Skocz do zawartości


Zdjęcie

Brytyjski rząd: nie ma dowodów na istnienie UFO


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
38 odpowiedzi w tym temacie

#1

TKr.
  • Postów: 141
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Brytyjski rząd: nie ma dowodów na istnienie UFO


W latach 70. i 80. w W.Brytanii zaobserwowano setki niezidentyfikowanych obiektów latających, słynnych UFO - przyznał w środę brytyjski resort obrony. Nie ma jednak dowodów na to, by Ziemię odwiedzili przybysze z kosmosu.

Udostępnione opinii publicznej akta Archiwum Narodowego mówią o bardzo wielu niezidentyfikowanych obiektach latających, zaobserwowanych w Zjednoczonym Królestwie w latach 1978-87. UFO widziano nad londyńskim mostem Waterloo i nad pubem w południowej Anglii. Resort obrony uważnie bada takie przypadki, ale nie w oczekiwaniu na gości z przestrzeni pozaziemskiej - sprawdza się, czy nie wchodzi w grę szpiegostwo.

Jedynym celem jest sprawdzanie, czy przypadki zaobserwowania UFO mogą mieć znaczenie dla obronności kraju - uzasadnił resort obrony swe zainteresowanie UFO. Przyznano, że "na niebie można zaobserwować dziwne rzeczy", ale też podkreślono, iż mają one racjonalne wytłumaczenie. W grę może wchodzić płonący w atmosferze ziemskiej kosmiczny złom, ale także niezwykłe formacje chmur, czy balony meteorologiczne.

"Z pewnością nie ma dowodów na to, że na naszej planecie wylądowali kosmici" - podkreślają przedstawiciele ministerstwa obrony.

Udostępnione opinii publicznej akta można zobaczyć na stronie internetowej Archiwum Narodowego (www.nationalarchives.gov.uk).

(PAP)

http://wiadomosci.o2...?s=258&t=496345
  • 0

#2

Jarecki.
  • Postów: 4113
  • Tematów: 426
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Skoro dla nich materiały zgromadzone i zaprezentowane przez Jamie'ego Maussana chociażby na UFO Conference 2005 nie są dowodami na istnienie inteligentnej,pozaziemskiej cywilizacji to ja jestem w takim razie Chińczykiem z dorzecza Amazonki.
Tak daleko posuniętego ignoranctwa dawno nie słyszałem.Formacje chmur,balony meteorologiczne-nie wiem czy się śmiać czy płakać.
  • 0



#3

Śledziu.
  • Postów: 117
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Skoro dla nich materiały zgromadzone i zaprezentowane przez Jamie'ego Maussana chociażby na UFO Conference 2005 nie są dowodami na istnienie inteligentnej,pozaziemskiej cywilizacji to ja jestem w takim razie Chińczykiem z dorzecza Amazonki.
Tak daleko posuniętego ignoranctwa dawno nie słyszałem.Formacje chmur,balony meteorologiczne-nie wiem czy się śmiać czy płakać.



Dla nich takie konferencje to są kpiny pewnie.Nie chcą robić szumu wokół tego zjawiska.Najlepiej było te dokumenty udostępnić i głupio sie wytłumaczyć a ludziom którzy maja znikoma wiedzę na temat zjawisk paranormalnych powinno to wystarczyć,.Na dodatek media to wszystko poprą a wszyscy uwierzą ze ludzie którzy wierzą w ufo to skończeni idioci.Taki jest ten Świat,rządy i media trzymają wszystkich w swych objęciach.Smutne ale prawdziwe
  • 0

#4

limonka.
  • Postów: 920
  • Tematów: 29
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Cóż, oni nie widzą potrzeby mówienia o tym, że są dowody na istnienie UFO, jeżeli faktycznie je mają, lepiej dla nich mówić, że takich dowodów nie ma. Brytyjczykom nie wierzę - dopóki nie ujawnią dokumentów dotyczących śmierci Sikorskiego.
A i tak wszystko opiera się o to, co powiedzieliby ludzie, gdyby rząd - bądź co bądź władza - stwierdził jednak, że UFO istnieje.
  • 0

#5

above.
  • Postów: 509
  • Tematów: 46
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

dezinformacja i tyle.
  • 0

#6 Gość_Muhad

Gość_Muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Byłem wielokrotnym świadkiem i obserwatorem takich zjawisk i powiem tylko tyle - rządy i media plotą głupoty dla dezinformacji.
  • 0

#7

Paweł.
  • Postów: 1000
  • Tematów: 22
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

A czy to nie Wielka Brytania odtajnila swoje akta o UFO? Troche to dziwne z ich strony.
  • 0



#8 Gość_radoslaw

Gość_radoslaw.
  • Tematów: 0

Napisano

Gdzieś wyczytałem że w USA jest przechowywanych 60 rozbitych UFO.
W Anglii około 300...
Powód? Angole potrafią trzymać język za zebami...
  • 0

#9

limonka.
  • Postów: 920
  • Tematów: 29
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Radosław, nawet mnie to nie dziwi. (skoro to tajne, to jak ktoś mógł napisać o tym artykuł? ;p )

Choć gdyby patrzeć z drugiej strony - oni muszą się bronić jak tylko mogą. Wystarczy tylko wyobrazić sobie CO BY BYŁO, gdyby ktoś bardzo wysoko postawiony (Ban Ki-moon na przykład) ogłosił publicznie, że niektóre państwa przechowują na swoim terytorium rozbite latające spodki. Nie trzeba mądrego, by wyobrazić sobie reakcję ludzi na świecie :)
  • 0

#10

Jankielek.
  • Postów: 256
  • Tematów: 14
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No i co by im ludzie zrobili za to? Pospolite ruszenie zorganizowali na londyn?! Jedni by uwiezyli drudzy nie i tyle!
A mnie dziwi dlaczego RAF nie podejmuje jakis poscigow za tymi nolami? w usa to co 5 relacji ludzie mowia czy piloci ze 2 f-15 gonily ufo.
  • 0

#11

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Wy zrobicie wszystko, zeby tylko bronic tezy, ze UFO to cywilizacje pozaziemskie :) artykul jest napisany po prostu obiektywnie. Nic na to nikt nie poradzi ze rzetelnych dowodow, ktore wskazuja na to, ze UFO to inna cywilizacja nie ma. Sa tylko szemrane "zdjecia" szarakow, sfalszowane autopsje, w ktore mozna wierzyc lub nie.
  • 0

#12

limonka.
  • Postów: 920
  • Tematów: 29
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Jankielek, ruszyć głową trudno nie jest, spróbuj.
Postaraj się wyobrazić sobie, że, dajmy na to Donald Tusk ogłasza, że armia wampirów zaczęła atakować obywateli i wysysać z nich krew, a Ty w wampiry nie wierzysz.

Zastanów się nad tym, to będziesz wiedział, dlaczego rząd jakoś nie kwapi się do tego, by przyznać, że mają jakieś materiały dotyczące UFO bądź obiekty.
  • 0

#13

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Ja Wam powiem tylko jedno, naduzywacie w tym dziale (w innych zreszta tez) okreslenia "rząd". Tak bardzo tego naduzywacie, ze juz nawet nie wiecie kogo macie na mysli.
  • 0

#14

limonka.
  • Postów: 920
  • Tematów: 29
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Temat dotyczy informacji podanej przez RZĄD brytyjski, więc to chyba oczywiste, że o ten chodzi :]
  • 0

#15

Jankielek.
  • Postów: 256
  • Tematów: 14
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No ja mysle ze jakby Tusk tak powiedzial to by sie skompromitowal?
No i tu nawet widac walke o stolki: ci nie chca powiedziec bo spoleczenstwo wezmie ich za idiotow i nie wybierze ich 2 raz
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych