Skocz do zawartości
Zdjęcie

Arecibo Message

ufo illuminati system

 • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
37 odpowiedzi w tym temacie

#31

­­ ­­ ­­ ­­ ­­.
 • Postów: 459
 • Tematów: 63
 • Płeć:Mężczyzna
 • Artykułów: 4
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Moim zdaniem to upadły anioł lub człowiek, który poświęcił się na jakiejś planecie, odpadło mu prawe ramie, i z powodu pęknięcia hełmu warunki atmosferyczne mogły doprowadzić do spalenia tego człowieka, kombinezon jest ognioodporny - widać, że nie pali się. Za postacią widzimy Anioła czyż nie? W każdym razie... Uważam, że to już trochę odbiega od fejku. Poza tym wolnomularze istnieją, a nawet znam jednego z polskich, być może o żydowskich korzeniach... Tego nie wiem, w ogóle mało wiem, a czego dowiedziałem się przez przypadek i w dziwnych okolicznościach, przeraziło mnie. Sięgnę jednak dalej. Jak wiadomo ich grupa początkowo nie istniała, a ich przodkami byli kamieniarze, więc nie dziwi mnie taki obraz wykonany na dodatek w jaskini na "ścianie" z.... Kamienia. Jeśli ktoś chce się dowiedzieć czegoś więcej niech napisze do mnie pw, w dalszym ciągu czekam na jakieś fajne interpretacje rysunku.


 • 1

#32

Zaciekawiony.
 • Postów: 7664
 • Tematów: 80
 • Płeć:Mężczyzna
 • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ten obraz z jaskini to fałszywka.

http://www.paranorma...a-ula/?p=588737


 • 0#33

­­ ­­ ­­ ­­ ­­.
 • Postów: 459
 • Tematów: 63
 • Płeć:Mężczyzna
 • Artykułów: 4
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

W artykule nie było żadnej wskazówki na to, skąd Zajcew wziął tą ilustrację. Obraz ten mogliśmy widzieć w filmie dokumentalnym Ericha von Dänikena pt. „Wspomnienia z Przyszłości”, a jego komentarz wskazywał dr Zajcewa jako źródło informacji.

Dla mnie to było wszystko czarną magią. Bez chwili wahania zasiadłem do maszyny do pisania i wystukałem list do dr Zajcewa. Nie miałem do niego adresu, więc zaadresowałem list po prostu na AN BSRR w Mińsku, a zakończyłem go następująco:
[...] Na zakończenie chciałbym Pana zapytać o fotografię tego rysunku naskalnego z uzbeckiej Fergany, którą reprodukowano w >>Sputniku<< nr 1/1968. Takie zdjęcie przyczyniłoby się do zniknięcia wszelkich wątpliwości, co do prawdziwości jego źródła.

Za dwa miesiące, ku mojemu zdumieniu i radości, otrzymałem list od dr Zajcewa. Jego odpowiedź od razu sprowadziła rzecz do właściwego wymiaru:
[...] Rysunek ten, który opublikowało czasopismo >>Sputnik<< z 1968 roku nie jest w żadnym wypadku kopią fergańskiego fresku. Jest to współczesny obraz, namalowany przez pewnego współczesnego artystę malarza, a zatem odradzam Panu uważanie tego obrazu za autentyk.[2]

 

Dr Wiaczesław Zajcew - uczony, który napisał tak fantastyczny artykuł nie musiał dementować niczego, a to dlatego, że – jak się potem dowiedziałem – na początku lat 70. poszedł w odstawkę i leczono go w klinice psychiatrycznej. Podobna metoda wobec opornych była stosowana często w ZSRR – czego potwierdzenie zyskaliśmy dopiero za rządów Sekretarza Generalnego Komunistycznej Partii Związku Radzieckiego Michaiła Siergiejewicza Gorbaczowa. W dodatku do gazety „Komsomolskaja Prawda” autor z rozbrajającą szczerością przyznaje, że w jego kraju każdy zdrowy człowiek może zostać uznany za schizofrenika i umieszczony w zakładzie psychiatrycznym. Szczególnie dotyczy to obywateli, którzy wykazują negatywne nastawienie do marksizmu-leninizmu, wykazują niezdrowe zainteresowanie religią i naukami z tzw. „pogranicza”.

 

Dr Zajcew – który tymczasem zmarł – był przede wszystkim uczonym. Z benedyktyńską cierpliwością zajmował się problemami istnienia życia pozaziemskiego i przyjmował to za wysoce prawdopodobne, że jakaś kosmiczna Inteligencja już swego czasu odwiedziła Ziemię. Tym sposobem wszedł on w konflikt z oficjalna marksistowsko-leninowską doktryną, która była odporna i „nieprzemakalna” na takie nowatorskie idee, zaś Zajcew nie miał najmniejszej ochoty zdradzić swe poglądy i koncepcje. Kosztowało go to stanowisko w AN BSRR i zaprowadziło do szpitala psychiatrycznego.[3]

 

Dobrze, nie chce nic dalej spekulować, ale ten malarz był chyba zdrowy na umyśle? choć obraz wydaje się być niekonwencjonalny, a wręcz paranoidalny to jednak sztuka też ma swoje prawa i dla jednego jakieś czerwone kreski na płótnie to zwykłe bazgroły, a dla innego dzieło sztuki, za które chętnie by zapłacił. Nic o tej jaskini, więc z linka, który udostępniłeś wynika, że taka nie istnieje. Mało jednak obchodzi mnie czy obraz był wykuty czy wygląda na taki. Chodzi o to czy ten artysta współczesny rzeczywiście był świadom tego co tworzy czy miał jakieś zaburzenia psychiczne... Jeśli przyjmiemy pierwszą wersję to prawdopodobnie jest masonem lub miał do czynienia z tą organizacją, a może po prostu była to jego wizja lub sen? Cóż.... Chyba nigdy się nie dowiemy... Z jednej strony pan doktor mógł być "okej" i nie słusznie został odesłany do szpitala psychiatrycznego, a pan, który wykonał dzieło gdzieś tam egzystuje... Z drugiej strony tym malarzem mógł być on sam (czyli Dr. Wiaczesław Zajcew) i wtedy rzeczywiście to fałszywka, to byłoby logiczne, bo osobie z urazem "głowy" nie można ufać do końca.


Użytkownik Khan edytował ten post 06.09.2016 - 12:47

 • 1

#34

Kubala95.
 • Postów: 170
 • Tematów: 6
 • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Ktoś już robił tutaj z tego niedawno sensację, żeby zrobić wzorki nie trzeba wiele - trochę inteligencji i znajomość treści przekazu, można pozorować rzekomą odpowiedź. Poza tym taka komunikacja byłaby fizycznie niemożliwa - po pierwsze nasza wiadomość pokonała znikomy fragment drogi do celu (M13 to ok. 25 tys. lat świetlnych od Ziemi, a wysłano ją ledwie 42 lata temu), po drugie istnienie rozumnego życia w gromadzie kulistej graniczyłoby z cudem - modele pokazują, że egzoplanety mogłyby tam owszem powstać, ale z uwagi na częste kolizje średni czas istnienia takich światów, to chyba ok. 100 mln lat, trudno aby w takim okresie rozwinęły się tam jakieś bardziej złożone organizmy żywe.


Użytkownik Kubala95 edytował ten post 06.09.2016 - 23:11

 • -1

#35

­­ ­­ ­­ ­­ ­­.
 • Postów: 459
 • Tematów: 63
 • Płeć:Mężczyzna
 • Artykułów: 4
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Jak więc wyjaśnisz, że są świadkowie?

 

Polecam ci obejrzeć odcinek serialu: "Starożytni kosmici" na H2 Niedziela 09.10.2016 o godzinie 18:00

Jest to odcinek 8 - Sezon 8 pt. "Kręgi z nieba". Ludzie opisują tam świetliste kule latające nad nimi. Nawet moja babcia o czymś takim wspomniała za czasów kiedy była młoda późnym wieczorem szła z koleżankami i coś jasnego zobaczyła w lesie nad ziemią poruszało się przed nimi. Opisała to jako zjawę, ale później dodała, że tak naprawdę nie wie co to było. Podobnie w tym odcinku pewien człowiek opisał jak siódmego lipca 2007 roku wybrał się na biwak, jak sam stwierdził zauważył pewien szczegół. Była to zbieżność datowa, która wynosiła 3x7 7.07.07 czyli 777.

 

Kiedy już dotarł ze znajomymi na miejsce, zauważył wielkie świecące kule nad ziemią. Po jakimś czasie wzór kręgu był już gotowy, a w dodatku zaawansowanie skomplikowany. Jak w jedną noc ktoś mógł to zrobić? przecież nie deska... Bądźmy poważni, mimo iż serial taki czasem nie jest, ale wiele można z niego wyciągnąć. Poza tym w Ameryce odnotowuje się każdego roku jakieś porwania. Możesz nie wierzyć w obcych, ale to co się wyprawia jest naprawdę dziwne. Obce! nie wiemy kto za tym stoi. Dlaczego? jest wiele tajemnic, a więc wątpimy i próbujemy je jakoś rozwiać, ale "chyba" tutaj nie pomoże. Trudniej jest mieć pewność. Oczywiście też jestem tego zdania, że w naszej galaktyce ciężko o planetę podobną do naszej, stwarzającą warunki do życia, z idealną orbitą, lecz w innej? istnieje już większe prawdopodobieństwo.


Użytkownik Khan edytował ten post 05.10.2016 - 20:27

 • 2

#36

Wszystko.
 • Postów: 9444
 • Tematów: 72
 • Płeć:Mężczyzna
 • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Bądźmy poważni, mimo iż serial taki czasem nie jest, ale wiele można z niego wyciągnąć. Poza tym w Ameryce odnotowuje się każdego roku jakieś porwania.

 

No właśnie, bądź poważny. W ameryce miliony ludzi twierdzą, że zostali porwani przez kosmitów. Tam jest taka moda na wiarę w ufo, istnieje wiele różnych sekt które opierają się na takiej wierze.

#37

­­ ­­ ­­ ­­ ­­.
 • Postów: 459
 • Tematów: 63
 • Płeć:Mężczyzna
 • Artykułów: 4
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Popatrzmy zatem na Europę, ma ktoś jakieś info? sam nie sprawdzałem, bo częściej zachód o tym krzyczy, a więc nie szukałem jak to się ma na naszym lądzie. Podobno w Anglii są jakieś kręgi, a w Polsce to nie wiem... Kojarzy mi się tylko "wylatowo" eh.


 • 0

#38

Kwarki_i_Kwanty.
 • Postów: 278
 • Tematów: 38
 • Płeć:Mężczyzna
 • Artykułów: 10
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Oglądając film "Alien Contact: Outer Space (2017)", z którym można zapoznać się za pośrednictwem "Netflixa" ( film dostępny jest z polskimi napisami), również spotkałem się z omawianą tam tajemnicą piktogramu "Arecibo Message". Również lektor, który przekazywał informacje w filmie, w którym główną treścią jest wszystko to, co związane jest z obecnością Istot Pozaziemskich na naszej planecie i ich zaawansowaniu technologicznym, wspomniał o tymże piktogramie, jako do dziś niewyjaśnionym fenomenie. Mało tego, gdzieś pod koniec filmu uwypuklona została pewna historia, która przydarzyła się w 1977 roku, podczas transmisji telewizyjnej. Transmisję zakłócił dziwaczny, niesamowicie zniekształcony, trzeszczący głos, mówiący powoli i dostojnie. Głos był ludzki, albo humanoidalny, czy też jak kto woli, należący do rasy istot naczelnych - hominidów. Wypowiadał on stanowcze, długo zapadające w pamięć, nawet tym, którzy dziś słuchają tego nagrania, słowa. To coś lub ten ktoś, kto je wygłaszał uważa się za głos Vrillonu i jest przedstawicielem Cywilizacji Ashtaru... Dłużej nie spoilerując, nie pisząc o tym, co przekazywała w tej ,,niby-transmisji" ta istota, chcę tylko zachęcić Was do zapoznania się z tym nagraniem; link transmisji wrzucam poniżej w youtube'owskim odnośniku. 

 

https://www.youtube....H3JJh-GM&t=155s


Użytkownik Kwarki_i_Kwanty edytował ten post 18.08.2019 - 16:46

 • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych

stat4u