Skocz do zawartości


I co to tez jest ptak?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
24 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

[url="http://www.ufoevidence.org/photographs/sec...ca/Photo402.htm"][url="http://www.ufoevidence.org/photographs/sec...ca/Photo402.htm"]http://www.ufoeviden...ca/Photo402.htm[/url][/url]

jesli nie widzicie metalicznego polysku i cos w rodzaju kokpitu z pzyciemnianymi szybami to powinienem isc do okulisty( a wzrok mam dobry).

ta wczesniejsza wasza analiza z ptakiem moze byc tylko swietnym pretekstem dla tych co ukrywaja ten fakt lub chca go osmieszyc...a wezcie pod uwage ze np. Usa specjalnie zrobila taki statek zeby zmylac ludzi...on mi na ptaka wcale nie wyglada.
  • 0

#2

turrkus.
  • Postów: 851
  • Tematów: 15
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

I co to tez jest ptak?

A czy ktos tak twierdzi???

esli nie widzicie metalicznego polysku i cos w rodzaju kokpitu z pzyciemnianymi szybami to powinienem isc do okulisty( a wzrok mam dobry).

To niekoniecznie musi byc kokpit, to rownie dobrze moze byc cien pochodzacy od skrzydla ktore jest wyraznie podgiete. A co do okulisty to mozesz isc ale raczej z powodu tych bialych kulek przed oczami o ktorych rozmawialismy w jednym z tematow :mrgreen:

ta wczesniejsza wasza analiza z ptakiem moze byc tylko swietnym pretekstem dla tych co ukrywaja ten fakt lub chca go osmieszyc...

Jasne, lepiej uznac ptaka za ufo, wtedy o osmieszenie nie bedzie mowy :P
  • 0

#3

Traper.

    Tajny Współpracownik

  • Postów: 1485
  • Tematów: 31
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

jeśli nawet tamto byłoby ptakiem (w co wątpie), to to nijak ma się do tamtej analizy... przecież nawet widać jasne odbicie na boku tego obiektu. Co fajniejsze, to to nie ma 'ogona' heh...
  • 0



#4

Guliwer.
  • Postów: 548
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Również uważam że to nie jest ptak, ewentualnie może być na coś ptakopodobnego wymodelowany aby zmylić i by było jakieś głupie tego wytłumaczenie dla tłumów. :)
  • 0

#5 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

zrobili taki model i sa takie komentarze ja turkusa( bez urazy :smile: )...no a pozniej na calym swiecie mowia ze to jest ptaszek...jestem wyjatkowo sceptyczny co do teorii o ptaku...chociaz nie jestem na 100% pewien ze to statek...
  • 0

#6

Heiser.
  • Postów: 260
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No obiekt conajmniej dziwny...
Kto twierdzi, że to ptak?!
  • 0

#7

Baal.
  • Postów: 399
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Coś zawyraźnie zdjęcie jak na ufo :P Ale to napewno nie jest ptak :lol :
  • 0

#8

turrkus.
  • Postów: 851
  • Tematów: 15
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Kto twierdzi, że to ptak?!

muhad najwyrazniej sugeruje ze ja tak twierdze, niestety nie wiem na jakiej podstawie, chyba dlatego ze wczoraj udowodnilem ze jedno ze wspanialych zdjec ufo przedstawia tak naprawde ptaka. A wiec na wszelki wypadek powtorze: ZDJECIE PRZEDSTAWIONE W TYM TEMACIE WG MNIE PRZEDSTAWIA JAKIS NIEZDINTYFIKOWANY OBIEKT, ktory raczej na 100% NIE jest ptakiem.

zrobili taki model i sa takie komentarze ja turkusa( bez urazy :smile: )

ta teoria (o ziemskim pojezdzie w ksztalcie ptaka :shock:) to zasluguje na osobny temat w dziale "Teorie spiskowe" ;-) (bez urazy)

sa takie komentarze ja turkusa( bez urazy :smile: )

;-)
  • 0

#9 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

dziwne ze ten Niezydentyfikowany Obiekt latajacy jest niezwykle blizniaczo podobny do obiektu w temacie poprzednim, niby obalonym, ktory zostal juz zamkniety... :smile:
  • 0

#10

Heiser.
  • Postów: 260
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tylko tam było dokładnie widać, że to ptak, a tu raczej można to odrzucić.
  • 0

#11

Tengron.
  • Postów: 177
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To albo UFO albo jakiś nowy wynalazek ze strefy 51.Zdjęcie jedno z najleprzych.
  • 0

#12

NHolokaust.
  • Postów: 653
  • Tematów: 40
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Równie dobrze może być to fotomontaż. Nieco razi mnie wyrazistość tego obiektu w kontekście całej fotografii.
Oczywiście na 100% nie jest to ptak.
  • 0



#13 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

moim zdaniem cale zdjecie razem z tym czyms jest bardzo wyrazne
  • 0

#14

Józek.
  • Postów: 154
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Miałem na dysku fotke z identycznym obiektem :)
  • 0

#15

metody11.
  • Postów: 317
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie obraźcie się, ale jest to kiepski fotomontaż. Przy zbliżeniu widać że jest wklejony.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych