Skocz do zawartości


Zdjęcie

Za co nie lubi się Żydów?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
335 odpowiedzi w tym temacie

#301

bolek.
  • Postów: 203
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#302

Company.
  • Postów: 20
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie czytałem całego tematu - za długi.
Więc w skrócie. Do ogółu narodu żydowskiego nic specjalnie nie mam, jednak wkurza mnie kilka rzeczy.
1. Banki i wojny- i tego tematu nie ma co rozwijać.
2. A. Michnik - żyd, który w obcym państwie dokonuje zamachów stanu, prowadzi własną politykę wymierzoną przeciw narodowi polskiemu, jednym słowem manipuluje a nazywając rzecz po imieniu oszukuje Polaków. I największym problemem jest to, że nikt go nie może postawić przed sądem, ani też ukarać tak jak na to zasługuje, bo stryczek jest w Polsce zakazany.
3. Sprawa Mordechaja Vanunu. Bohater, o którym usłyszał świat, którego władze Izraela potraktowały z właściwą sobie "sprawiedliwością" i nikt nie był w stanie kiwnąć palcem by mu pomoc.
4. Terroryzm Izraelski, widoczny szczególnie w odniesieniu do tragedii w Monachium. Chodzi o to, że po dramacie w wiosce olimpijskiej, brygada specjalistów izraelskich jeździła po świecie i likwidowała Arabów zamieszanych w tą akcję. Abstrahując od tego, że padło na zbrodniarzy - odpowiedź w tym samym stylu, nakazuje nam uznać tenże styl za terrorystyczny.
5. Przedsiębiorstwo Holocaust - czyli wyciąganie kasy od państw europejskich, która w zdecydowanej większości Żydom się nie należy.
6. Antysemityzm. Pomijając fakt, że dla mnie takiego terminu, to sprawa jest prosta. Dlaczego w kodeksach karnych nie ma takich pojęć jak "antyperuwianizm", "antymongolizm", "antywęgieryzm" a jest taki knot jak "antysemityzm"?

To tyle co pamiętam. Wystarczy.

#303

tatik.
  • Postów: 1982
  • Tematów: 291
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

4. Terroryzm Izraelski, widoczny szczególnie w odniesieniu do tragedii w Monachium.


Monachium ? Czemu tak delikatnie ? Boisz się że jeśli napiszesz prawdę o ludobójstwie Izraela to zostaniesz nazwany antysemitą ?

LUDOBÓJSTWO

Zanim zjawią się zielone sępy (coniektóre) i znów nazwą mnie prowokatorem, dodam że wszystkie te ataki terrorystyczne przeprowadzone przez armię izraelską są do potwierdzenia nawet w wiki. Łącznie z faktem że Premier Izraela pomimo że przyznał się do szeregu ataków terrorystycznych otrzymał pokojową nagrodę Nobla :o



#304

Żbik.
  • Postów: 769
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Za to pewnie nie lubi się Żydów bo są cwańsi od polaczków ;p
A jak to ma polaczek zwykły w zwyczaju, tępić co lepsze od niego. Takim narodem już jesteśmy :) .

#305

maribot.
  • Postów: 223
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

KMJ - ładnie powiedziane :)

Pomijając fakt, że dla mnie takiego terminu, to sprawa jest prosta. Dlaczego w kodeksach karnych nie ma takich pojęć jak "antyperuwianizm", "antymongolizm", "antywęgieryzm" a jest taki knot jak "antysemityzm"

Znajdź mi słowo "antysemityzm" w kodeksie karnym :|



Od razu ci powiem - nie występuje tam

#306

mylo.

    Altair

  • Postów: 4511
  • Tematów: 83
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Znajdź mi słowo "antysemityzm" w kodeksie karnym


Ale jest szybciutko podpinane pod inne słowa występujące w tym kodeksie. :)



#307

Tempter.
  • Postów: 413
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ja tego narodu nie lubię za to,że podle kłamał na temat Holocaustu - w latach 50 hiperbolizowano liczbę zabitych nawet do 20 milionów a tymczasem według danych Czerwonego Krzyża śmierć poniosło "zaledwie" 140 tys. Żydów.Nie podoba mi się,że robiono to głównie po to,aby umożliwić powstanie państwa Izrael.



#308

Drunken Reaper.
  • Postów: 81
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Za okupację Palestyny , za nic nie robienie sobie ze zdania ONZ, za bycie pieskiem na smyczy USA, za Okupację wzgórz Golan, za uznawanie się za naród wybrany, za wykorzystanie holocaustu do realizacji celów ruchów syjonistycznych.

#309

.?..

    Medicus

  • Postów: 974
  • Tematów: 89
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 10
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nie lubię ludzi jako gatunku takich ludzi jak ja nazywa się mizantropami, ale od was aż promieniuję rasizm :(



#310 Gość_Bayakus

Gość_Bayakus.
  • Tematów: 0

Napisano

Za bi za stary testament.

#311 Gość_nick

Gość_nick.
  • Tematów: 0

Napisano

cały świat gardzi żydami :D :D :D




dlaczego ?

















dlatego, że żydzi gardzą wszystkimi :/ i są tak wychowywani od najmłodszych lat :/
padaka :/

#312

Po_prostu.
  • Postów: 264
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Uważam podobnie, jak nick. Niestety, ale kto by chciał utrzymywać relacje z kimś, kto ma się za wybrany naród, wyjątkowy, bo wybrany przez Boga? Nikt nie chce utrzymywać kontaktu z kimś, kto zadziera nosa i się wywyższa. Żydzi niestety są bardzo zadufani w sobie pod względem ideologicznym- choć oczywiście wśród Żydów jest wielu ateistów czy nawet chrześcijan, więc mają różne podejście, więc nie można stawiać znaku równości między każdym żydem i taką ideologią.

Co u Żydów jeszcze mnie drażni to to, że tak eksponują swoją tragedię w czasach II WŚ. Nie będę tutaj kwestionować ogromu ich tragedii, bo nie o to chodzi! Mówienie, że zginęło TYLKO kilkaset tysięcy a nie kilka milionów jest nieporozumieniem totalnym! Bo nawet, jeśli zginie jedna osoba, to jest zawsze tragedia, mówienie że zginęło TYLKO kilkaset tysięcy niewinnych ludzi to coś, czego nie pojmuję... Wracając do głównej myśli: może zginęło mnóstwo Żydów. Kilka milionów. Ale czy nie zginęło mnóstwo niewinnych ludzi innych narodowości? Dlaczego tylko cierpienie Żydów się liczy? Dlaczego oni mają być w tym uprzywilejowani? Są tacy skorzy do rzucania się, oskarżania o antysemityzm itp- a na własne podłości to już nie patrzą. W każdym narodzie są osobniki honorowe i zwykłe ścierwa, i u Żydów i u Polaków, Niemców, wszędzie! A oni zdają się tego w ogóle nie brać pod uwagę. To jest trochę niesprawiedliwe. Poza tym my się uczymy o holocauście, ta kwestia w polskim programie nauczania jest wyeksponowana BARDZO, a ciekawa jestem, czy oni się uczą statystyk, ile zginęło Polaków, ile Romów, ile Niemców, Rosjan... etc.

Dlatego: ja nie mam nic do Żydów, ale chciałabym, by potrafili oderwać się trochę od kwestii holocaustu i spojrzeli w końcu na teraźniejszość i przyszłość. Niech się bardziej otworzą na inne narody, zamiast tak ciągle pluć jadem i wywyższać się. (To jest rzecz jasna uogólnienie, bo wiem, że są Żydzi, którzy potrafią tworzyć normalne relacje z ludźmi innych narodowości i nie trzeba mi tego tłumaczyć)

#313

Hologram.
  • Postów: 735
  • Tematów: 31
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Bardzo zła
Reputacja

Napisano

polak, żyd. Ważne że człowiek, czyż tusk nie kradnie a nie jest żydem? Czy władcy świata kradną a nie są żydami? Tak.

#314

Striker.
  • Postów: 580
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

A ja tam do żydów nic nie mam. Ludzie jak my tylko mają smykałkę do kasy ;)

W żadnym wypadku nie jestem antysemitą. Co można natomiast o mnie powiedzieć to nie zgadzam się z polityka agresji państwa Izraelskiego więc można co najwyżej powiedzieć, że jestem antysyjonistą.

Jak pisałem niedawno w jednym z postów to trochę brakuje nam w Polsce naszych własnych specjalistów od ekonomii. Gospodarka by dużo zyskała ;)

#315

Shi.

    關帝

  • Postów: 997
  • Tematów: 39
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Świetny temat!

Osobiście nie lubię ich za to, że przedłużają mi godziny pracy z 8 na często 16... Co więcej wyczuwam semicki spisek w tym, że wypłata w tym miesiącu wypadnie mi przed weekendem (chcą żebym się zapił na śmierć!). Największą akcję jednak przeprowadzili (to był prawie zamach na moje życie) kiedy za pomocą tlącego się peta starali się podpalić zabytkowy strych na którym pracowałem - jednak oczywiście pokonałem ten żydo-masoński spisek za pomocą wody!

Dla tych, którzy mnie nie znają - piszę to całkiem serio!

Żydowska batalia, zapuszcza swój pęd, powraca syjonizm chcą przynieść nam śmierć... <nutki>




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych