Skocz do zawartości


Zdjęcie

Odtajniono nagranie z uderzenia w Pentagon


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
155 odpowiedzi w tym temacie

#1

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Odtajniono nagranie wideo z 11 września 2001 roku

Wideo pokazujące (a przynajmniej mające na celu...) uderzenie samolotu w Pentagon 11 września 2001 roku zostało odtajnione i jest dostępne publicznie po raz pierwszy od tego wtorku.

"The video is available on the group's Web site, according to a news release from Judicial Watch. At least two tapes were released, from different security cameras. The two cameras, from the same Pentagon checkpoint, show the building from different angles."

Nagranie to ma uciąć wszelkie spekulacje co do tego że był to Boeing...

Obejrzyj nagranie

A tu do pobrania specjalnie dla forumowiczów VRP pełna wersja nagrania :)
[download]

A tutaj słynny Boeing 757 (po środku, po prawej).. hm zaraz zaraz.. Boeing? ;)
Dołączona grafika

9/11 LIE
  • 2



#2

Józek.
  • Postów: 154
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja jestem ślepy :)
  • 1

#3

Traper.

    Tajny Współpracownik

  • Postów: 1485
  • Tematów: 31
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

a ja nie wiem jeszcze czy jestem ślepy, bo nie chce mi się ten film odpalić :( tylko się ładuje i nic...
  • 0



#4

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Film stawia więcej pytań niż odpowiedzi ....
Śledziłem całą sytuacje na CNN :lol :
  • 1



#5

AquaManiac.
  • Postów: 165
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

@Eurycide to nie chodzi o ten link w tresci artykulu tylko o film z kamer obserwujacych Pentagon, natomiast ten link w tresci artykulu prowadzi do filmy juz po uderzeniu.
Albo ja jakis glupi jestem i po angielsku nie rozumiem ale :

"The video is available on the group's Web site, according to a news release from Judicial Watch.
At least two tapes were released, from different security cameras. The two cameras, from the same Pentagon checkpoint, show the building from different angles."

Czyli ze sa ujecia Z DWOCH kamer bezpieczenstwa a filmy sa na stronie "grupy" ale nie moge dojsc do tego jakiej grupy??? Cos dzisiaj wolno mysle, jesli ktos trafil do WLASCIWEGO filmu z kamer bezpieczenstwa to niech sie prosze podzieli.
  • 0

#6

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

... jesli ktos trafil do WLASCIWEGO filmu z kamer bezpieczenstwa to niech sie prosze podzieli.


Póki co widziałem film na CNN ...

Ale zapewne ów film pojawi sie na wszelakich stronach typu rense i prisonplanet itd. :)
  • 1



#7

AquaManiac.
  • Postów: 165
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

I rzeczywiscie cos tam widac? jak to wyglada?
  • 0

#8

Legalize.
  • Postów: 2723
  • Tematów: 123
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Ja bym na wiele nie liczył :lol :
  • 0

#9

eltom.
  • Postów: 204
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Działa, tylko się wolno ładuje. To sekwencja z 2 kamer przemysłowych. Obraz jest zapisany poklatkowo. Ok 1 klatka/sekundę. Siedzę w tej branży. Tyle o zapisie. Teraz o treści.
Biorąc pod uwagę wielkość Pentagonu i samolotu, widoczna po prawej stronie srebrna (jasna) strzałka ni cholery nie przypomina mi samolotu. Za mała, brak widocznego wysokiego statecznika pionowego. Przypomina raczej rakietę.
Druga rzecz.
Piloci mieli słabe przeszkolenie w pilotażu takiej maszyny. Nie znam okolicy przed Pentagonem, ale z filmu wynika, że to coś uderzyło w budynek lecąc poziomo do ziemi. Jeśli był to jakiś pocisk wystrzelony z naziemnej wyrzutni, albo naprowadzany przez komputer z mapą terenu, to się zgodzę. Natomiast nie wydaje mi się możliwe takie podprowadzenie dużego samolotu pasażerskiego do kilku metrów nad ziemię i lecenie nim w stronę budynku równolegle do ziemi. Na taki manewr potrzeba naprawdę dużo miejsca i doświadczonego pilota. Ja, mając taki cel, nadleciałbym na większej wysokości i kierował się z daleka skosem w dół w kierunku budynku. Film jest może i prawdziwy, tylko to nie jest samolot pasażerski. Zresztą na innych filmach po uderzeniu widać, a reczej nie widać, żadnych szczątków maszyny. Nie ma nic. Choćby kawałka kadłuba, silnika, niczego. Wszyscy widzieli nieraz miejsca katastrof samolotów pasażerskich w tv. Zawsze coś zostawało. A tu nic.
Interpretację wydarzeń pozostawiam każdemu do własnego przemyślenia.
  • 1

#10

turrkus.
  • Postów: 851
  • Tematów: 15
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Film cos mi sie nie chce otworzyc :-|

Biorąc pod uwagę wielkość Pentagonu o samolotu, widoczna po prawej stronie srebrna (jasna) strzałka ni cholery nie przypomina mi samolotu. Raczej rakietę?

Rzadowi "specjalisci" i tak beda wmawiac ze to byl samolot a posluszne amerykanskie spoleczenstwo im uwierzy :-/
  • 0

#11

AquaManiac.
  • Postów: 165
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

eltom powiedz jeszcze jaka rakieta jest w stanie przebis Pentagon na wylot
I JEDNOCZESNIE nie pozostawic w srodku sladow eksplozji
I JEDNOCZESNIE spowodowac olbrzymi pozar na elewacji i dachu Pentagonu
I JEDNOCZESNIE poscinac latarnie na autostradzie
I JEDNOCZESNIE zostawic w zgliszczach czesci Boeinga757
I JEDNOCZESNIE tak bardzo przypominac B757 ze sie na to tyle osob nabralo

A jesli nie wierzysz ze po katastrofie samolotu moze NIC nie zostac to zapraszam na www.airdisaster.com
A co do mozliwosci dokladnego uderzenia to piloci potrafia wyladowac samolotem z dokladnoscia niemal co do metra, zapytaj sie kogos kto lata. A w bzdury typy "nie chcieli sie uczyc ladowania" tez nie wierz bo tego ucza na KAZDYM kursie latania OD POCZATKU, znow jesli nie wierzysz to spytaj sie kogos kto lata lub zadaj takie oytanie na jakims forum lotniczym.

Zreszta nie chce sie powtarzac, pisalem juz o tym duzo w tym watku :)

[ Dodano: 2006-05-16, 22:26 ]
turrkus a wiesz jak wysoki jest Pentagon i jaka jest srednica kabluba B757? Maja sie do siebie w stosunku 1:6 i dziwnym trafem taki jest stosunek otworu wlotowego do wysokosci Pentagonu.
Itd.... itp.... moge tak do jutra ale kto nie chce znac Prawdy ten nigdy nie uwierzy :)
  • 0

#12

Legalize.
  • Postów: 2723
  • Tematów: 123
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

AquaManiac, POWIEDZ MI jaki boeing mógł spowodować tak małe szkody uderzając w Pentagon?? :lol :
  • 0

#13

eltom.
  • Postów: 204
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

eltom powiedz jeszcze jaka rakieta jest w stanie przebis Pentagon na wylot
I JEDNOCZESNIE nie pozostawic w srodku sladow eksplozji

Z opóźnionym zapłonem? Penetrująca?

I JEDNOCZESNIE spowodowac olbrzymi pozar na elewacji i dachu Pentagonu

To uderzyła w dach, czy nisko w budynek?

I JEDNOCZESNIE poscinac latarnie na autostradzie

O tym nic nie wiem, ale wdłuż ulicy, czy w poprzeg? I czy koniecznie to musiał zrobić samolot?

I JEDNOCZESNIE zostawic w zgliszczach czesci Boeinga757

Mógł mieć na pokładzie, dla zmyłki.

I JEDNOCZESNIE tak bardzo przypominac B757 ze sie na to tyle osob nabralo

Ja sugeruję się filmem i nie widzę tam B757

A jesli nie wierzysz ze po katastrofie samolotu moze NIC nie zostac to zapraszam na www.airdisaster.com

Dziękuję za linka, nie omieszkam skorzystać.

A co do mozliwosci dokladnego uderzenia to piloci potrafia wyladowac samolotem z dokladnoscia niemal co do metra, zapytaj sie kogos kto lata.

W stresie, szkoląc się na symulatorach, poziomo, parę metrów nad ziemia? To chyba tylko Polacy to potrafią. Nie irańscy terroryści. Małym samolotem się zgodzę.

A w bzdury typy "nie chcieli sie uczyc ladowania" tez nie wierz bo tego ucza na KAZDYM kursie latania OD POCZATKU,

Nic nie pisałem o lądowaniu. Przecież jeśli już to nie mieli lądować, tylko uderzyć w cel. To jest zasadnicza różnica.

znow jesli nie wierzysz to spytaj sie kogos kto lata lub zadaj takie oytanie na jakims forum lotniczym.

j.w.

Zreszta nie chce sie powtarzac, pisalem juz o tym duzo w tym watku :)

[ Dodano: 2006-05-16, 22:26 ]
turrkus a wiesz jak wysoki jest Pentagon i jaka jest srednica kabluba B757? Maja sie do siebie w stosunku 1:6 i dziwnym trafem taki jest stosunek otworu wlotowego do wysokosci Pentagonu.

A gdzie są ślady po skrzydłach? Odrzucił przed uderzeniem?

Itd.... itp.... moge tak do jutra ale kto nie chce znac Prawdy ten nigdy nie uwierzy :)


Czyli walnął samolot pasażerski.
To po co my o tym dyskutujemy, skoro jesteś przekonany na 100%?
  • 0

#14

turrkus.
  • Postów: 851
  • Tematów: 15
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

turrkus a wiesz jak wysoki jest Pentagon i jaka jest srednica kabluba B757? Maja sie do siebie w stosunku 1:6 i dziwnym trafem taki jest stosunek otworu wlotowego do wysokosci Pentagonu.


Moja wypowiedz byla na podstawie tego co napisal eltom bo jak na razie filmu nie udalo mi sie obejrzec. Z niej wnioskuje ze dalej nie da sie stwierdzic co to bylo a rzad usa i tak bedzie wciskal kit ze na nagraniu na 100% jest boeing.

moge tak do jutra ale kto nie chce znac Prawdy ten nigdy nie uwierzy :)

Czyli sugerujesz ze ja juz jestem pewien ze to nie byl zaden samolot. To sobie zobacz co pisalem w tym temacie (jedne z ostatnich postow) http://www.paranorma...ighlight=#23350 a potem wyciagnij wnioski.
Peace :smile:

Czyli walnął samolot pasażerski.
To po co my o tym dyskutujemy, skoro jesteś przekonany na 100%?

Chyba oto wlasnie w dyskusji chodzi zeby jedni przedstawiali argumenty za, a inni przeciw danej teorii. Bo jakby wszyscy byli tu zgodni ze to byla rakieta to by juz mozna bylo temat zamknac :smile:
  • 0

#15

eltom.
  • Postów: 204
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Apropos tego linka. Możesz podać coś dokładniej, bo tych zdjęć jest ponad 1000 a wszystkich nie chcę przeglądać.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych