Skocz do zawartości


morda w kubeł


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
33 odpowiedzi w tym temacie

#16

Ivellios.

    ÓSMY ZMYSŁ

  • Postów: 1625
  • Tematów: 401
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 109
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

powiem tak. islam jest przesiąkniety złem wystarczy przeczytać c a ł y koran żeby się o tym przekonać

Zeby wysnuc taki wniosek, wystarczy przewertowac "po lebkach" jakakolwiek "swieta ksiege" (w tym wypadku Koran) i przy tym zle ja zinterpretowac.

Jestem użytkownikiem wielu for tematycznych, ale zamykanie wątków i rozdawanie banów tutaj jest największa.

Bo tutaj najbardziej rozpanoszyly sie neokidy.

Jesli chodzilbym o tematy mogace potencjalnie wywolac pyskowke w stylu "zabic zydkow/muzulmanow/innych" to radzilbym unikanie wypowiedzi, ktore moglyby urazic kogokolwiek. Zanim cos napiszecie, zastanowcie sie.

Zawsze po takich "dyskusjach na pseudoargumenty" powstaje kolejna pyskowka pod tytulem "wredny zly i brzydki mod zamknal mi temat, to jest jawna cenzura i ograniczanie wolnosci slowa!"



#17

Alyna.
  • Postów: 328
  • Tematów: 14
  • Płeć:Kobieta
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

powiem tak. islam jest przesiąkniety złem wystarczy przeczytać c a ł y koran żeby się o tym przekonać. a jeżeli ktoś w imię źle zrozumianej tolerancji zamierza tego niezauważać a nawet karać osoby które zwracają na to uwagę to po prostu jest głupcem. jest na tym forum wiele osób które nienawidzą chrześcijaństwa - zapewniam was że islam jest stokroć gorszy. sam nie jestem religijny do kościoła nie chodzę od kilkunastu lat ale przypisywanie chrześcijaństwu całgo zła na świecie jest "deczko" nieuzasadnione. jeżeli ktoś zamierza spokojnie czekać aż miłujący pokój muzułmanie poderzną mu gardło to jego sprawa ale niech nie odbiera głosu tym którzy nie chcą skończyć w taki sposób.

To chyba nie czytałeś Koranu. Niestety na tym świecie są tacy co wypaczą słowa Koranu tak jak są i tacy co wypaczą słowa Biblii. Ale nie o tym jest mowa.

#18

Indoctrine.
  • Postów: 1450
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Zamykanie tematów będących w dodatku informacją zaczerpniętą z innego źródła ( w tym wypadku to był Dziennik jeśli mnie pamięć nie myli) to bardzo dziwny proceder. I to jeszcze z paragrafu o szerzeniu nienawiści..

W dziale Chrześcijaństwo co drugi wątek zawiera sporo jadu w stronę chrześcijan, ale wątki zamykane nie są.
O, bardzo dobry przykład:

O tym jak ewangelicy w Nigerii polują na czarownice

Rzecz identyczna jak ten zamknięty wątek, z masą postów antychrześcijańskich, ludzie wyrażający chęć zabijania negatywnych bohaterów artykułu.. Ale nie, tu nikt nie zamykał, bo to o islamie nie było. Tłumaczenie, że modzi mogli nie zauważyć, też nie wejdzie w rachubę, bo jedna moderatorka się nawet w wątku udzieliła..

#19

antyuE.
  • Postów: 20
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam !

"Bo tutaj najbardziej rozpanoszyly sie neokidy."

Ivellios być może i się rozpanoszyły.Jest,było kilka tematów typu byłem w szkole i coś tam ...,następuje opis jakiejś bzdurki.
Ok,tu się zgadzam nie jest to forum gimnazjalno-przedszkolne.
Często jednak kneblujesz usta na treści niepoprawne,bądz na to co się Tobie osobiście nie podoba.
W swoim czasie podjąłem dyskusję po wyborach o PO.Efekt zablokowane konto i niemożność rzeczowej dyskusji.

Co do dzieci neostrady i neokidów.Twoj ulubiony epitet.
Wiesz co to jest pajdokracja ? I czy wiesz ,że jesteś przedstawicielem tego nurtu ?

Pozdrawiam



I jeszcze jedno !!

BARDZO WAŻNE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zamyka się także tematy bardzo popularne,ale niepoprawne.
Ciekaw jestem kto i o jakich poglądach jest właścicielem tego portalu.
Proponuję uczciwe postawienie sprawy.
Niech się ten ktoś ujawni,wyda komunikat,jacy użytkownicy są nie mile widziani i jakie tematy.
Jasno i wyraźnie !
To będzie najuczciwsze postawienie sprawy i do tego duży plus za odwagę mimo,iż zapewne nie zgadzamy się w swoich poglądach i przyjaciółmi nie zostaniemy.
I proszę tego nie podciągać pod doszukiwanie się spisków i inne głupoty.

Oczekuję jasno postawionej sprawy

#20 Gość_Burnago

Gość_Burnago.
  • Tematów: 0

Napisano

Można tutaj rozmawiać o wszystkim oczywiście w odpowiednich do tego działach. Trzeba natomiast pamiętać, że są granice dobrego smaku, ogólnie przyjęte w Polsce którego jesteśmy zobowiązani przestrzegać i główna religia w naszym kraju - Katolicyzm.
Pamiętaj, że ludzie są różni i jak Tobie się ktoś nie podoba to nie znaczy nikomu się nie podoba. Masz własne zdanie na ten temat i bardzo dobrze. Zasada jest jedna. Jeżeli nie podoba Ci się na tym forum to możesz go nie odwiedzać. Nie ma żadnej reguły, że po rejestracji każdy user ma obowiązek tutaj pisać i czytać różne kontrowersyjne sprawy o których nie chce się nawet dowiadywać. Mi jak się coś nie podoba to tego nie czytam, proste.
A to, że moderatorzy zamykają tematy i nagradzają warnami to jest normalne. Widocznie przeczuwają, że wątek przekracza granice dobrego smaku i ma bardzo negatywną przyszłość. Ja też mam spore doświadczenie w prowadzeniu for także wiem, że trzeba zwracać uwagę na najmniejsze sprawy aby forum się nie rozeszło.

#21

Cahir.
  • Postów: 1195
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Jeśli w dziale Religia wątek nie jest anty-katolicki/chrześcijański to zawsze jest be. a jedynymi wątkami nie przekraczającymi dobrego smaku są właśnie takowe (mimo wielkiej ilość jadu w stosunku do..) - i o to cały czas chodzi :-) Bo z tego co się zdążyłem zorientować niektóre osoby są tolerancyjne inaczej.


A teraz Aton morda w kubeł i zakładaj wątek krytykujący krk.
Nie dość, że będzie tam ożywiona dyskusja to jeszcze Ci reputków naleci za 'słuszne poglądy'.



#22

michalp.
  • Postów: 1792
  • Tematów: 98
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Trzeba w końcu ograniczyć wpływ takich forumowych cenzorów jak np. Przemo albo Asieńka zaprzestać tanich plebiscytów na moderatorów, i na nowo wybrać spośród użytkowników opiekunów działu religia ludzi conajmniej ogarniętych.

#23

Romczyn.
  • Postów: 757
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

A teraz Aton morda w kubeł i zakładaj wątek krytykujący krk.
Nie dość, że będzie tam ożywiona dyskusja to jeszcze Ci reputków naleci za 'słuszne poglądy'.


to nieźle teraz pojechałeś, ale jest to szczera prawda



#24

Matiess.
  • Postów: 82
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Moderator też człowiek i jak każdy popełnia błędy może nie przeczytał ze zrozumieniem.

#25

Cahir.
  • Postów: 1195
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

To niech przeczyta drugi raz i otworzy.



#26

mylo.

    Altair

  • Postów: 4511
  • Tematów: 83
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Moderator też człowiek i jak każdy popełnia błędy może nie przeczytał ze zrozumieniem.


Tu chodzi o notoryczne zamykanie tematów, poruszających pewnych kwestii.



#27

TKr.
  • Postów: 141
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wyobraźcie sobie: Piękny poranek, idziecie ulicą, patrzycie a przy kiosku stoi taki wielki baner turbo-szmatławca polskiego jakim jest FAKT czy SE, w którym na pierwszej stronie wielką drukowaną czarną czcionką napis: "VRP - ostoja Polskiego Rasizmu",
Albo inna sytuacja: Również piękny poranek, siadacie przy PC, zapuszczacie Mozzilę/Operkę, klikacie zakładkę "Paranormalne" a tu wyskakuje wielki czerwony napis. "Strona Zamknięta". A dlaczego zamknięta ? Bo ktoś uznał że VRP niczym nie rożni się Red Watch ?
Na opinię pracujemy my sami. Założenie tematu w którym przedstawiane są mniejsze bądź większe grzeszki islamistów, żydów bądź chrześcijan nie jest jako tako bardzo negatywne ( choć może być i słusznie odebrane jako prowokacja ). Poważnym grzechem z którym walczą nasi moderatorzy to ewidentne nawoływanie do nienawiści przez osoby które potem wpisują się do takiego tematy.
Jaka może być reakcja moderatora na takie coś ?
Nie spotkałem się na tym forum z cenzurą, częściej spotykałem nietolerancję i nienawiść do żydów/muzułmanów niż cenzurę.

(PS. Może jak już ktoś wklei tu kontrowersyjny temat - niech kliknie na Raportowanie co by go moderator szybko zamknął :D :D )

#28

Ivellios.

    ÓSMY ZMYSŁ

  • Postów: 1625
  • Tematów: 401
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 109
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Moderator też człowiek i jak każdy popełnia błędy może nie przeczytał ze zrozumieniem.


Tu chodzi o notoryczne zamykanie tematów, poruszających pewnych kwestii.



...ale są różne inne tematy poruszające te same kwestie.
po cholerę tworzyć nowe? [-;



#29

+......

    Wędrowiec

  • Postów: 710
  • Tematów: 125
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 1
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Ostatnio padłem ofiarą ograniczenia wolności słowa na skutek nadinterpretacji regulaminu forumowego, a nawet zostałem ukarany ostrzeżaniem za wklejenie tekstu:

Brytyjscy muzułmanie będą mordować i gwałcić chrześcijan?


To tylko informacja..., informacja pokazująca Islam i muzułmanów poprzez patologię. Autor cytuje cudze słowa w określonym celu, w tym samym w jakim zakłada tematy dyskredytujące Islam.
Każda informacja w mniejszym lub większym stopniu zawiera jakiś ładunek emocjonalny, który wywołuje u odbiorcy określoną reakcję – w tym w przypadku również. Wypowiedzi nawiedzonych fanatyków powodują agresję, nienawiść, nietolerancję zarówno z jednej jak i z drugiej strony. Można to było zauważyć w wypowiedziach w tamtym temacie.

Tytuł tematu „morda w kubeł” odnosi się do cenzury i braku wolności słowa o czym świadczą tematy o Islamie – 11 - założone przez Atona, w których nadal można wyrażać swoje opinie.

Zamykanie tematów – zamknęłam ich co najmniej kilkadziesiąt – 90 % to tematy zdublowane, pozostałe to prowokacje, niezgodne z tematyką forum i 3 co do których były pewne wątpliwości m.in. obecny.



#30

Indoctrine.
  • Postów: 1450
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

To tylko informacja..., informacja pokazująca Islam i muzułmanów poprzez patologię. Autor cytuje cudze słowa w określonym celu, w tym samym w jakim zakłada tematy dyskredytujące Islam.



Czemu więc ten temat na przykład, będący prawie identycznym pod względem kontekstu, nie został zamknięty??


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych