Skocz do zawartości


Zdjęcie

Agencja dla zoofili


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
40 odpowiedzi w tym temacie

#31

Halloween.
  • Postów: 516
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Zgąbczeniem mózgu bym tego nie nazwał, ale muszę przyznać, że masz coś z zoofila :P Ja też lubię koty, ale nie myślę i nie fantazjuję tak o nich :D

#32

Kabezecik.

    Magia i Miecz

  • Postów: 480
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

no cóż,troszkę dziwne to ,no ale co możemy zrobić :] ja rozumiem np. zafascynowanie zwierzętami, z czystej miłości do przyrody i natury, ale żeby oglądać się za kotami... to już podchodzi pod zoofilię :]

#33

tatik.
  • Postów: 1982
  • Tematów: 291
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Dosyć interesujące są Wasze wypowiedzi w temacie zoofilii (podziękowania wszystkim czytającym).
Muszę się przyznać że chyba też jestem (byłem) zoofilem ;) Jako dziecko spałem z kotem :o



#34

Kabezecik.

    Magia i Miecz

  • Postów: 480
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

tatik,jako dziecko,nie teraz,nie oglądasz się za zwierzętami chyba teraz? :D

#35

tatik.
  • Postów: 1982
  • Tematów: 291
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Teraz nie bo jestem żonaty ;)



#36

dziadekkleofas.
  • Postów: 120
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie chcę wyjść tu na chama, ale uważam że dyskusja o gwałceniu zwierząt przy pominięciu innych aspektów życia zwierząt wśród ludzi jest conajmniej równie chora. A takie aspekty to masowe zniewalanie zwierząt, zabijanie dla żywności, trzymanie ich w domu bez ich pozwolenia, przedmiotowe traktowanie... Najpierw pomyślcie, co zwierzęta czują przywiązane do łańcucha bądź rozrywane na strzępy tylko po to aby napełnić nasze żołądki, a potem mówcie o "miłości" do zwierząt (nie zoofilnej, rzecz jasna). No chyba że ktoś jest wegetarianinem, to zwracam honor.

Po drugie, co to znaczy, że zoofile muszą zniknąć z powierzchni ziemi (odnoście pierwszych postów w temacie, z pierwszej czy tam drugiej strony)? "Lepiej zapobiegać niż leczyć", panie dziejku. Narzekać łatwo, a pomóc nie ma kto.

#37

Medion.
  • Postów: 1
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie chcę wyjść tu na chama, ale uważam że dyskusja o gwałceniu zwierząt przy pominięciu innych aspektów życia zwierząt wśród ludzi jest conajmniej równie chora. A takie aspekty to masowe zniewalanie zwierząt, zabijanie dla żywności, trzymanie ich w domu bez ich pozwolenia, przedmiotowe traktowanie... Najpierw pomyślcie, co zwierzęta czują przywiązane do łańcucha bądź rozrywane na strzępy tylko po to aby napełnić nasze żołądki, a potem mówcie o "miłości" do zwierząt (nie zoofilnej, rzecz jasna). No chyba że ktoś jest wegetarianinem, to zwracam honor.

Po drugie, co to znaczy, że zoofile muszą zniknąć z powierzchni ziemi (odnoście pierwszych postów w temacie, z pierwszej czy tam drugiej strony)? "Lepiej zapobiegać niż leczyć", panie dziejku. Narzekać łatwo, a pomóc nie ma kto.


trzymanie ich w domu bez ich pozwolenia...

ja znalazłem swojego psa koło śmietnika dokładnie szczeniaka i raczej sądzę że lepiej mu jest u mnie niż by miał zginąć bez jedzenia albo siedzenie w schronisku i to widać że jest mu dobrze po jego (psa) zachowaniu ale nie lecę na niego.

#38

dziadekkleofas.
  • Postów: 120
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

trzymanie ich w domu bez ich pozwolenia...

ja znalazłem swojego psa koło śmietnika dokładnie szczeniaka i raczej sądzę że lepiej mu jest u mnie niż by miał zginąć bez jedzenia albo siedzenie w schronisku i to widać że jest mu dobrze po jego (psa) zachowaniu ale nie lecę na niego.


Tobie należy wręczyć medal za to. Ale właśnie ten szczeniak znalazł się na śmietniku, bo pewien nieodpowiedzialny pan wziął sobie ładną suczkę i nieco się pomylił, jeśli chodzi o ilość niespodzianek związanych z posiadaniem psa.

Generalnie polecam wam obejrzeć film Earthlings. Tam zostało ładnie pokazane, co się dzieje z psami w hyclu, zwierzętami cyrkowymi, zwierzętami upolowanymi dla skóry... Bluzgacie na zoofilów, a patologii związanych ze zwierzętami są miliony. Z dwojga złego, jeśli chodzi o zwierzęta płci męskiej, pobyt z ładną panią "człowiek" jest nielada gratką. ;>

#39

zulwik.
  • Postów: 20
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

I OTWORZYł MI SIę Nóż W KIESZENI :(
BAN dla autora tematu i dla was wszystkich!!!
A ten tekst o kocie mnie rozj...bał. nie macie innych zajęc ??
a Tym chorym poje... to łby przy samych dupach obcinać.

#40

Kabezecik.

    Magia i Miecz

  • Postów: 480
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

nie zmieniajcie czasu, pisząc o jakiś rzeźniach itp,temat jest o zofilii ... a zulwik dostaje warna za swoj post powyzej....

#41

Korynt.
  • Postów: 315
  • Tematów: 66
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

jeżeli Ciebie kobiety podniecają w taki sam sposób jak kobiety

Ciekawe jak...?


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych