Skocz do zawartości


Zdjęcie

Asteroida przeleci tuż obok Ziemi !


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
133 odpowiedzi w tym temacie

#61

Chessman.
  • Postów: 1031
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Nigdy nie mów 0%. Zawsze jakaś szansa jest i każdy to bierze pod uwagę. Szczególnie, że nie jesteśmy w stanie w 100% przewidzieć jak się zachowa asteroida.
  • 0

#62 Gość_21:37

Gość_21:37.
  • Tematów: 0

Napisano

Masa ludzi na naszej planecie jest szczęśliwa


jest tez masa ktora jest bardzo nieszczesliwa, z powodu głodu, chorób, prześladowań itd.
też mam czasami podobne mysli, żeby wszystko szlak trafił, chociaz nie jest mi tu źle i powieniem dziekowac
i cieszyc sie tym co mam.

co do tematu, to o takich rzeczach zawsze czytam w 3 rodzajach miejsc w internecie:

1. strony nasa, astroforum, astronomia.pl i pare innych
2. onet, wp, dziennik, interia itd
3. godlikeproductions i inne chore serwisy zajmujace sie teoriami spisku

polecam to 1, bo na 2 zawsze znajdą sie osoby szukające taniej sensacji,
natomiast 3 - to koniec swiata widzą na kazdym kroku, wszyscy do okola kłamią, ukrywają prawdę i manipulują.
  • 0

#63

Cashpoint.

    egoism

  • Postów: 641
  • Tematów: 126
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Nic nie uderzy... wyjaśnione było już wczoraj na różnorodnych portalach. Jedyne co pozostaje to wypatrywać tego cuda na niebie xDi zadać sobie pytanie czy kiedyś w nas uderzy.
  • 0



#64

Hornwoggle.
  • Postów: 2
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

@UP

Uderzy, uderzy i to na 100% (o ile niezmieni kiedys kursu)
Niewiadomo tylko kiedy.
Imo, moze to my pierwsi udezymy xD
  • 0

#65

WTK.
  • Postów: 79
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

niekoniecznie:) może wcześniej uderzyć w Marsa :P
  • 0

#66

Halloween.
  • Postów: 516
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Zależy od tego, jak krąży i czy nie zmieni 'toru' :P Ja myślę, że w przyszłości sami ją pokonamy, ponieważ będą odpowiednie technologie.
  • 0

#67

zak.
  • Postów: 1198
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

chodzi mi o to, ze nasza cywilizacja jest do d...
  • 0

#68

stb.
  • Postów: 111
  • Tematów: 0
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Przez takich ludzi jak ty... Wiadomo jest wiele zła na świecie, ale też jest ogromna ilość ludzi dobrych, a ty byś chciał aby to wszystko się skończyło bo coś tam ci się nie podoba... Na szczęście nie jesteś nikim ważnym na świecie i nic w tej sprawnie nie masz do powiedzenia, także nic nie zdziałasz :) .

Chciałbyś aby wszyscy zginęli dlatego bo żyje im się źle? Gdy by oni sami chcieli, to już dawno by popełnili samobójstwo... Widzisz, niektórym jest ciężko, ale za wszelką cenę chcą żyć i to jest piękne :) .

Chciałbyś móc zdecydować za nich...?

Użytkownik stb edytował ten post 27.01.2008 - 21:34

  • 0

#69

Korynt.
  • Postów: 315
  • Tematów: 66
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

@up
Piękne też by było zginąć w taki sposób, widzieć ten asteroid jak spada :crazy:
wiem że jestem nienormalny :lol3:

Użytkownik Kowal801 edytował ten post 27.01.2008 - 17:02

  • 0

#70

Hippo.
  • Postów: 350
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Śmierć nikogo nie ominie, wcześniej czy później i tak każdy z nas umrze, a to czy spadnie czy nie to zależy już tylko od sił grawitacji, albo też może stać się naturalnym satelitą Ziemi :)
  • 0

#71

Marchewa.
  • Postów: 536
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

spoko Kowal wdł. mnie to zobaczenie jak spada na ciebie asteroida jest jedną z fajniejszych śmierci :D do nie fajnych należy utonięcie ""-_-"" ale osobiście lubie zycie choć często jest okropne :P
  • 0

#72

Jarecki.
  • Postów: 4113
  • Tematów: 426
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Pojawiają się doniesienia o spadających meteorytach.
Argentyna
Francja
Co do zdarzenia we Francji,wklejam tłumaczenie w języku angielskim

ORLÉANS, Loiret (Reuters) – A meteor might have crashed early Friday evening in Trouy commune, south of Bourges (Cher), reported a local astronomer.

The object, first thought to be a "plane on fire", according to the testimonies gathered by the Vaucluse firefighters, was seen in southern France before an employee of Bourges airport, who is also an astronomer, confirmed its fall in the Cher region.

After a first unsuccessfull searching party made Saturday morning, the hunt for the meteorite began to get people more and more excited.

"Radio listeners called us to say that they have seen a bright disc hovering over their heads", reported a journalist from the local radio station France Bleu.
In Trouy, where the national medias were starting to arrive Saturday morning, this meteorite is considered "a gift from above" told one of the villagers (pop. 2900) to Reuters.

Mourad Guichard


Czy ma to związek z 2007 TU24 -wątpię ale warto o tym wiedzieć.
  • 0



#73

zak.
  • Postów: 1198
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

stb - mowie o tym, ze ludzie jako spolecznosc sa jak pasozyt na ziemi.
i tak za chwile umrzesz, bo czym jest to 50 czy 80 lat na tle historii? ;)
  • 0

#74

Pingwin.
  • Postów: 443
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Są małe szanse ale jednak są a może NASA nie wystrzeliła tych rakiet dlatego , że sami na 100% nie są pewni czy uderzy ale według mnie już jutro będą coś gadali o tym w TV ;)
  • 0

#75

matiiii.
  • Postów: 4
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Te anomalie pogodowe, to dosyc ciekawa rzecz. ;) Wczoraj, tj. 26 stycznia byla, wichura i chyba nawet pare razy zagrzmialo. Dzisiaj w ciagu ok 40 min. napadalo 30 cm sniegu. Jak dla mnie to zbiego okolicznosci, ale kto to wie? :D
Mam nadzieje ze mozna bedzie ja zobaczyc nad Polska, jesli niebo bedzie bezchmurne? :)
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych