Skocz do zawartości


Zdjęcie

LORD EOMER


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
39 odpowiedzi w tym temacie

#16

Oski_m.
  • Postów: 88
  • Tematów: 16
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Najlepiej: Dołączona grafika

#17 Gość_Captain Jack

Gość_Captain Jack.
  • Tematów: 0

Napisano

Oski_m - właśnie to zrobiłeś :D

btw - witam serdecznie :)

#18

lord eomer.
  • Postów: 3
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mówcie sobie co tam chcecie ale Bahrajn,MalezjaAustralia,San Marino ....itd...itd....Szlachta rządzi światem!!!O kurka :) tak,tak Napewno wygrałem życie Alleluja))))Tak,tak przyjaciele takie gierki jak GP Australia są tylko dla VIP-ów odnoszących sukcesy zawodowe.Przemknęło mi się teraz przez myśl że nie tylko jestem super ubrany ale także super zbudowany:)a moje umięśnione ramiona mogą skutecznie uchronić :) każdą,każdą piękną kobietę przed porywistym wiatrem.

Ps.Mam niesamowicie silną psychikę
Adios Mutchatchos

#19

pudzion.
  • Postów: 163
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

taaa masz pewnie 35 w lapie i myslisz ze jestes kozak :D

#20

Bartos Krwawy.
  • Postów: 110
  • Tematów: 16
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Proszę moderatorów aby go uciszyli bo narazie jest bardzo chamski i nieprzyjemny proszę w swoim imieniu niech się nie przechwala bo jeśli jest rozwinięty duchowo to niech pokażę to wiedzą np.zakładając temat lub coś mądrego powie anie.A wy tak zwana sfera wyższa zdechlibyście jakby nie rolnicy i budowlańcy. :censored: :censored: :censored: :censored: :censored:

#21

Rukius.
  • Postów: 359
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Przemknęło mi się teraz przez myśl że nie tylko jestem super ubrany ale także super zbudowany:)a moje umięśnione ramiona mogą skutecznie uchronić każdą,każdą piękną kobietę przed porywistym wiatrem.


Jedz mniej kapusty z grochem to będzie mniej porywistych wiatrów...

Cześć ogólnie

#22

lord eomer.
  • Postów: 3
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tak,tak panowie Moda to jedna z bardziej znaczących cech.....charakterystycznych dla prawdziwego VIP-a:))).Szyk i elegancja jest sztuką życia :)) zarezerwowaną dla VIP-ów taką słynną francuską art de vivre x :D .
Dlatego też mój styl uosobienie ponadczasowej a............ zarazem nowoczesnej elegancji jest rozpoznawalny na całym świecie x] !!!!!!
Tą oto uwagą chciałem wzbudzić refleksję,o..........kondycji :mrgreen: prawdziwego mężczyzny we...współczesnym świecie biznesu(((((((( ;) ))))))))))

Ps.Mam niesamowicie silną psychikę.


Adios Muchachos

#23

pudzion.
  • Postów: 163
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

a kogo to obchodzi w sumie :D

#24

Cumulonimbus.
  • Postów: 240
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tak,tak panowie Moda to jedna z bardziej znaczących cech.....charakterystycznych dla prawdziwego VIP-a:))).Szyk i elegancja jest sztuką życia :)) zarezerwowaną dla VIP-ów taką słynną francuską art de vivre x :D .
Dlatego też mój styl uosobienie ponadczasowej a............ zarazem nowoczesnej elegancji jest rozpoznawalny na całym świecie x] !!!!!!
Tą oto uwagą chciałem wzbudzić refleksję,o..........kondycji :mrgreen: prawdziwego mężczyzny we...współczesnym świecie biznesu(((((((( ;) ))))))))))

Ps.Mam niesamowicie silną psychikę.


Adios Muchachos

Szkoda, ze styl wypowiedzi jest na poziomie przedszkola.
Mam nadzieje, ze wylecisz stad malpiszonie jak najszybciej.

#25

Rukius.
  • Postów: 359
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Szybki jest -4 reputacji w parę godzin...
Zostawcie go, bedzie ciekawie

#26

Retired.
  • Postów: 312
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No, z jego rozumowaniem jest jeden, drobniutki problem.
Nie udowodnił ani bogactwa, ani rzeźby ciała... Bo to, że kupił sobie ten dmuchany kostium Pudziana i kiedyś był pucybutem jakiegoś biznesmana, to ne znaczy, że cechy w niego wsiąkły... :P

#27

lord eomer.
  • Postów: 3
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tak,tak leszczyki dziś wieczorem wylatuję na narty do Aspen:)!!!Już czuję pod nogami ten......Champagne Power:)chyba każdemu snowbordziście śnią się po nocach dziewicze stoki gdzie...."zakłada"swój pierwszy ślad.Ale....do tego-leszczyki w tanich buciakach:(potrzebny jest Heliboarding-na co WAS przecież nie stać :( .Mam nadzieję że przeżyję w business&first class ten...prawie....piętnasto godzinny(15) lot do Denver.
Szlachta rządzi światem!!!Alleluja))))

Tak,tak życie jest piękne ale.....tylko dla światowej elity BIZNESU((((( :)) )))))


Ps.Mam niesamowicie silną psychikę

Adios Muchachos

#28

Retired.
  • Postów: 312
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Pa, pa, wszyscy (a przynajmniej wierzący) będą modlili się o lawi... wygodny lot.

#29

Cumulonimbus.
  • Postów: 240
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Przykro mi, ale musialbys pouczyc sie wiecej historii. Pewnie do szkoly nie chodziles, bo starzy kase maja, a papierek kupiles (wime, wiem to bzdury, ze jest bogaty :P ) Szlachta to byla banda bogatych nierobow, sprzedawczykow i hulakow. Pasujesz do nich!

#30

Rukius.
  • Postów: 359
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Skoroś taki mądry to mi powiedz czemu w każdym poście piszesz "Muchachos" inaczej?

Mn: "Mutchatchos" ,"Mutchachos" a teraz znowu "Muchachos" itd

Tak,tak życie jest piękne ale.....tylko dla światowej elity BIZNESU(((((smile2.gif))))))


Dzięki Bogu że do niej nie należysz...

Szlachta to byla banda bogatych nierobow, sprzedawczykow i hulakow


omgwtf to mnie obraża!

:D


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych