Skocz do zawartości


Zdjęcie

Magiczne kalosze?


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
2 odpowiedzi w tym temacie

#1

Smrodak100.
  • Postów: 17
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam, chyba każdy zna z dzieciństwa legendy o magicznych kaloszach. Są to hipotetyczne przyrządy dające nadprzyrodzone moce.

W młodości została opowiedziana mi historia właśnie o tych magicznych, niepozornych kaloszkach. Ich nosiciel mógł skakać na duże odległości, spełniać życzenia, dawały one podobno zdolność latania. Pomimo tego, że byłem młodym pyrtkiem i wierzyłem praktycznie we wszystko (miałem około 5 lat) nie chciałem uwierzyć w prawdziwość tych opowieści. Wtedy wujek powiedział mi, że w wielkiej tajemnicy pokaże mi je. Co więcej będę je mógł nawet ubrać!
Wujek obrócił się i wyjął ze schowka w szafie dwa, małe, niebieskie kaloszki. Nie mógł ich używać ponieważ miał już za duże nogi, użytkownikami kaloszy mogły być tylko osoby młode. Ponadto aby móc korzystać z ich mocy trzeba było mieć nieskazitelnie czyste serce.

Podniecony możliwością spełnienia moich dziecięcych marzeń wskoczyłem w kaloszki. Zażądałem paczki żelków i gierki na dyskietce o nazwie "Robo cop". Niestety, ku memu zdziwieniu nic się nie wydarzyło :( . Próbowałem w nich skakać ale długość lotu wydawała mi się taka sama :( .

Tu rodzi się pytanie: Czy wujek, który nigdy nie kłamie mógłby mnie oszukać i dać mi zwykłe gumiaki bez magicznej mocy? Czy może po prostu nie byłem całkowicie niewinny i skaza grzechu nie pozwoliła mi wybudzić mocy kaloszy?

Pozdrawiam i liczę na poważne odpowiedzi mimo, że temat może wydawać się dla niektórych śmieszny.

#2

scpt.
  • Postów: 522
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Uhahah. Malina miesiąca bez wątpienia ;p A tak serio oryginalna prowokacja ;)

#3

Ivellios.

    ÓSMY ZMYSŁ

  • Postów: 1625
  • Tematów: 401
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 109
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Kalosze? Gumiaki? Ty heretyku jeden durny ty! Ty skaloszowiały i zgumiaciały pseudometalowy śmierdzielniku!
Tylko czarne glany są naprawdę funny!

A tą śmierdzącą jak smród smrodaka prowokację zamykam.
Żegnaj. Kopa z glana na drogę i tydzień urlopu.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych