Skocz do zawartości


Zdjęcie

Opiekun


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
58 odpowiedzi w tym temacie

#1

Asieńka.

    Wiedźma

  • Postów: 979
  • Tematów: 28
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Wiele osob, ktore pragna doswiadczac OOBE i kroczyc droga duchowego rozwoju, zastanawia sie czy rozpozna swojego opiekuna. Mysle ze z rozpoznaniem nigdy nie ma problemu, jdnak mozemy miec problem by to przyjac do wiadomosci i pogodzic sie z tym, ze nasz opiekun wcale nie jest taki piekny jak by nam sie wydawalo.
Moja przygoda z opiekunem, zaczela sie jeszcze w dzicinstwie, ale wowczas jego wyglad nie robil na mnie wrazenia, w ogole nie zwracalam na to uwagi. Dodam ze opiekun pojawia sie w roznej formie i w roznych postaciach, jednak swoje prawdziwe oblicze tez nam okazuje i to prawdziwe moze byc trudne do zaakceptowania. Wspaniale sa te kiedy jest cieplym glosem, pieknym aniolem lub kula swiatla i ciepla, natomiast gdy pokaze nam swoja prawdziwa forme mozemy byc zaskoczeni. Slyszalam o postaciach w ciemnej szacie,z glowami przykrytymi kapturem tak ze nie widac ich twarzy, o aniolach w blasku swiatla i o blizej nieokreslonej formie mieszniny pylu i swiatla. Wszystkie te formy to jak by maskowanie prawdziwego wygladu, ukrywanie z troski o nas.
Poniewaz opiekunom nie da sie zrobic zdjecia gdyz pojawiaja sie raczej w astralu postanowilam swojego narysowac. Nie jestem plastykiem ale mam nadzieje ze troche wam przyblize jak opiekun moze wygladac.
Dołączona grafika
  • 0



#2

Ashwalker.
  • Postów: 91
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 6
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Asieńka to wstrząsające (i bardzo ciekawe). Mój przewodnik to piękne kobiety o długich włosach, starsi panowie w płaszczach i o siwym włosie, dzieci z egzotycznych krajów... Niezłym pomysłem jest przedstawienie ich i pokazanie innym! Niedługo sam się zabiorę za coś takiego.

Co jest warte uwagi: raz Przewodnik przyznał się, że jest kimś podrzędnym, że nad nim stoi ktoś wyższy rangą, ale ma te same zadania co on. Ten wyższy rangą był brzydki: miał czarną twarz, duże zielone świecące oczy, szpiczaste uszy skierowane ku górze, część twarzy zasłaniał hełm z dziwnymi runami i inskrypcjami...
  • 0

#3

limonka.
  • Postów: 920
  • Tematów: 29
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Czyli istnieje jakiś opiekun w tym wszystkim? Nie miałam zielonego pojęcia! W tym momencie jestem naprawdę w szoku i myślę, że do wszystkich moich prób LD, nad któymi zaczynam pracować, dołączę jeszcze pracę nad OOBE.

Poczytam sobie o tych waszych opiekunach, bo to aż niebywałe :)
  • 0

#4

Kalahan.
  • Postów: 175
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Podobno od wyglądu opiekuna zależy charakter człowieka. Jeśli to prawda to niezły masz charakterek:D
  • 0

#5

Asieńka.

    Wiedźma

  • Postów: 979
  • Tematów: 28
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Asieńka to wstrząsające (i bardzo ciekawe). Mój przewodnik to piękne kobiety o długich włosach, starsi panowie w płaszczach i o siwym włosie, dzieci z egzotycznych krajów...

Widzisz Ash, moj to kiedys wygladal pieknie, ale zawsze wiedzialam ze sie ukrywa pod ta maska ktos zupelnie inny.

Co jest warte uwagi: raz Przewodnik przyznał się, że jest kimś podrzędnym, że nad nim stoi ktoś wyższy rangą, ale ma te same zadania co on. Ten wyższy rangą był brzydki: miał czarną twarz, duże zielone świecące oczy, szpiczaste uszy skierowane ku górze, część twarzy zasłaniał hełm z dziwnymi runami i inskrypcjami...

Wiesz tez mialam takie odczucia, ze ten przewodnik z dziecinstwa to nie ten sam co teraz, ze teraz jest to ktos inny jakby wyzszy ranga, ale tez i jego wyglad....
Na poczatku myslalam ze mnie przesladuje jakis demon, ale to przeczucie i rozmowy dawaly mi jasno do zrozumienia ze to moj opiekun. Zreszta jego ostatnie dzialania dowodza temu, ze strasznie sie o mnie troszczy.
Moze faktycznie jest tak, ze w zaleznosci od tego jak daleko jestesmy na drodze rozwoju to takich tez mamy przewodnikow. Zawsze jest ktos wyzej od nas by czerpac wiedze i by mogl nas prowadzic.
  • 0



#6

rewolucjonalista.
  • Postów: 416
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Podobno od wyglądu opiekuna zależy charakter człowieka. Jeśli to prawda to niezły masz charakterek:D



Bzdura, każdy może uwolnić swoje oblicze bo w rzeczywistości może udawać tzn. "udaję inną osobę". Tak myślę nigdy nie spotkałem się z opiekunem, nie umiem ld ani oobe, po mimo paru prób zrezygnowałem, nie mam chyba takiej zdolności.
A co do opiekuna to mogę powiedzieć, nie wygląd się liczy, tak jak w świecie duchowym, tylko wnętrze może mieć piękne.
  • 0

#7

Bobek.
  • Postów: 476
  • Tematów: 30
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Dla mnie jest to szokujące, nie moge tego pojąć umysłem.Jak coś takiego jak opiekun może istnieć ? czym, i gdzie on jest ?.
Jakim cudem może istnieć coś takiego jak 'inny świat' w którym dziwne istoty są hierahicznie 'poukladane' i mają różne zadania które pełnią daną funkcję na Ziemi.Nie pojęte...

Użytkownik Bobek edytował ten post 23.03.2008 - 14:22

  • 0

#8

rewolucjonalista.
  • Postów: 416
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Zobaczymy jak mój opiekun wygląda może iż go nie widziałem, lecz na pewno chcę go chociaż raz zobaczyć :)
  • 0

#9

Cahir.
  • Postów: 1195
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Wyglądem przypomina szaraczka trochę..i te szpony :o
  • 0



#10

Lis.

    jeden, jedyny i prawdziwy

  • Postów: 638
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Eeeh... I've got a question (mam pytanie), dlaczego nasz opiekun tak wygląda? Czy to zależy od naszego wnętrza? Dobra, zła?
  • 0



#11

Asieńka.

    Wiedźma

  • Postów: 979
  • Tematów: 28
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Dla mnie jest to szokujące, nie moge tego pojąć umysłem.Jak coś takiego jak opiekun może istnieć ? czym, i gdzie on jest ?.

Najprosciej to wyobraz sobie ze jestes czescia wyzej rozwinietej istoty, ktora sklada sie z wielu takich jak ty. Kazda doswiadcza i wszelkie doswiadczenia gromadzone sa w jednym magazynie, czyli wyzej rozwinietej istocie. ;)
Tak wiec poniewaz jestes czescia tej istoty ona dba o Ciebie, a gdzie ona jest no coz daleko nam do niej.
Wiele osob, ktore maja kontakt ze swoim opiekunem, przedstawia go jako siebie tylko z wyzszego poziomu rozwoju.
Har-Magedon wyglad ma nieprzyjazny i dlatego dlugo sie zastanawialam, czy to nie jakas sztuczka mojej podswiadomosci. Wiele osob po opisach mojego opiekuna radzilo mi bym sie trzymala od niego z daleka, bo to wcale nie opiekun. Jednak wyglad to jedno, a wnetrze to drugie i jezeli mam szukac milosci to wnetrze tej istoty jest nia przepelnione.
Te szpony to raczej zrogowaciale palce nie sa ostre za to strasznie twarde, a wzrost tej istoty przekracza srednia ludzka, gdzies okolo 3m.
Jednak uwazam, ze wyglad naszego opiekuna zalezny jest od tego, na jakim poziomie rozwoju jestesmy i od tego jakich rzeczy mamy doswiadczac i czego sie uczyc.
  • 0



#12

..::Marta::...
  • Postów: 151
  • Tematów: 15
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To.. to... mi wygląda na kosmitę ... :o

Czyżby się sprawdzała teoria, że "UFO to diabły i aniołowie"???
Lol
  • 0

#13

Bobek.
  • Postów: 476
  • Tematów: 30
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Mam pewne pytanie.
W jaki sposób zobaczyłaś swojego opiekuna ? jak do niego dotrzeć ?
  • 0

#14

Asieńka.

    Wiedźma

  • Postów: 979
  • Tematów: 28
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

W jaki sposób zobaczyłaś swojego opiekuna ? jak do niego dotrzeć ?


Zobaczylam bo poprosilam by mi sie pokazal. Aby do niego dotrzec nalezy poznawac swoje wnetrze i byc otwartym na wiedze.
  • 0



#15 Gość_radoslaw

Gość_radoslaw.
  • Tematów: 0

Napisano

Zawsz byłe buntownikiem, idea opiekunów i doradzców nie przemawiała do mnie za bardzo, bo wg mnie jest w tym zawarta możliwość "złego opiekuna".
Nauczony doświadczeniem nie mogę jednak powiedzieć że coś takiego jak nasi "opiekunowie" nie istnieje.
Zaczęcam wszystkich do zapoznania się z HUNĄ - jestesmy tam my, czyli Lono, nasz fizyczny umysł, który steruje wszystkim.
Jest też Ku, nasza podświadomość, będąca bazą danych i sterująca naszymi funkcjami życiowymi.
Jest też Wyższe Ja, Amanuka - nasza nadświadomość, mająca bezpośredni kontakt z całym Universum.
Możemy sobie WJ różnie wizualizować czy personifikować, może to być jedna osoba lub grono indiańskich wodzów - jemu jest to totalnie bez różnicy, byle miało dla nas jakiś autorytet.
Zgadzam się z koncepcją że jestesmy to my na jakiśtam stopniu rozwoju ileśtam eonow wprzód.
Nie ma w kontakcie z WJ żadnej magii - po prostu czujemy ciarki na plecach i wewnętrzny impuls zgodny z naszym jestestwem mówiący "tak" lub "nie".
Gdy wyobrażamy sobie że WJ da nam konkretne recepty na najbliższą lub dalszą przyszlość nie rozumiemy istoty wszechświata - po to są te planety i systemy gwiezdne abyśmy doświadczali SWOICH wyborów
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych