Skocz do zawartości


Zdjęcie

Korekta regulaminu koniecznie potrzebna.


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
63 odpowiedzi w tym temacie

#61

DeadAcc.
  • Postów: 73
  • Tematów: 0
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No właśnie mi o to chodzi, żeby dodać te parę osób więcej, które wiedzą co robią, żeby zdawali sobie sprawę, kiedy do czynienia mają z dziećmi Neo, a kiedy z poważnym tematem (albo, niech użytkownicy coś wniosą, jak pojawi się temat dziecka Neo, to zamiast dyskutować, parenaście osób niech da post "Do zamknięcia, dziecko Neo" i może wtedy moderatorzy będą pewni co zamykać, a co nie :] )

Użytkownik Shidobu edytował ten post 20.12.2007 - 15:26


#62

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Przecież można założyć że, z przysłowiowego dziecka Neo wyrasta dojrzały użytkownik :-).
Można zastanowić się nad strukturą forum.
Teraz kwestią podstawowa jest zamykanie forum przez moderatorów, nie zawsze posiadających wiedzę merytoryczną.
Tutaj widzę problem.



#63

michalp.
  • Postów: 1792
  • Tematów: 98
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Dosyć tej obrzydliwej hegemonii..., zbieram się do jednych z ostatnich postów na tym forum (przypominającego paranormalnego wręcz denata wśród for) aby definitywnie przekonać się czy warto jeszcze tutaj zaglądać.

Chciałbym wreszcie otrzymać jasną i merytoryczną opinię szefa serwisu i zakończyć te przepychanki.

Wszystko co chciałbym wiedzieć znajduje się w pierwszym poście tego tematu.

#64

Alyna.
  • Postów: 328
  • Tematów: 14
  • Płeć:Kobieta
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

@Przemo
Wiedziałam, że to Ty się odezwiesz... powiem Ci czemu nie pisze tyle postów co kiedyś. Forum po prostu zrobiło się nudne. Od czasu do czasu trafi się jakiś ciekawy temat, ale niestety to nie to co kiedyś. A zaglądam tu tylko dlatego bo mam nadzieję, że to forum ożyje bo cokolwiek sobie myślisz o mnie ( a pewnie nie myślisz dobrze) to ja to forum lubię i poznałam tu ciekawych ludzi, z którymi mam do dzisiaj kontakt, więc co nieco zawdzięczam VRP.

I nie odwracaj kota ogonem twierdząc, że narzekam, choć przecież pozwala mi się tu pisać krytykę, ponieważ ja stwierdziłam tylko, że straszy się warnami za lekki off top lub śmianie sie z głupoty niektórych zakładanych tematów, a nie za krytykę i wyrażanie własnego zdania.

@`Pi3gi~aka`Michał
Wątpię żebyś się doczekał reakcji admina niestety i wątpię też żeby jakikolwiek mod lub Smod Ci odpowiedział na to pytanie. Niewygodne pytania się ignoruje...

Użytkownik Aylinn edytował ten post 20.12.2007 - 18:10



 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych