Skocz do zawartości
Zdjęcie

Czy ktoś pomógł promowi Colambia w katastrofie?


 • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
17 odpowiedzi w tym temacie

#1

Pingwin
 • Postów: 443
 • Tematów: 28
 • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

1. Co naprawdę zniszczyło prom "Columbia":
Oficjalnie się twierdzi, że prom kosmiczny "Columbia" został zniszczony przez fragment "foamu" który oderwał się podczas jego startu. Dla tych co typowo nie wierzą w oficjalne wyjaśnienia, opracowane też zostało ortodoksyjne wyjaśnienie "naturalne", tj. takie które unika użycia słowa UFO. Zgodnie z tym alternatywnym wyjaśnieniem ortodoksyjnym, prom kosmiczny Columbia zniszczony został przez silne wyładowanie atmosferyczne (zwykle po angielsku nazywane "Megalightning"). Faktycznie jednak prawda jest jeszcze inna. Mianowicie w rzeczywistości prom kosmiczny Columbia zniszczony został celowo przez UFOnautów. Zniszczenia tego UFOnauci dokonali dla osiagnięcia aż kilku celów. Przykładowo starali się przez nie wprowadzić atmosfere zagrożenia do badań kosmosu (co zresztą się im doskonale udało). Zniszczenie promu Columbia było też jedną ze składowych wielofrontowego ataku UFOnautów na ludzkość, który to atak ma na celu całkowite zniszczenie naszej obecnej cywilizacji technicznej. (Ten atak UFOnautów na ludzkość opisany jest dokładniej na odrębnej stronie internetowej o nazwie 26ty dzień, jaką przeglądnąć można za pośrednictwem "Menu 2" lub "Menu 4" .) Poniżej, na zdjęciu oznaczonym jako "Fot 1", pokazane jest najważniejszy przykład fotograficznego materiału dowodowego który potwierdza bezpośredni udział UFO w zniszczeniu promu Columbia.
* * *
Zauważ że można zobaczyć powiększenie każdej ilustracji z niniejszej strony internetowej. W tym celu wystarczy zwyczajnie kliknąć na tą ilustrację. Ponadto większość tzw. browser'ów które obecnie są w użyciu, włączając w to populany "Internet Explorer", pozwala na załadowanie każdej ilustracji do swojego własnego komputera, gdzie można jej się do woli przyglądać, gdzie daje się ją zredukować lub powiększyć, a także gdzie ją można wydrukować za pomocą posiadanego przez siebie software graficznego. (Jak dokonać owego załadowania wyjaśnione to zostało na odrębnej stronie internetowej, w "Menu 1" uruchamianej pod nazwą "replikuj ".)

Link do zdjęcia http://antichrist.bz.tc/shuttle_pl.htm
Dlaczego powtarzalnie pomija się UFO podczas analizowania zniszczenia promu Columbia:
Jak to wyjaśniłem dokładniej na stronie internetowej Bóg, dostępnej za pośrednictwem "Menu 2" lub "Menu 4" , UFOnauci są bardzo bliskimi krewniakami ludzkości. Wszakże UFOnauci wywodzą się z tej samej rodzimej planety "Terra" co ludzkość. Sporo ich ras wygląda też dokładnie tak samo jak ludzie. Podobieństwo niektórych z nich do ludzi jest tak ogromne, że kiedy zmieszają się z tłumem na ziemi, pozostają nie do rozpoznania. Faktycznie też gdyby UFOnauta był naszym kolegą z biura, naszym sąsiadem, naszym przełożonym, czy przywódcą naszego państwa, oprócz niego samego, a także oprócz innych UFOnautów, nikt inny - w tym również ludzie obcujący z nimi na codzień, nie byłby w stanie się domyślić że NIE jest on człowiekiem. Niestety, w ostatniej fazie swojej ewolucji, cywilizacja UFOnautów zdegenerowała się moralnie. Zamiast więc pracować samemu na swoje utrzymanie, UFOnauci zaczęli wieść życie "kosmicznych bandytów i rozbójników" którzy dysponują ogromnie zaawansowaną wiedzą i techniką, jednak których moralność jest całkowicie zgniła. Owa konfederacja rozbójniczych krewniaków ludzi z czasem przejęła kontrolę nad Ziemią i obecnie bezwzględnie, chociaż w niewidzialny dla ludzi sposób, eksploatuje i wyniszcza ona ludzkość. W dzisiejszych czasach znamy ich pod nazwą "UFOnautów". Z uwagi jednak na ich niemoralne zachowanie, oszukańczość, wybuchowość, złośliwość i dzikie okrucieństwo, dawni ludzie nazywali ich "diabłami". Do jakich (skrytych) działań owi diaboliczni UFOnauci są zdolni, wyjaśnione to zostało dokładniej na odrębnych stronach internetowych o nazwach "26ty dzień", oraz "UFOnauci". Ponieważ - jak Biblia to nam od dawna zapowiadała, umęczona ludzkość przybliża się właśnie do czasów kiedy będzie w stanie owych szatańskich UFOnautów zrzucić ze swojego grzbietu, UFOnauci ci postanowili nie dopuścić do usamodzielnienia się ludzkości. Dlatego zaplanowali oni cały łańcuch rzekomo "naturalnych" katastrof, jakie nastawione są na całkowite zniszczenie cywilizacji technicznej na Ziemi. Zniszczenie promu Columbia było propagandowo istotnym składnikiem owego morderczego łańcucha.
Ponieważ UFOnauci w sposób niewidzialny ściśle kontrolują wszystko co się dzieje na Ziemi, oczywiście nie pozwalają ludziom aby w jakichkolwiek oficjalnych działaniach ci choćby tylko rozważali udział UFO. Wszakże aby efektywnie eksploatować ludzkość, UFOnauci muszą pozostawać dla ludzi nierozpoznani. Skoro zaś UFOnauci oficjalnie nie istnieją, formalnie nikt na stanowisku odpowiedzialności nie odważy się choćby tylko wziąść ich pod uwagę jako powodu jakiegokolwiek zdarzenia na Ziemi. Wszakże gdyby wyszło to na jaw, ktoś taki natychmiast straciłby swoją pracę (w podobny sposób jak ja straciłem swoją pracę już kilka razy właśnie z powodu swojego zaangażowania w poważne badania UFO - o czym dokładniej piszę w podrozdziale A4 z tomu 1 monografii [1/4].) Dotyczy to także i owych zdarzeń, w których - tak jak w opisywanym tutaj zniszczeniu promu kosmicznego, w odparowaniu budynków WTC w Nowym Jorku, czy w opisywanym na oddzielnej stronie "26ty dzień" zamordowaniu około 300 000 ludzi w dniu 26 grodnia 2004 roku, udział UFO jest oczywisty i jako pierwszy natychmiast rzuca się w oczy.
Więcej faktów na poruszane tutaj tematy poznać można z podrozdziałów A3 i O8.1 z tomów (odpowiednio) 1 i 12 monografii naukowej [1/4], której gratisowe kopie sprowadzić sobie można zupełnie nieodpłatnie z pozycji "Monografia [1/4]" w "Menu 1" lub "Menu 4"


Naoczne zaobserwowanie przez obserwatorów dwóch wehikułów UFO lecących równolegle do promu Columbia:
Wśród licznych raportów naocznych widzów eksplodowania promu Columbia, najbardziej ewidencyjny jest raport niejakiego Gary'ego Hunziker. Był on m.in. publikowany w [3O8.2] na ostatniej (nr 20) stronie Malezyjskiej gazety "New Sunday Times", wydanie z soboty, 2 lutego 2003 roku. Raportujący obserwował prom Columbia zanim prom ten dokonał wejścia do ziemskiej atmosfery. Oto kluczowe słowa tego raportu. "Mogłem dostrzec dwa jasne obiekty lecące po każdej jego stronie. Zakładałem, że są to myśliwce odrzutowe." (W oryginale angielskojęzycznym: "I could see two bright objects flying off each side of it. I just assumed they were chase jets".) Oczywiście, pamiętać należy, że myśliwce nie mogą wspiąć się w kosmos poza ziemską atmosferę. Ponadto ponad atmosferą prom nie mógł dokonywać jeszcze swego rozpadu, czyli nie mogły to być jego własne odłamki. Owe dwa jasne obiekty były więc dwoma wehikułami UFO, jakie przygotowywały się do zniszczenia promu. (Jeden z owych dwóch wehikułów UFO został też utrwalony na fotografii pokazanej powyżej jako "Fot. 1".)
Te same dwa wehikuły UFO lecące po bokach promu Columbia i odnotowane tak wcześnie jak ponad Kalifornią, zaobserwowane także były przez innych astronomów amatorów, którzy przyglądali się powrotowi promu na Ziemię. Wzmianka na temat owych "upstream debris" zawarta jest we wzmiankowanym powyżej artykule [1O8.2]. Niestety, przez ekspertów z NASA objaśniane są one jako odłamki odpadłe od promu Columbia znacznie wcześniej od innych. Jednak, jak narazie, nie natknąłem się jeszcze aby podano gdzieś wyjaśnienie co mogło spowodować tak wczesne oderwanie się od promu odłamków, zanim prom ten otrzymał główne uderzenie atmosfery.

C.D.N
 • 0

#2

Roseb
 • Postów: 650
 • Tematów: 9
 • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Stek bzdur. Według autora najważniejszym dowodem na zniszczenie Columbii przez UFO jest zdjęcie prezentujące jedną prostą świetlistą linię i drugi zygzak. :) Do tego powoływanie się na "sprawozdanie" w malezyjskiej gazecie. Wygodne, bo i tak nikt tego nie sprawdzi.
Rozbawił mnie tutorialik przy obrazku. Może to jakiś kurs informatyki dla opornych? Ten tekścik byłby tam umieszczony, żeby był ciekawszy. :)

Użytkownik Gynvael edytował ten post 31.12.2007 - 19:36

 • 0

#3

Cahir
 • Postów: 1195
 • Tematów: 74
 • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

"Bytów nie mnożyć, fikcyj nie tworzyć..."

O chyba nawet wiem skąd ci UFOnauci się wzięli koło promu :D

Użytkownik Dr Jan Pająk vel Spider edytował ten post 31.12.2007 - 19:42

 • 0#4

Gradus
 • Postów: 25
 • Tematów: 1
 • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Popieram zdanie Gynvaela i Dr Jan Pająk vel Spidera.

IMO

Stek bzdur

Do tego wniosku można dojść chociaż ze względu na śmieszne i niepoważne określenie "Prof. Pająka", co jednoznacznie wskazuje jak niepoważna osoba wysnuwa taką teorię:

UFOnauci :mrgreen: :D :mrgreen:

Oczywiście z pełnym szacunkiem dla forumowicza Dr Jan Pająk vel Spider.
 • 0

#5

Pingwin
 • Postów: 443
 • Tematów: 28
 • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wiem że może być to stek bzdur ale ... Sam wątpie w te teorie :D tylko trochę mnie to zaciekawiło :)
 • 0

#6 Gość_21:37

Gość_21:37
 • Tematów: 0

Napisano

kolejna chora teoria konspiracyjna :)
 • 0

#7

Pingwin
 • Postów: 443
 • Tematów: 28
 • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dobrze że nie mojaja sam w to nie wierze myślałem że art. jest dosyć interesujący i chciałem spytać ekspertów co o tym myślicie (was) :)

Użytkownik pingwin2216 edytował ten post 31.12.2007 - 20:45

 • 0

#8

wieslawo
 • Postów: 679
 • Tematów: 3
 • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

dr. Jan Pają rządzi, ten człowiek jest chory...najbardziej uwiebiam jego inuticyjne działy, i nawigacje po stronie, mistrzostwo, gdyby cały świat był tak prosty jak szukanie informacji na stronach Pająka hahaha. Ale z drugiej strony hmm....napawa mnie jedna myśl że on może mieć rację......człowiek który potrafi drukować używając softwaru graficznego bez drukarki musi wiedzieć coś więcej....
 • 0

#9

grigo
 • Postów: 26
 • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Czyżby przedstawiciel stawonogów czy tam innych skorupiaków redagował ten tekst?
 • 0

#10

Tempter
 • Postów: 413
 • Tematów: 11
 • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

A ja się pytam co ma zdjęcie kręgu zbożowego i kresek na niebie do katastrofy Columbii?
Ten artykuł nie wnosi nic nowego do tej sprawy:sądzę,że ma na celu wywołanie sensacji a przy tym zwiększenie liczby odwiedzin na stronę internetową tych "specjalistów".

Prawdziwym powodem śmierci astronautów i rozpadnięcia się promu w atmosferze było to,że od poszycia wahadłowca oderwał się spory płat ochrony termicznej.Zostało to potwierdzone przez setki badań i analiz.
 • 0#11

Bomaw
 • Postów: 231
 • Tematów: 9
 • Płeć:Mężczyzna
 • Artykułów: 2
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Moze podalbys zrodlo z kad zaczerpnales to info? Bo nie wydaje mi sie, abys sam to napisal ;)
 • 0#12

Pingwin
 • Postów: 443
 • Tematów: 28
 • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Moze podalbys zrodlo z kad zaczerpnales to info? Bo nie wydaje mi sie, abys sam to napisal ;)


Proszę źródło
 • 0

#13

Alyna
 • Postów: 328
 • Tematów: 14
 • Płeć:Kobieta
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Taaa i NASA jeszcze sie dogadała z UFOnautami. "My wam pozwalamy zniszczyć Columbię, a wy robicie nam szpiegowskie zdjęcia z ciemnej strony Księżyca". Jeszcze się okaże, że tak naprawdę załoga przeżyła a zamiast nich wsadzono kukły i teraz bawią się gdzieś na Bahamach, a cały pogrzeb i ból rodziny po stracie był wyreżyserowany.
Czytałam dużo głupich teorii spiskowych, ale ta przebija wszystkie.
 • 0

#14

Pingwin
 • Postów: 443
 • Tematów: 28
 • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Znalazłem ten artykuł i chciałem się z wami nim " podzielić " i zobaczyć wasze opinie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Edit [30.01.08] AlienGrey
Nie musisz krzyczeć.

 • 0

#15

pazuzu
 • Postów: 767
 • Tematów: 6
 • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

pingwin po ilosci postow sadze ze jestes tu dosc dlugo
skoro tak to dziwi mnie ze dopiero teraz zetknales sie z mitycznym juz pajakiem

co do katastrofy to chyba wszystko zzostalo wyjasnione
 • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych

stat4u