Skocz do zawartości


Zdjęcie

2012: Doomsday


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
66 odpowiedzi w tym temacie

#31

Reflex.
  • Postów: 3
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ten film to dobry pomysł, ale złe wykonanie ;) Był bardzo naciągany i przewidywalny. Jedyne co mnie w nim zaskoczyło to śmierć tego reportera, ponieważ mógł nie umierać, ale i tak ta śmierć była tak głupia, że mi się śmiać chciało jak przez cały ten film... jechali samochodem i z nieba padał grad o dużych kulach, no ale cóż wymijali go jak przeszkody na ulicy, co byłoby normalnie nie możliwe gdyby był aż tak mocny to podziurawiłby dach, a gdy reporter dostał kulką w klatkę zdążył jeszcze zrobić drifta x] co najlepsze po oberwaniu kulką nagle grad przestał padać i było bardzo cicho :mrgreen: Fajna była też scena jak samochód wpadł do przepaści, a po nim tamten gość, to było tak tandetnie pokazane, że gdyby dać tam kukłę z nalepioną jego twarzą wyglądałoby to realniej xD Nie polecam, bo wstyd by mi było polecić to komuś...
  • 0

#32

5eba.
  • Postów: 68
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

reflex a jestes pewien ze obejrzales odpowiednia wersje filmu ? jak ktos wczesniej napisal sa chyba trzy wersje owego flimu ... czekam na odpowiednia ztorrentowana wersje :D
  • 0

#33

spoko11.
  • Postów: 78
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

musze obejżeć ale będzie się działo po premierze!
  • 0

#34

Jeden_z_Wielu.
  • Postów: 169
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Obejrzałem ten doomsday, którego zapowiedź tutaj jest i muszę powiedziec, że nawet się nie zawiodłem.... Ten film to po prostu kpina ;] Wykonanie do du.. aktorzy których nawet nie znam zagrali gorzej niż kabareciarze w serialu "spadkobiercy" ;> najlepszy według mnie był moment, jak facet jedzie jeepem z dwiema kobietami (w tym jedna rodzi ;/) podczas gradobicia ;] 1. samochód W OGÓLE nie był poobijany, 2. Jedna JEDYNA kulka gradowa przebiła się przez przednia szybę i wbiła sie człowiekowi głęboko w klatkę piersiową, zabijając go ;/. Ogólnie efekty graficzne, dźwiękowe do bani.... nie chciało mi się oglądac do końca ale obejrzałem ;/ Jakieś dziwne powiązania Azteków z chrześcijaństwem :| dla katolików ten film jest jak znalazł ;] w mojej ocenie ŻENADA ! : )
  • 0

#35

zygix.
  • Postów: 671
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

@up Dobrze.,ze przypomniales o temacie!Film mam na dysku...sorry mialem :) Choc katastroficzne filmy sa b.ciekawe ten to powinien dostac maline.
  • 0

#36

pEdro.
  • Postów: 32
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ten film jest tak kiepski, ze wiecej nie pisze nic ;x
  • 0

#37

exio.
  • Postów: 492
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

widzialem go i powiem ze sredni, poczatek jescze daje rade ale koniec to jest porazka, z ta niby niewiasta jej dzieckiem i porodem w piramidzie LOL
  • 0



#38

Pomaranczka.
  • Postów: 370
  • Tematów: 4
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

http://pl.youtube.co...HU&translated=1

Tytul "2012"

To moze byc naprawde ciekawe. Premiera 10 lutego 2009 ja sie nie moge doczekac w kinie bede chyba 1 stala w kolejce :D

Film wyreżyserowany przez twórce min. "Pojutrze", "Godzilla", - jak wiadomo te filmy zarobily troche kasy były niezłe więc sądząc po tych filmach można spodziewać się czegoś naprawe ostergo :)
  • 0



#39

zygix.
  • Postów: 671
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Rok 2012 ''na czasie'' wiec i w Hollywood sie za to wzieli :)

Film wyreżyserowany przez twórce min. "Pojutrze", "Godzilla", - jak wiadomo te filmy zarobily troche kasy były niezłe więc sądząc po tych filmach można spodziewać się czegoś naprawe ostergo

Nom i musze wspomniec,ze Roland Emmerich jest tez rezyserem i scenarzysta m.in.takich filmow jak:
- ,,Moon 44'' z 1990 r.
-,,Gwiezdne wrota'' z 1994 r.
-,,Dzien Niepodleglosci'' z 1996 r.
-,,10.000 BC'' z 2008 r.

Wyrezyserowal tez film ,,Uniwersalny zolnierz'' czy ,,Patriota''...a rok po ,,2012'' (John Cusack i Danny Glover) wejdzie ,,Fantastic Voyage'' czyli w 2010 :) wiec rowniez i :

ja sie nie moge doczekac

:)
  • 0

#40

CzstSrkzm.
  • Postów: 454
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Trailer naprawdę niezły - szkoda tylko, że premiera w PL w kinach będzie znając życie trochę później. Ale warto czekać ;)
  • 0

#41

Pomaranczka.
  • Postów: 370
  • Tematów: 4
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nie tyle co warto a trzeba hehe :) . Ja tam wole iśc do kina kilka dni po premierze w USA niż oglądać tandetną wersje kinową kilka dni wcześniejna kompie.
Jeszcze nie mogę sie doczekać filmu "When worlds collide" ale zapowiadany jest dopiero na 2010 więc się nie napalam za mocno :P
  • 0



#42

shiny_toy_gun.
  • Postów: 165
  • Tematów: 8
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

Nie tyle co warto a trzeba hehe :) . Ja tam wole iśc do kina kilka dni po premierze w USA niż oglądać tandetną wersje kinową kilka dni wcześniejna kompie.
Jeszcze nie mogę sie doczekać filmu "When worlds collide" ale zapowiadany jest dopiero na 2010 więc się nie napalam za mocno :P


Niestety filmy Emmericha sa przebajerowane, wg mnie cienkie [fakt efekciarskie], ale zbyt kolorowe.
  • 0

#43

CzstSrkzm.
  • Postów: 454
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Ja tam wole iśc do kina kilka dni po premierze w USA niż oglądać tandetną wersje kinową kilka dni wcześniejna kompie.


Gdyby to miało być opóźnienie paru dni, to pół biedy - często się jednak zdarza, że jest parę miesięcy później. Co już potrafi boleć ;)

Btw,

Premiera 10 lutego 2009


Premiera jest wstępnie planowana na 10 lipca 2009
http://www.filmweb.p...a,News,id=43531
http://www.cinematic...emmerichs-2012/
http://www.comingsoo...ws.php?id=50473
  • 0

#44

Pomaranczka.
  • Postów: 370
  • Tematów: 4
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

ups :D musiałam źle spojrzeć na datę ;) albo się rozkojażyłam i napisałam lutego zamist lipca :P
  • 0



#45

sceptycznykolega.
  • Postów: 4
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ludzie co wy macie z tym 2012? Nasz kalendarz kończy się co roku i jakoś nie było ani jednego końca świata... tak samo z 07.07.1977.r. miał być koniec świata i był?
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych