Skocz do zawartości


Zdjęcie

Spotkanie z dziwnym "zwierzęciem" ?


  • Please log in to reply
41 replies to this topic

#1

shuvit1.
  • Postów: 5
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam ! forum odkryłem stosunkowo niedawno, lecz wydarzenie które tutaj opisze wydarzyło się w wakacje 2006 r.

Miałem wtedy 18 lat, mieszkam w Chotomowie pod Warszawą, wracałem od kolegi do domu ok godz. 18, było widno - wiadomo , lato, czerwiec, idąc ścieżką biegnącą wzdłuż lini lasu zauważyłem w oddali że cos stoi na skraju lasu, pomyślałem że to zając, może sasiad wyszedł z psem. Po podejsciu bliżej tj ok 15 metrów,zauważyłem i odczułem jakiś dziwny niepokój ( do tej pory jak o tym pomyślę to mi łzy napływają do oczu :D , tak mam jak sie przestraszę ), dziwne nei wiem stworzenie, postać ok 1,50 m wysokości , lekko zgarbiona, brązowy kolor, nie wiem czy mialo gołą skórę czy sierść, stała na 2 nogach, kończynach, krótkie łapki , trzymała coś jakiś kawałek gałązki i wpatrywała się w głąb osiedla, ja ze strachu aż przystanąłem i nei wiedzialem co robić bo to cos sie na mnie spojrzało, bardzo szybkim ruchem cofnęło się do tyłu o krok tak że stało w krzakach i nadal wpatrywało sie we mnie, w pewnym momencie wydało z siebie dziwny dzwięk takie jakby hsszz i pobiegło za przeproszeniem zajebis*** szybko w głąb lasu, a ja pędem do domu. Opowiedzialem o tym tacie który las zna jak własną kieszeń, bo jest grzybiarzem ale powiedzial : ee tam, filmów sie naoglądałes... dobra bez komentarza


następne spotkanie było w sierpniu na bank bo pamietam ostanie koszenei trawnika w wakacje, Moja działka jest usytowana tuż przy ścianie lasu. Kosząc trawnik w pewnym momencie musiałem opróżnić kosz z trawą więc na chwilę oderwałem się od roboty, poszedłem otworzyć furtkę od strony lasu żeby dostać się do kompostownika,
tuż obok furtki do lasu mniej wiecej 6 metrów mam oczko wodne, niosąc kosz z trawą, poczułem czyjś wzrok na sobie, tak jakby ktoś za mną stał, nic nie słyszalem bo mialem sluchawki od walkmana na uszach, odwróciłem się i to co ujrzałem przypomniało mi wydarzenie sprzed 1,5 miesiąca.... Małe , brązowawe ( tym razej było troche jaśniejsze ) stworzenie było pochylone nad powierzchnią wody i coś tam majstrowało ( mam ryby w oczku, może chciało złapać) ja z wrażenia wypuscilem kosz z ręki, stworzenie szybko poderwało się i dosłownie, bezszelestnie wykonało skok przez płot ( 2.20 m ! ) i szybko pobiegło w las ! przez furtkę widziałem jak w pewnym momencie zlewa sie z otoczeniem.

Historia jest najprawdziwsza w świecie, nie zmyślona, moja własna. Początkowo myślałem że może to było cos pokroju Chupacabry ? widzialem w tv program o tym.
Macie jakieś pomysły co to mogło byc ?
Przez ostatni rok nic sie nie wydarzylo aczkolwiek, nie jestem w stanie wejść sam do lasu, to wydarzenie było tak traumatyczne że do tej pory mam uraz do chodzenia przy lesie sam. :/
  • 0

#2

Ana Mert.
  • Postów: 2348
  • Tematów: 19
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Pierwsza mysl jaka mi sie nasunela to ,ze mogl byc to niewielki niedzwiedz. Jednak podales za malo informacji dotyczacych wygladu zwierzecia aby stwierdzic na 100% co to bylo (pomijajac juz fakt ,ze niedzwiedzia bys pewnie rozpoznal). Podaj wiecej szczegolow.

W kazdym razie jestem na 99% przekonana ,ze chupa to nie byla. Zachowanie istoty mi do niej nie pasuje.

Użytkownik Ana Mert edytował ten post 21.01.2008 - 00:42

  • 0



#3

shuvit1.
  • Postów: 5
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Pierwsza mysl jaka mi sie nasunela to ,ze mogl byc to niewielki niedzwiedz. Jednak podales za malo informacji dotyczacych wygladu zwierzecia aby stwierdzic na 100% co to bylo (pomijajac juz fakt ,ze niedzwiedzia bys pewnie rozpoznal). Podaj wiecej szczegolow.

W kazdym razie jestem na 99% przekonana ,ze chupa to nie byla. Zachowanie istoty mi do niej nie pasuje.



niedzwiedzi w mojej okolicy nie ma ;) mieszkam pod Warszawą wiec gdzie tu niedzwiedzie.

wiec jeszcze raz wygląd :

1 spotkanie: wzrost ok 1,50 m , brązowy kolor, taki brąz jak gorzka czekolada - ciemny, spore ciemne oczy, odbijało się w nich światło, refleksy od słonca, krótkie łapy, zwierze chudej postury, na 2 kończynach tylnych sie poruszało, nie miało ogona na bank, mam przebłyski wspomnien ze chyba rzadka sierść była, mały pysk , ząbki miało to na pewno małe białe ostre , kurde ciarki mi przechodz ą :/

2 spotkanie : dokładnie to samo ale kolor zwierzecia jakby bardziej wyblakły może byc nawet powiedział że troche szarawe.
  • 0

#4

Pingwin.
  • Postów: 443
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Od jakiegoś czasu czytam te historie... Lecz zazwyczaj zaczynają się tak " To były wakacje" albo "To były ferie Zimowe"
wtedy są wolne.Każdy wychodzi na dwór lub szusuje na stokach i dużo jest na dworze.Dużo osób piszę , że widziało "coś" właśnie w te dni :o I jest przekonana ,że to nie zwierzę czemu akurat w te dni:?: Nie "mówię" , że to kłamstwa ale to dziwne , że aż taka duża grupa osób widzi w te dni obcych jeśli te wszystkie hist. są prawdziwe to dużo obcych u NAS. :o
  • 0

#5

shuvit1.
  • Postów: 5
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

masz rację że w wakacje więcej takich przypadków chociażby dlatego że ma się wiecej czasu na to by wyjść na świerze powietrze, po wakacjach wiadomo, szkoła i rutynowe chodzenie na zajęcia rzadko kiedy pozwalają na to by móc beztrosko wyjsć z chaty, a nie upieram sie że to było zwierze :D może istota humanoidalna :D hehe.
  • 0

#6

lukasz9.
  • Postów: 305
  • Tematów: 17
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

No wiec mamy kolejny przypadek pojawienia sie czegos takiego w naszym kraju, z moich obserwacji wynika ze takie dziwne zwierzątka pojawiają sie w całym kraju od Pomorza az po Malopolske, co wiecej obserwacje są coraz czestrze. W sobote bede miał wiecej czasu wiec naniose nowe miejsca na moją mapke i ją opublikuje moze wniesie to cos nowego do tematu ;)
  • 0

#7

judas666.
  • Postów: 1468
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Twój tata jest grzybiarzem, często chodzi do lasu, a nic takiego nie widział. I jak tu uwierzyć?
  • 0

#8

Marchewa.
  • Postów: 536
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

i jak tu uwierzyć księdzu który widział wielką stope w tym samym lesie w którym od 20 lat łowca wielkich stóp nie widział nic ;p mam pytanie: Jakiego koloru to miało oczy?
Według świadków Pomórnik miał błękitne oczy i ja stawiam że to Pomórnik a badacze którzy stwierdziliże to rosomak są w błędzie (jak kiedyś w naszym ukochanym NIE DO WIARY było o tajemniczych wielkich kotach które pojawiły sie nagle w okolicy jakiegoś miasteczka chyba w Australli, mieszkańcy wysłali próbki odchodów mające należeć do tajemniczego kota do labolatorium... odesłano im odpowiedź że to odchody psa jednak gdy wysłali próbki odchodów jaguara z pobliskiego ZOO otrzymali odpowiedź... że to równierz odchody psa)
  • 0

#9

lukasz9.
  • Postów: 305
  • Tematów: 17
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Pomórnik..... zostało dowiedzione ze jest on zwykłym rosomakiem a w dzien raczej kazdy by odróżnił rosomaka od czegos innego poza tym opis nie pasuje.
  • 0

#10

Marchewa.
  • Postów: 536
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

przepraszam jak nie pasuje pomórnik był, dwunożnym nietoperzowatym stworem według świadków... a to dość podobne to stworzenia opisywanego w tym temacie
  • 0

#11

lukasz9.
  • Postów: 305
  • Tematów: 17
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Liczą sie fakty czyli badania genetyczne które wykazały ze to rosomak, a nie podkoloryzowane relacje
  • 0

#12

L. Mimai.
  • Postów: 70
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Od jakiegoś czasu czytam te historie... Lecz zazwyczaj zaczynają się tak " To były wakacje" albo "To były ferie Zimowe"
wtedy są wolne.Każdy wychodzi na dwór lub szusuje na stokach i dużo jest na dworze.Dużo osób piszę , że widziało "coś" właśnie w te dni :o I jest przekonana ,że to nie zwierzę czemu akurat w te dni:?: Nie "mówię" , że to kłamstwa ale to dziwne , że aż taka duża grupa osób widzi w te dni obcych jeśli te wszystkie hist. są prawdziwe to dużo obcych u NAS. :o


A chupacabra nie może mieć wakacji? :rotfl:

Nie wiem w ogóle po co są takie tematy... No dobra chciałeś nam o tym opowiedzieć, pochwalić się ale i tak nikt nie uwierzy tylko prędzej weźmie to za kolejną historyjkę dziecka które na wakacjach miało 18 lat a teraz ma 12. Jeśli był to zmutowany jelonek - co z tego? Jeśli moja babcia - co z tego? Jeśli chupacabra - co z tego? Ciesz że Cie nie zjadła x|

Edit [21.01.08] dj_cinex
Od razu przy tej okazji przypominam, iż jeśli masz drogi userze (zwracam się tutaj do ogółu) się tutaj tylko nabijać i pisać nic nie warte posty... to wstrzymaj się ... i idź poczytaj inny dział forum, który spowoduje, iż będziesz chciał napisać coś naprawdę wartościowego.

  • 0

#13

Matixus.
  • Postów: 99
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tak jak napisałem w poprzednim temacie (chyba że już poprzednim nie jest :P ) .


Czy może to było cos takiego ?? :


  • 0

#14

shuvit1.
  • Postów: 5
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

to mnie obchodzi że mieszkam przy tym lesie, od sciany lasu dzieli mnie płot ze sztachet, i nie mam 12 lat tylko tyle ile napisalem.
kolega który zapodał link na youtube'a, to co widzialem było brązowe, tutaj w podczerwieni widać ze odcień tego czegoś jest jasny i ma typowo okrągły łeb i małe oczy takie ludzkie, "mój" zwierz miał głowę takjakby trójkątny wiecie chyba o co chodzi, kształt, a oczy duuże ciemne, nie było widać źrenic, jedyne co dziwne że nie odbijały refleksów słońca, akcja działa sie tak że zwierzak stał pod słonce, może dlatego zobaczyl mnie dopiero jak podszedlłem blizej.
popatrze na youtubie moze znajde podobne cos do mojego.

Użytkownik AlienGrey edytował ten post 21.01.2008 - 21:42

  • 0

#15

Matixus.
  • Postów: 99
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ale w posturze itd. cos podobnego ??
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych