Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dwóch Ojców :/


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
401 odpowiedzi w tym temacie

#361

zak.
  • Postów: 1198
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Ty nie możesz chodzić po ulicy bo nie podoba mi się Twoja twarz. Musisz mieć maskę.

Takimi zdaniami ranisz moje poczucie estetyki i w związku z tym zabraniam Ci pisać takie rzeczy w miejscach gdzie mogę je przeczytać tak samo jak "homofoby" zabraniają homoseksualistom okazywania sobie uczuć w miejscach, gdzie oni mogą to zobaczyć.


buahhaha, te riposty sa perfekcyjne :D

btw, dzis hist(o/e)ryk w szkole zaczal sie produkowac, ze homoseksualizm to choroba etc.
oczywiscie, jak jacys ludzie z klasy zaczeli go uspokajac, mowiac, ze trzeba byc tolerancyjnym i generalnie olac to co robia inni, bo oni sie w nasze zycie nie wcinaja - podniosl glos i dalej gadal swoje :)
to tylko utwierdza mnie jaka jest wiekszosc homofobow.


btw - ja nie rozumiem tez jednej rzeczy..
mnie osobiscie nie pociaga np. nazizm. wiec nie wchodze w ogolnodostepne fora o nazizmie i jak to wujek adolf byl fajny, bo wiem, ze krew by mnie zalala czytajac takie rzeczy. tak samo jak unikam rozmowy na tematy damsko-meskie, bo to tez powoduje, ze sie denerwuje.. zreszta nie o to chodzi w tym poscie, tylko o to, ze jak mnie cos wkurza czy brzydzi, to tego unikam.
za to sa osoby ktore potrafia godzinami siedziec na gejowskim forum, albo nad czytaniem/ogladaniem rzeczy ktore ich oburzaja.. - PO CHOLERE?!

#362

Trajan.
  • Postów: 358
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

@Mylo
Ludzie kwalifikują coś jako zachowanie nienaturalne czy naturalne, ale nie decydują o tym, czy jest tak obiektywnie. Oczywiście możemy sobie wyobrazić świat przyszłości, w którym np. pedofilia będzie legalna i uważana za naturalną. Czy będzie przez to choćby na jotę bardziej naturalna niż dziś?

Co do homoseksualizmu w Grecji to ostrożnie, dodam do tego co napisali przedmówcy źródło ich specyficznego homoseksualizmu. Otóż grecy uważali, że kobieta nie ma duszy, a człowiek nie może kochać czegoś takiego co to nie ma duszy, jestem ciekaw czy kobietom odpowiada takie postawienie sprawy. W każdym razie stąd m. in. brała się popularność homoseksualizmu i to specyficznego, bo głównie pomiędzy dorosłym mężczyznom i chłopcem, dzisiaj nazywamy to pedofilią...

W dodatku mimo utrzymywania relacji homoseksualnych obowiązkiem Greka było posiadanie żony, przecież Polis musi być zasiedlone przez następne pokolenia. Np. w Sparcie za nieposiadanie żony po osiągnięciu określonego wieku delikwent ponosił hańbiącą karę.

Nie wiem czy Grecja upadła przez homoseksualizm jak ironizuje Aylinn, ale w przypadku Rzymu coś już jest na rzeczy. I nie chodzi tu o sam homoseksualizm, bo chcę podkreślić, że ofensywa homoseksualizmu jest tylko jednym z przejawów ogólnej i postępującej degeneracji społeczeństwa. To samo było w Rzymie w jego schyłkowym okresie, popularność dewiacji seksualnych, spadek dzietności kobiet, upadek patriotyzmu - lepiej leżeć na biustach kurtyzan popijając winko niż pracować dla dobra kraju, o walce z barbarzyńcami nawet nie wspominając. Dzisiaj mamy powtórkę z historii.

Uważam że podstawowymi potrzebami człowieka jest: potrzeba kreacji, brak samotności. Wszystkie inne są ich pochodnymi. Potrzeba posiadania potomstwa też z nich się wywodzi. Te prawa są prawami naturalnymi. Więc jeśli człowiek wypełnia te potrzeby w inny sposób niż Ty, to czy jest nienaturalny?

Po pierwsze podstawowymi potrzebami człowieka jest zaspokojenie potrzeby głodu, pragnienia, snu itd. Dopiero po zaspokojeniu tych potrzeb pojawiają się inne potrzeby. Posiadanie potomstwa jest wymieniane jako oddzielna, silna potrzeba, więc raczej bym to oddzielił od kreowania siebie. Pytasz, czy kreowanie siebie i brak samotności przez sam fakt, że są zaspokajanie w inny niż ja to robię jest nienormalny, otóż z samego faktu że sposób jest inny nic jeszcze nie wynika, to zależy dopiero od tego jaki to sposób.
Weźmy niekontrowersyjny i czytelny przykład - pedofil zaspokaja potrzebę kreowania siebie i walczy z samotnością molestując dziecko, zaspokaja te potrzeby w inny niż ja sposób. No właśnie, wszystko zależy od sposobu.
A sposób zaspokajanie tych potrzeb, który przeczy podstawowym celom istnienia organizmów jakim jest przedłużanie gatunku sam z siebie po prostu nie może być naturalny.

@judas666

I pewnie wyczytałeś to w Fakcie lub jego odpowiedniku.

Ech... jeżeli Cię to interesuje to jakikolwiek sprzeciw wobec pomysłów czy postaw homoseksualistów jest już przestępstwem w wielu krajach. Takich przypadków są dziesiątki, tylko niektóre z nich trafiają do mediów jak choćby słynny szwedzki pastor, który trafił do więzienia za przypomnienie w czasie kazania, że homoseksualizm jest grzechem...

Ciebie to znaczy, że wszyscy homoseksualiści się tak zachowują. Heteroseksualni mężczyźni gwałcą i czasem zabijają kobiety. Nie robią tego w miejscach publicznych, bo ktoś mógłby chcieć ich powstrzymać. Nie widzę jakoś żeby ktoś protestował przeciwko temu.

Jak pragnę zakwitnąć, człowieku naprawdę nie widzisz różnicy? Jest Ci znany przypadek kogoś, kto za protestowanie przeciwko gwałceniu kobiety poszedł siedzieć???? Ten przypadek miał miejsce we Francji i tamtejsze organizacje homoseksualistów wydały oświadczenie, w którym pisały, że ze względu na wrogie postawy homofobów dla własnego bezpieczeństwa lepiej unikać seksu w miejscach publicznych... A w samym seksie na przystanku autobusowym nie ma już nic złego wg. nich...

Mnie się najbardziej z całego kobiecego ciała podobają stópki, komuś innemu piersi, a jeszcze komuś innemu wcale nie podoba się kobiece ciało tylko męskie, to ono wywołuje u niego podniecenie. Ot zwykłe upodobanie.

A komuś jeszcze innemu podobają się martwe ciała, dziecięce ciała, czy meczące lub muczące ciała, ot normalne upodobanie czyż nie...

Natura to, natura tamto. A co jest naturalnego w podofilii?

Nie wiem co jest a co nie jest normalne w podofilii, ale wiem, że jest ona tylko dodatkiem do seksu, w ten sposób jeżeli jest jedynie elementem stosunków heteroseksualnych to nie przeczy ich istocie, nie jest czynnikiem uniemożliwiającym ziszczenie się celu seksu jakim jest przedłużenie gatunku, podofilia nie przeczy temu celowi. A homoseksualizm już jak najbardziej sam z siebie jest absolutnie sprzeczny z podstawowym celem seksu.
To tak jakbyś próbował porównywać lusterko samochodowe z ciężarówką...

No to się uśmiałem xD A pocałunek pary heteroseksualnej już jest OK... Homoseksualiści nie mogą się witać na ulicy, nie mogą sobie okazywać przywiązania, bo Tobie się to nie podoba... W takim razie Ty nie możesz chodzić po ulicy bo nie podoba mi się Twoja twarz. Musisz mieć maskę.

O_o Jeżeli nie dostrzegasz różnicy pomiędzy witającymi się koleżankami a całującymi się homoseksualistami, to ja nie wiem jak Ci pomóc.

@Aylinn

Ale skoro ta cywilizacja to cywilizacja hetero no to ja odpadam biggrin3.gif Ale jeżeli chodzi o cywilizację nas wszystkich niezależnie od wyznania koloru skóry czy orientacji to ja nie chce nic niszczyć.

Posłużę się pewną metaforą, to tylko metafora więc proszę jej nie traktować zbyt dosłownie. W latach trzydziestych w Niemczech dużo osób popierało Adolfa Hitlera, popierało jego reformy, projekty robót publicznych, rozwój przemysłu zbrojeniowego itd. Poprawiał ich sytuację i sytuację ich kraju. Wielu popierało atak na ta krnąbrną Polskę, bo oni są źli i w ogóle no i Gdańsk Rzeszy się po prostu należy jak psu zupa. Francję podbić, absolutnie tak trzeba zmazać krzywdzącą hańbę "Wersalu". Oni tak myśleli.
Nie zdawali sobie sprawy że przez politykę Hitlera, gdyby Rzesza w 1939 roku nie wywołała wojny to by wkrótce zbankrutowała, nie zdawali sobie sprawy, że na skutek działań wojennych w kraju i na frontach polegnie wielu Niemców, nie zdawali sobie sprawy że wojna światowa jest logiczną konsekwencją tej polityki Hitlera, którą oni tak bardzo popierali. Oni nie zdawali sobie sprawy, że wojnę przegrają, nawet nie brano tego długo pod uwagę, oni w żadnym wypadku nie chcieli ażeby Niemcy zmieniły się w kupę gruzów, a miliony ich rodaków zginęło, ale nie zdawali sobie sprawy, że taki obrót rzeczy był bezpośrednią konsekwencją polityki Hitlera, która tak bardzo popierali.
Żaden z nich nie chciał upadku Rzeszy. Żaden. Ale upadek rzeszy był logicznym następstwem popieranej przez nich polityki człowieka na którego cześć wiwatowali. Jego polityka była im wygodna, przynosiła owoce i nie mieli ochoty zastanawiać się jakie będą jej konsekwencje po latach. Trzeba umieć dostrzec konsekwencje swoich wyborów.

I ja zdaje sobie sprawę, że Ty nie chcesz upadku cywilizacji tak samo jak Niemiec wiwatujący na cześć Hitlera nie chciał widzieć gruzów Berlina i radzieckiej flagi na Reichstagu.

#363

michalp.
  • Postów: 1792
  • Tematów: 98
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Ideały są piękne. Wolność, wolność, wolność. Sam uważam się za liberała. "Pech", że konserwatywnego.
Oczywiście, że każdy, w ramach swojej wolności może robić to na co przyjdzie mu ochota. Może (że przywołam to zwierzę raz jeszcze) parzyć się z kozą. Nie powinno Nas to w żadnym stopniu obchodzić, o ile koza była jego.
Problem pojawia się wtedy, gdy miłośnicy koziej miłości wychodzą na ulicę i zaczynają domagać się praw, równouprawnienia, braku dyskryminacji. Oni tłumaczą, że przecież są szczęśliwi, że są normalnymi ludźmi i chcą żyć w społeczeństwie. Ostatecznie, domagają się (tak właśnie - po akceptacji znikają prośby i zaczynają się żądania) możliwości adopcji dzieci. No bo przecież część z nich to wspaniali ludzie więc i dzieci dobrze wychowają, niekoniecznie na zoofilii.

Pytanie pojawia się jedno - jaki jest Nasz cel? Czy chcemy, by cywilizacja, która dała nam mleko, stała się rynsztokiem, globalnym Gotham City? Konserwatyzm to "skłonność do zachowania przy równoczesnej możliwości ulepszenia". Czy popularyzacja stosunków z kozą czy z chomikiem jest jakimś ulepszeniem? Względnie - oczywiście. Rzecz jednak w tym, jaki przyjmiemy punkt widzenia.

Homoseksualizm ma dwie strony. Z jednej jest odmienny od powyższego tylko pozornie: związek homo dwóch osób nie różni się w pojęciu ideowym od dwóch osób uprawiających seks z kozami. To i to przeczy naturze. Skrajny fetyszyzm - mimo, że jest chorobą - potrafi ciągle dać potomstwo.
Jest jednak ta druga strona: człowiek kocha człowieka - z wzajemnością. Jest to powód, dla którego dwoje homoseksualistów, w momencie publicznego przyznania się do swojej orientacji, nie powinno, czy nawet nie może być odtrąconych. Powszechne przyjęcie ich sposobu na życie jako jednego z obowiązujących - też jednak nie może zaistnieć.

Co do zarzutu na temat akceptacji lesbijek, a agresywnym stosunkiem (że tak to niefortunnie ujmę) do gejów, ze strony mężczyzn, jest coś jeszcze - poza argumentem estetycznym. Czytałem swego czasu artykuł, którego tezą było to, że kobiety są z natury monogamiczne - a mężczyźni poligamiczni. Jednym z wyników badań popierających tę tezę był ten, w którym przytoczono dane z WB. Wniosek był prosty: lesbijki mają bardzo mało partnerek, bardzo często przez całe życie tylko jedną. W przypadku gejów natomiast dane były porażające. Jako z natury poligamiczni, mieli oni wręcz ogromną liczbę partnerów.
Gdy widzimy lesbijki - widzimy słodką miłość, gdy gejów - estetycznie odrzucający Nas (facetów) seks.
Poza tym błędem jest rozpatrywanie problemu całościowo. Jesteśmy różni więc różne rzeczy mogą Nas odpychać.


Wolność to przymiot należny wszystkim ludziom. Jako istoty społeczne jednakże, musimy być świadomi tego, że żyjemy w domu zbudowanym przez Naszych dziadków - i żyć będą w nim nasze wnuki. Skoro Nam udało się dotrwać czasu kiedy mogliśmy w nim zamieszkać, to udoskonalajmy go - ale nie psujmy jego fundamentów i ścian. Nie przesuwajmy granicy.

Jak powyżej bo ot się zrobił, co byście wiedzieli o czym ten temat...

#364

Alyna.
  • Postów: 328
  • Tematów: 14
  • Płeć:Kobieta
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Trajan. Ja chce tylko móc wziąć ślub cywilny. Więcej mi do szczęścia nie potrzeba. Dzieci adoptować nie muszę bo mogę je mieć sama (tylko potrzebuję taką małą probóweczkę ;) ) Może i tym poglądem narażam sie wojującym homoseksualistom, ale uważam, że wojować trzeba z głową. Wielu z nich chce wszystkiego naraz. Już, teraz, a tak się nie da i na dłuższą metę to szkodzi homoseksualistom. Mi tak szczerze aż tak źle nie jest. Owszem czasami mnie szlag trafia jak widzę ludzi, którzy traktują mnie jak ścierwo i zagrożenie i mam czasami przez to doła, ale wszystkich nie zmienię. Skoro ja z heterykami potrafię żyć to oni ze mną chyba też i żadna cywilizacja przez to upaść nie musi ;)

#365

michalp.
  • Postów: 1792
  • Tematów: 98
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Owszem czasami mnie szlag trafia jak widzę ludzi, którzy traktują mnie jak ścierwo i zagrożenie i mam czasami przez to doła, ale wszystkich nie zmienię. Skoro ja z heterykami potrafię żyć to oni ze mną chyba też i żadna cywilizacja przez to upaść nie musi ;)

Lesbijskie pary są u nas względnie lepiej traktowane niż choćby GEJE, którzy wbrew temu co sami głoszą (bo kłamią i wyolbrzymiają) są akceptowalni w stopniu równym co zwykli heterycy. Nie wiem więc w czym rzecz w porównaniu do GEJÓW którzy poza tym są dziwną rasą chamów i popierających ich działaczy.
Nie narzekałbym tak na Twoim miejscu :)

#366

TenebrosuS.
  • Postów: 121
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

I pewnie wyczytałeś to w Fakcie lub jego odpowiedniku. Załóżmy, że to prawda i że takich sytuacji było kilka. Wg. Ciebie to znaczy, że wszyscy homoseksualiści się tak zachowują. Heteroseksualni mężczyźni gwałcą i czasem zabijają kobiety. Nie robią tego w miejscach publicznych, bo ktoś mógłby chcieć ich powstrzymać. Nie widzę jakoś żeby ktoś protestował przeciwko temu. Owszem jak coś się stanie, to się ludzie oburzają, ale potem zapominają albo nie chcą o tym myśleć, a takie rzeczy zdarzają się na pewno znacznie częściej niż kopulacja na środku ulicy.

Ty chyba w innym kraju niż ja żyjesz.

Mnie się najbardziej z całego kobiecego ciała podobają stópki, komuś innemu piersi, a jeszcze komuś innemu wcale nie podoba się kobiece ciało tylko męskie, to ono wywołuje u niego podniecenie. Ot zwykłe upodobanie.

Upodobanie albo dewiacja seksualna, w zależności czy pieszczenie tych fragmentów ciała jest konieczne do osiągnięcia przez ciebie orgazmu.

No to się uśmiałem xD A pocałunek pary heteroseksualnej już jest OK... Homoseksualiści nie mogą się witać na ulicy, nie mogą sobie okazywać przywiązania, bo Tobie się to nie podoba... W takim razie Ty nie możesz chodzić po ulicy bo nie podoba mi się Twoja twarz. Musisz mieć maskę.

"Lizanie się" pary heteroseksualnej w miejscu publicznym, jest tak samo "nie OK" jak homoseksualnej.

Ciekawe, że noszenie ubrań nie jest uważane za nieestetyczne, wręcz przeciwnie. Jakbym chciał być naturalny i chodzić nago, to by się ludziom, i z pewnością także Tobie, nie podobało.

W domu możesz nawet "kopulować" z ogórkiem. Nie interesuje mnie to. Na ulicy masz się dostosować to ogólnych norm zachowania.

Takimi zdaniami ranisz moje poczucie estetyki i w związku z tym zabraniam Ci pisać takie rzeczy w miejscach gdzie mogę je przeczytać tak samo jak "homofoby" zabraniają homoseksualistom okazywania sobie uczuć w miejscach, gdzie oni mogą to zobaczyć.

Na całe szczęście masz g*wno do gadania, jakbyś miał, to byśmy sobie poradzili z takimi jak Ty.

#367

limonka.
  • Postów: 920
  • Tematów: 29
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Asieńka, na Twoim zdaniu i wymuszonej ironii zależy mi akurat najmniej. A o poświęceniu nie napisałam nic, więc nie dokładaj niepotrzebnych zdań, po osobie w Twoim wieku spodziewałabym się czegoś więcej w tak poważnej dyskusji. Nadal czekam na coś, co mnie zwali z nóg, ale najwyraźniej próżne me nadzieje.
I napisałam, że znalazłam na GRUPOWYM FORUM, czyli forum mojej grupy na studiach, więc komentarz Twój jest właściwie zbędny.

#368

zak.
  • Postów: 1198
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

jakby mial wladze to mysle, ze by sobie poradzil z takimi jak Ty, TebrosuS :]

#369

limonka.
  • Postów: 920
  • Tematów: 29
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Aaa Zak, po pierwsze nikt by Ci ten władzy nie dał, bo z takimi ludźmi jak Ty ten kraj byłby drugą Holandią, czyli gettem dla odmieńców, na szczęście jednak żyjemy w katolickim kraju.
Po drugie TenebrosuS mądrze prawi i potrafi uargumentować swoje tezy, co u Ciebie niestety nie występuje.

#370

zak.
  • Postów: 1198
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

a czy ja gdzies napisalem, ze ja chce miec wladze?
napisalem "jakby mial" - jakby judas mial wladze.
bo wlasnie jego post w formie cytatu pojawil sie w poscie TenebrosuSa
u Ciebie niestety nie wystepuje cos takiego jak czytanie ze zrozumieniem :]

#371

limonka.
  • Postów: 920
  • Tematów: 29
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Łał i wnioskujesz to wyłącznie na podstawie tego, że szybko czytam i po prostu podświadomie wrzuciłam sobie w dwóch słowach literkę 'm' na sam koniec? Gdybyś czytał tak szybko jak ja, zdarzałoby Ci się to również, ach :)
Gratuluję Ci niezdolności prowadzenia rozmowy na poziomie :]

#372

Broken.
  • Postów: 178
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

katolickim? a nie mozemy zyc po prostu w kraju takim, jaki gwarantuje nam konstytucja?

#373

limonka.
  • Postów: 920
  • Tematów: 29
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Konstytucja gwarantuje nam wolność wyboru i dowolną religię, ale tak się składa, że mieszka tu zdecydowana większość katolików.

#374

judas666.
  • Postów: 1468
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Nie chce mi się teraz tego wszystkiego czytać, rzucę tylko małym przemyśleniem. Co to jest jak osoba, którą homoseksualizm obrzydza i którą treści homoseksualne denerwują łazi po forach dla homoseksualistów, wyszukuje zdjęcia, informacje i przy każdej okazji mówi o tym? To się nazywa fanatyzm, a "fanatyzm jest przekleństwem narodów".

#375

limonka.
  • Postów: 920
  • Tematów: 29
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Nie, Judas. Żeby o czymś mówić i móc to potępić, trzeba coś o tym wiedzieć i w razie potrzeby mieć jakiś as w rękawie.


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości oraz 0 użytkowników anonimowych