Skocz do zawartości


Zdjęcie

Chilbolton 2001


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1

Ixolite.
  • Postów: 3
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam
Ostatnio na internecie znalazłem zdjęcia Pikotgramu w Chilbolton
Przedstawiającego kontury twarzy. Piktogram jest zadziwiająco podobny do zdjęcia wykonanego przez Nasa w 1976 na marsie, przedstawiającego rzekomą "twarz" http://www.enterpris...lyph/glyph6.jpg Interesuje mnie fakt, czy jeśli nie zrobił tego człowiek to z kąd niby zielone ludziki miały to foto ?? To mój pierwszy temat, proszę o wyrozumiałość.
  • 0

#2 Gość_coś_innego

Gość_coś_innego.
  • Tematów: 0

Napisano

czy jeśli nie zrobił tego człowiek to z kąd niby zielone ludziki miały to foto


W mojej skromnej opinii to te "zielone ludziki" powinny mieć lepszy dostęp do wyglądu twarzy z Marsa niż ludzie ;)
  • 0

#3

kondzio.
  • Postów: 11
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Może to oni sami nimi są . Ale jak przymrużysz oczy na to pierwsze zdjęcie to wygląda jak przeciętny człowiek .
  • 0

#4

whitepatriot.
  • Postów: 68
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ta linia przecinająca to ślady po traktorze hahah :)) :)) :D :D
  • 0

#5

Cthulhu.
  • Postów: 406
  • Tematów: 13
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Już to kiedyś widziałem, ale nie wiem gdzie :)
  • 0



#6

Tempter.
  • Postów: 413
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

A ja twierdzę,że dobrze zorganizowana grupka osób mogłaby bez żadnego problemu w ciągu jednej nocy utworzyć taki wzór w zbożu - pamiętam,że na Discovery był kiedyś program,w którym grupka zapaleńców nie tylko utworzyła całkiem okazały krąg ale też uzyskała dziwne odczyty magnetyczne z jego wnętrza rozpylając na jego powierzchni metal.
  • 0



#7

mason84.
  • Postów: 2
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

troche wam zepsuje tą zabawe z piktogramami,tak sie składa ze mieszkałem tam przez 2 lata,piktogramów a owszem sporo jest w okolicy winchesteru(ok 20-25 km od winch. jest stonehange,też w sumie nic ciekawego) sami anglicy jakos nawet na to juz uwagi nie zwracaja,raczej zaczynaja sie denerwować z racji ze ktos im znów zboże zniszczył,same piktogramy z bliska niczym sie nie róznia od "wytłuczonego zborza" i jeszcze jedno na tym piktogramie byłem osobiscie w 2005r http://www.likecool....ther--Gear.html i jakos nie wydaje mi sie aby kosmici w stare gry komputerowe grali no chyba ze dopatrzycie sie jakiegos tajnego przekazu
  • 0

#8

crc.
  • Postów: 712
  • Tematów: 34
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Średnio udało Ci się popsuć moje zainteresowanie piktogramami przez odgrzewanie tematu sprzed 2 lat, po to, żeby napisać, że one Cie nie interesują. Z ziemi ocean pewnie też nie robi takiego wrażenia, ale co z tego? Jeśli uważasz, że piktogramy to tylko takie nieszczególne powyginane źdźbła to może TEN temat zmieni trochę Twoje spojrzenie na sprawę, wiele z nich ma swoją własną ciekawą analizę na forum CCC.
Odnośnie Twojego linku, ludzie też robią piktogramy, szczególnie dla reklamy, niektórzy dla draki, jednak one nie powstają w jedną noc przy braku jakichkolwiek śladów ich tworzenia.

Następnym razem, jeśli możesz pisz w bardziej aktualnych tematach jak np. ten z linku.
  • 0



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych