Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dwóch Ojców :/


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
401 odpowiedzi w tym temacie

#391

michalp.
  • Postów: 1792
  • Tematów: 98
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

tak samo mozna wytlumaczyc pedofili ktorzy nie uprawiaja seksu z dziecmi,

Czy Ty aby na pewno wiesz o czym mówisz ? Pedofil który nie uprawia seksu z dziećmi - n1.

#392

zak.
  • Postów: 1198
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

przeciez zdarzaja sie przypadki, ze ktos sie kryje ze swoimi.. zboczeniami?
zaloze sie, ze wsrod homoseksualistow jest duzo takich osob, ktorzy mimo wszystko boja sie powiedziec o swoich zainteresowaniach ta sama plcia, np rodzinie czy znajomym ;)

#393

michalp.
  • Postów: 1792
  • Tematów: 98
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Ci co o tym nie mówią są normalnymi i poprawnymi homosiami.

#394

judas666.
  • Postów: 1468
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Z mojej strony EOT, bo się moje odpowiedzi tnie i nie komentuje tego co istotne.

#395

mylo.

    Altair

  • Postów: 4511
  • Tematów: 83
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Trajan

Zwierze w przeciwieństwie do człowieka nie jest w stanie rozeznać co się z nim dzieje, równie dobrze możesz twierdzić, że jeżeli zdarzy się, że dzieciak uważa molestowanie za "dobrą zabawę", to nie dzieje mu się krzywda, a on po prostu nie wie co się z nim robi i nie zdaje sobie sprawy z konsekwencji jakie będzie ponosić w przyszłości. To tyle a propos szkodliwości.
A tak w ogóle uważasz, że zoofilia jest normalna?


Jakie konsekwencji ponosi zwierze po seksie z człowiekiem? Zwierzęta działają instynktami, i nie będą mieć z ich powodu wyrzutów sumienia.
Zoofilia normalna nie jest. Chciałem tylko udowodnić, iż zwierzęta nie są krzywdzone przez takie praktyki, gdyby im przeszkadzało to by kopnęły/ugryzły molestującego i pobiegły przed siebie.

To, że pedofile używają tej samej strategii, nie znaczy, że mają coś wspólnego z homoseksualistami.
Możemy wziąć pod uwagę dwoje ludzi, jeden z nich zabiję w obronie własnej, drugi bo mu ktoś wszedł w drogę. Czy możemy ich porównywać?

Mango
To, że skrajne jednostki lecą do władzy jak muchy do G..., nie znaczy, że homoseksualiści popierają pedofilię.
Przekupione, zdeprawowane jednostki rzucają cień na wszystkich homo? To ma tak wyglądać?



#396

limonka.
  • Postów: 920
  • Tematów: 29
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Nie znaczy oczywiście, ale trzeba brać to pod uwagę.

#397

judas666.
  • Postów: 1468
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Jakoś nikt w tym temacie nie bierze pod uwagę zdeprawowanych heteroseksualistów. Heterycy też są pedofilami, są też mordercami, gwałcicielami i kto wie czym jeszcze.

#398

Trajan.
  • Postów: 358
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

@0mylo
Swego czasu czytałem o szkodach fizycznych jakie ponoszą zwierzęta na skutkiem zoofilii, ale o nie nadaje się do cytowania :/ W każdym razie skutki psychiczne bywają podobne do maltretowania zwierzęcia (strach itd.). Niesłusznie zakładasz, że sam fakt, iż wierze nie ucieka/broni się powoduje, że nie dzieje mu się krzywda. Ono po prostu nie rozumie co się z nim dzieje i nie jest w stanie rozeznać konsekwencji.

Jakoś nikt w tym temacie nie bierze pod uwagę zdeprawowanych heteroseksualistów. Heterycy też są pedofilami, są też mordercami, gwałcicielami i kto wie czym jeszcze.

No proszę ustaliliśmy istotny z punktu widzenia dyskusji fakt - nie zadajesz sobie trudu aby czytać treść postów.

#399

mylo.

    Altair

  • Postów: 4511
  • Tematów: 83
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Trajan@
Na pewno niektóre ponoszą(skrajny przypadek kur z rozrywanymi wnętrznościami), są teżą takie których wielkość odpowiednich organów nie odbiega od ludzkich. Ale to nie miejsce na rozwodzenie się nad tym tematem.

Mango@

Problem w tym, że ty przedstawiasz ich jakby byli jedynymi przedstawicielami homoseksualistów. Wszędzie są jednostki mające dziwne, szemrane interesy i cele. Ze zdeprawowaną psychiką i dążące do zluzowania norm społecznych. Ale niech to nie rzutuję jednoznacznie na homoseksualistów. (Wszyscy Polacy to złodzieje. Turkowie to brudasy, a muzłumanie to terroryści. (ops, tylko żebym warna nie dostał ;) ) )



#400

limonka.
  • Postów: 920
  • Tematów: 29
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Mylo, ale to jest moje zdanie i nie musisz się z nim zgadzać. :]
Kilkanaście stron wcześniej powysilałam się trochę, co sądzę na ten temat, dla mnie o czymś świadczy fakt, że wśród homoseksualistów znajdują się pedofile, znacznie częściej niż wśród heretyków, to temat, który porusza problem, którego nie popieram, więc raczej nikt nie przekona mnie do swojej racji. ;p

#401

judas666.
  • Postów: 1468
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Nikt tu nikogo do niczego nie przekona. Co z tego, że wśród homo jest więcej pedofili niż wśród hetero? To nie daje nikomu prawa do potępiania homo. A już na pewno do życzenia wszystkim homoseksualistom śmierci. Z resztą ja statystykom nie wierzę. Chyba niczego nie jest tak łatwo przekłamać jak statystyk.

#402

mylo.

    Altair

  • Postów: 4511
  • Tematów: 83
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Zgadza się judas ;) To co mogło być powiedziane, zostało powiedziane i tak nic to nie zmieniło. Każdy ma swoje zdanie i nie sądze, że coś można tu jeszcze zdziałać.




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych