Skocz do zawartości


Zdjęcie

Linkowanie i Skanowanie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1

Ashwalker.
  • Postów: 91
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 6
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wstęp

Czym jest telepatyczne linkowanie? Sama nazwa już wszystko tłumaczy… Chodzi w tym o to, że rozciąga się psioniczny link (łącze, odnośnik, kabel) między dwoma osobami w celu rozmów telepatycznych, wiedzy empatycznej, skanowania cech psionicznych, wysyłania i otrzymywania informacji, oceniania czy ktoś mówi prawdę, osadzania telepatycznych sugestii lub programowania i wiele, wiele innych.

Jakie to uczucie? Ciężko to opisać. To tak jakby próbować wyjaśnić ślepej osobie jak wygląda niebo. Sam musisz się przekonać - będziesz czuł i dokładnie wiedział, że TO zrobiłeś, jeżeli tylko ci się uda!

Linkowanie

Jak wykonać link i podczepić się do kogoś? Wizualizacja to narzędzie, z którym nasza podświadomość łatwiej będzie akceptować to, co chcemy robić. Najpopularniejsza technika to „pnącze”:

Zrelaksuj się, na początku jest to bardzo ważne. Jeśli potrafisz – medytuj. Metoda nie jest ważna, liczy się tylko, aby osiągnąć błogi spokój, i relaksacje i oczyszczony umysł. Potem manipuluj energią. Może być coś naprawdę prostego, na przykład otocz się ścianą, bańką; przenosić energię z palca do palca, z ręki do ręki. Po prostu musisz swobodnie kontrolować tę energie.

Po pięciu minutach powinieneś być gotowy na wizualizacje – zobacz energię, z którą bawiłeś się przez ostatnie pięć minut. Niektórzy wizualizują energię wychodzącą z ich mostka, serca, inni używają czakry trzeciego oka. Jeszcze inni nawet nie przywiązują uwagi do tego, skąd wystrzeliwują pnącze – po prostu to robią. Powinieneś wiedzieć co nieco o swoim partnerze/celu; nie wiem dlaczego, ale zdaje się to być bardziej komfortowe dla podświadomości.

Wybrałeś cel – wystrzel link i będąc pewny, że jest dokładnie „przylepiony” do partnera wyślij mu trochę energii - wysłałeś już dosyć? Wyślij więcej. Już dosyć? Wyślij WIĘCEJ. Potrój ilość wysyłanej energii. Wyślij jej jeszcze więcej. Skończyła ci się energia? WYŚLIJ WIĘCEJ!

Powinieneś już czuć link. Posiedź minutkę i oswój się z tym.

Pamiętasz Batmana? Miał super-pas, a w nim setki super-gadżetów na czele z wystrzeliwanym hakiem. Albo Spiderman – wypuszczał z ręki sieć uformowaną w grubą linę. Wyobraź sobie, że też masz taki hak – wizualizuj siebie jak rzucasz nim w cel; przenoś energię po linie, aż do partnera. Kładź coraz większy nacisk, wysyłaj więcej i więcej – w pewnym momencie powinieneś poczuć coś dziwnego – oswój się z tym…

Odłączenie

Po wszystkim pamiętaj, aby KONIECZNIE zerwać link. Ludzie często o tym zapominają, albo twierdzą, że nie potrafią. To proste, bo skoro potrafiłeś uformować energię, możesz ją też cofnąć – zacznij trząść pnączem, które przyczepiłeś do partnera. Niech energia, którą stworzyłeś wróci do ciebie, wtopi się w ciebie.

Skanowanie

Czas na skanowanie. Będąc połączonym linkiem z twoim partnerem odczekaj 2-3 minuty i upewnij się, że link jest mocny, a energia przepływa pomiędzy wami w równym tempie, spokojnie.

Spróbuj pchnąć jakąś informacje w linę (link). Niech płynie po linku i dotrze do partnera. To może być cokolwiek – uczucia, emocje, obrazy, dźwięki. Na początek proponuje wysłać uczucia.


Autor: Annie
Tłumaczenie: Ashwalker
Poprawki: RealSyco
źródło: http://www.psipog.ne...g-scanning.html

Od tłumacza
Artykuł został przetłumaczony z PsiPog.net. Osoba pisząca go zapewniała, że opisze praktyczne użycia linkowania itp. Niestety, skończyło się na zapewnieniach.

Skanowanie było opisane bardzo pobieżnie, obrazowo. Większość tej części artykułu to opisy sygnatur i archetypów. Nie były one jednak dobrze omówione- autor odsyłał na inne strony.

Oryginalny artykuł zawiera też informacje o tarczowaniu. Niestety, większość to bezużyteczny bełkot i odsyłacze do innych artykułów (już lepszych). Tłumaczenie ich nie było jednak moim zadaniem.

W myśl przysłowia: "Tłumaczenia są jak kobiety: piękne są niewierne, a wierne są brzydkie." moje tłumaczenie to raczej próba najlepszego przekazania treści, wszelkie dygresie i odejścia od tematu po prostu ominąłem...
  • 2

#2

Giemza.
  • Postów: 23
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ciekawy artykuł, ale ja mam swoją metodę, niestety nie wiem jakie jest jej fachowe określenie. Skupiam się, tworzę coś w rodzaju pierścieniowatego tunelu. I przesyłam "samą siebie" aż dotrę do czegoś w rodzaju drzwi. Najczęściej są otwarte a jeśli nie skupiam się bardziej i je przenikam - oczywiście chodzi o przesyłanie. A jak jest z odbiorem pisałam w innym poście.
  • 0

#3

Choque.
  • Postów: 1
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

tak... kotwiczysz osobę, czujesz że ją zalinkowałeś i wysyłasz informacje. im mocniej ją prześlesz (silniej zwizualizujesz i poczujesz) tym większa szansa że ta 2 osoba to poczuje. Spróbujcie sobie takiego doświadczenia: ktoś obok was śpi, linkujecie go i wysyłacie informacje żeby się zbudził. stan pobudzenia i potrzebę zbudzenia się :-) u mnie w 90% osoba się budzi bez żadnego bodźca zewnętrznego
  • 0

#4

Herme5.
  • Postów: 425
  • Tematów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

No tak budzi sie, pewnie glosno "linkujesz". Telepatia nie dziala w naszym gatunku. Jeszcze nie ten etap ewolucyjny, moze kiedys.
  • 0

#5

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

No tak budzi sie, pewnie glosno "linkujesz". Telepatia nie dziala w naszym gatunku. Jeszcze nie ten etap ewolucyjny, moze kiedys.


Oczywiście jest to Twoje zdanie które masz na podstawie osobistych doświadczeń w tych dziedzinach, i należy tylko się cieszyć że nie zajmujesz tak radykalnego stanowiska w innych dziedzinach w których również masz tak olbrzymie doświadczenia ;-)


  • 0





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych