Skocz do zawarto軼i

Zdj璚ie

List norweskiego polityka dot. 2012

• Zaloguj si, aby doda odpowied
51 odpowiedzi w tym temacie

Migdalo.
  • Post闚: 125
  • Tematów: 3
  • P貫:M篹czyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

@Broken
Zalanie podczas ocieplenia zale瘸這 by jeszcze od tego jak bardzo te ocieplenie wp造nie na lodowce i jak du穎 ich sie rozpu軼i. Ocieplenie podobne do tego 鈔edniowiecznego raczej by nam nie zaszodzi這 wcale.
Do陰czona grafika
Ta mapa przedstawia Polsk hipsometrie - du瞠 ryzyko i tereny p馧nocne oraz okolice Wis造 zosta造 by zalane, ale po這wa kraju raczej mog豉 by spa spokojnie...
  • 0

KIN4.
  • Post闚: 102
  • Tematów: 6
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

@Broken
Zalanie podczas ocieplenia zale瘸這 by jeszcze od tego jak bardzo te ocieplenie wp造nie na lodowce i jak du穎 ich sie rozpu軼i. Ocieplenie podobne do tego 鈔edniowiecznego raczej by nam nie zaszodzi這 wcale.
Ta mapa przedstawia Polsk hipsometrie - du瞠 ryzyko i tereny p馧nocne oraz okolice Wis造 zosta造 by zalane, ale po這wa kraju raczej mog豉 by spa spokojnie...

No tak, mo瞠 zalanie to mo瞠 nie, ale zmiany klimatyczne mog造 by by tragiczne. To raczej tego nale篡 si obawia. Do tego, by mo瞠 dosz這 by, do ma造ch ale gwa速ownych ruch闚 tektonicznych a to wiadomo czym mo瞠 grozi.
  • 0

nibiru2.
  • Post闚: 2
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jak czytam wypowiedzi tego typu jak np.Mango to ogarnia mnie przera瞠nie.
Kochani jak mo瞠cie by tak 豉twowierni.
Czy my郵icie 瞠 jakiekolwiek rz康y interesuje co si z nami stanie?
Oni martwi si tylko o siebie i swoje rodziny by prze篡 nie b康盧ie a tak naiwni!!!
Tu nie chodzi jak niekt鏎zy my郵 o globalne ocieplenie, kt鏎e trwa dziesi徠kami i setkami lat.
W tym przypadku chodzi o tzw.planet X lub jak kto woli Nubiru / planet przej軼ia/ kt鏎a znajduje si w naszym uk豉dzie s這necznym od tysi璚y lat.
Nie wiele o niej wiemy bo jej orbita obiegu naszego s這鎍a jest szalenie wyd逝穎na i jej jeden obieg trwa 3600 lat naszego czasu.
W przesz這軼i jej przej軼ia w naszym uk豉dzie powodowa造 zawsze jakie kataklizmy, ostatnim jednym z najbardziej znanym by Bibilijny potop.
Niestety jak my郵 瘸dna z cywilizacji kt鏎e maj kontakt z nami / o tych kontaktach niestety si nie informuje opinii publicznej / nie potrafi zapobiec temu zjawisku.
Podobno jak twierdz niekt鏎zy jest mo磧iwo嗆 w jakim zakresie zmniejszenia skutk闚 owego kataklizmu.
Zainteresowanych odsy豉m do strony" Projekt Cheops"
  • 0

Searcher of a hidden sense.
  • Post闚: 82
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

a ja mysle ze nie dal do mediow bo media sa kontrolowane i w zyciu nie zrobily by z tego uzytku pozatym w 2012 musi sie cos wydarzyc, za duzo rzeczy na to wskazuje

Dok豉dnie,mass media s pod pe軟 kontrol.安iatem rz康z elity i to one decyduj co ma byc pokazywane a co skrywane. Co raz wi璚ej si o tym ostatnio czyta i m闚i,te 4lata do 2012 b璠 niezmiernie ciekawe.
  • 0

machado.
  • Post闚: 248
  • Tematów: 35
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Czy my郵icie 瞠 jakiekolwiek rz康y interesuje co si z nami stanie?
Oni martwi si tylko o siebie i swoje rodziny by prze篡 nie b康盧ie a tak naiwni!!!
Tu nie chodzi jak niekt鏎zy my郵 o globalne ocieplenie, kt鏎e trwa dziesi徠kami i setkami lat.
W tym przypadku chodzi o tzw.planet X lub jak kto woli Nubiru / planet przej軼ia/ kt鏎a znajduje si w naszym uk豉dzie s這necznym od tysi璚y lat.
Nie wiele o niej wiemy bo jej orbita obiegu naszego s這鎍a jest szalenie wyd逝穎na i jej jeden obieg trwa 3600 lat naszego czasu.
W przesz這軼i jej przej軼ia w naszym uk豉dzie powodowa造 zawsze jakie kataklizmy, ostatnim jednym z najbardziej znanym by Bibilijny potop.
Niestety jak my郵 瘸dna z cywilizacji kt鏎e maj kontakt z nami / o tych kontaktach niestety si nie informuje opinii publicznej / nie potrafi zapobiec temu zjawisku.
Podobno jak twierdz niekt鏎zy jest mo磧iwo嗆 w jakim zakresie zmniejszenia skutk闚 owego kataklizmu.

I ja si z Panem Zgadzam... :)
  • 0

limonka.
  • Post闚: 920
  • Tematów: 29
  • P貫:Kobieta
Reputacja ponadprzeci皻na
Reputacja

Napisano

A mnie ogarnia pusty 鄉iech gdy czytam wypowiedzi ludzi o tym, 瞠 koniec 鈍iata faktycznie nastanie. No rzeczywi軼ie, wielka zag豉da niebawem, a wiedz o niej tylko ci, kt鏎zy siedz na forach o paranormalnych zjawiskach, 豉.
  • 0

y.@.
  • Post闚: 21
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja si tylko zastanawiam, na ile te wszystkie teksty o 2012 s prawd. Z jednej strony wydaje mi si to ca趾owicie nieprawdopodobne, z drugiej, ca趾iem mo磧iwe, 瞠 rz康y pa雟tw wiedz o wszystkim. Chocia z jeszcze innej strony, gdyby to by這 faktem, rz康om zale瘸這by na ocaleniu jak najwi瘯szej ilo軼i ludzi.

No nie wiem jakby mieli to przekaza... Wyobra to sobie(np. w 2010), siadasz o 19.00 na wiadomo軼i, a tu ci przekazuj wiadomo嗆 瞠 mamy 1,5 roku , 瞠by si schowa... panika 瞠 ....
  • 0

Neross.
  • Post闚: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam jestem nowy na forum... powiem jedno: Jestem swiecie przekonany ze w roku 2012 cos sie wydarzy... ale:

"W 2009 roku powstanie rząd Partii Postępu (FrP) a premierem zostanie Siv Jensen." - Chcialbym Wam powiedziec ze taka partia juz istnieje i jej przewodniczacym jest wlasnie Siv Jensen. - Tylko czekac az dojda do wladzy...
Zobaczymy jak to bedzie... juz nie dlugo...

Oto dowod:
<a href="http://no.wikipedia.org/wiki/Frp" target="_blank">http://no.wikipedia.org/wiki/Frp</a> - po norwesku.
<a href="http://en.wikipedia....s_Party_(Norway)" target="_blank">http://en.wikipedia....s_Party_(Norway)</a> - po angielsku.

Mieszkam w Norwegii i z budowaniem tych tuneli moge powiedziec tylko jedno, to jest PRAWDA! Buduja tunele "drogi" zeby mozna szybciej sie dostac do swojego celu. Gdyby nie te tunelu ludzie musieliby objezdzac wszystkie gory... Ale kto wie czy nie ma nic glebiej...
Moim zdaniem maja idealna "przykrywke".
  • 0

zygix.
  • Post闚: 671
  • Tematów: 20
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Gdyby nie te tunelu ludzie musieliby objezdzac wszystkie gory...
Moim zdaniem maja idealna "przykrywke".

A moim zdaniem maja poprostu za duzo kasy i robia skroty przez te gory.Tak jak to robia na calym swiecie wydrazajac tunele,ktore oszczedzaja duzo czasu.
  • 0

Mr. Mojo Risin'.
  • Post闚: 988
  • Tematów: 23
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

...

Jak czytam wypowiedzi tego typu, to ogarnia mnie przera瞠nie.
Kochany, jak mo瞠sz by tak 豉twowierny...
  • 0

Neross.
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jestem pewny w 100% ze cos sie wydarzy...

Ostatnio czytalem artykuly o piramidach... podobno jedna z nich ma nas "oslonic" przed planeta X.
  • 0

siuneq.
  • Post闚: 9
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

hehe to 瞠 kopi tunele to normalne jest, je郵i chcesz dowod闚 czy robi co tam wi璚ej wystarczy tam zagl康n望 i si przekona ;)

nie jestem jakim sceptykiem i do wszystkiego obiektywnie podchodz, po prostu nie wierz we wszystko co mi kto napisze, b璠zie 2012 to si dowiemy czy si co wydarzy.
ostatnio w pewnym katalogu z ksi您kami widzia貫m pewn o tytule mniej wi璚ej takim: "Co si wydarzy w 2024 roku?" wi璚 ju widzicie 瞠 po篡jemy kolejne 12 lat d逝瞠j ;) :D
  • 0

Neross.
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

hehe to 瞠 kopi tunele to normalne jest, je郵i chcesz dowod闚 czy robi co tam wi璚ej wystarczy tam zagl康n望 i si przekona ;)

Niestety zatrzymywanie sie w tunelu jest zabronione :) Ani nie pojde sobie na "spacer" :)

nie jestem jakim sceptykiem i do wszystkiego obiektywnie podchodz, po prostu nie wierz we wszystko co mi kto napisze, b璠zie 2012 to si dowiemy czy si co wydarzy.
ostatnio w pewnym katalogu z ksi您kami widzia貫m pewn o tytule mniej wi璚ej takim: "Co si wydarzy w 2024 roku?" wi璚 ju widzicie 瞠 po篡jemy kolejne 12 lat d逝瞠j ;) :D

Wiesz to o 2024 moze byc tylko dla tej garstki osob co przezyja... :P
  • 0

Carmen.
  • Post闚: 1
  • P貫:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Teorii o dniu zag豉dy by這 wiele.
Mia by w 2000 roku, w 2007 i w wielu wielu wcze郾iej.
Skoro istnieje ta strona i piszemy tu na forum to jasny dow鏚, 瞠 takiego dnia nie by這.
Je瞠li b璠zie, no to przynajmniej niech poczeka na obron mojej pracy magisterskiej, bo przypada ona na 2012 :)
  • 0

Apophis_.
  • Post闚: 637
  • Tematów: 36
Reputacja zadowalaj帷a
Reputacja

Napisano

Jak chcecie si uratowa, to postarajcie si o obywatelstwo Szwajcarskie. Oni maj miejsce w bunkrach dla ka盥ego i jeszcze SPORO miejsca wolnego.

Co do zdania "a wiedz o niej tylko ci, kt鏎zy siedz na forach o paranormalnych zjawiskach" to si nie zgadzam. Coraz wi璚ej szarych obywateli wie o co chodzi: kabarety robi sobie jaja, ludzie gadaj o tym na ulicach, a w Szkle Kontaktowym cz瘰to w SMSach wida do tego nawi您ania (prowadz帷y do tego nie daj komentarzy, czy瘺y byli elementami mi璠zynarodowego spisku medi闚? Pozdrowienia dla Searcher of a hidden sense).
  • 0

U篡tkownicy przegl康aj帷y ten temat: 0

0 u篡tkownik闚, 0 go軼i oraz 0 u篡tkownik闚 anonimowych

stat4u