Skocz do zawartości
Zdjęcie
- - - - -

Brown C.: Kosmiczna Podróż


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1

pudzion.
  • Postów: 163
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dołączona grafika


Courtney Brown - Kosmiczna podróż : ludzkość u progu z kontaktu z pozaziemską inteligencją


Wykorzystując "naukową teleobserwację" zwaną też "zdalnym postrzeganiem", stanowiącą współczesną wersję techniki opracowanej przez armię amerykańską do odbierania oddalonych w czasie i przestrzeni danych, Courtney Brown znalazł dowody istnienia życia pozaziemskiego.

Ta rewolucyjna książka odpowiada na zasadnicze pytania dotyczące ET, czyli istot pozaziemskich. Opisane tu zostały w szczegółach dwie już poznane społeczności życia pozaziemskiego. Praca jest wynikiem wielu lat obserwacji obcych kultur, które w wyraźny sposób zaznaczyły na Ziemi swoją obecność. Przedstawia historię dwóch światów, które przeżyły katastrofę i zdołały ocalić swą cywilizację po przybyciu na Ziemię.

Teleobserwacja dostarcza również wręcz wstrząsającego wglądu w ludzką egzystencję, działając na zasadzie bezpośredniej, kontrolowanej łączności z najgłębszą częścią umysłu. To ogniwo z "niefizyczną" jaźnią stanowi pierwszy, dający się uchwycić, dowód istnienia ludzkiej duszy.

Radykalnie poszerzająca horyzonty zrozumienia Kosmiczna podróż stanowi doskonałą lekturę dla wszystkich zainteresowanych literaturą UFO, zwłaszcza duchowym aspektem tego zjawiska. Ale przede wszystkim jest to piękna lektura o duchowym wzrastaniu.
Zdecydowanie wykracza poza ramy znanych dotąd gatunków.


Ja przeczytałem tę książkę jednym tchem i polecam ją każdemu;)

Użytkownik +..... edytował ten post 20.02.2008 - 20:43

  • 0Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych

stat4u