Skocz do zawartości


Zdjęcie

Fakty 22.12.2007 - UFO nie ma!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
25 odpowiedzi w tym temacie

#1

Fallriv.
  • Postów: 21
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Właśnie przypadkiem natrafiłem na materiał poświęcony fenomenowi UFO w Faktach na TVN, przesłanie materiału było jasne - UFO nie istnieje!

Pokazano chyba wszystkie możliwe Fake'i z sieci i dano sie wypowiedzieć "ekspertom"
Czyżby robiło sie zbyt niebezpiecznie i potrzebna była ingerencja mediów? Czyżby UFO stawało sie dla ludzi coraz bardziej prawdziwe niż dotąd?

Niestety nie nagrałem tego materiału, nie wiedziałem, że to pokarzą... mam nadzieje, że ktoś to zrobił za mnie i sami będziecie mogli obejrzeć :)
Dla tych co widzieli, co o tym sądzicie?

Ps.
Nie wiem czy to dobre miejsce, więc proszę o przeniesienie wątku, jeśli nie trafiłem:)

  • 0

#2

Bomaw.
  • Postów: 231
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Ja to ogladalem, ale nie przemowily do mnie 'argumenty' sceptykow, ze ufo nie ma. Pokazany byl miedzy innymi filmik z ataku na WTC, na ktorym widac bylo maly, szybki obiekt latajacy, ktory po chwili zniknal. Co na to sceptycy? Spucili powietrze z balona i sie ciesza.. Wtf?

Zapewne niedlugo na youtube ukaze sie ten material z faktow, wystarczy tylko sprawdzac ;)
  • 0



#3

Lis.

    jeden, jedyny i prawdziwy

  • Postów: 638
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Niom też to widziałem, najlepszy był moment relacji mieszkanki Katowic ;)
  • 0



#4

Lerlitz.
  • Postów: 229
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Pokazany byl miedzy innymi filmik z ataku na WTC, na ktorym widac bylo maly, szybki obiekt latajacy, ktory po chwili zniknal. Co na to sceptycy? Spucili powietrze z balona i sie ciesza.. Wtf?



i w tym momencie buchlem smiechem xD ciekawie co to byl za "balon" ktory polecial zatrzymal sie, i pozniej jak torpeda wystrzelil :) na pewno ten "genialny" ( <-- tu ironia) astronom znalazl by jakies wyjasnienie :) albo teee filmiki ktore sa oszustwami :D ... po prostu FAKTY znalazly temat do posmieliska ;)

Użytkownik Lerlitz edytował ten post 22.12.2007 - 20:40

  • 0

#5

Heiser.
  • Postów: 260
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja to ogladalem, ale nie przemowily do mnie 'argumenty' sceptykow, ze ufo nie ma. Pokazany byl miedzy innymi filmik z ataku na WTC, na ktorym widac bylo maly, szybki obiekt latajacy, ktory po chwili zniknal. Co na to sceptycy?


Zgadzam się, "wyjaśnienie" z balonem było wręcz śmieszne, ale ten przypadek to akurat fake, zrobiony przez uczniów akademii filmowej. Gdzieś o tym było także na forum - radzę poszukać.
  • 0

#6

Chessman.
  • Postów: 1031
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

A już myślałem, że zaczyna się coś w tej kwestii zmieniać w mediach, a tu jak na ironie, równocześnie kiedy pojawił się projekt disclosure, w mediach takie bzdury gadają i nie wstyd im :]
  • 0

#7

bini.
  • Postów: 163
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Na dodatek pokazali same fakowe filmy i zdjęcia. To tak jest jak się w telewizji zatrudnia się ludzi którzy nie mają bladego pojęcia w temacie który aktualnie realizują. Bardzo fajnie by było gdyby ta pani, którą ścigało ufo, przedstawiła na łamach forum swoją historię i zdjęcia. Jesteśmy z panią ;)
  • 0

#8

exio.
  • Postów: 492
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

tez to widzialem

zgadzam sie z nimi
  • 0



#9

Wolfenstein211.
  • Postów: 65
  • Tematów: 7
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

tez to widzialem

zgadzam sie z nimi


A moze nam powiesz czemu sie z nimi zgadzasz?
  • 0

#10 Gość_Inga Apsara

Gość_Inga Apsara.
  • Tematów: 0

Napisano

Materiał wyemitowany wczoraj o godz. 19.00 w głównym wydaniu Faktów TVN był zaprawdę żenujący. Dziennikarze dostali namiary na świadka od organizacji NPN, o czym nawet nie wspomniano, wbrew zawartej umowie. Przykro, że tak się zachowali. Zresztą, no comment.

Użytkownik Inga_Edyta edytował ten post 23.12.2007 - 12:54

  • 0

#11

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

I czemu klamiesz ? byl to jak najbardziej obiektywny material, TVN nie twierdzil nigdzie, ze UFO nie ma, tylko jeden czlowiek, a potem byla wypowiedz ufologa jako riposta. Dla Ciebie pewnie bylo by najlepiej, gdyby wypowiadali sie sami ufolodzy, bo obiektywizmu boicie sie jak ognia.

Pokazany byl miedzy innymi filmik z ataku na WTC, na ktorym widac bylo maly, szybki obiekt latajacy, ktory po chwili zniknal. Co na to sceptycy? Spucili powietrze z balona i sie ciesza.. Wtf?


Sceptycy to na to, ze ten filmik to znany fake telewizji scifi.com, reklamowka z aktorami, o czym widac nawet dziennikarze TVNu i bohaterzy materialu nie wiedzieli.

... po prostu FAKTY znalazly temat do posmieliska


nigdzie nie widzialem tam posmieliska, ani jakichs cynicznych komentarzy (oprocz tego jednego czlowieka, ktory nie byl jedynym bohaterem materialu), ja nie rozumiem czemu naciagacie i pomijacie inne komentarze np. swiadkow, czy ufologa. Natomiast prowadzacy - pelna kultura i powaga.

Na dodatek pokazali same fakowe filmy i zdjęcia. To tak jest jak się w telewizji zatrudnia się ludzi którzy nie mają bladego pojęcia w temacie który aktualnie realizują.


Nie chce byc zlosliwy, ale czy jest cos lepszego do pokazania niz to co pokazali ? jak dla mnie to byly akurat najbardziej efektowne, a co do fakow... nie bede sie wypowiadal :P
  • 0

#12

może tak może nie.
  • Postów: 504
  • Tematów: 17
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Tak byśmy wiedzieli o czym rozmawiamy, ten 3 minutowy materiał do obejrzenia w tym miejscu
  • 0

#13

Halloween.
  • Postów: 516
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Obejrzałem...Nic ciekawego :o Znów tylko opinie, nie mające żadnych dowodów.
  • 0

#14

kenio.
  • Postów: 80
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

I czemu klamiesz ? byl to jak najbardziej obiektywny material, TVN nie twierdzil nigdzie, ze UFO nie ma, tylko jeden czlowiek, a potem byla wypowiedz ufologa jako riposta. Dla Ciebie pewnie bylo by najlepiej, gdyby wypowiadali sie sami ufolodzy, bo obiektywizmu boicie sie jak ognia.


Gdzie tam widac obiektywizm? program byl przedstawiony z gory sceptycznie, kladziono nacisk na pokazanie glownie nieprawdziwych rzeczy, np. chyba 5 filmow fake'owych(po co to? zeby z gory pokazac ze takie filmy sa robione graficznie?), wiecej "faktów" mowiacych za sceptykami tak jak ten smieszny balon fizyka i ogolnie fizyk mial napewno wieksze pole manewru od domniemanego "najwiekszego badacza ufo" czy tych pań ktore tam byly

Na dodatek pokazali same fakowe filmy i zdjęcia. To tak jest jak się w telewizji zatrudnia się ludzi którzy nie mają bladego pojęcia w temacie który aktualnie realizują.


Nie chce byc zlosliwy, ale czy jest cos lepszego do pokazania niz to co pokazali ? jak dla mnie to byly akurat najbardziej efektowne, a co do fakow... nie bede sie wypowiadal :P


efektowne moze i sa, ale 100% nieprawdziwe i ktos widzac cos takiego raczej odrazu pomysli ze to jakis zart widzac np "ufo z haiti" Napewno jest wiele lepszych filmow niz to co pokazali. Do tego tak jak w wiekszosci "Obiektywnych" programow o ufo, na sam koniec nasilają na odbiorce slownie i graficznie ze ufo to jednak nie prawda.
  • 0

#15

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Nie kladziono na nic nacisku, to tylko wasza interpretacja zalatujaca juz pod lekka paranoje. Nie przedstawili lepszych filmikow, bo nie sa zainteresowani tematem (czego przykladem ejst wlasnie pokazanie fake'a jak ufo kolo WTC, a oni o tym nie wiedzieli). Takze nie mow, ze oni specjalnie osmieszaja fenomen ufo, bo co najwyzej wynika to z braku wglebienia sie w temat. I ponawiam swoje pytanie, proszac o materialy, ktore nie sa fake'ami i sa lepsze niz te pokazane.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych