Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wywiad z Thomasem Edwinem Castello - rzekomym pracownikiem ochrony w bazie Dulce


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
98 odpowiedzi w tym temacie

#46

Menchior.
  • Postów: 26
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

W takim razie o co chodzi z ta wojna.Kto przeciwko komu?Czyzby w strone Ziemi zmiezali jacys inni kosmici, ktorzy nie lubia szarakow i Dragonitów?
  • 0

#47

NO_NAME.
  • Postów: 614
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

prawdziwe czy nie, czyta się fajnie ^^ oczywiście nie wierzę w prawdziwość tego wywiadu. sporo nieścisłości, karty które są dziennie oddawane, to tamto, tamtaramto. dobre SF ale nic poza tym. żadnych dowodów, argumentów....
  • 0

#48

above.
  • Postów: 509
  • Tematów: 46
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

dowód? jaki chcecie dowód, skoro negowane jest istnienie obcych chywilizacji ? dowodow nie bedzie :)
  • 0

#49

Alucard.

    Unhuman


  • Postów: 260
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

dowód? jaki chcecie dowód, skoro negowane jest istnienie obcych chywilizacji ? dowodow nie bedzie :)



No ale ten koles co uzyczal wywiadu mogl chyba przedtem zrobic zdjecia no nie?Przeciez kazdy czlowiek by probowal jakies zdobyc ...

na 99% sciema - nie chodzi mi o Dulce ale o autentycznosc tego wywiadu :)
  • 0



#50

Alpha lyr.
  • Postów: 254
  • Tematów: 3
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

1) ten facet w ogóle nie istniał a jego postać jest zmyślona.
2) gość rzeczywiście udzielił wywiadu ale specjalnie wymyślił sensacyjną historyjkę.
  • 0

#51 Gość_Bayakus

Gość_Bayakus.
  • Tematów: 0

Napisano

No dobrze ale w takim razie kim był ten gość i gdzie odbył się rzekomy wywiad.Nadal tego nie wiemy.Zresztą nawet wątpię że jeśli ten człowiek żył to nie został jakoś powstrzymany przed udzieleniem tego wywiady nawet wątpię żeby po pracy w takiej organizacji go wypuścili no chyba że udało mu się uciec.Ale jednak największą zagadkę pozostanie nawet nie to czy ten człowiek istniał tylko gdzie przeprowadzono wywiad.A tak w ogóle skąd pochodzi ten artykuł.
  • 0

#52 Gość_radoslaw

Gość_radoslaw.
  • Tematów: 0

Napisano

Ten człowiek za przekazanie nam informacji zapłacił życiem swoim i całej rodziny. Na stronach takich jak ta lub ta
można sobie poczytać o innych jemu podobnych, odważnych ponad miarę ludziach.
Najpierw wmówili nam że mity i starożytne przekazy opowiadające na całym świecie tą samą historię to bajki.
Teraz mówią że ludzie ryzykują życie swoje i swoich bliskich opowiadając też tą samą historię (podobną do tej pierwszej...) po to żeby opwiadać nam bajki.
Tylko że za dużo bajek się pokrywa, prawda wypływa na powierzchnię i sama się broni, codziennie potwierdzana przez następnych.
Historie opowiadane przez Pana Castello mają potwierdzenie w dziesiątkach innych relacji i wygłaszanie opinii "że na 99% to ściema" czy "facet nie istniał" wydaje mi się żałosne i powiem wprost nie wnoszące nic poza okazaniem lekceważenia dla poruszanego tematu i elementarnego braku szacunku dla drugiego człowieka.
Pozdrawiam
  • 0

#53

rafmajster.
  • Postów: 10
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Zalatwiles sie wlasna teza.
Bo procz motywu bazy Dulce nic tu sie nie pokrywa.
Z tego co ogolnie wiadomo 'jaszczurki' nie sa zbytnio zainterysowane wspolpraca z ludzmi, a wrecz sa do nas nastawione jak Hitler do murzyna. Tak wiec w zyciu nie uwierze w jakies przyjaznie i wspolprace miedzygatunkowa. Poza tym wykazales sie niezla naiwnoscia. Dla Ciebie wystarczy napisc, ze mr. Castello ryzykuje swoim zyciem , a Ty juz uznajesz to za autentyk.
Za wiarygodny wywiad mozna uznac tylko rozmowe przeprowadzona z wiarygodna osoba, badz incognito, ktora przedstawia niepodwazalne dowody - mam tu na mysli Phila Schneidera.
Sam moge wymyslec rownie ciekawa historyjke - wklejajac miedzy wiersze slowa Draco, Dulce czy 2012 i stawiam dolary przeciw orzechom, ze masa ludzi ja 'kupi'.
Po dzis dzien rzesze ludzi uwaza ksiege Necronomicon za autentyczna, ktora podobnie jak postac Castello istnieje tylko w wyobrazni autora tekstu.
  • 0

#54 Gość_radoslaw

Gość_radoslaw.
  • Tematów: 0

Napisano

Z tego co ogolnie wiadomo 'jaszczurki' nie sa zbytnio zainterysowane wspolpraca z ludzmi, a wrecz sa do nas nastawione jak Hitler do murzyna. Tak wiec w zyciu nie uwierze w jakies przyjaznie i wspolprace miedzygatunkowa.

z tego co mi wiadomo współpraca z jaszczurkami trwa już parę tys lat i całkiem dobrze się układa - może dzięki temu że u władzy ciągle te same rodzinki z gadzimi genami...
pozdrawiam
  • 0

#55

TOMCAT.
  • Postów: 48
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A ja chętnie jeszcze poczytam co Mr Castello opowiadał. Kiedys może powstanie film przed 2012...

Ciągle trwają targi: PRAWDA czy FAłSZ ? Teraz tego nie rozstrzygnę. Opowieści nie sa dowodem. Nawet jeśli śa w 100% prawdziwe. To że istnienie innych bytów inteligentnych w kosmosie i UFO u nas pojawia się w wileu przekazach świadków i uczestników także nie jest dowodem.
Zawsze tak jest. Kopernik ruszając ziemię nie uzyskał od razu wyznawców swej idei w ówczesnym świecie nauki, lecz jedynie sceptyków i wrogów. Dopiero kolejne obliczenia potwierdziły jego słuszność. Tak więc i my będziemy musieli sobie poczekać, na dowód który potwierdzi opowieści Mr Castello.

Wierzyć czy nie,to kwestia wiary no i własnej woli. Ci co nie wierzą, bowiem stwierdzą choć jedną rozbieżność lub kłamstwo, sami "grzeszą". Spójrzcie na religię. Kto z nas widział Chrystusa na krzyżu? Kto widział Budde czy Mahometa? Nikt. Nawet nasz wspaniały papież. Wierzył i większość z nas wierzy, choć ma tylko Biblię czy Koran oraz słowa kapłanów. Ile razy Watykan czy kapłani religii świata kłamali ? Czy sądzicie, że Biblia nie rozmija się z prawda nawet w ułamku % ? Przecież nie pisał nikt, kto widział żywego Chrystusa. Więc sami widzicie, że to kwestia indywidualna wiary.
  • 0

#56

Damek_90.
  • Postów: 42
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A co powiecie na to:

http://img505.images...pboard01gp3.jpg

Dlaczego obszar Dulce jest nieco ciemniejszy? Wiem, istnieje możliwość, że mapa nawaliła albo akurat jakieś kwadratowe UFO przelatywało i przyciemniło teren swoją wielkością :D , ale coś mi tu zatajaniem pachnie...
  • 0

#57

FCrimson.
  • Postów: 310
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

To ja odpowiem pytaniem: A dlaczego te obszary po lewej stronie tez mają inne kolory?

Odpowiedź na tą zagadkę będzie również odpowiedzią na Twoje pytanie ;)
  • 0



#58

Kazzone.
  • Postów: 74
  • Tematów: 14
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Co nie którzy powalają swoją "inteligencją" na tym forum. Zdjęcie jest ciemne bo satelita robił zdjęcie w innej porze dnia. Zobacz sobie, że nie tylko TE miejsce jest ciemniejsze...
  • 0

#59

FCrimson.
  • Postów: 310
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

A chciałem to powiedzieć delikatnie :) . Kazzone On mógł do tego sam dojść :D
  • 0



#60

freaky_styley.
  • Postów: 63
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

mam nadzieję, że doczekam dnia, w którym uraczeni zostaniemy kolejną częścią wywiadu. ;)

nawet, jeśli ta historia to jedynie fikcja, nie dbam o to - całość jest wg mnie wyjątkowo wciągająca.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości oraz 0 użytkowników anonimowych