Skocz do zawartości


Zdjęcie

Czy zostałem uprowadzony?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
27 odpowiedzi w tym temacie

#1

ouroboros.
  • Postów: 23
  • Tematów: 7
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wczoraj w nocy, miałem sen o tym jak jakiś pies mnie ugryzł w palca wskazującego. Pamiętam, że mocno się uczepił i gdy wreszcie nim rzuciłem o ścianę, by się odczepił, on zaczął piszczeć jakimś dziwnym głosem, tak dziwnym, że nawet nie da się tego opisać. Później ten pies znowu skoczył na mnie, chciałem go odepchnąć rękoma, lecz wtedy się obudziłem.
Była 3:40 nad ranem, cały się trząsłem, płakałem, po nogach ściekał mi pot. Byłem przerażony. Pierwsze co zobaczyłem gdy się obudziłem to plamy, takie jak się długo patrzy np. na lampę to później masz je przed oczami. Plamy te przypominały mi lampę w pokoju operacyjnym. Później zobaczyłem oko, nie było to zwykłe oko, jego źrenice były grube a potem szybko zwęziły się. Pamiętam jeszcze, że na z dworu dochodził taki jakby odgłos sonaru, przypomniało mi się, że kilka lat temu też słyszałem ten dźwięk, zawsze wtedy jak śniło mi się ufo i budziłem się w nocy. Po dziesięciu minutach ten dźwięk ustał, a ja zasnąłem.

Udało mi się zrobić w programie graficznym rekonstrukcję tego oka -
Dołączona grafika
  • 0

#2

Roseb.
  • Postów: 650
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Ok, a na palcu masz jakieś ślady, blizny, zgrubienia? Może wyczuwasz coś dotykając go?
Jeśli nie, prawdopodobnie to był sen. A jeśli tak, to na twoim miejscu zrobiłbym prześwietlenie palca.
  • 0

#3

Bomaw.
  • Postów: 231
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

(..)zawsze wtedy jak śniło mi się ufo(..)




I zapewne tym razem tez byl to sen ;)
  • 0



#4

Pingwin.
  • Postów: 443
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No fajnie fajnie tylko może jakieś zdjęcie ale według mnie miałeś fajny sen ...

Dobra to czekamy na zdjęcia :)
  • 0

#5

Adek.
  • Postów: 44
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jak dla mnie sen. I nie wydaje mi sie, ze placzac, bedac przerazonym, slyszac odglos sonaru i widzac dziwne oczy oraz swiatla ze stolu operacyjnego tak poprostu bys sobie zasnal po 10 minutach...
  • 0

#6

Thorge.
  • Postów: 109
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Ja też sądze, że to był sen. I to taki, którego nienawidze, tzn. śni Ci się, że obudziłeś sie, i dzieje się coś dziwnego, i uważasz, że to dzieje się na prawdę. Może nie mam racji, więc dołączam się do pytania Grynvaela, tzn. Masz jakies ślady? Jeśli są widoczne to proszę o zdjęcie.
  • 0

#7

tomasS.
  • Postów: 18
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Sorry, ale skąd wiesz, ze była 3.40 nad ranem ?
  • 0

#8

Wyspa.
  • Postów: 103
  • Tematów: 14
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

operacje czesto sa na javie wiec uwazaj
  • 0

#9

Thorge.
  • Postów: 109
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Może to paraliż senny?

Użytkownik Thorge edytował ten post 14.02.2008 - 21:35

  • 0

#10

Heavy_metal_Jezus_012.
  • Postów: 219
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

mam pytania
!. mieszkasz samotnie na wsi?
2. może to pparaliż senny? Pozatym popieram zdanie poprzedników nniezapadł byś w sen po takim nerwowym przeżyciu. Tak wogóle to był sen na jawie,,, mam namysli nie to z psem lecz z tym dziwnym zjawiskiem plam i oka.
  • 0

#11

Wyspa.
  • Postów: 103
  • Tematów: 14
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

nie musi byc to sen na javie... on sie obudził wiec wstał ale dalej widział jakby to co sie działo... to jest jakby stan pomiedzy "wymiarami" - uciekaj z javy jak ona nad tobą przejmuje kontrole i pros opiekunów codziennie w nocy aby nad Tobą czuwali...
  • 0

#12

GPNS.
  • Postów: 125
  • Tematów: 1
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A może to migreny:)? Ślady "jak po lampach" to normalna cecha migren z aurą :) wygląda identycznie. Do tego dochodzą zawroty głowy, uciskania w czaszce jakby ktoś Ci tam grzebał, co może usprawiedliwiać ból we śnie. Układ nerwowy mógł go dziwnie interpretować, gdy śpisz. Przez to mogłeś się także obudzić. A występujące wtedy często drętwienia, mogą być przyczyną wzmożonej potliwości:) same "ślady po plamach" występują wcześniej niż bóle, a między nimi występują właśnie drętwienia, mrowienia i dziwne uczucia bezwładności, zmiany ciężkości ciała:) a późno w nocy to się wszystko może przywidzieć, przyśnić... Co do dźwięku, anomalnie słuchowe późną nocą mogą być wytworem wyobraźni, albo i winą migren, bo pamiętam, że mi się strasznie wyczulał słuch w takich sytuacjach:) baardzo... każdy najmniejszy szczegół słychać jak bombę, więc to mogło być zwykłe buczenie czegoś za oknem... ja bym o tym pomyślał na poważnie, wiesz;]
  • 0

#13

ouroboros.
  • Postów: 23
  • Tematów: 7
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie mam żadnych widocznych śladów, parę dni po tym śnie bolał mnie żołądek i miałem gorączkę.
Wiem, że była 3.40, bo rano brat się ze mnie śmiał, że się wydzierałem i płakałem, powiedział mi że jak krzyczałem była godzina ok. 3.40. Nie mieszkam na wsi.

Jak dla mnie sen. I nie wydaje mi sie, ze placzac, bedac przerazonym, slyszac odglos sonaru i widzac dziwne oczy oraz swiatla ze stolu operacyjnego tak poprostu bys sobie zasnal po 10 minutach...

Płacz rozładowuje emocje, a pozatym byłem zmęczony, poprzedniej nocy nie mogłem zasnąć.
  • 0

#14

HWDP.
  • Postów: 30
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

LOL!

koles ty sie odrazu obudziles wiec byles nietrzezwy!! (nie chodiz mi o to ze byles pijany, tylko ze jak sie obudziles to jeszcze nie doszles do rzeczywistosci, a jak sie spi to sie przechodzi do innego swiata czy costam)

tez mialem podobne rzeczy, jak bytlem maly to dziwnie na oknie widzialem moja rozwlaona konsole o.O

a dzisiaj jak sie obudzilem to se powiedzialem "wy*******am!" i wstalem...

@edit
ej a moze to byl paraliz albo duchy masz?? (bo to oko to jak z wladcow pierscieni albo tez oko Innosa xD )
bo jak widziales te plamki to moze to bylyo ORBy (ba ja jak zgasza swiatlo to je widze, i pozniej tez widze jakies cienie, przezroczyste postacie jako cienie, energie itd ale to chyba z innego czasu sa ;) )

a co do ufo - to jeden koles mowil ze jechal w nocy droga i na skrzyzowaniu stalo 2 kosmitow i spojrzal na nich a znikli (bo to te 2 wymiary sie mieszaja ze soba i wszyscy je czasami widzimy)


pomoglem? wiesz jak sie odwieczyc :D xD

Użytkownik jasio edytował ten post 22.02.2008 - 18:01

  • 0

#15

PapeK^.
  • Postów: 8
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mowiles ze miales goraczke po tym wydarzeniu...Moze majaczyles??
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych