Skocz do zawartości


Zdjęcie

Smoczy wąż i UFO na Wyspach Salomona


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
21 odpowiedzi w tym temacie

#16

Mr. Mojo Risin'.
  • Postów: 988
  • Tematów: 23
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Najśmieszniejsze jest od razu podejrzewanie "ukrytych baz UFO", zaraz na samym początku tekstu. LOL, to tak jakby badać pod Wawelem, czy nie ma bazy UFO (?), bo w końcu smok wawelski straszył całą galicję w średniowieczu, dziewice pożerał, owce, no i co najważniejsze: zabił go szarak kodnazwowy - "Dratewka".
  • 0



#17

Buger.
  • Postów: 66
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ludzie najlepszym rozwiazaniem bedzie wybranie sie tam to jak skladamy sie? Moze cos odkryjemy

Dołączona grafika

edit [31.07.08] AlienGrey
Litości, jak można to napisać przez rz..

  • 0

#18

KriSSnt.
  • Postów: 387
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Na stronach Nautilusa znajdziecie obszerną dość relację z wyprawy.

Bardzo przyjemnie się czyta, interesujące rzeczy. Udało się potwierdzić pewne historie, pojawiły się nowe fakty jak i zagadki, a co najwazniejsze! - jeśli wierzyć świadkowi - udało się zaobserwować ów "wężowe smoki"!
  • 0



#19

Yaw.
  • Postów: 774
  • Tematów: 61
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Bardzo przyjemnie się czyta


Czyta ? To nie chodzi o ten filmik na samym dole ?
  • 0



#20

KriSSnt.
  • Postów: 387
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Prócz filmiku jest jeszcze kilka(nascie pewnie) stron tekstu?

Mniej wiecej w połowie jest relacja i jakies tam zdjęcia a ostatniego wyjazdu
  • 0



#21

Yaw.
  • Postów: 774
  • Tematów: 61
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Chodzi mi o to, że filmik nie jest uzupełnieniem, a wystarczy go obejrzeć i wiemy (prawie) to samo co jest w artykule. Widzę w komentarzach, że relacja Cię mile zaskoczyła. Ja przeciwnie - zawiodłem się. Tzn relację uznaję za prawdziwą, tak jak i jej ograniczenia -> finansowe i polityczne (nie dostanie się na ta górę) - wierzę, że tak było, ale po prostu miałem nadzieję (jak zwykle) na wyciśnięcie z tematu soków co do jednej kropli :) A tak to nadal mamy wiele nie jasności - nie wiadomo czym są te światła i istoty, co jest w tych jaskniach, górach. Jedyne co możemy stwierdzić to "coś jest rzeczywiście na rzeczy", także pozostał niedosyt i nadzieja, że zajmą się tym jeszcze raz, ale i przeczucie, że więcej o tym nie usłyszę - przynajmniej nie prędko.
  • 0



#22

KriSSnt.
  • Postów: 387
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Zaskoczyło mnie pozytywnie całe to zdarzenie, ponieważ (z tego co czytałem w Internecie) ciężko było znaleźć informacje o tych zjawiskach z jakiś innych niezależnych źródeł. Wszędzie przewijało się to samo nazwisko i te same historie.

Myślałem, że niestety okaże się, że o tych światłach tak naprawdę nikt tam nie słyszał, o gigantach także a cała sytuacja będzie klapą porównywalną z 14.10 :] ..

Jednak okazało się, że są osoby, które potwierdzają te zjawiska, które znały autora poprzednich artykułów, w końcu - te światła zostały zaobserwowane... FN jaka jest, taka jest, ale wątpię, by pokusili się o jakieś kłamstwa...


Satysfakcja,jak wiadomo zawsze zalezy od oczekiwań, ja nie miałem zbyt wielkich, więc spotkało mnie miłe zaskoczenie, Ty jednak jak sam piszesz oczekiwałes wyciśnięcia z tematu soku do ostatniej kropli, więc może być inaczej :)

Osobiście nie liczyłem na jakiś wielki przełom, więc nie zawiodłem się...

A co do kolejnej ekspedycji, bardziej profesjonalnej... też zdaje mi się, że nieprędko (chociaż bogaci pasjonaci-sponsorzy na pewno by się znaleźli! [chociażby sam NAUTmobile :P był zakupiony dla nich przez takiego "fana"] )


pozdrawiam:)
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych