Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wywiad z Thomasem Edwinem Castello - rzekomym pracownikiem ochrony w bazie Dulce


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
98 odpowiedzi w tym temacie

#16

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

i czy wogóle jest?


Tak, dalsza część będzie tłumaczona od przyszłego tygodnia. Zostało jeszcze sporo ciekawych informacji.
  • 0



#17

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ciąg dalszy...


PYTANIE: Czy istnieje dowód, który może potwierdzić Twoje słowa na temat tego podziemnego kompleksu, czy jesteśmy zmuszeni uwierzyć Ci na słowo?

ODPOWIEDŹ: Wiele osób zadawało to pytanie. Nie, nie oczekuję aby ludzie wierzyli ślepą wiarą. Istnieje rzeczowy dowód, który widziało, analizowało całkiem sporo osób. Nie mam dobrej pozycji do tego, aby wykładać powyższe informacje każdemu z osobna, oko w oko. Próbuję przeżyć. Wszystko co mogę zrobić to raz jeszcze ogłosić, że Dulce to tajny ośrodek. Pracują w nim ciężko, aby mieć całkowitą pewność, że nikt nie odkryje tego miejsca. Jeśli ktokolwiek mógłby je łatwo znaleźć, nie byłby to już tajny kompleks. Wyjaśniałem jakie zaawansowane techniki ochrony są stosowane w Dulce. Istnieje jeszcze jeden dowód - jest to pięć zestawów kopii ulokowanych w pięciu różnych pojemnikach, w pięciu różnych miejscach. Zawartość tych pojemników stanowi kompletny dowód na wszystko to, co starałem się wytłumaczyć. Tutaj jest lista zawartości każdego z tych pojemników: [A] 27 arkuszy fotografii w formacie 8 x 10 przedstawiających obcych, stworzenia, klatki i kadzie. [B] Jedna taśma video z zarejestrowanym materiałem ukazującym banki komputerowe, kadzie, wiele ujęć "Koszmarnej Sali", dwa ujęcia Szaraków, jedno ujęcie terminala ukazujące znak "Do Los Alamos", oraz około 30 sekund nagrania przedstawiającego powracający pociąg w tubie transportowej. [C] 25 stron diagramów, chemicznych wzorów i schematów urządzeń obcych. [D] Kopia nowego kompletnego układu z Obcymi, z podpisami. [E] 2 strony oryginalnych dokumentów Obcych podpisanych przez Ronalda Reagana (jako gubernatora Kalifornii), każda strona zawiera jego podpis.

Oryginał zestawu wymienionego powyżej zgromadzony został w jednej plastikowej hermetycznie zapakowanej torbie. Ten zestaw zawiera [A] 27 arkuszy fotografii w formacie 8 x 10 wraz z negatywami. [B] Kasetę Video oraz oryginalny mikrofilm, z którego wykonywane były kopie. [C] 25 oryginalnych stron diagramów, wzorów, schematów obcych urządzeń wraz ze schematami Flash Gun'a i mój Flash Gun. [D] Dokument z podpisami Reagan'a i podpisami siedmiu innych polityków, oraz cztery podpisy Obcych. Działający Flash Gun jako jeden z dowodów stanowi niezwykle niebezpieczną broń. Gdyby trafił w niepowołane ręce nie ma takich słów, które mogłyby opisać stopień zagrożenia, jaki mógłby spowodować. Dowód musi być chroniony, gdyby trafił w ręce określonej agencji rządowej, nie zostałby potraktowany jako dowód na istnienie Obcych. Rząd zna prawdę, publicznie kłamiąc.

Pomyśl o tym w następujący sposób - czy wiesz na pewno, że George Washington żył? Czy raczej wierzysz w to, co inni ludzie mówią na jego temat? Nie ma obecnie nikogo żywego, kto na własne oczy widział George'a Washington'a, ani kogokolwiek, kto z własnego doświadczenia wie, co o nim sądzono. Osądzasz wszystko co wiesz na jego temat na podstawie wiedzy innych osób. Kolumb powiedział, że odkrył nowy ląd i ląd ten wkrótce znaleziono. Ja mówię, że w wielu podziemnych bazach w tym kraju znajdują się Obcy. Ponadto dzieją się tam potworne rzeczy. Jeśli umrę, zanim zostanie to udowodnione, szukajcie samodzielnie. Jakby na to nie patrzeć, Dulce i inne podziemne kompleksy "nigdzie się nie wybierają". To nie to samo co w przypadku zjawiska UFO, które daje się zaobserwować w danym miejscu tylko jeden jedyny raz, by już nigdy więcej nie pojawić się ponownie. Jeśli te bazy tam są, to muszą istnieć jakieś oznaki tego faktu. Żądajcie, aby rząd przyznał się do ich istnienia. Jeśli dostatecznie dużo osób będzie tego żądać, znajdą sposób aby wytłumaczyć fakt istnienia bazy, albo przynajmniej dlaczego musi ona pozostać tajnym kompleksem. Jest wielu ludzi, którzy pracują obecnie w Dulce i którzy mnie znają. Wyzywam tych pracowników, aby zaczęli mówić, przynajmniej anonimowo. Wyślijcie list, telegram, faks, aby potwierdzić to o czym mówię. W imię odwagi mężczyzn, kobiet, dzieci i Obcych, którzy zginęli próbując poinformować opinię publiczną o tym co dzieje się tam na dole w Dulce. Ujawnijcie to straszne miejsce, zanim tysiące nowych niewinnych ludzi zostanie poddanych torturom i umrze nieopisaną śmiercią.

PYTANIE: Czy istnieje instalacja Obcych pod Groom Lake lub Papoose Lake na Obszarze Testowym w Nevadzie? Czy na tym obszarze przeprowadza się biologiczne badania?

ODPOWIEDŹ: Większość rzeczy związanych z obszarem Groom Lake dotyczy obronności, ale istnieje rozległy obszar magazynowy w tunelach, które zawierają tysiące części obcych statków. Z tego co udało mi się usłyszeć, testy medyczne przeprowadzane na Obszarze Testowym w Nevadzie prowadzone są przez i dla Marynarki Wojennej.

PYTANIE: Odnosząc się do moich źródeł, firmy związane z aeronautyką posiadają tajną podziemną bazę w górach Tehachapi, niedaleko Rosamond, Edwards. Podobno eksperymentują oni z zaawansowaną technologią w postaci antygrawitacyjnych dysków. Niektórzy świadkowie widzieli kule wielkości piłki do koszykówki unoszące się blisko tego ośrodka. Czy posiadasz jakieś dodatkowe informacje na ten temat?

ODPOWIEDŹ: Góry kalifornijskie - Tehachapi, Chocolate, Shasta - wszystkie mają związek z podziemnymi kompleksami Obcych i z ich sprzętem. Kule wielkości piłek do koszykówki stosowane są do bezzałogowego patrolowania, Są ciche, jednak w momencie gdy wykonują fotografie, słychać rodzaj brzęczącego dźwięku. Poświata jaką emitują te kule to aura magnetyczna. Światło to znajduje się w widzialnym przedziale spektrum - 3900 angstremów. Możesz je zobaczyć, ale ono nie oświetli żadnego przedmiotu.

PYTANIE: Czy możesz powiedzieć cokolwiek na temat Księżyca, instalacji obcych? Atmosfery? Baz Stanów Zjednoczonych?

ODPOWIEDŹ: Niewiele mogę powiedzieć na ten temat. Nie brałem udziału w programie księżycowym. Słyszałem, że bardzo dużo sprzętu zostało wysłane na Księżyc w latach 1959-1964 w projekcie pod kryptonimem "Projekt Whiteout".

PYTANIE: W jaki sposób Obcy wykorzystują magnetyzm? Czy wykorzystują go jako źródło energii? Czy jest coś jeszcze co powinniśmy wiedzieć o magnetyzmie?

ODPOWIEDŹ: Obcy wykorzystują magnetyzm do wszystkiego. Wykorzystują go jako podstawę ich źródła energii. Im więcej uczymy się o magnetyzmie tym lepiej. Ludzie nazywają je "magnesami", Obcy "lodestar". Obcy wykorzystują magnetyzm naszej planety od wieków, chcą go w całości dla siebie. Tak długo jak my - ludzie - wykorzystujemy potęgę magnesu raczej sporadycznie, tak długo nie istnieje żaden problem. W przeszłości jednakże, ludzka rasa wykorzystywała magnes na szerszą skalę niż obecnie. Znaliśmy także więcej sposobów na wykorzystanie jego własności. Na pewnym etapie został zawarty układ. W oryginale, ludzka rasa miała zaprzestać wykorzystywania magnesu dla własnych korzyści, jednak gdy ludzie szukali innych źródeł energii, zawsze powracali do magnetyzmu. Obcy zażądali nowego układu. Co mogliśmy im zaoferować? Wybrali ziemię, prawa do wydobywania surowców naszej planety, prawa do zwierząt i ludzi do nowych eksperymentów. Opinia publiczna nigdy nie dowiedziała się o tym układzie. Światowi przedstawiciele rządu podpisali nowy układ w 1933 roku. Tym razem dostaliśmy w zamian techniczną wiedzę. Obecnie, im bardziej wykorzystujemy naturalny magnetyzm dla własnych korzyści, tym oni (przyp. Obcy) roszczą sobie większe prawa do ludzi i ziemi. Zostaliśmy "sprzedani" w wymianie za magnesy. Jeśli w to wątpisz, rozejrzyj się - istnieją firmy, które wykorzystują moc magnesu, ale opierają się one głównie na elektryce lub na magnesach ceramicznych, nie na "lodestar" - magnesach opartych o magnetyczny tlenek żelaza.

PYTANIE: Nawiązując do przypadków okaleczeń zwierząt. Do czego obcym potrzebna jest bydlęca krew i inne części ciała? Czy potrzebują tego typu "płynów" do badań czy do życia?

ODPOWIEDŹ: Obcy wykorzystują krew i części ciała do tworzenia formuły, która utrzymuje ich przy życiu (w formie pokarmu), oraz do wykorzystania w kadziach wzrostu i sztucznych łonach. Osocze i płyn owodniowy stanowią dwa najbardziej witalne składniki potrzebne im do życia. Również sok z niektórych roślin może utrzymać ich przy życiu przez miesiące. Większość z tych roślin to rośliny pasożytnicze, ale np. czerwone winogrono i roślina ketmii jadalnej mogą być dodane do formuły i utrzymać ich przy życiu, w sytuacji, kiedy brakuje podstawowych składników.

PYTANIE: Raporty z uprowadzeń kobiet przez Obcych pokazują, że część z tych kobiet zostało zapłodnionych. Czy próbują oni skrzyżować nasze gatunki?

ODPOWIEDŹ: Tak, hodują oni poddanych - żołnierzy, w zbliżającej się wojnie z innymi rasami. Rasy "serpentynów" znajdują się na orbicie Ziemi, Wenus i Marsa.

PYTANIE: Uprowadzeni przez Obcych donoszą, że Ci potrafią przenikać ich Ciała lub dokonywać wzięć przez szyby okienne. Czy to rodzaj magii, osiągnięty dzięki zaawansowanej technologii czy rodzaj fizycznej mocy?

ODPOWIEDŹ: Obcy opanowali materię atomową. Potrafią przenikać przez ściany tak jak my przez wodę. To nie magia tylko fizyka. Możemy nauczyć się tego samego. Wszystko polega na kontrolowaniu zachowania atomów siłą woli.

PYTANIE: Czy zostałeś w USA czy żyjesz poza granicami kraju? Czy obecnie pracujesz? Wiem, że przez ostatnie kilka lat ciągle uciekasz.

ODPOWIEDŹ: Tak, dobrych kilka lat. Odwiedzam Stany Zjednoczone, ale to naprawdę niebezpieczne. Żyłem w kilku krajach. Kilka lat spędziłem w Meksyku pracując jako żołnierz - najemnik. To ciężka praca, często żyjesz w buszu, jesz to co samemu uda Ci się znaleźć. Spędziłem trochę czasu w Południowej Ameryce walcząc z kartelem narkotykowym. Osiedliłem się na Kostaryce, kupiłem mały dom w Limon. W zasadzie jest to porzucona chałupa. Zapłaciłem odpowiednik 11 dolarów jednemu z lokalnych konstablów za prawo do nazywania tej "posiadłości" własną. Moje imię zmienia się gdy tylko zauważę, że ktoś zadaje pytania. Pracowałem w jednej z podziemnych baz blisko granicy z Panamą. Baza ta znajduje się w górach, niezbyt daleko od uśpionego wulkanu. Nie jest tu tak fantazyjnie jak W Dulce, ale ludzie są wspaniali.

PYTANIE: Jakie jest najlepsze miasto na Kostaryce do odwiedzenia lub zamieszkania?

ODPOWIEDŹ: Żadne nie jest wiele warte w porównaniu z miastami w Stanach Zjednoczonych, ale lubię Limon. Można doznać kulturowego szoku, kiedy będąc na Kostaryce opuścimy obszary przeznaczone dla turystów. Generalnie w obszarach zurbanizowanych nie jest najgorzej, ale z dala od udeptanych ścieżek obraz zmienia się diametralnie. Nie ma kanalizacji, systemu odprowadzania ścieków, utwardzonych dróg. Jeśli jednak zostaniesz w mieście, nie odczujesz wielkiej różnicy kulturowej. Kostaryka ma wciąż wiele do zaoferowania. Ładną pogodę, wspaniałe plaże i piękne drzewa z rosnącymi na nich owocami.

PYTANIE: Czy istnieją inne nazwy poziomów dostępu (inne niż "secret", "top secret", "ultra")?

ODPOWIEDŹ: Tak, istnieje wiele innych identyfikatorów dostępu, oto kilka z nich: UMBRA, STELLAR, G2-7Z, TRIAD, UMT (Universal Military Training), UMS (Universal Military Service), ASTRAL i SUB-ASTRAL. UMBRA to wyższe uprawnienia niż ULTRA.

PYTANIE: Jako, że żyłeś w krajach, gdzie mówi się po hiszpańsku to naturalne, że jesteś dwujęzyczny. Jakimi jeszcze posługujesz się językami?

ODPOWIEDŹ: Jeśli chodzi o języki inne niż angielski to posługuję się tylko hiszpańskim i eusshu - pospolity język używany przez Obcych w Dulce. Po hiszpańsku mówię biegle i dostatecznie dobrze w języku eusshu, aby trzymać się z dala od kłopotów. Krótko po tym, gdy przybyłem do Dulce wziąłem intensywny kurs eusshu. Przybywając do bazy z zamiarem pozostania tam dłużej niż tydzień, rozsądnie jest nauczyć się podstaw eusshu, w przeciwnym razie do poruszania się potrzebna będzie eskorta. Wszystkie tablice informacyjne w bazie pisane są w symbolicznym powszechnie rozpoznawanym języku. Eusshu jest logiczny i łatwy do nauczenia się.

PYTANIE: W jaki sposób odżywiają się Obcy. Czy są mięsożerni?

ODPOWIEDŹ: To zależy od tego czy jest to Szarak pracujący w kaście robotniczej, Reptilian czy jeden z wyżej rozwiniętych przywódców Draco. Możesz też zapytać o stworzone istoty, replikantów, istotę typu drugiego lub jedną z naprawdę dziwacznych genetycznych mieszanek. Spróbuję jednak nawiązać do wszystkich istot.

Formuła zawiera płyn owodniowy, osocze i kilka innych części ciała (surowe, zazwyczaj bydlęce). To niemal czysta mieszanka o strukturze puree brzoskwiniowego i prawie o takim samym kolorze. Szaraki starają się nie jadać przy ludziach, ponieważ odór formuły jest bardzo nieprzyjemny dla jakiegokolwiek człowieka. Potrafią oni spędzać całe dni a nawet tygodnie pomiędzy posiłkami. Pracująca kasta Reptilian je mięso, owady i gustuje w dużej różnorodności roślin włączając w to warzywa i owoce. Preferują oni raczej surowe i bardzo świeże mięso, choć nauczyli się jeść z dużą przyjemnością mięso ugotowane jak np. krwisty befsztyk. Nie jadają mięsa ludzkiego. Mawia się, że wolą bardzo świeże, młode mięso - wolne od toksyn, gdyż mięso stare zgromadziło tzw. "emocjonalny osad energetyczny", który szczególnie silnie uwidacznia się u ludzi. W odróżnieniu od Szaraków, Reptilianie jedzą często i zwykle noszą jedzenie ze sobą lub idą po nie na przerwach.

Kasta rządząca nie ujawnia swoich posiłków. Stworzyła kilka żywieniowych mitów, które delikatnie ubarwia gdy nadarza się ku temu okazja. Jedna z ich ulubionych legend mówi, że potrafią zjeść całe stado gęsi za jednym posiedzeniem. Rzadko jadają na widoku innych, ostrożnie dobierając jedzenie zanoszą je do swoich kwater. Reptilianie o ludzkim wyglądzie jedzą jakieś ugotowane warzywa. Opierają swoją dietę głównie na witaminach i płynnym białku. Gdyby zmuszeni byli jadać na powierzchni, pochłonęliby cokolwiek by im zaserwowano, ale po jakimś czasie zwróciliby cały przyjęty pokarm. Ich system trawienny często nie radzi sobie z naszym jedzeniem.

Jeśli chodzi o tworzone genetycznie istoty to mają one specjalnie dobraną dietę, w zależności od potrzeb żywieniowych. Mieszanka obejmuje kilka posiłków organicznych połączonych z płynami owodniowymi, osoczem. Te unikatowe stworzenia zjadają także sporadycznie zielone rośliny, zazwyczaj trawę lub sałatę. Istoty tworzone tylko po to aby być żołnierzami żywią się płynami bogatymi w białko.


Tłumaczenie: Eurycide
www.paranormalne.pl
C.D.N
  • 0



#18

Lordofdragonss.
  • Postów: 169
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jak inni czekam na kolejne części, prawda, czy nie ciekawe sie czyta.

Jestem ciekaw czy dobrzy reptilianie-Draco którzy rozmawiali z nim nie byli czasami podesłanymi przez innych.
Ach te teorie spiskowe...
  • 0

#19

manexxl.
  • Postów: 24
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Czyta sie to swietnie. Bardzo ciekawe rzeczy. Napewno w 100% prawda to nie jest ale fakt jest taki ze Dulce istnieje na prawde i nikt nie wie dokladnie co tam sie dzieje. Wiec dlaczego by nie wierzyc facetowi ktory tam pracowal?
  • 0

#20

Dedek.
  • Postów: 170
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Wyjaśniałem jakie zaawansowane techniki ochrony są stosowane w Dulce. Istnieje jeszcze jeden dowód - jest to pięć zestawów kopii ulokowanych w pięciu różnych pojemnikach, w pięciu różnych miejscach. Zawartość tych pojemników stanowi kompletny dowód na wszystko to, co starałem się wytłumaczyć. Tutaj jest lista zawartości każdego z tych pojemników: [A] 27 arkuszy fotografii w formacie 8 x 10 przedstawiających obcych, stworzenia, klatki i kadzie. [B] Jedna taśma video z zarejestrowanym materiałem ukazującym banki komputerowe, kadzie, wiele ujęć "Koszmarnej Sali", dwa ujęcia Szaraków, jedno ujęcie terminala ukazujące znak "Do Los Alamos", oraz około 30 sekund nagrania przedstawiającego powracający pociąg w tubie transportowej. [C] 25 stron diagramów, chemicznych wzorów i schematów urządzeń obcych. [D] Kopia nowego kompletnego układu z Obcymi, z podpisami. [E] 2 strony oryginalnych dokumentów Obcych podpisanych przez Ronalda Reagana (jako gubernatora Kalifornii), każda strona zawiera jego podpis.



I ja bym sie na tym skupil. Z checia bym zobaczyl ktorys z tych dowodow, najlepiej A lub B.

Ta czesc wywiadu interesujaca jak poprzednie, ale rowniez bez konkretnych dowodow. Mam nadzieje, ze niebawem jakies zobaczymy.
  • 0

#21

2007.
  • Postów: 256
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

O podziemnych bazach, instalacjach mówił Phil Schneider (r.i.p.) geolog pracujący w czarnobudżetowych projektach usa:

http://www.ukrytespr... Schneider.html


Pisze o tym także Helsing w książce "Ręce precz od tej książki"


"Norweski polityk" o 2012:

http://www.npn.org.p...m...7&Itemid=65
  • 0

#22 Gość_nomen nescio

Gość_nomen nescio.
  • Tematów: 0

Napisano

Z checia bym zobaczyl ktorys z tych dowodow, najlepiej A lub B.

Ta czesc wywiadu interesujaca jak poprzednie, ale rowniez bez konkretnych dowodow. Mam nadzieje, ze niebawem jakies zobaczymy.

Natomiast ja z niechęcią bym je zobaczył, wolałbym żeby to była czysta fikcja i nie chciałbym by jakiekolwiek dowody na ten temat istniały. I taką też mam nadzieje. A Eksperymenty genetyczne są tam przeprowadzane na 100%.
  • 0

#23

Pion.
  • Postów: 12
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ciąg dalszy...


Ostatecznie wszystko skończyło się, kiedy przy tunelu wyjściowym doszło do wojskowej interwencji. Zginęli wszyscy, którzy byli na liście... To była masakra.
PYTANIE: Jaki rodzaj ochrony jest używany w bazie Dulce? Co jeszcze używane jest przeciwko szpiegom lub w razie nieautoryzowanego dostępu?

ODPOWIEDŹ:...najczęściej stosowana jest broń akustyczna. ... W Dulce znajdują się także statyczne i ruchome kamery, skanery tęczówki oka, skanery dłoni, czujniki wagowe, lasery, sprzęt emitujący fale ELF i EM, sensory ciepła, detektory ruchu i wiele innego sprzętu. Nie ma żadnego sposobu, abyś mógł dostać się dostatecznie daleko wgłąb bazy. Jeśli uda Ci się dostać na poziom drugi, zostaniesz zauważony po kilku metrach. Bardziej niż pewne jest, że stałbyś się jednym z więźniów i nigdy już nie zobaczył światła dziennego i świata na powierzchni. .

Tłumaczenie: Eurycide
www.paranormalne.pl
C.D.N


Jak się wydostał z tak strzeżonego obiektu ?? moż coś przeoczyłem ??
  • 0

#24

iskiero.
  • Postów: 53
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A dla mnie to bzdura... Opowiada ten gosciu o tej tajnej bazie niczym w grze BIOSHOCK! :D Pelna rzeznia, ludzie, szaraki, reptilianie i kto wie co jeszce... Wszyscy zamknieci w jednym mozna powiedziec budowli i zaden niemoze sie dogadac z drugim bo jest to zabronione... Po 1 wyglada mi na to ze w tej bazie jest OGROMNY burdel... Po 2 jezeli szaraki reptilianie maja lepsza technologie od naszej to wiec jak go niby jeszcze nie zlapali albo nie zabili.. Rzad Usa smieje sie z takich ludzi jak on! Zlozyl przysiege na smierc a dalej rozpowiada co tam sie nie dzieje... Wielkie tunele w calej ameryce pod miastami i wogole kto wie co jeszcze!?

Najlepsze: Reptilianie robotnicy :DDDDDD no ehe, juz wyobrazam sobie jak oni sprzataja z miotla w reku
szaracy: doktorki
ludzie: mieso

co za bzdura panowie i panie... Gdzie te dowody?! Pewnie zgubil po drodze jak uciekal przed armia reptilianow i szarakow nie wspominajac o rzadzie USA... ZAL.PL Kilka fotek z czego odrazu kilka z nich przekreslono.. Pozatym jezeli zlozyl przysiege to dokladnie by mu wytlumaczyli ze jezeli szepnie slowko to zabija jego i jego rodzine.. Wyglada mi na to ze ten mezczyzna zadnej przysiegi nie skladal dlatego mowi tak otwarcie o tej bazie... nastepny kicz niczym 14 pazdziernika czekam na wiecej takich akcji....

Szkoda ze koleszka nie opisal wiecej funkcji roznych technologii.. A reptilianie sprzataja podlogi chociaz pewnie maja taka technologie ze ktos robi to za nich... moim zdaniem nie poszlo mu z tym wywiadem... Jak masz bujna wyobraznie to nawet cos lepszego wymyslisz obejrzyj sobie chociaz Stargate serial....

pozdro
  • 0

#25

FCrimson.
  • Postów: 310
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

"Tak, hodują oni poddanych - żołnierzy, w zbliżającej się wojnie z innymi rasami. Rasy "serpentynów" znajdują się na orbicie Ziemi, Wenus i Marsa."

Rasa Serpentynów O_o No teraz to mi ciarki po plecach przeszły. Pytanie kiedy zacznie się wojna i jakie są jej powody jeśli to prawda. Skoro Obcy z Dulce wykorzystują nas na zasadzie magnetyzm - eksperymenty, to może Serpentyni są tymi dobrymi
  • 0



#26

Artus.
  • Postów: 124
  • Tematów: 14
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Zastanawia mnie czy nie powinniśmy wprowadzić nowej definicji sceptycyzmu. Sceptyk w moim odczuciu to osoba która poddaje głębokiej analizie daną informacje, szuka na jej temat w wielu różnych niezależnych źródłach, potrafi dokonać syntezy informacji, dopiero na samym końcu przedstawia swoje zdanie na temat danej sprawy. Mam osobiste odczucia, że obywatel o pseudonimie "iskiero" nie kwalifikuje się niestety na sceptyka, ponieważ jego "racjonalny" umysł tzn. wyprany przez media i polityków nie potrafi niezależnie pomyśleć. Nie namawiam Cię do tego abyś ślepo wierzył w byle teorię spiskową, proszę tylko abyś argumentował każdą swoją wypowiedź, tak jak robią to dojrzali użytkownicy tego zacnego forum. Na temat obcych cywilizacji które odwiedzały i odwiedzają ziemię mamy naprawdę sporo niezależnych informacji, chyba że uważasz, że starożytni Sumerowie i szamani afrykańscy byli w spisku z Majami aby fałszować historię ludzkości i wtykać ciemnotę pokoleniom że ich odwiedzali przybysze z kosmosu, no ale Ty w spiski nie wierzysz i całe szczęście dla Ciebie. Przepraszam za offtopa ale chciałbym aby to forum trzymało swój wysoki poziom. Pozdrawiam wszystkich sceptyków (tych prawdziwych!)
  • 0

#27

Pion.
  • Postów: 12
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Zastanawia mnie czy nie powinniśmy wprowadzić nowej definicji sceptycyzmu. Sceptyk w moim odczuciu to osoba która poddaje głębokiej analizie daną informacje, szuka na jej temat w wielu różnych niezależnych źródłach, potrafi dokonać syntezy informacji, dopiero na samym końcu przedstawia swoje zdanie na temat danej sprawy.

No cóż, zdefiniowałeś badacza, więc może nie wprowadzajmy nowych definicji do starych pojęć bo będzie powtórka z wieży Babel
  • 0

#28

bini.
  • Postów: 163
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mnie to zawsze zastanawia, co za tępaki układają te pytania do wywiadów. Dlaczego nie padają pytania o szczegóły budowy urządzeń magnetycznych które ludzkości są potrzebne chociażby jako nie wyczerpane źródło energii, dane pojazdów oraz innych urządzeń ułatwiających życie a może i nawet ratujące życie. Jeśli koleś jest/był w posiadaniu broni typu "flash" to musiał wiedzieć jak ona działa i jak jest zbudowana, lub nawet z czystej ciekawości oglądał ją nie raz.
  • 0

#29

alibaba.
  • Postów: 3
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Phil Schnieder na temat domniemanej bazy?! http://pl.youtube.co...h?v=IWgn0x7vcns

ps. moze ktos by co przetlumaczyl bo ja nic z tego nie ponial x]

pozdrawiam!
  • 0

#30

TOMCAT.
  • Postów: 48
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano


Cały temat jest interesujący, juz nawet nie wnikając w prawdziwość treści. Czy mozna cos takiego wyssac z palca ? O TAK! Nawet oprzeć to na powszechnie znanych faktach, dorobić ideologię i powiązac z teoriami spiskowymi i niemal 100% realności. Uważam jednak że w każdej bajce jest choć ziarno prawdy. Elementy tej hostorii splataja się z różnymi teoriami i spikami. Brzmi dośc wiarygodnie. Szkodzi tylko nie zbyt jasne źródło wywiadu i jego okoliczności. Ale nie mozna miec od razu wszystkiego.
Osobiście jestem otwarty na różne wersje "prawd i półprawd" i nie neguję niczego.


O podziemnych bazach, instalacjach mówił Phil Schneider (r.i.p.) ...
http://www.ukrytespr... Schneider.html

Cały temat jest interesujący, juz nawet nie wnikając w prawdziwość treści. Czy mozna cos takiego wyssac z palca ? O TAK! Nawet oprzeć to na powszechnie znanych faktach, dorobić ideologię i powiązac z teoriami spiskowymi i niemal 100% realności. Uważam jednak że w każdej bajce jest choć ziarno prawdy. Elementy tej hostorii splataja się z różnymi teoriami i spikami.
O to co tam znalazłem, i mnie mocno ubwiło :mrgreen: :
"...Amerykanie zestrzeliwują 9 spodków miesięcznie, Rosjanie 50 i wyrzucają na pustynię przy granicy z Mongolią, gdzie leżą ich stosy na powierzchni kilku boisk futbolowych (w USA funkcjonują lotne oddziały, które zabezpieczają wraki ufo lub zakopują talerze na miejscu, kiedy mają np. 80 metrów średnicy)..." Nieźle ZSRR !- Walą jak do kaczek rakietami SAM-2 lub teraz może nawet SAM 3 ;) albo myśliwcami w DOG FIGHT ?


Pisze o tym także Helsing w książce "Ręce precz od tej książki"
"Norweski polityk" o 2012:

http://www.npn.org.p...m...7&Itemid=65


Czytając to z kolei, można dostać gęsiej skórki. Jedna rzecz jest natomiast niezmienna od ... chyba zarania ludzkości. Gdy nadchodzi jaks większa bida, to pierwsi ratują się władza i elita :rotfl: Tu nie jestem zaskoczony, a poza tym trudno byłoby schować pod ziemią 6 - 8 mld ludzi i karmić ich tam przez 5 lat. ;)
Tak czy siak w Polsce za wielu przygotowanych schronów nie ma. PZPR nie myslała o schronach dla społeczęństwa. Dla elity partyjnej wystarczyło. SLD i PiS chyba nic nie wiedziało i nie wiedzą nadal o katastrofie z kosmosu w 2012. PO natomiast ... cóż ... Euro 2012 !!! :D Stadiony, autostrady, hotele, wszystko dla gości, UPS! ale to chyba będą inni goście. A my zwykłe ludki ? ;( My ... ;( do piachu ! ;(

  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych