Skocz do zawartości


Cześć wam! aVe Piotor!


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
45 odpowiedzi w tym temacie

#16

darokrol.
  • Postów: 729
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tibia rzondzi :D

#17

GPNS.
  • Postów: 125
  • Tematów: 1
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mogem tesh bydź inteligentny:<?

#18

mylo.

    Altair

  • Postów: 4511
  • Tematów: 83
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Buhah na walkę o wpływy wszędzie jest miejsce. :D
(przecież żartuje)

Miałem w klasie gościa który grał w Tibie (liceum), powiem tyle że głupi nie był. 3 dziewuchy na raz, gadane takie że aż mnie zatykało. Tibia to nie znaczy od razu debil. :P



#19

Andross.
  • Postów: 98
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

jak tibia nie znaczy debil to zagraj w metina i wpisz na forum cos o tibi to zobaczysz jak cie pojadą....

#20

mylo.

    Altair

  • Postów: 4511
  • Tematów: 83
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

No bo jest różnica. Tysiące dzieci neo które gadają głupoty, i mała garstka wymiataczy przeujów. :P



#21

darokrol.
  • Postów: 729
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

no ale żeby inteligentny koleś miał przyjemność z gry z tysiącami głupich dzieci ? tez trzeba mieć coś nie tak w głowie :)

#22

mylo.

    Altair

  • Postów: 4511
  • Tematów: 83
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Daro :P Tam jest masa 12 latek. ;> Pomyśl jeszcze raz...

To co od dziś zaczynasz grać? ;d


Serio, to ci wysoko postawieni olewają takie małe dzieci, bo to dla nich płotki. Chodzą na lokacje, gdzie dzieci sie nie pojawiaja bo za trudno, walki tocza miedzy soba. Ale tak czy siak nienawidze Tibii : D



#23 Gość_Piotor92

Gość_Piotor92.
  • Tematów: 0

Napisano

co do błędów (dyslekcja) ale na szczęscie w niewielkim stopniu. Myślę, że inteligenta poznaje się po tym co pisze a nie jak pisze. Widzę, że część podchodzi raczej do mnie sceptycznie... Dla czego??? Dla tego bo grałem w TIBIE? :) Ale cóż myślę, że nawiążemy wspólny język i na forum spędzimy wspólnie miłe chwile, bo planuje tutaj troche zostać. :) A i Darokrol ja gram w sieci bo poprosu jestem nastolatkiem i muszę się wyszumie/c :) I chęć gry w takie coś wynika z potrzeby rywalizacji, w batle fielda dziecko by nie pograło bo jednak aby pokonać wroga musisz pomyśleć gdzie posłać team i mieć strategię. Ja zawsze tem tnę i mam wysoką rangę i wiele odznaczeń i staram sie grac jako dowódca. I myśle, że miło zobaczyć swój nick w statystykach na dobrej lokacie. :) W moim wieku muszę sie wyszaleć. Ale kompa odctawiam na boczny tor teraz już więcej czasu poświęcam na naukę. Z kompem będzie mnie lączyć tylko własny serv OTS na, którym będe mieć kase. Co do strzelania w grach przerzucam się na rl, moim zajęciem będzie ASG. Takie stzelanie na farbe itd. Mam dość szerokie zainteresowania :) I uważam, że lepiej korzystać z życia :) Co do tej inteligencji to miał być yoke xD . A i nie mam 12 lat jak tu ktoś napisał tylko 16. A młodzież teraz szybko Dorasta. ALe śa wyjątki.heh :) PS W tibię e cz nie gram bo to truciciel umysłu i bierze czas.

Użytkownik +..... edytował ten post 03.08.2008 - 17:59


#24

Bartos Krwawy.
  • Postów: 110
  • Tematów: 16
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wszyscy dyslektycy czy to nie dziwne.(Rozumiem że są ludzie chorzy na dysleksje lecz na tej stronie jest ich mnóstwo)

#25 Gość_Piotor92

Gość_Piotor92.
  • Tematów: 0

Napisano

Ale to nie ich wina. ja mam w małym stopniu. na szczęscie. Ale to też wynika z pośiechu.

#26

darokrol.
  • Postów: 729
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

z upośledzenia spowodowanego tibiom

#27

Bomaw.
  • Postów: 231
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

@Up
Myślisz o czymś takim? :D
http://pl.youtube.co...h?v=w426I7dNP4Y

@Topic
Jako dyslektyk powinieneś dużo ćwiczyć, aby tych błędów było jak najmniej. To samo z siebie nie minie. Poświęć trochę więcej czasu na pisanie posta (najlepiej jakbyś używał w tym celu FireFoxa), a gwarantuje Ci, że będziesz popełniał mniej błędów.



#28

darokrol.
  • Postów: 729
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

tak, i o pobiciu matki krzesłem
Piotor92 ile twoja mama wytrzymuje ? czy może krzesło pęka pierwsze ?

#29

Kaiochin.
  • Postów: 283
  • Tematów: 36
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 8
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

już za samą Tibie bana :] witam...



#30

mylo.

    Altair

  • Postów: 4511
  • Tematów: 83
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Tyle wam powiem, lepiej w Tibie grać niż w... eee... no...

Jak wymyśle to napiszę. :D




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych