Skocz do zawartości


Zdjęcie

Olbrzymia brygada obiektów UFO nad Nowym Yorkiem


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
39 odpowiedzi w tym temacie

#16

crc.
  • Postów: 712
  • Tematów: 34
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

masz racje ich tam jest dobre kilkaset fizycznie ciezko byloby to zmiescic na nebie a do tego wszystko obok siebie :)
  • 0

#17

scpt.
  • Postów: 522
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dla mnie to ptaki i tyle ;p Na innych filmikach można zobaczyć nawet balony, a na tych konferencjach też póki co nic sensownego nie pokazali.
  • 0

#18

Mr. Mojo Risin'.
  • Postów: 988
  • Tematów: 23
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Zwykłe ptaki...
Ten dzieciak (sądząc po jego głosie ma paręnaście lat) niedługo wsadzi film przedstawiający otawrtą puszkę z sardynkami pt. "ALIENS IN MY FRIDGE! NO FAKE!!!"

Najlepszy jest TEN filmik. Przecież to dziecięca robota :D Coś zawieszone na żyłce, chybocze się jakby piloci byli naprawdę po ciężkiej libacji. I jeszcze te komentarze ^^'
  • 0



#19

apo5.
  • Postów: 773
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Sami jestescie "fejk" :lol
Jesli mnie wzrok nie myli to chłopak nagrał to samo zjawisko, które co jakiś czas w meksyku ludzie na niebie widzą (z tego wynika, że obiekty te zaczynają się przemieszczać w inne części kontynentu - po za mexico).
Co z tego że chłopak ma paręnaście lat?
Tobie Mojo to daję maksymalnie 10 lat. Przecież każdy logicznie myślący człowiek (nawet moj 12 letni brat) powie, że to jest kręcone na maksymalnym zoomie kamery - DLATEGO tak sie trzęsie obraz (ręką dzieciaka) - a nie obiekt.

Dla mnie to ptaki i tyle

- cóż za dogłębna analiza materiału fimowego :lol

coś zawieszone na żyłce

- litości ...

Yhym, nad Nowym Jorkiem inwazja Ufo, a media milczą. Dajcie spokój


Yhym...nad Meksykiem takie zjawiska są na porządku dziennym a w teleekspresie nic nie mówią...DZIWNE.
Inwazja ufo to troszkę za dużo powiedziane - po prostu sobie przelatywały - po za tym myslisz ze w nowym jorku tak mało się dzieje, że wszystkie telewizje w niebo się gapią? Chłopak przesle video do telewizji to napewno fox nie omieszka nie zrobić materiału na ten temat...na pokazanie takich ewenementów na TVNie albo TVP1 bym nie liczył [;

Użytkownik apo5 edytował ten post 28.02.2008 - 11:24

  • 0

#20

apo5.
  • Postów: 773
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Sraki a nie ptaki =]

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika - ciekawą formację te kaczki robią...nie ma co.

To też ptaki?


Użytkownik apo5 edytował ten post 28.02.2008 - 11:53

  • 0

#21

metody11.
  • Postów: 317
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Chodzi o to, że tak wyglądających UFO jest pełno w przestrzeni, właśnie jak piłki. Na Księżycu to można ich zaobserwować teleskopem, chyba, że tam jest wiosna i wracają ptaki.
  • 0

#22

apo5.
  • Postów: 773
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

A tutaj macie kaczki albinosy z turbodoładowaniem.



Wyglądają bliźniaczo do tych nagranych przez tego paręnastoletniego (po głosie :lol ) dzieciaka.

... mnie dowodów starczy, jeśli Wam nie to nawet jak Wam na balkonie alienship wyląduje to stwierdzicie, że sąsiad sobie jaja robi :lol

Nie wierzę w duchy i tego typu pierdy, ale to co przedstawiają nagrania i filmy dotyczące tzw. kul nasuwa kilka myśli:

1. obcy
2. nieznana forma życia ziemskiego (cos jak rods'y)
3. wojskowe pojazdy latające (nowa broń, tudzież jakieś sondy)

I tyle.

Użytkownik apo5 edytował ten post 28.02.2008 - 12:01

  • 0

#23

Mr. Mojo Risin'.
  • Postów: 988
  • Tematów: 23
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Tobie Mojo to daję maksymalnie 10 lat.

Mam 16 lat, i co? Cieszę się, że nie jestem tak naiwny jak większość, że podchodzę do wszystkiego (a do UFo już szczególnie) b. sceptycznie, NIE chcąc na nagraniu zobaczyć latającego talerza, tylko racjonalnie pomyśleć co to może być. A że to wg. Ciebie świadczy, że mam 10 lat... No cóż. Mam to gdzieś.

- litości ...

??? Widzę, że nie znosisz krytyki nagrań "real UFOs, oh yeas!", które przecież, wiadomo, są prawdziwe! :)

- cóż za dogłębna analiza materiału fimowego

Dogłębnej analizy do takich filmów nie trzeba dawać, bo na pierwszy rzut oka widać, że to fake. Wystarczy pomyśleć co to za człowiek: Co chwila widzi UFO! 59 zarejestrowanych przez jego kamerę przypadków nad NY. Chyba kosmici bardzo sobie upodobali jego dzielnicę.
A czy ty "dogłębnie zanalizowałeś" to nagranie? Ach, przecież przy podejściu "TO LATAJĄCE TALERZE!" nie trzeba nic analizować, wtedy nagranie jest automatycznie autentyczne.

Przecież każdy logicznie myślący człowiek (nawet moj 12 letni brat) powie, że to jest kręcone na maksymalnym zoomie kamery - DLATEGO tak sie trzęsie obraz (ręką dzieciaka) - a nie obiekt.

A czy ja się przyczepiłem tego, że wacha kamerą jakby był na haju? Obiekt z filmiku, który skomentowałem, kołysze się, jakby bezwładnie na czymś wisiał. Ale jak chcesz w tym zobaczyć UFO, to ok...

@apo5

To też ptaki?
<a href="http://youtube.com/watch?v=X5bG0UVVEEk" target="_blank">http://youtube.com/watch?v=X5bG0UVVEEk</a>

Nie jest to film, który tu się komentuje. Ciekawe nagranie, swoją drogą. Czy autentyczne? "ależ oczywiście, że tak! to ufo!"

A te zdjęcie co podałeś nie są również z tego filmu. Z pewnością nie są to ptaki, ja tych zdjęć nigdy nie widziałem i tak nie podsumowałem. Ciekawe.

Użytkownik Mr. Mojo Risin' edytował ten post 28.02.2008 - 15:07

  • 0



#24

Yaw.
  • Postów: 774
  • Tematów: 61
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Chodzi o to, że tak wyglądających UFO jest pełno w przestrzeni, właśnie jak piłki. Na Księżycu to można ich zaobserwować teleskopem, chyba, że tam jest wiosna i wracają ptaki.


A obserwowales ? Pytam z ciekawosci, bo mam teleskop, ale ma z 10 lat i jeszcze go nie uzywalem. Musze go sprawdzic, choc pewnie jest tandetny jak na dzisiejsze czasy.
  • 0



#25 Gość_osiris

Gość_osiris.
  • Tematów: 0

Napisano

90-99% filmów o UFO, to fake.
Sam zaczyna się bawić w takie coś.
Ostatnio studiuję oraz zaczynam tworzyć filmy, które korzystaja z zaawansowanych technologii komputerowych do tworzenia efektów specjalnych.
Teraz dopiero zdałem sobie sprawę jak łatwo można zrobić taki film.
Do stworzenia takiego filmu potrzeba np. programu Blender (za darmo)+"VooDoo" (za darmo) i mamy fake jakości Gwiezdnych Wojen.
Przykład?
Prosze bardzo:
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=dK074Sm6D48" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=dK074Sm6D48</a>
A to moja pierwsza produkcja tego typu:


Zapewniam Was, że za pół roku lub rok zaczne puszczać do netu filmy nie gorsze jak te z UFO z Haiti.
Mając komputer można zrobić wszystko, więc ostatnio przestałem wierzyć w te wszystkie filmy umieszczane na YouTube.
Teraz nawet amatorzy potrafią stworzyć niesamowite filmy tego typu.
Kiedyś (20-30 lat temu) potrzebny był sztab specjalistów od efektów specjalnych plus miliony dolarów na studio i sprzęt do tych efektów, a teraz to samo można zrobić na kompie za 1500-2000 zł plus oprogramowanie za darmo. (Blender, VooDoo)

Użytkownik osiris edytował ten post 28.02.2008 - 22:22

  • 0

#26

TYRIPS.
  • Postów: 122
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

puścisz taki filmik osiris i zobaczymy ile ludzi dokona dogłębnej analizy i w to uwierzy xD
  • 0

#27 Gość_osiris

Gość_osiris.
  • Tematów: 0

Napisano

puścisz taki filmik osiris i zobaczymy ile ludzi dokona dogłębnej analizy i w to uwierzy xD


Mam nadzieję, że po przeglądnięciu osiągnięć na tym polu, wielu amatorów, ostudzi zapał z jakim komentuje się tego typu filmy.
Szkoda czasu, bo teraz naprawdę ciężko odsiać ziarno od plew.
Tylko filmy zrobione sprzed 20-30 lat można uznać za autentyczne. (ewentualnie), bo technika poszła tak daleko, że można w domowych warunkach zrobić filmy nie do odróżnienia od rzeczywistości.

Użytkownik osiris edytował ten post 29.02.2008 - 07:06

  • 0

#28

uduchoviony.
  • Postów: 128
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Najprawdopodobniej spora ilość balonów powiązanych z sobą żyłką. Bardziej intrygujący wydaje się być obiekt pojawiający się pod koniec filmu http://pl.youtube.co...h?v=5LF30KnyPeE
  • 0

#29

apo5.
  • Postów: 773
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Do Mojo:

A czy ja się przyczepiłem tego, że wacha kamerą jakby był na haju? Obiekt z filmiku, który skomentowałem, kołysze się, jakby bezwładnie na czymś wisiał. Ale jak chcesz w tym zobaczyć UFO, to ok...

Komentarz o libacji był do filmiku który zapodałeś - ja tam nie widze obiektu który się kołysze - widzę tylko trzęsącą się łapę. Obiekt leci cały czas prosto.

??? Widzę, że nie znosisz krytyki nagrań "real UFOs, oh yeas!", które przecież, wiadomo, są prawdziwe!

No stary - komentarz typu "coś wisi na żyłce" po pierwsze jest niepoważny a nie krytyczby a po drugie świadczy o Twoim braku wiadomości na temat kręcenia najprostszych filmów jaką kolwiek kamerą czy też aparatem. Więc jak możesz być krytykiem i komentować cokolwiek jeśli brakuje Ci podstawowych informacji z dziedziny filmowania.

Nie jest to film, który tu się komentuje. Ciekawe nagranie, swoją drogą. Czy autentyczne? "ależ oczywiście, że tak! to ufo!"

A te zdjęcie co podałeś nie są również z tego filmu. Z pewnością nie są to ptaki, ja tych zdjęć nigdy nie widziałem i tak nie podsumowałem. Ciekawe.

Zdjęcia i filmy które zapodałem to miał być przykład tego, że obiekty blizniaczo podobne do tych znad nowego yorku to nie żadna nowość i są obserwowane również w innych cześciach świata - ale widzę, że nie ogarnąłeś tematu bo dla Ciebie wszystko to fake :lol

Do Osirisa i reszty.

Nie mam 16 lat tak jak niedoświadczony Mojo i wiele w moim zyciu przewinęło się tematów związanych z grafiką komputerową, oprogramowaniem do montazu filmów oraz samego montażu. Wiele również widziałem filmów o ufo oraz takowych zdjęć. To co było nad Nowym Yorkiem napewno było obiektami prawdziwymi - teraz kwestia:

1. mogly to być balony - wiadomo, w nowym yorku różne rzeczy się dzieją, parady itd. Amerykance lubią wypuszczac balony w powietrze. Jedno ALE - troszkę tych balonów dużo i troszkę są SPORE skoro widać je z Ziemi a pod koniec filmu widać przelatujący samolot pasażerski - i w tym momencie mozna sobie porównac skalę wielkości tych nazwijmy je BALONÓW do samolotu. Nie upieram się, to mogły być balony - natomiast nie są balonami obiekty znad meksyku również w takich chmarach nagrywane.

2. piszesz o tym co było 20 lat temu - ze nie było takiej mozliwosci robienia Faków jak dzisiaj.
A no 20 lat temu obiekty podobne do tych znad nowego yorku, oraz z przykładów kul swietlnych jakie zapodałem na fotkach również występowały. Również była to Ameryka (a konkretnie meksyk, guadalahara itd)
Kto oglądał konferencje Jamie Maussana z 2005 roku ten mógł takie filmy zobaczyć, nagrywane w latach 90, 91.
  • 0

#30

judas666.
  • Postów: 1468
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

To, co przelatuje pod koniec filmiku, to ptak. Za tym, że to fake dla mnie przemawia fakt, że koleś co kilka dni wrzuca kolejny filmik z UFO.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych