Skocz do zawartości


Zdjęcie

Ningen - człekokształtny wieloryb?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
45 odpowiedzi w tym temacie

#16 Gość_Rishro

Gość_Rishro.
  • Tematów: 0

Napisano

Faktycznie to niezaprzeczalny dowód ten filmik. Jeśli na zdjęciu widać tą kryptyde wyraźnie to czemu na filmiku jest ta kkiepskiej jakości?
  • 0

#17

Ivellios.

    ÓSMY ZMYSŁ

  • Postów: 1625
  • Tematów: 401
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 109
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

...bo toto foto na Interii to jest tylko rekonstrukcja, a nie fotografia.
  • 0



#18

Marchewa.
  • Postów: 536
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

filmik jak zwykle w sprawach paranormalnych niewyraźny... mi to na początku przypominało gościa za długimi rękoma stającego w "sukience"... ale jeśli wziąść to od góry... hmmm ciekawe... x]
  • 0

#19

Halloween.
  • Postów: 516
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

'Choć byś był filozofem i szedł prawdy tropem', to i tak nie spodziewasz się, że istnieją nieodkryte gatunki :D
  • 0

#20

Marchewa.
  • Postów: 536
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

jeszcze o takim niespotykanych cechach fizycznych względem trybu życia :D ewolucja jeszcze nie raz nas zaskoczy :devil: co tam Bigfoot, humanoidalny wieloryb to dopiero wprawi w zakłopotanie naukowców :fist:
  • 0

#21

AngRoss.
  • Postów: 43
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ciekawa sprawa... Ale ten filmik to jakby... Bardziej mi to przypomina głowe z wyrostkami po bokach. Raczej jakiś nowy rekinek, czy wieloryb. Mało toto humanoidalne.
  • 0

#22

swisti.
  • Postów: 60
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ze zdjęcia wynika iz ten potwór przypomoinający ludzką postac ma w pełni wyprofilowane ręce... Bycmoze sluza mu one tak jak ludziom do chwytania, a byc moze sa po to by poprostu namącić nam w głowach... Lecz jakbysmy na zdjeciu niezauwazyli to na miejscu gdzie widnieje twarz sa wyprowilowane wglrbienia... Byc moze sa to usta, nos i oczy???? kto wie?... :P
  • 0

#23 Gość_Burnago

Gość_Burnago.
  • Tematów: 0

Napisano

Robi wrażenie. :) ale spójrzmy na to z innej strony. Takie coś nie mogło by powstać na drodze ewolucji ponieważ natura inaczej ukształtowała by to stworzenie, żeby było jak najbardziej przystosowane fizycznie do życia w wodzie. Pozostaje krzyżówka człowieka z wielorybem xD albo eksperyment laboratoryjny. Z tych trzech nie wydaje mi się prawdziwe żadne rozwiązanie.
Oczywiście. Zapewne istnieje wiele nieodkrytych gatunków ale myślę, że człekokształtny wieloryb to zdeczka przesada :)
  • 0

#24

Yoh.
  • Postów: 617
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

To bardzo ciekawe.. Pozatym, ja osobiście wierzę że takie stworzenia istnieją i czekają na odkrycie w głębinach oceanów. Musimy teraz czekać.. Może kiedyś uda sie złapać takiego Ningena i pokażą wszystko w wiadomościach..

Świat kryje jeszcze wiele tajemnic, o którym się nawet filozofom nie śniło :)

A tutaj kilka zdjęć, z czego większość to wg. mnie fałszywki.

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika


A to "coś" wyskakiwało mi podczas poszukiwania zdjęć Ningena ;)

Dołączona grafika

Dołączona grafika


Pozdrawiam
Yoh92
  • 0



#25

Migdalo.
  • Postów: 125
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Myślę, ze możliwe jest istnienie czegoś podwodnego wielkiego i przypinającego homoida :P chodźby dlatego, ze woda to najmniej poznane środowisko na ziemi wciąż są tam rzeczy jakie nam się nie śniły.

A tak lekko z tej samej półki ale innej książki - słyszeliście o domniemanej ewolucji człowieka z wody? Jeden z badaczy bardzo trafnie stwierdził, że życie człowieka kilka milionów lat temu na sawannie nie było za bardzo możliwe i obmyślił, ze żył on w bagienno - wodnym obszarze. To dość ciekawy temat jeśli go nie znajdę na tym forum to postaram się go opublikować.
Więc może my wyszliśmy z wody a te istoty nie i ewoluują tam pod wodą dalej? :> oczywiście watpie aby miały po 20m długości ;)

Pozdrawiam
  • 0

#26

Not Normal.
  • Postów: 83
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

http://video.google....8...h&plindex=7
To link do filmu o podobnym sfilmowaniu ningena
  • 0

#27

Raziel.
  • Postów: 405
  • Tematów: 6
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Hymm.. ciekawe ciekawe, ale gdyby nie ten filmik to uznałbym to z bajkę ponieważ ta rekonstrukcja jest co najmniej ścieszna :lol3:
  • 0

#28

tomaszyNA.
  • Postów: 4
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Na filmiku tez nie wiele widać, a szkoda bo chętnie bym go zobaczyl :) Pozostaje nam tylko czekać bo w koncu i tak go złapią :)
  • 0

#29

Heavy_metal_Jezus_012.
  • Postów: 219
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dziwne, ale ewolucja sie toczy, uchował sie pewnie w Arktycznych głębinach :) Niewie nikt co sie kryje na głębinach .
  • 0

#30

y.@.
  • Postów: 21
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ten filmik ostatni jak obejrzałem to mi się skojarzyło z stworem z książki-horroru ,Gen' (autora nie pamiętam) tam było o rekinie na którym przeprowadzali eksperymenty i w sumie mu łapy wyrosły itp., tylko że ten jest za duży. I tak wogóle to on jest dla mnie trochę za duży na humanoida... rozumiem 2-3 metry ale 20-30?
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych