Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wywiad z Thomasem Edwinem Castello - rzekomym pracownikiem ochrony w bazie Dulce


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
98 odpowiedzi w tym temacie

#61

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ciąg dalszy...


PYTANIE: Czy mógłbyś rzucić trochę światła na przypadki abdukcji? Jakiego typu ludzie uprowadzani są przez obcych?

ODPOWIEDŹ: Mogę powiedzieć, że najczęściej dotyka to drobnych kobiet w ich wczesnych latach 20 lub 30, ciemnowłosych chłopców w wieku od 5 do 9 lat, mężczyzn o drobnej lub średniej budowie ciała w wieku od 25 do 45 lat. Podkreślam jednak, że w Dulce znajdują się ludzie każdego typu, wbrew swojej woli. Są tam potężnie zbudowani mężczyźni i kobiety, nastolatkowie, ludzie w podeszłym wieku i bardzo małe dziewczynki w klatkach i kadziach. Wspominam tylko, że najczęściej dotyka to osób o drobnej budowie ciała. Najbardziej pożądani są chłopcy, ponieważ w ich młodym wieku ich ciała szybko dojrzewają a ich materiał atomowy daje się zaadaptować w komorze transferowej. Młode kobiety są też często bardzo płodne. Mężczyźni wykorzystywani są dla spermy. Nie mam pojęcia dlaczego preferowani są drobni ludzie.

PYTANIE: Czy kiedykolwiek widziałeś jakichś bliźniaków lub trojaków?

ODPOWIEDŹ: Nie, nigdy ich nie szukałem, ale to nie oznacza, że ich tam nie ma. Nie było sposobu, żebym mógł przyglądnąć się każdej osobie w tak olbrzymim kompleksie.

PYTANIE: Jaka ludzka rasa jest najbardziej powszechna w Dulce? Ciekawi mnie to w kontekście pracowników i więźniów.

ODPOWIEDŹ: Pracownicy ludzcy należą do każdej możliwej rasy jaka żyje na powierzchni. Jedyną rzeczą, jaka ich łączy jest fakt, że rozmawiają po angielsku. Jeśli pytasz, czy są tam ludzie o białym, czarnym, czerwonym, żółtym lub brązowym kolorze skóry to odpowiedź brzmi tak. Muszę powiedzieć, że nie ma tam rasy dominującej. To samo dotyczy więźniów, widziałem wszystkie możliwe rasy.

PYTANIE: Proszę wyjaśnij metodę jaka jest używana do identyfikacji każdego więźnia.

ODPOWIEDŹ: Nikt nie ma imienia. Osoba przewieziona do tego ośrodka otrzymuje jeden długi numer. Zazwyczaj na kod ten składają się cyfry i litery. Wskazuje miejsce, jak i przez kogo, poprzedzony czasem, wiekiem, płcią i na końcu numerem osobistym. Dla przykładu może wyglądać tak: NVLV-00A-00700-P00:00:00-00-M-000-00-000

PYTANIE: W tak dużym obiekcie śmieci i odpady muszą stanowić poważny problem. W jaki sposób są usuwane?

ODPOWIEDŹ: To nigdy nie był problem. Część z nich jest ponownie przetwarzana. "Mokre odpady" zjadane są przez formy bakteryjne, a to co pozostanie jest odparowywane w specjalnej komorze.

PYTANIE: Gdzie jest Twoja rodzina? Nie tylko żona i syn, ale rodzince i rodzeństwo?

ODPOWIEDŹ: Cathy i Eric są wciąż zaginieni. Moi rodzice zginęli podczas wypadku samochodowego gdy byłem nastolatkiem. Mam jednego brata i jeśli wciąż żyje, podejrzewam, że znajduje się gdzieś wewnątrz bazy. Nie miałem żadnych wieści od niego przez ostatnie kilka lat. Proszę pomódl się za nich.

PYTANIE: Kiedy i gdzie się urodziłeś?

ODPOWIEDŹ: 23 kwietnia 1941 roku w Glen Ellyn, IL.



Informacje końcowe

Sprawa kompleksu w DULCE ujrzała światło dzienne w roku 1987, kiedy to brytyjska grupa badawcza d.s. UFO - Quest International, ujawniła dokumenty tzw. DULCE PAPERS. Dokumenty obiegły świat w okresie, kiedy termin "ufologia" dopiero raczkował, w okresie, w którym dopiero pojawiały się pierwsze piktogramy w zbożu, a ilość obserwacji zjawiska UFO na świecie każdego roku można było policzyć na palcach obydwu rąk. W roku 1996 w sieci pojawił się film oznaczony etykietą "AREA51". Zwrócił on oczy osób zafascynowanych zjawiskiem UFO, gdyż dostrzeżono w nim analogię do informacji zawartych w rzekomych dokumentach z DULCE sprzed 10 lat. Licząc od chwili obecnej, było to 12 lat temu. Kiedy nakręcono / zmontowano ten materiał filmowy? Nie wiadomo. Możemy założyć, że to oszustwo, jednak na ile prawdopodobne jest, że ktoś mógł czerpać jakiekolwiek korzyści ze stworzenia filmu w dobie ówczesnej techniki komputerowej i zadania sobie trudu stworzenia całej historii DULCE 20 lat temu, która przecież nigdy nie ukazała się w formie publikacji książkowej?

Wg. dokumentów z DULCE, w roku 1979 w podziemnym kompleksie doszło do buntu, w którym zginęło 66 ludzi, a 44 zdołało uciec. Jednym z uciekinierów miał być Thomas Edwin Castello - agent CIA i pracownik ochrony kompleksu. Miał dokonać obserwacji, notatek, wykonać zdjęcia i nagrać słynny film z DULCE. Od tamtego czasu pozostawał w ukryciu kontaktując się co 6 miesięcy z jedną z 5 osób, które otrzymały kopie zebranego materiału. Thomas Edwin Castello założył, że gdy 4 osoby z owych 5 zaginą, materiały muszą ujrzeć światło dzienne. Jednostki dbające o bezpieczeństwo dokumentów nie posiadały wiedzy technicznej i same wiedziały bardzo niewiele na temat tego, czym mają się opiekować. W grudniu 1987 roku treść dokumentów została ujawniona - trafiając w ręce wielu badaczy. Uważa się, że przeciek pochodził od jednego z dozorców dokumentów. Niestety same dokumenty, zdjęcia, film, rysunki, flash gun zaginęły. Przypuszcza się, że osoby z nimi powiązane nie żyją lub są zaginione. Istnieje obecnie rzekomo tylko JEDNO autentyczne zdjęcie pochodzące z DULCE. Zostało ono wysłane przez anonimowego informatora administratorowi strony www.crowdedskies.com. Zdjęcie ma przedstawiać laboratoria "Bloodlabs" w Dulce i stanowić jedno ze zdjęć wykradzionych przez Thomasa E. Castello. W laboratoroach tych miały być wykonywane eksperymenty z ludzką i Obcą krwią, płynami ustrojowymi itp.

Dołączona grafika


Sam film "AREA51" można pobrać tutaj

Jedyne istniejące przedruki dokumentów DULCE

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika




PYTANIE: Przeszedłeś przez tak wiele i ciągle walczysz, co przeraża Cię najbardziej?

ODPOWIEDŹ: Przeraża mnie to, że społeczeństwo zapomni o niewinnych ludziach uwięzionych w tym podłym miejscu i zignoruje los setek dzieci, kobiet i mężczyzn, którzy trafiają do tego miejsca każdego kolejnego miesiąca...


Tłumaczenie i opracowanie: Eurycide
źródło: DULCE PAPERS
www.paranormalne.pl

przedruk na warunkach Creative Commons za podaniem autora i źródła w postaci odnośnika do serwisu www.paranormalne.pl
  • 0



#62 Gość_Bayakus

Gość_Bayakus.
  • Tematów: 0

Napisano

Z każdą kolejna częścią wywiadu robi się coraz ciekawiej.

Pierwsza odpowiedź jest dla mojego poglądu dosyć absurdalna.Ponieważ skłaniam się ku temu że nasza rasę stworzyli obcy.A tutaj fragment że mężczyźni są wykorzystywani dla spermy.Jednak może potrzebują oni materiału do dalszej reprodukcji albo do tworzenia jakichś krzyżówek genetycznych.

Nikt nie ma imienia. Osoba przewieziona do tego ośrodka otrzymuje jeden długi numer. Zazwyczaj na kod ten składają się cyfry i litery. Wskazuje miejsce, jak i przez kogo, poprzedzony czasem, wiekiem, płcią i na końcu numerem osobistym. Dla przykładu może wyglądać tak: NVLV-00A-00700-P00:00:00-00-M-000-00-000



Bardzo przypomina obozy koncentracyjne.

23 kwietnia 1941 roku w Glen Ellyn, IL


To jest ciekawa informacja.Ale czy ten wywiad został przeprowadzony w XX wieku czy w obecnym?

a ilość obserwacji zjawiska UFO na świecie każdego roku można było policzyć na palcach obydwu rąk.


Zawsze coś mi tutaj nie pasowało.Skoro kiedyś zjawisko obserwacji UFO występowało tak rzadko to na dzień dzisiejszy porównanie jest zadziwiające.Jeszcze ciekawsze jest to jak ufo zmieniało swój wygląd na przestrzenii 70 lat.Z garnka przerodziło się w cygaro i to jest dosyć niewytłumaczalne bo skoro istoty pozaziemskie miały by przybyć na naszą planetę już w latach 30 to nie mogłyby zrobić aż tak wielkiej rewolucji na przestrzeni tych 70 czy 80 lat bo musiałyby prześcigać naszą cywilizację o setki lat.

No i jeszcze zdjęcie laboratoriów.No cóż tyle co można o nim powiedzieć to że jest słabej jakości i naprawdę nie wiele na nim widać.Sam nie mam pojęcia co dokładnie znajduję się na tej fotografii,ale czy dałoby się zmienić to zdjęcie tak aby było kolorowe.Tu byłby problem ale gdyby ktoś znalazł takie zdjęcie albo gdyby sam spróbował zmienić je aby było w kolorach to chwała mu za to.
  • 0

#63

gomp.
  • Postów: 240
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 16
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Bayakus co do tego stworzenia nas przez obcych to ja się raczej skłaniam do tego że nasze ciała są stworzone poprostu przez Ziemie w wyniku ewolucji i przystosowywania się. Prawda jest taka, że nie ma drugiej takiej rasy we wszechświecie, która byłaby tak doskonale dopasowana do Ziemi. Poza tym jeżeli założymy że obcy tj. Szarzy i wg. wielu teorii ich zwierzchnicy tzw. Reptalianie chcą przejąć nad nami kontrole to na 100% będą potrzebne formy pośrednie. Przemieszanie kultur lub raczej narzucenie obcego systemu przez jednostki w jakimś stopniu ludzkie. Właściwie to nasuwa mi się porównanie do sytuacji we wschodniej Europie w latach 1944-1991.

Bardzo przypomina obozy koncentracyjne.

W pewnym sensie to są obozy koncentacyjne. Tyle że znacznie bardziej okrutniejsze...

No i z tą częstotliwością występowania zjawiska UFO. Wiesz to chyba nie do końca tak jak myślisz. Załóżmy że jesteś jakimś średniowiecznym chłopem to co myślisz gdy widzisz dziwne formacje świetlne na niebie? Że to NOLe czy aniołki? Czy kiedy zostajesz porywany to myślisz że to obcy czy diabły? To zjawisko było zawsze.
Może nie tak częste jak dzisiaj ale było. Inna sprawa, że rozumowanie człowieka też się przez wieki zmienia i my dzisiaj w nich nie widzimy bogów tylko... No właśnie. Co widzimy?

I oczywiście wielkie dzięki dla Eurego za wszystkie party.
  • 0



#64 Gość_nomen nescio

Gość_nomen nescio.
  • Tematów: 0

Napisano

Proszę pomódl się za nich.

Tak się zastanawiam czy osoba która widziała to co widziała, byłaby skłonna ciągle wierzyć w Boga i prosić o modlitwe. Jest to co najmniej zastanawiające... chociaż istnienie innych cywilizacji nie musi wykluczać istnienia Boga, to jednak może mieć wpływ na zmiane poglądów. Tym bardziej jak się jest świadkami eksperymentów genetycznych, widzi się inne rasy, super technologie itp.
  • 0

#65 Gość_Bayakus

Gość_Bayakus.
  • Tematów: 0

Napisano

No i z tą częstotliwością występowania zjawiska UFO. Wiesz to chyba nie do końca tak jak myślisz. Załóżmy że jesteś jakimś średniowiecznym chłopem to co myślisz gdy widzisz dziwne formacje świetlne na niebie? Że to NOLe czy aniołki? Czy kiedy zostajesz porywany to myślisz że to obcy czy diabły? To zjawisko było zawsze.
Może nie tak częste jak dzisiaj ale było. Inna sprawa, że rozumowanie człowieka też się przez wieki zmienia i my dzisiaj w nich nie widzimy bogów tylko... No właśnie. Co widzimy?


Tak tylko z tą różnicą że pojazdy ufo w tamtych czasach zostały uwiecznione tylko na obrazach czy na rysunkach budowli także to jest dość zagadkowe.Może jednak istnieje druga ziemia.

Ale coś dziwnego jest w tym że te wszystkie pojazdy przez niewielką stosunkowo ilość lat aż tak zmieniły swój wygląd.

No i jeszcze ta sprawa Bogów,chyba jednak to właśnie kiedyś istoty na które teraz mówimy obcy odwiedzali bądź ujawniali swe istnienie.Może to dziś cała sprawa ufo to konspiracja.

Tutaj jeszcze ciekawe zdjęcie:

Dołączona grafika

Nie wiem co to może być ale przypomina LHC bo z resztą zdjęcia już nic mi się nie kojarzy
  • 0

#66

Lordofdragonss.
  • Postów: 169
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Szkoda że to ostatnia część, czytało się narawde dobrze, gratuluje tłumaczowi.
Jeżeli naprawde coś takiego jest, bójmy się, mam nadzieję że wkrótce dowiemy sie prawdy.
  • 0

#67

bini.
  • Postów: 163
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Szkoda, że ta fotografia jest tak kiepskiej jakości. Dziwnym jest że w tamtych latach szczególnie w Ameryce i na dodatek w "tajnej bazie" gdzie było dużo technologi nie było aparatu z kolorową kliszą. Natomiast krótki film wygląda jak by był kręcony przez fachowców. Podobne przemiatanie kamerą jest na współczesnych filmach. No i brak drżenia rąk.
  • 0

#68

gomp.
  • Postów: 240
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 16
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Tak się zastanawiam czy osoba która widziała to co widziała, byłaby skłonna ciągle wierzyć w Boga i prosić o modlitwe.

Szczególnie taka ;)

Bayakus: Te zmiany kształtu w ostatnich latach można sobie wytłumaczyć na dwa sposoby. Albo są to jakieś ludzkie prototypy i ich kształt zwyczajnie jest udoskola... uduskal... pfu przystosowywany do potrzeb :P Albo może obcy mają takie zapotrzebowanie aby na potrzeby jakiejś operacji prowadzonej na Ziemi wysyłać coraz to inne modele statków. Tak przy okazji to co to jest LHC i skąd masz te foty?
  • 0



#69

bini.
  • Postów: 163
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

LHC (z ang. Large Hadron Collider) Wielki Zderzacz Hadronów, – największy na świecie akcelerator cząstek (hadronów), znajdujący się w Europejskim Ośrodku Badań Jądrowych CERN w pobliżu Genewy.
  • 0

#70

MateuszS.
  • Postów: 91
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Te wywiady to 100% fake ;]
Ale ta baza moze istniec, ze do tej pory nikt nie odwazyl sie jej poszukac...
  • 0

#71 Gość_Bayakus

Gość_Bayakus.
  • Tematów: 0

Napisano

Wpisałem w Google Thomas Edwin Castwllo---Grafika i na pierwszej stronie znalazłem a wiem że na pewno jest to związane z naszym tematem bo wystarczyło zobaczyć stronkę na której to zdjęcie jest zamieszczone.
  • 0

#72

Lordofdragonss.
  • Postów: 169
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Te wywiady to 100% fake ;]
Ale ta baza moze istniec, ze do tej pory nikt nie odwazyl sie jej poszukac...


Skąd wiesz że nie? Na_pewno każdych śmiałków od razu likwidowano. Może pewnego dnia Prezydent USA się o tym wygada, kto wie...

edit AlienGrey
  • 0

#73 Gość_Bayakus

Gość_Bayakus.
  • Tematów: 0

Napisano

Ale ta baza moze istniec, ze do tej pory nikt nie odwazyl sie jej poszukac...


To jest właśnie ciekawe.Przecież ja sam widziałem gdzie mniej więcej znajduje się ten budynek [oczywiście na zdjęciach].Może jednak coś w tym jest więcej niż tylko ciekawa historia i ten fakt to potwierdza.Choć może jest to już tak dobrze zamaskowane.Albo ludzie twierdzą że ten ośrodek już nie istnieje.Sam autor napisał że najbardziej boi się tego że ludzie o tym zapomną.Zastanawiające.
  • 0

#74

Dedek.
  • Postów: 170
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

No szkoda, ze to ostatnia czesc. Fajnie sie czytalo, nawet jesli okazaloby sie, ze to fake.

Szkoda rowniez, ze dowody zaginely, bo tego zdjecia to ja jako dowod traktowac nie bede - kompltnie nic na nim nie widac.

Ponoc to historia sprzed 20 lat? Ciekawe jak by wygladaly teraz najnowsze bazy i jak tajne by byly.

P.S. Pare osob marudzilo, ze skoro jest poszukiwany to dlaczego on jeszcze zyje. Ludzie z kolei odpowiedzieli, ze zaginal... a jak myslicie? Skoro sie ukrywa to mozna go znalezc ot tak sobie? ;)
  • 0

#75

TOMCAT.
  • Postów: 48
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dzięki tłumaczowi za włożona pracę.
rzecz w tym wywiadzie ciekawa, ale ostatnia część wbrew mym oczekiwaniom nie utwierdziła mnie w przekonaniu, lecz nasunęła wątpliwości. Nie będę ich tu teraz próbował rozwiewać.

Ograniczę się do tego co ważne wg mnie. Castello wzywa do modlitwy za ofiary. Nawrócił sie, ale tak sie zdarza ludziom, ze nagle zaczynają wierzyć. OK!

Jest ale. Koleś widział rzeczy i zdarzenia które odbiorą wiarę w Boga każdemu biskupowi i zwykłemu wyznawcy chyba każdej wiary. Nie czepiam się kształtu NOL'i bo to źle obrana droga do czepiania się. Inna sprawa, że Koleś ukrywa się tak długo po swej ucieczce. Niestety w dzisiejszych czasach w krajach cywilizowanych ukryć się jest niemożliwością normalnie żyjąc. Wtedy zostawia sie ślady. A jego przecież szuka ochrona DULCE< szarzy, CIA i może nawet FBI. Może zaszył się gdzieś na pustkowiach Chile, Argentyny, Mongolii innych, ale wtedy nie miałby możliwości kontakty na przekazywanie materiałów. Tak jak Osama Ibin Ladin.

Wytłumaczeniem może być jedynie fakt, że jakaś organizacja mu POMAGA. To musiałaby być organizacja bardzo silna / wpływowa i mająca interes w tym przecieku lub oczywisty wróg bazy / szarych.

Kto spróbuje wytypować pewniaka ?
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych