Skocz do zawartości


Zdjęcie

Seks od 18 roku życia


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
255 odpowiedzi w tym temacie

#91

UFO Amator.
  • Postów: 48
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

W szkole na lekcji biologii powinno się uczyć sensownie.
Co to jest seks i dlaczego ludzie go uprawiają.
Oczywiście z perspektywy biologii ...

Aż nie przeczytałem wszystkiego bo mi się ta ciemnota w głowie nie mieści ...

#92

Szpetnysz.
  • Postów: 70
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

W szkole na lekcji biologii powinno się uczyć sensownie.
Co to jest seks i dlaczego ludzie go uprawiają.
Oczywiście z perspektywy biologii ...

Aż nie przeczytałem wszystkiego bo mi się ta ciemnota w głowie nie mieści ...



U nas swego czasu Pani od Biologii robiła specjalne lekcje np dla dziewczyn, w których uczyła rzeczowo, z tego co mi wiadomo ;]

Lecz była to bardziej jej własna inicjatywa z tego co mi wiadomo niz programu nauczania,. ...

#93

michalp.
  • Postów: 1792
  • Tematów: 98
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Burza w szklance. Wszystkiemu jest winna postępowość ze zgniłego zachodu - trudno się nie dziwić.
Nad takimi śmiesznościami moga sobie debatować w radzie europy co najwyżej. Jestem za 18+

Użytkownik `Pi3gi~aka`Michał edytował ten post 27.03.2008 - 15:55


#94

Seboolek.
  • Postów: 239
  • Tematów: 13
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja tez jestem za tym by od 18 lat było mozna... duzo teraz panienek dupą zarabia... i to takie z gim... nie raz sie wypytywały mnie pod blokiem czy loda nie chce albo cos.. jak dla mnie to przez pojawienie sie HipHopu tak jest... albo raczej przez jego napływ. Teraz nawet dzieci w podstawówce klną i myslą o dupach zeby wyruchac..
Tak samo jak Papierosy i alkohol.. sprzedaja dzieciom bez problemu.. społeczenstwo schodzi na psy z tego co widze bo na kazdym miejscu gdzie sie nie spojzec to dziecko gdzies 4 podstawowa i szluga pali... jeszcze rosnie a juz mu sie płuca psują, praktycznie to juz jest martwy taki dzieciak i moze nie dozyc 18 przez to... organizm cały czas sie rozwija.. no lae nie o tym mowa.
Seks to fajna sprawa, sam go lubie i uprawiam z dziewczyna. Zawsze jakiegos Durexa stosuje zeby sobie nie popsuc zycia. Ale takie dzieci gimnazjalne to w seksie chodzi o "ZALICZANIE" zeby jak najwiecej przeleciec... ja tam w zyciu z 5 roznymi robilem ale nie zebym jakis był co z kazda nową codziennie tenteges :D

Wiec jak juz pisałem.. Jestem za tym by było od 18 lat wolno... ale i tak bedzie to łamane....

Edit: Przemo. 28.03.08. Dostałeś już ode mnie jednego warna za wulgaryzmy. Teraz, ponieważ traktuję to jak recydywę, ostrzeżenie o wartości 2 i 30 urlopu od pisania.
Albo nauczysz się w sposób cywilizowany wyrażać swoje przemyślenia, albo takich przerw będziesz miał więcej i będą coraz dłuższe.


#95

Mr. Mojo Risin'.
  • Postów: 988
  • Tematów: 23
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Co się wszyscy tak burzycie? I tak nikt z was nie będzie na to zwracał uwagi, tak jak teraz, bo niektórzy parzą się już na samym początku swojej nastoletności (12-13 lat).

Jakby coś to prawo zmieniało.



#96

Darek08.
  • Postów: 26
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

jak dla mnie to przez pojawienie sie HipHopu tak jest... albo raczej przez jego napływ


Heh
Jesteś tego pewien? Czy to przez jakąkolwiek muzykę czy kulturę tak jest? Nie czasem przez rodziców, którzy zbyt mało czasu poświęcają dzieciom? Powodem może być także tzw. 'wychowanie bezzstresowe'.

Użytkownik Darek08 edytował ten post 27.03.2008 - 16:58


#97

Goccolo.
  • Postów: 92
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wprowadzenie zakazów nic nie da, tak samo jak z alkiem i fajkami.
Z drugiej strony państwo nie może pozwalać na zbyt młodą inicjację, bo będzie pierwszym w rzędzie winowajcą za ciąże wśród nastolatek itd., takie sytuacje będą (w świetle prawa) usprawiedliwione.
Ja byłbym za ustawieniem poziomu na 16-17 lat. Bo jeśli chłopak ma 19 lat i prześpi się z dziewczyną, która ma powiedzmy 17,5 roku to ściganie go jako pedofila nie wydaje mi się sensowne. Choć nie mówię, że dobrze zrobili uprawiając seks w takim wieku.
I oczywiście edukacja.

Użytkownik Goccolo edytował ten post 27.03.2008 - 17:17


#98

mylo.

    Altair

  • Postów: 4511
  • Tematów: 83
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Edukacja edukacją, na alkoholowych imprezach, najlepiej z zielskiem, nie ma ona znaczenia. 13 latkowie, 14 latkowie odbywający już takie libację mają wtedy edukację gdzieś. Będą uprawiać seks.

Nawet jeśli będą stosować zabezpieczenia, to czy prezerwatywy są przystosowane dla 13 latków?...

Użytkownik mylo edytował ten post 27.03.2008 - 19:44




#99

limonka.
  • Postów: 920
  • Tematów: 29
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

co was kreci??? Wczoraj 21:00

co was kreci????
jeśli chodzi o sex?

aguniaa_95
12 Lat Wczoraj 21:08
Odp: co was kreci???
Czarne majteczki...... albo czerwone stringi

lui95
12 Lat Wczoraj 21:03
Odp: co was kreci???
Ty i twoje jądra...


więcej poszukam, ale zrobili tematy o seksie od osiemnastu lat, wiec może być ciężko

#100

Eternal Moonshine.
  • Postów: 119
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Niektórzy tu zachowują się jakby mieli pierwszy dzień internet albo po prostu stracili dawno wiarę w człowieka... nie wiem jak można wierzyć we wszystko co pisze w necie, trochę dystansu, małolaty robią sobie jaja chichocząc o czarnych majteczkach i kaszance w pochwie a niby dorośli ludzie biorą to na poważnie... a gdzie filtr antybzdurowy? Naprawdę oceniacie siebie w młodym wieku tak nisko? Jeśli część z tych obaw o zajście w ciążę od świeczki jest prawdziwa to jest na pewno pisana przez bardzo młode dzieci - takie poniżej 12 lat. Mój pierwszy raz przeżyłem w wieku 15 lat z rówieśniczką podczas nocy u niej w domu kiedy nie było jej rodziców, i wiecie co? Zabezpieczyliśmy się, dzięki temu nic nieprzewidywanego się nie stało. Czy w ogóle coś odczułem, jakąś przyjemność? To było jedno z najpiękniejszych zdarzeń w moim życiu.

PS: grupowych orgii w ratuszach i rynkach miejskich ani żadnych słoneczek nie popieram, popieram za to making sweet love w przypadku kochającej się pary i nie ważne czy będą mieli po 15 czy po 25 lat.

#101

mylo.

    Altair

  • Postów: 4511
  • Tematów: 83
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Mango tak właśnie jest. Dla mnie wystarczy przykładów. Zresztą czasem mnie atakują takie gorące 15 na gg, wiem co mogą mówić, a jak się nie odpowiada aluzjami do seksu od razu tracą zapał do rozmowy.



#102

limonka.
  • Postów: 920
  • Tematów: 29
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Moonshine, gdybyś siedział na epulsie tak długo jak ja, wiedziałbyś, że te dzieciaki wcale sobie nie robią jaj w większości. skoro dziewczynka robi sobie zdjęcie w samym staniku, coś jest nie tak.

#103

Goccolo.
  • Postów: 92
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Naprawdę oceniacie siebie w młodym wieku tak nisko?

Za "naszych czasów" do tematyki seksu podchodzono trochę inaczej niż obecnie.

Mój pierwszy raz przeżyłem w wieku 15 lat z rówieśniczką podczas nocy u niej w domu kiedy nie było jej rodziców, i wiecie co? Zabezpieczyliśmy się, dzięki temu nic nieprzewidywanego się nie stało. Czy w ogóle coś odczułem, jakąś przyjemność? To było jedno z najpiękniejszych zdarzeń w moim życiu.

Powiedzmy, że Wasz przypadek jest w ostateczności do przełknięcia. Ale jak mamy prawnie oddzielić przypadki seksu z miłości od seksu dla szpanu czy dla pieniędzy czy innych bzdurnych pobudek?

#104

mylo.

    Altair

  • Postów: 4511
  • Tematów: 83
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Widać tu wojnę pokoleń, parę lat różnicy i już tak odmienne zdania.
Gdy miałem 15 lat, miałem w klasie 2 osoby o których wiedziałem na pewno, że uprawiały seks. Jedna z nich poroniła... To czegoś nie pokazuję?



#105

_Silent_.
  • Postów: 827
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Pokazuje, że świadomość seksualna jest coraz lepsza.


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych