Skocz do zawartości


Zdjęcie

Szczątki obcego trzymane w Peru od 33 lat


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
41 odpowiedzi w tym temacie

#31

Sathik.
  • Postów: 94
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nieprawdziwe i nierealne ;)
  • 0

#32

Matiess.
  • Postów: 82
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Może to ufol z jakimś wodogłowiem bo szaraki zawsze inne łby miały a ten taki jakiś bydli.
  • 0

#33

MrFraktal.
  • Postów: 29
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Trudno okreslic prawdzowosc filmu :) moze to byc prawdziwy ufol albo po prostu jakas "lalka" ....
  • 0

#34

PapeK^.
  • Postów: 8
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Co do filmu dodanego przez majsze:

1.Co za idiota kameruje dym wydobywajacy sie z kominow fabryki?
2.Zalozmy ze gosc juz kameruje ta fabryke i nagle w tym samym momencie przelatuja ufole.Zbieg okolicznosci? nie sadze...


A co do filmiku above'a ciekawi mnie tylko to:

Co zrobil farmerek jak zobaczyl ufola?

1.Polecial do domu i ustrzelil borocka...
2.Przygarnal go do siebie traktowal jak syna, a jak zmarl schowal go do skrzynki zeby bron Boze ktos sie nie dowiedzial.
3.Zaglodzil go i ukryl. (lol)

To wszystko co chcialem powiedziec... :) :D
  • 0

#35

Sysek.
  • Postów: 15
  • Tematów: 2
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

możliwe iż to nie fake po prostu skąd mamy wiedzieć czy ufo w takim dobrym stanie jest ??

człowiek a ufo to możliwe że coś innego może z czego innego jego ciało jest zbudowane ;] ;> nie pomyśleliście o tym

a ludzie z Peru bali się pewnie to pokazać by nic się im nie stało
  • 0

#36

Fake Master.
  • Postów: 9
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Kurde, po pierwsze nie widac zeby szczeka byla ruchoma, oczodoly jakies takie niesymetryczne, oczywiscie natura nie jest idealna, ale kosmici z rozbieznym zezem to jakies nie z tego swiata :sic: pozatym wyglada jak ulepiony z gliny, na obydwu czescach filmiku nie ma pokazanych jego dloni, a moze nie widzialem, ale poza tymi szczegolami to bardzo wiarygodnie <jadzik> :)
  • 0

#37

Valgorth.
  • Postów: 67
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Moim zdaniem to fake...faktyczne wyglada jak ulepiony z gliny lub jakiegos gipsu.. tylko po tem pomalowany i ubrudzony specjalnie by wygladalo na stare zwloki rodem z Wielkich Piramid hehe :mrgreen: nie no ale tak na powaznie to nie pasuja mi jego oczodoly... 1) Oczy czlowieka wydaja sie male ale sama czaszka ludzka ma oczodoly wieksze w stosunku do samych oczu 2) oczodoly tego ''czegos'' sa bardzo bardzo male i wygladaja jakby ktos je wyskrobal nozem w kuli gipsu, a jak wiemy oczy szarakow (jesli to w ogole byl szarak) sa wielkie, natomiast jeslibysmy wlozyli oczy w oczodoly widoczne w glowie tego chochoła to by musialy byc one jeszcze mniejsze od nich.. mam nadzieje we zrozumieliscie do czego zmierzam..dla mnie to wyglada jak kukielka teatralna.. Ciekawe tez sa usta ktory wygladaja jak by ktos je nacial po prostu.. nie ma widocznej szczeki jak juz ktos wczesniej powiedzial, dziura na nos tez smiesznie wyglada... raczej by byly dwa nozdrza osobne (jako ze u Obcych nie zanotowano ''nosa'' wiec nie ma mowy o tym ze ''chrzastki sie rozpadly i powstala jedna dziura'' itp) Calosc dla mnie wyglada komicznie, jakby byl to jakis kartoflany ludek :) Zagadkowe jest tez to ze nie ma widocznych dloni (moze miejscowy szaman zabral je i przywlaszczyl sobie jako swiety relikt ? x] ) Byc moze jest to prawdziwe a byc moze jest to zwykly fake, mnie widok obcego malo przekonuje - juz lepiej wyglada rozmowa z farmerem i owiana tajemnica sytuacja..
  • 0

#38

Szperacz.
  • Postów: 18
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Według mnie to nie są szczątki obcego. Zresztą gdyby nawet to pewnie nasz SUPER WŁADCA I KRÓL USA przejeło te zwłoki. Ale według mnie to po prostu fake lub coś w tym stylu.
  • 0

#39

Tempter.
  • Postów: 413
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Powiem krótko-zbyt to wszystko pozowane,żeby mogło być prawdziwe.
  • 0



#40

Rukius.
  • Postów: 359
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

http://www.paranorma...showtopic=12866

I w dodatku już było...
  • 0

#41

krzysiekot.
  • Postów: 25
  • Tematów: 6
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

I dlaczego nie filmowali tego na zewnątrz przy normalnym oświetleniu?
Czyżby zamierzony reżyserski efekt grozy?
  • 0

#42

Argentum.
  • Postów: 198
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Od kilkudziesięciu lat szukamy trupa ufoludka. Powiedzmy, że go znaleziono i co? Zostawiono go w szopie? Żadnych badan? Żadnych!? To jakaś parodia ;)
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych