Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dwóch Ojców :/


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
401 odpowiedzi w tym temacie

#16

set.
  • Postów: 121
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

uuuu ale kłótnia... powiem wam że...

WSZYSCY ZASŁUGUJECIE NA ŚMIERĆ!

bydlaki, świnie, bestie zwane ludźmi. Człowiek jest zbędnym, szkodliwym gatunkiem na naszej planecie... Chwała illuminatom którzy chcą wymordować cały rodzaj ludzki... homoseksualizm itp. to wasze ludzkie błachostki... do piachu z ludźmi...

#17

Rikamaru!.
  • Postów: 13
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Czyżby dzisiaj same lewaczki na forum? A może członkowie LGBT mają dzień wolny? :/

Rozumiem, że temat jest kontrowersyjny, bo przecież chodzi o dzieci, ale żeby od razu wyzywać mnie od śmieci i świń? I Wy określacie się jako osoby cywilizowane i tolerancyjne? Poza tym teraz na forum można kogoś zbluzgać, a co tam w razie czego dostane tylko 1 warna, który po tygodniu zniknie! Pff...

Set, czy Ty przypadkiem nie masz depresji lub jakieś schizofrenii? Może dołek egzystencjalny? Don't worry! Be happy! :D

darokrol - A co tam, pójdę do parku z córką i zobaczę jak jakiś mężczyzna dyma swojego psa. Co tam, to takie europejskie! Boże, uchowaj!

Europa Zachodnia ma dość wysoki przyrost naturalny dzieki imigrantom z Afryki i Bliskiego Wschodu. Dzisiaj 3% ludzi to biali. Co będzie za 20 lat? A za 50? No chyba, że zabija nas Iluminaci jak mówi Set.

#18

darokrol.
  • Postów: 729
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

spróbuj uprawiać seks z kobietą w parku, efekt będzie taki sam jak z psem bo to jest zabronione :D

Europa Zachodnia ma dość wysoki przyrost naturalny dzieki imigrantom z Afryki i Bliskiego Wschodu. Dzisiaj 3% ludzi to biali. Co będzie za 20 lat? A za 50? No chyba, że zabija nas Iluminaci jak mówi Set.

no i co się wypierasz żę nie jesteś wszechpolakiem, może nie jesteś oficjalnie zapisany ale całą duszą jesteś z nimi, tak jak ja z Lewicą, pokaż swoje zdjęcie, założę się że jesteś łysy :D
3% to ludzie biali, bardzo ciekawe bardzo wszechpolskie podejście do sprawy, może zaraz napiszesz że chcesz przestrzeni dla ludzi białych co ? bo tak to ktoś zaczął II WŚ ... globalna wioska, to o wiele ciekawsze niż nasz kraj...

#19

Pit.

    pies Darwina

  • Postów: 1034
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Cóż, w życiu kieruję się zasadą "nie dyskutuj z głupim, inni mogą nie zauważyć różnicy".
Rikamaru, pozwolę sobie podważyć kilka twoich wypowiedzi:

Niezaprzeczalnie większość pederastów to pedofile.

Śmiem zapytać na jakiej podstawie wysuwasz taki niezaprzeczalny fakt? Na podstawie jakich badań? Przez kogo prowadzonych?

Kraje Europejskie wyludniają się, giną po części dzięki akcjom typu "HETERO jest Okey, ale HOMO jest lepsze"

To przyłóż się do przyrostu naturalnego populacji ;)

Czyżby dzisiaj same lewaczki na forum?

Poglądy lewicowe jak i prawicowe mają równe prawa. No cóż, nie dziw się, że część osób broni homoseksualizmu, przed takimi "chamskimi" atakami z twojej strony.

Gdyby te zboczki siedziały ze swoimi fantazjami w domach, nie szerząc degeneracji to i ja bym do nich nic nie miał.

Gdyby fanatycy religijni siedzieli w domach też nie miałbym im nic przeciw, ale fanatycy religijni często powiązani są z aktami terroryzmu. Jeśli miałbym wybierać "parada miłości" albo atak fanatyków, to wolę paradę miłości. Żyjmy i dajmy żyć innym. Degeneracja? Bo walczą o swoje prawa, czasem w sposób dość krzykliwy. Przykład z historii, gdyby nie sufrażystki, kobiety nie miałyby pewnie do dziś prawa do głosowania. Wtedy też mówiono coś o degeneracji i rozkładzie społeczeństwa...

darokrol - A co tam, pójdę do parku z córką i zobaczę jak jakiś mężczyzna dyma swojego psa.

Zoofilia to coś innego niż homoseksualizm. I szczerze mówiąc wolałbym, żeby moja hipotetyczna córka w parku spotkała dwóch gejów, niż dwóch wszechpolaków.



#20

Alyna.
  • Postów: 328
  • Tematów: 14
  • Płeć:Kobieta
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

A ja powiem tak. Rikamaru czy ty się ukrywasz i pod płaszczykiem agresji starasz się odepchnąć jakiekolwiek podejrzenia o homoseksualizm? To pierwsza sprawa.
Druga to taka, że ja się nie raz wypowiadałam na temat homoseksualizmu, ale nigdy nie pisałam że hetero są fajni ale homo to są dopiero zaje***. Rikamaru, mam głęboko co myślisz o gejach i lesbijkach bo na pewno żadnego nie znasz, a zachowujesz się jakby homo byli złem wcielony, wysłannikiem szatana na ziemi itp. itd.
Niektórzy mówią zabić, spalić wypędzić, zakazać, leczyć, że to niezgodne z naturą i inne takie. Powiem wam tak. czy ja popełniam jakąś zbrodnię będąc lesbijką, czy krzywdzę tym kogoś? Czy myślicie, że wieczorami biegam po parku i czaję się w krzakach tylko żeby zgwałcić jakieś niewinne dziecko? Czy myślicie, że nocami idę na cmentarz z łopatą i zabawiam się ze zwłokami? Niezgodne z naturą. Ale jak niezgodne? Dla mnie związek z facetem byłby niezgodny z naturą. Jakoś nie wyobrażam sobie, że mogłabym chodzić z facetem za rękę, całować się czy uprawiać seks. Nie przeszkadzają mi pary heteroseksualne, lubię sobie obejrzeć jakąś komedię romantyczną gdzie kobieta i mężczyzna się kochają. I nie robię przy tym "fuuuuuj" bo mnie to nie obrzydza. Ja sama siebie po prostu nie wyobrażam w związku heteroseksualnym i tyle. I nie nie zgwałcił mnie tata, sąsiad, dziadek, wujek - niepotrzebne skreślić. Mam bardzo dobre kontakty z rodzicami, ale po prostu nigdy nie marzyłam o związku z facetem. Owszem przechodziłam etap Brada Pitta, ale minął i tyle.
Dlaczego niektórzy chcieli by mnie ukamienować skoro mnie nawet nie znają? Ja was też nie znam, ale nie psioczę wam w twarz, że jesteście tacy i owacy i powinniście sczeznąć w piekle.
Pewnie niektórzy powiedzą albo pomyślą "Ta głupia lesba znowu pieprzy swoje trzy po trzy", ale uważam, że mam do tego takie samo prawo jak reszta.
I nie nie jestem wojującą wojowniczką o prawo do adopcji dzieci itp. Jeszcze nikt w tym kraju nie jest na to gotowy. Popieram marsze równości bo skoro można zrobić marsz przeciwko dyskryminacji kobiet, rasizmowi, agresji, wojnie w Iraku to tak samo można zrobić przeciwko homofobii. Całego świata się nie uleczy, ale może będzie paru, którzy zastanowią się nad tym chwilę zamiast od razu rzucać kamienie.

#21

dziadekkleofas.
  • Postów: 120
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Kobiety kierują się w życiu uczuciami, faceci (niektórzy) wyżyciem się i zaspokojeniem. Kiedy kobiecie nie pasuje, że on ją tylko rżnie i tyle, rzuca go. A ten zawiedziony idzie wyżywać się z innym facetem, a kobieta szuka pocieszenia u innej kobiety.

Taka prawda. Wilk wyżyty, owce całe. :)

#22

Metal Soldier.
  • Postów: 110
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

@dziadekkleofas - wyszedłeś na męskiego feministę... Mężczyźni też nie są zdolni od uczucia? Równasz wszystkich mężczyzn z błotem i zniżasz do poziomu zwierzęcego?

#23

darokrol.
  • Postów: 729
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

każdy mierzy swoją miarą, dziadekkleofas właśnie taki jest, a to że homoseksualizm jest spowodowany zawodami miłosnymi, no genialna hipoteza ;)

#24

rolnikus.
  • Postów: 56
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Pyziak, a może zamiast złorzeczenia, podzieliłbyś się z nami poglądami na temat pederastii? Niezaprzeczalnie większość pederastów to pedofile. Przykład na potwierdzenie mojej tezy: Lobby gejowskie w Holandii domaga się od tamtejszego rządu (a może raczej "nieżądu") obniżenia bariery przyzwolenia do 12 lat, a za parę lat do 10, 8 etc. Starzy, zgrzybiali pederaści chcą niszczyć dzieci, ich psychikę... To jest wg Ciebie normalne? Albo w Szkocji - lewacka dyrektorka pewnego szpitala zakazała używania w jego obrębie "homofobicznego" słowa... mama! Niedługo Nasze dzieci będą sie uczyć w szkołach czy nawet przedszkolach zalet "wal***a w pupę" i tego jaka ta pederastia jest cool! Lewicowość zniszczy nasz świat, nie żadni kosmici w 2012 czy kataklizmy tylko Lewicowość. Wartości takie jak Bóg, Honor, Ojczyzna, Tradycja, Patriotyzm są kulą u nogi każdego lewaka. Ot co.


haha uwielbiam czytać takie posty nawiedzonych fanatykow z MW. bracie, idź skocz z mostu Ku Czci Białej Rasy, naprawdę. a jeśli nie to pilnuj się bo na każdym rogu lobby żydowsko-pedalsko-lewackie czycha żeby Białą Rasę unicestwić. na codzień mam kontakt z takim buractwem jak ty i powiem ci że jesteście niesamowicie śmiesznymi podludźmi, zanurzeni w swoich kompleksach. bo oczywiście parada łysych zjeb** jest lepsza niż parada pedałów ;d dla mnie każdy fanatyzm jest równie zabawny mój ty misiaczku zakompleksiony polaczku. jesteś takim typowym objawem polaczka, który wie że nic sobą nie reprezentuje i woli jeb** na ludzi z byle powodu. bo niestety stary, nie jesteś nic warty :( dzięki takiemu buractwu jak ty i twoja MW uciekam z tego kraju.

co do tematu, nie mam nic do gejów czy lesbijek [poza tym że w RL lesbijski są po prostu odpychające ;) ]. jak chcą to niech się kochają, mi to nie przeszkadza, jedyne co mi się nie podoba to ww. parady - to śmierdzi pozerstwem. takim samym zresztą pozerstwem jak ten śmieszny cytowany przeze mnie polaczek i jego napierd**** ludzi w imię Boga ;d

Prosze liczyc sie ze slowami, tak na przyszlosc.
Edit: Tacita


#25

Rikamaru!.
  • Postów: 13
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ohooo! Lewaczki mają do prawicowców i chrześcijanin pretensje o to, że lewicowców często nazywa się komuchami. Wy macie pretensje. A sami co robicie?

"bo tak to ktoś zaczął II WŚ ... globalna wioska, to o wiele ciekawsze niż nasz kraj..."
"Ku Czci Białej Rasy"

Tylko dlatego, że nie daje splamić Honoru moich pradziadów, którzy to w Powstaniu Styczniowym, w Wojnie Polsko-Bolszewickiej, w czasie II WŚ i za PRL walczyli o wolność, dostatek i sprawiedliwość waszą i naszą, muszę być faszystą czy nazistą? Którzy robili wszystko by uratować Polskę od lewackiej nawały? Poza tym, nazizm czy faszyzm to ideologie lewicowe.

rolnikus To chyba tymasz jakieś kompleksy. W poprzednich postach pisałem, iż nie jestem Wszechpolakiem, ONRowcem ani nic w tym stylu. Masz kompleksy, jakiś Polak Cię zranił? To Ty jesteś typową osobom z kompleksami: wszędzie tylko polaczki, polaczki, polaczki. No chyba, że TuskVisionNetwork całkowicie wyprało Ci mózg. Piszesz, że jestem pozerem. Nie wiem czemu tak sądzisz. Przecież prawicowców jest z 500 razy mniej niż lewicowców! Ale ty pewnie myślisz, że pożeruję dla Białych Wszechpolek! HAHA. Żałosne!

Pit - nie porównuj walki o prawa wyborcze z walką o równouprawnienie pederastów! Ja osobiście jestem przeciwnikiem "władzy ludu"(demokracji), przeciwny też jestem pełnemu równouprawnieniu kobiet, co wynika nie z szowinizmu a raczej z troski o płeć piękną (nie licząc lesbijek i feministek)! A pozwolenie homosiom adoptować dzieci czy zawierać związki małżeńskie jest naruszeniem wszelkich panujących zasad i norm moralnych!

#26

Chessman.
  • Postów: 1031
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Rikamaru! Żal to czytać, tylko atakujesz i nic więcej, bije od ciebie agresja. W ogóle przestańcie się wyzywać :P Było już parę tematów o homoseksualizmie więc się nie będę zbytnio powtarzał. Moim zdaniem kluczową sprawą jest to, że ta piosenka i sam program, pokazują to, że jednak mogą być normalne rodziny homoseksualne(?) Chyba, że lepiej, żeby takie dziecko zostało w domu dziecka? Sam się nad tym zastanawiam, ale przynajmniej biorę to pod uwagę.

#27

shar0nie.
  • Postów: 384
  • Tematów: 4
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

...
brak mi słów.
ja chcę już ten koniec świata... proooszęęę. może się coś naprawi.

#28

Rikamaru!.
  • Postów: 13
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Chessman, przeczytaj cały temat, proszę Cię! To mnie wyzywają od śmieci i świń! To ja się bronię! Poza tym, sam zastanawiasz się, czy mogą być normalne rodziny homoseksualne. No właśnie nie mogą być! Dziecko zawsze będzie miało jakiś defekt w psychice! Zawsze na arogancji i cynizmie dorosłych cierpią niewinne dzieci :/

shar0nie - może byś to jakoś rozwinął? Chcesz końca świata bo widzisz ciągłe spory, czy może dlatego, że świat zżerany przez lewicę jest wylęgarnią przestępców i dewiantów?

#29

NO_NAME.
  • Postów: 614
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Jestem za tym, aby homoseksualizm był karany więzieniem i karą śmierci włącznie.

ach... masz rację nie ma to jak wartości chrześcijańskie w twoim wykonaniu:
1. fanatyzm
2. hipokryzja w najczystszym wydaniu jakie tylko można sobie wybrazić. och, przepraszam, pomyliłam się. twoja hipokryzja przekracza ludzkie wyobrażenia na ten temat :)

wiem że wyskoczyłam z hamskim tekstem ale nie mogłam się powtrzymać. czy naprawdę to z kim ktoś włazi do łóżka jest ważniejsze niż to jakim jest człowiekiem? nie mówię że homoseksualizm sam w sobie jest czymś zgodnym z naturą, że jest w 100% normalny, spoko i w ogóle. ale homoseksualista to przede wszystkim człowiek, i ty wypowiadając się o nich w ten sposób pokazujesz nie swoje nastawienie do homoseksualisty, ale do CZŁOWIEKA. jeśli człowiek jest dobrą osobą, chętną do pomocy i życzliwą to jest znacznie lepszym katolikiem niż ci pseudokatolicy mówiący że homoseksualizm jest karygodnym zboczeniem, atakiem na kościół i blablabla. czemu przedrostek "pseudo"? bo miłość do Boga i modlitwa to może 1% całego chrześcijanizmu. rezta 99% to zrozumienie i miłość do ludzi, nie tylko tych którzy się od nas nie różnią, bo tolerancja normalności nie jest niczym niezwykłym. katolik musi umieć znaleść człowieka w ludziach którzy są od niego inni. jeśli Bóg by istniał, byłby znacznie bardziej wdzięczny nam gdybyśmy wreszcie zamiast w pokorze klęczeć w kościele, wyszli wreszcie z niego do ludzi i zaczęli robić coś pożytecznego, albo chociaż nie przeszkadać tym co chcą coś robić, i przede wszystkim znaleść człowieka w każdym "odmieńcu" nie pasującemu do naszego wyimaginowanego, idealnego świata w którym nie ma homoseksualistów/ateistów/żydów/bioenergoterapeutów, gdyż w imię Bożej miłości zostali wybici. tyle jeśli chodzi o moje zdanie.

Użytkownik NO_NAME edytował ten post 06.03.2008 - 20:33


#30

Retired.
  • Postów: 312
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Może za ostro się wyrażacie... Nie mam nic przeciwko homoseksualizmowi, ale "cichemu" bez afiszowania. To chyba najzdrowsze podejście... Ale... Parady równości? Po co to komu? Nie obchodzi mnie kto z kim się kocha, ale jak ukazują "jacy to nie są wspaniali", to mnie krew zalewa.

Użytkownik Serlith edytował ten post 06.03.2008 - 20:40



 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych