.
Już kiedyś, dawno temu, napisałem, że to przestało być zabawne i wśród "pytaczy" przeszło bez echa. Ale teraz będzie jeszcze jedna okazja żeby tak na prawdę za nic karać, modzi się ucieszą ^^

Swoją drogą, za niewinne pytanie warn, a za kretynizmy, głupoty itp. nagroda w postaci Złotej Maliny... Faktycznie, poważne to ja cholera.

#24 Gość_Piotor92

Gość_Piotor92.
  • Tematów: 0

Napisano

Gonzo i ty mówisz o powadze... Ja i tak nie lubię kotów, są zdradzieckie... Były pytania o kota, bedą nowe pytania.
Ale to hydepark jeśli chcemy kogoś poznać pytamy się go wiele rzeczy,, BO CHCEMY POZNAĆ TĄ OSOBĘ. zZ resztą i tak te koty mnie nie śmieszyły.

#25

Cahir.
  • Postów: 1195
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Plusika aż dam Ci Ivellios, że wreszcie zwróciłeś uwagę. Jednak zielony ma większe przebicie niż szary użytkownik.


Za przeproszeniem:
Bo ile już można pierdolić do cholery jasnej o tych kotach. Jak było wspomniane na początku było nawet troszkę zabawne to. A teraz się już zrobiła żenada..zauważyłem nawet, że nowi już w pierwszych zdaniach w wizytówce piszą, ze mają/nie mają kota, a potem 2362398 stron jaki ten kot, czy smaczny i tym podobne pierdoły.



#26

MR_szatan.
  • Postów: 1
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A na SB można?

#27

Arkadiusz.

    Pilot in command

  • Postów: 757
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Na SB też nie... Naprawdę nie chodzi tu o zamykanie komuś ust itp. ale o wytępienie neokidzkiej głupoty. Chodzi o to, że dzieciarnia widząc takie praktyki rozochaca się, a potem trzeba zamykać po dziesięć tematów zawierających bzdury od których się bebechy wywracają. Jak wspomniałem, dział "Poznajmy się" jest jakby drzwiami do forum. Wyobraźcie sobie jakąkolwiek poważną instytucję - bank, sąd, biuro. Idziemy do tej instytucji coś załatwić, ale w drzwiach widzimy pracownika który podchodzi do nas i konspiracyjnym szeptem pyta: "Ma pani/pan kota?" "Tak" "Acha... A jak smakuje?" Nie wiem jak wy, ale ja pomyślałbym, że mama nie dokołysała albo tego gościa, albo jego szefa, bo zgodził się kogoś takiego zatrudnić. Na pewno nie złożyłbym także ani grosza na koncie w takim banku, nie powierzyłbym też sprawy takiemu sądowi. Podobnie jest tutaj. Nie każdy wchodzi na forum "dla jaj", niektórzy szukają tu ciekawych informacji, a rejestrują się, bo chcą po prostu zostać na dłużej. Osaczenie bzdurnymi pytaniami może mocno zniechęcić. Internet nie jest tylko dla młodych...



#28

Asieńka.

    Wiedźma

  • Postów: 979
  • Tematów: 28
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Pytania o kota do zjedzenia, o siostrę dziewicę do złożenia w ofierze,itp. są bardzo nie na miejscu i nie stosowne. Świadczy to o braku dobrego zachowania i udzielanie warnów za coś takiego uważam za swego rodzaju środki wychowawcze. Jeżeli ktoś tego nie rozumie i takie pytania uważa za zabawne, to dla mnie nagradzanie takich wypowiedzi warnami jest bardzo dobra formą walki z osobami, którym daleko do tego by przebywać na tym forum. Skoro nie potraficie się zachować to nie jest to dobre miejsce dla Was i jeżeli forum straci takich użytkowników to tylko z korzyścią dla jego reputacji.



#29

Chessman.
  • Postów: 1031
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Pytania o kota są mi kompletnie obojętne w tematach "poznajmy się", więc płakać nie będę, ale judas666 ma CAŁKOWICIE rację stwierdzając: "Swoją drogą, za niewinne pytanie warn, a za kretynizmy, głupoty itp. nagroda w postaci Złotej Maliny... Faktycznie, poważne to ja cholera." Po raz kolejny stwierdzam przy tej okazji, że za głupie posty/tematy nie powinno być "nagrody" tylko warn/ban. A zakazywanie jednej rzeczy(koty), a zezwalanie na inne(idiotyczne tematy i posty) jest jeszcze głupsze niż zakazywanie marihuany, a zezwalanie na papierosy i alkohol. Albo udajemy, ze jest to poważne forum, albo niech NAPRAWDĘ będzie to poważne forum.

#30

Arkadiusz.

    Pilot in command

  • Postów: 757
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Zacznijmy od tego, czy "Złota malina" to nagroda? Według mnie nie. Ja np. nie chciałbym, aby moja wypowiedź stała się swoistym "bezsensem miesiąca".




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych