Skocz do zawartości


Zdjęcie

Nie wiem co to bylo !!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
64 odpowiedzi w tym temacie

#31

ciemność.
  • Postów: 1937
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Ja mam gorzej. A może i nie...w każdym razie budzę się czasem w nocy i czuję, że ktoś w moim pokoju po prostu jest. Bardzo silnie odczuwam czyjąć obecność.
  • 0



#32

Patryczek.
  • Postów: 577
  • Tematów: 18
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A u mnie ostatnio przy cięzkim wysiłku, jak jestem na dworzu nie wiem jakto opisać... widzę jak Alien z Alins Vs Predator ten drugi tryb... tzn nie że w ciemnosciach tylko że podobną mam taki półokrąg... zauważyłem ot od niedawna i w tym półokrągu widzę kropki, jakby cząsteczki tlenu... albo aury nie wiem... :smile:
  • 0

#33

Tengron.
  • Postów: 177
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja też tak mam że myśle że jest ktoś w pokoju.To strasznie dziwne i uciążliwe ale odwracam się i myślę o czymś innym.
  • 0

#34 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

gdy ja czuje jakas obecnosc (wiem ze to nie dobre) ale mysle sobie i po cichu mowie ze zaraz mu wpier... :smile: pomaga mi :lol :
  • 0

#35

Heiser.
  • Postów: 260
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

gdy ja czuje jakas obecnosc (wiem ze to nie dobre) ale mysle sobie i po cichu mowie ze zaraz mu wpier... :smile: pomaga mi :lol :


Bluzgaj go, to pomaga najczęściej, wiem z własnego doświadczenia :P
  • 0

#36

Legalize.
  • Postów: 2723
  • Tematów: 123
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

A może warto spróbować z tym czymś się porozumieć??
  • 0

#37

Tengron.
  • Postów: 177
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja to sobie mówie tak.
-Jak to coś wylezie to mu nogi z dupy powyrywam bo musze jutro do budy a to coś mi przeszkadza :P
Porozumieć??Ja moge tylko przez pięści :P
  • 0

#38

Meledictum.
  • Postów: 222
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A u mnie ostatnio przy cięzkim wysiłku, jak jestem na dworzu nie wiem jakto opisać... widzę jak Alien z Alins Vs Predator ten drugi tryb... tzn nie że w ciemnosciach tylko że podobną mam taki półokrąg... zauważyłem ot od niedawna i w tym półokrągu widzę kropki, jakby cząsteczki tlenu... albo aury nie wiem... :smile:

Ja też mam takie coś, ale tylko jak spojrzę na słońce albo na bardzo jane (Czyt. niebieskie.) niebo z lekko przymrużonymi oczami. Może mam w oku mikroskop? ;)
  • 0

#39

Legalize.
  • Postów: 2723
  • Tematów: 123
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

EeEee ja też mam cuś podobnego: ale nie musze mrużyć oczu, wystarczy że się skupie i widze mnóstwo jasnych kuleczek przelatujących z różnych stron. Najlepiej to widać na niebie... Ale to chyba każdy tak ma??
  • 0

#40

ciemność.
  • Postów: 1937
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Jakby coś to też tak mam. Ciekawe czy to złudzenie, czy też nasz mózg odbiera coś godnego uwagi?
  • 0



#41

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

moze orby :P
  • 0



#42

turrkus.
  • Postów: 851
  • Tematów: 15
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

EeEee ja też mam cuś podobnego: ale nie musze mrużyć oczu, wystarczy że się skupie i widze mnóstwo jasnych kuleczek przelatujących z różnych stron. Najlepiej to widać na niebie... Ale to chyba każdy tak ma??

Ja to mam bez mruzenia oczu i bez zadnego skupienia, po prostu ZAWSZE jak sie na niebo patrze to tysiace takich kuleczek widze (czy to przypadkiem nie jest jakas wada oka?, byl ktos z tym u lekarza? :P ).
Jesli nie wszyscy tak widza to jestesmy chyba jakimis wybrancami :P :P
  • 0

#43 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

wybrancami :rotfl: :rotfl: fajnie to zabrzmialo
  • 0

#44

ciemność.
  • Postów: 1937
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Chyba wszyscy to widzą :P
  • 0



#45

turrkus.
  • Postów: 851
  • Tematów: 15
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Czy te kuleczki to widzicie od zawsze czy od jakiegos czasu? Bo jestem prawie pewny ze kiedys normalnie niebo widzialem, bez zadnych "kropkow", a dopiero jakies 6 lat temu zaczolem to widziec.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych