Skocz do zawartości


Zdjęcie

Phil brał udział w bitwie z Szarymi, zabił dwóch, mówi o bazach podziemnych itd.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
21 odpowiedzi w tym temacie

#1

Seroslav.
  • Postów: 213
  • Tematów: 17
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie znalazłem tego filmiku tu, jako, że jestem tu od niedawna, mógł już być wałkowany. Jeśli tak to temat można zamknąć.

Phil mówi o tym jak kopali podziemne tunele pod jakieś laboratorium biologiczne, niedaleko Los Alamos w USA. Po tym jak bardzo często psuły się im maszyny, zeszli pod ziemię i tam natknęli się na Szarych obcych, co najmniej dwie rasy. Gościu, z tego co zrozumiałem, zabił jednego albo dwóch z nich, sam został ranny, stracił m.in. dwa palce. Mówi o tym, że od tamtego czasu - 1979, USA, a także Rosja, prowadzą nieustannie wojnę z żyjącymi pod Ziemią Obcymi. Przynajmniej paroma rasami "Złych Obcych" w tym z Szarymi i Reptilianami.

http://pl.youtube.co...feature=related

Phil Shnieder, który jest na filmie, został zabity kilka miesięcy później, po tym jak ogłosił swoje rewelacje publicznie. Podejrzenia padły na CIA. Po prostu chcieli go uciszyć.

Tu jest list od żony Phila, która twierdzi i udowadnia, że Phil został zamordowany, podobnie jak jego kolega parę lat wcześniej, z którym współpracował.

http://www.apfn.org/...ex_wifephil.htm

Filmik na górze, był tylko na początek na zachętę ;) tu jest 7 części jego wykładu.

http://pl.youtube.co...feature=related

Ten człowiek poświęcił swoje życie dla rozgłaszania prawdy o tym co robi rząd amerykański za plecami swoich obywateli. Stracił życie po to by tacy jak my mogli usłyszeć o tym co naprawdę się tam dzieje pod ziemią. Posłuchajcie, a jeśli ktoś mógłby to pewnie przydało by się innym by sukcesywnie tłumaczyć jego wykład na polski.


Edit [31.07.08] dj_cinex
Na czas potwierdzenia duplikacji tematycznej temat został przeniesiony do stosownego działu - Strefa 51 i inne pokrewne tajne konstrukcje, ponieważ owa relacja prawdopodobnie dotyczy kompleksu Dulce.

  • 0

#2

K.....
  • Postów: 60
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Jeśli dobrze pamiętam to to już na forum było i temat założył bodajże Dj_Cinex.
  • 0

#3

judas666.
  • Postów: 1468
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Jeśli rząd amerykański walczył w tamtym miejscu pod ziemią z obcymi i chcieli trzymać to w ukryciu, to czemu pozwolili im tam kopać? W ogóle jeśli to prawda, to najwyraźniej obcy nie chcieli się ujawniać, bo inaczej walczyliby na powierzchni.
  • 0

#4

Cthulhu.
  • Postów: 406
  • Tematów: 13
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

To ci sami, co są powiązani z Aghartą i pustą ziemią? To jest możliwość.
  • 0



#5

Seroslav.
  • Postów: 213
  • Tematów: 17
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tak, Phil mówi tam o bitwie w Dulce, gdzie był ponoć jednym z trzech, którzy ocaleli, jednak nie bez szwanku. 66 ludzi tam zginęło ponoć. Do tego w tych filmikach siedmiu z jego wykładów, mówi on o wielu wielu innych tajnych kwestiach. Pokazuje dowody, takie jak metalowe części czy zdjęcia (chodź zdjęcia nie są pokazane przybliżone).

Jeśli był temat Dulce i tego wszystkiego z tym związanym to można temat zamknąć. Jeśli jednak tylko dotyczył tej walki, a nie reszty tematów powiązanych to bym go zostawił, jako temat o Philu Schniederze i jego przekazie dla ludzkości o prawdzie jaką zna.
  • 0

#6

Śledziu.
  • Postów: 117
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Temat Dulce był wałkowany i sam troszkę w nim pisałem jakiś czas temu ale nie pamiętam aby ktoś wtedy podawał link do tego filmiku.To co oglądamy ;)
  • 0

#7

Vivere Parvo.
  • Postów: 238
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No tak, połowa światowych rządów walczy z szarakami i reptilianami ukrytymi pod ziemią. Nie wiedzieliście???
  • 1

#8

Seroslav.
  • Postów: 213
  • Tematów: 17
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wg mnie, nie bez przyczyny próbowano Phila kilkanaście razy zabić, nie bez powodu go podtruwali i nie bez powodu zginął kilka miesięcy po tym wykładzie, do którego wkleiłem linka.

Nie bez powodu zginął też jego kolega dwa lata temu, z którym wspólnie starali się opublikować te wszystkie rewelacje.

O podziemnych bazach możesz też równie dobrze dowiedzieć się z innych, niezależnych źródeł dla potwierdzenia.

O podziemnej wojnie raczej w wielu niezależnych, innych źródłach się nie dowiesz. A powody, wystarczy posłuchać tego gościa. On wyszedł przed szereg jako jeden z odważnych.

Ale o podziemnych bazach w wywiadzie, który jest na stronie NPN mówił też Credo Mutwa, mi osobiście potwierdził istnienie ich napotkany w Polsce Kameruńczyk, do tego kwestia wyprawy Amerykanów na Antarktydę i kwestia posiadania technologii dysków latających przez III Rzeszę też się łączy z podziemnymi bazami, potwierdzenia są też w ramach projektu Camelot i wywiadu z norweskim politykiem - strona NPN, do tego kwestia bazy Area 51 - tam one istnieją też można poczytać. Jest trochę potwierdzeń, możesz poszukać w tych źródłach. W niektórych z nich jest o bazach podziemnych stworzonych przez ludzi, a w innych, przez Obcych.

Ja zazwyczaj nie wierzę źródłom informacji które:
1) chodź w jednym przypadku "złapałem" na kłamstwie
2) które mówią o niesamowitych rewelacjach, które nie znajdują potwierdzenia w innych, niezależnych źródłach, najlepiej kilku

To o czym mówi ten człowiek, w niektórych miejscach zdaje się potwierdzać też i w innych źródłach. Lecz większość info jest całkiem nowa i do tej pory chyba nie ogłaszana publicznie, stąd trudno o potwierdzenie. Każdy sam sobie wyrabia zdanie. Ja mu wierzę :) i podziwiam za odwagę jednocześnie :)
  • 0

#9

gomp.
  • Postów: 240
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 16
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Wg. mnie informacja o tym że USA prowadzą ,,Podziemną wojne" z Szarymi jest nie prawdziwa. Wg jest tak jak mówią w wielu źródłach czyli że USA prowadzi jakąś współprace z nimi, a ten Phil Schneider w jakiś sposób dostał się do jednej z ich baz. Szaraki zrobili z nimi to co zrobili [...] A rządowi USA chyba było bardziej na ręke żeby koleś mówił o jakiejś podziemnej wojnie niż o współpracy EBEN-i - USA. Zresztą co mieli zrobić? Zapukać do niego i powiedzieć - Dzieńdobry jest pan w błędzie tak naprawde to kolesie którzy zabili ponad 60 ludzi i przez których stracił pan palce to tak naprawde nasi kumple x.X" [?] To co mówi Phil Schneider jest wg mnie jak najbardziej wiarygodne,ale zwyczajnie przez niego źle zinterpretowane.

Pozdro :D

kwestia posiadania technologii dysków latających przez III Rzeszę też się łączy z podziemnymi bazami, potwierdzenia są też w ramach projektu Camelot i wywiadu z norweskim politykiem - strona NPN, do tego kwestia bazy Area 51 - tam one istnieją też można poczytać.



W ogóle to słyszałem teorie o tym że sam Hitler był stworzony przez ,,Jaszczurów" i był tylko sposobem na zmniejszenie populacji, ale to już inny temat :P
  • 0



#10

Kalahan.
  • Postów: 175
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ciekawe jak stracił te dwa palce? :D Może w "tajemnicy pustej ziemi" chodzi właśnie o te podziemne bazy ufoków.
  • 0

#11

zygix.
  • Postów: 671
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

No dobra,jesli ta wojna trwa to ciekawi mnie ile czasu,od kiedy?I czy mamy sojusznikow?No jesli nie to raczej bylibysmy bez szans...A jesli takowi sojusznicy istnieja to czy nie byloby sensowne skorzystac z ich technologii!? Ok.niektorzy napisza:,,przeciez korzystamy!Niektore UFO sa nasze,ziemskie!''.No to dlaczego jest ich tak malo?Mocarstwa swiatowe posiadaja tysiace samolotow bojowych!Jesli maja technologie Obcych to po co je maja?!Za duzo kasy?Nie wydaje mi sie...Poprostu ta wojna to bujda na resorach... :rotfl:
  • 0

#12

zak.
  • Postów: 1198
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

to dlaczego ten koles zginal a jego zona udowadnia ze to morderstwo?
  • 0

#13

Mick St. John.
  • Postów: 154
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jeśli rząd amerykański walczył w tamtym miejscu pod ziemią z obcymi i chcieli trzymać to w ukryciu, to czemu pozwolili im tam kopać? W ogóle jeśli to prawda, to najwyraźniej obcy nie chcieli się ujawniać, bo inaczej walczyliby na powierzchni.



Może boją się słońca 8)
  • 0

#14

zygix.
  • Postów: 671
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

to dlaczego ten koles zginal a jego zona udowadnia ze to morderstwo?

Moze mial dlugi hazardowe,moze zginal przez przypadek,moze...itd.itp. ;)
  • 0

#15

fulldriver.
  • Postów: 1
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dla zainteresowanych sporo zdjęć z owej bazy:

http://www.mangup.net/alien.html

Na jednym ze zdjęć jest napis w języku polskim :)
"nasi tam byli" hehe
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości oraz 0 użytkowników anonimowych