Skocz do zawartości


Zdjęcie

Korekta regulaminu koniecznie potrzebna.


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
63 odpowiedzi w tym temacie

#46

michalp.
  • Postów: 1792
  • Tematów: 98
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Zgadza się przemo, właśnie sobie to uświadomiłem, źle trafiłem kapituluje i żegnam.

Proszę administrację paranormalne.pl o usunięcie mojego konta ~`Pi3gi bezpowrotnie.
Pozdrawiam.

Użytkownik `Pi3gi~aka`Michał edytował ten post 16.12.2007 - 09:59


#47

Bobek.
  • Postów: 476
  • Tematów: 30
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Zgadza się przemo, właśnie sobie to uświadomiłem, źle trafiłem kapituluje i żegnam.

Proszę administrację paranormalne.pl o usunięcie mojego konta ~`Pi3gi bezpowrotnie.
Pozdrawiam.


Nie przesadzaj...

#48

cisz.

    Realizm Magiczny

  • Postów: 832
  • Tematów: 33
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Weź się Michał nie wygłupiaj. Co to za dramatyczne gesty?
Poza tym nie usuwamy kont.



#49

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Zamknięcie tematu powinno nastąpić wtedy, kiedy temat zostanie wyczerpany.
Jeśli staje się nie aktywny, można dać go do działu np. archiwum, tematów otwartych...
Jak ktoś do niego wróci, zaczynając pisać na nowo, osoba odpowiedzialna powinna je połączyć.
Do tej pory nie dostałam odpowiedzi dlaczego został zdjęty mój post. Pomimo, iż zwróciłam sie o wyjaśnienie.
Zawsze taka informacja powinna być jasna i nie ostateczna. Myślę tutaj o decyzji moderatora.



#50

Kaiochin.
  • Postów: 283
  • Tematów: 36
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 8
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

a może rozwinąć strukture opiekunów Paranormalne.pl i dodać nową grupę ''obserwatorów'' spośród kilkunastu bardziej ''zaawansowanych'' użytkowników. Któży będą ewentualnie gdy zajdzie taka potrzeba, zgłaszać tematy do zamknięcia ? Do nich będą również wysyłane raporty zwykłych użytkowników o zamknięcie tematów. Jeśli oni będą uważać ze temat jest to zamknięcia będą wysyłać raport to moda



#51

Kaiochin.
  • Postów: 283
  • Tematów: 36
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 8
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

dobrze ale chodzi mi zeby władza ustawodawcza i wykonawcza nie była w tej samej osobie. Wiesz odrębna grupa do ktorej wszyscy mogli by wysyłac wiadomosci z propozycjami zamknięcia tematów. I sami by się tylko tym zajmowali. Wiesz musieli by tylko wyszykiwac tematy i wysyłac raporty do modów aby je zamknęli



#52

Alyna.
  • Postów: 328
  • Tematów: 14
  • Płeć:Kobieta
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

No pewnie, że moderator brzmi ładniej, słowo "sprzątacz/ka" nie kojarzy się z grupą trzymającą władzę. Słowo moderator albo nawet lepiej, super moderator brzmi już o wiele lepiej i daje ludziom do zrozumienia, że powinni sie pilnować bo kto wie kiedy zaatakuje ich Czerwona Kropka za złamanie regulaminu...

#53

Kaiochin.
  • Postów: 283
  • Tematów: 36
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 8
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Ayl swietny post :lol ale wracając do sytuacji w takim razie , jak zamierzacie ulepszyć i poprawić prace portalu? bo szkoda żeby ludzie tacy jak michał odchodzili :/



#54

Kaiochin.
  • Postów: 283
  • Tematów: 36
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 8
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

udzieliłeś odpowiedzi jak ksiądz na pytanie dlaczego ludzie umierają... Chodzi o to że ludzie któży wnoszą coś na forum zrażają sie troche tym że serwis... po prostu zaczyna się psuć. Fakt ze to Eury włada forum i to on tu jest ''panem i władcą'' ale gdyby nie ludzie tacy jak Michał, NamalowanyPrzezSmutek, Above, Snajper88, Aylinn, Pyziak, Lachowicz i inni to to forum nie było by tym, czym jest. Powinna sie zmniejszyć liczba ''wszechmogących'' stawiaczy czerownych krop, a zamiast nich zrobic pomocników ze zmnieszoną władzą :)



#55

Snajper88.

       Były moderator           Były 'szef' tłumaczy

  • Postów: 204
  • Tematów: 15
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Kaiochin ale mnie wyróżniłeś :P (ale ja nie moge stwaiać czerwonych krop).
A dla mnie forum to jest bardzo dobrze zorganizowane. A, że teraz troche przycichło to nic dziwnego. Wkońcu święta idą i ludzie mają mało czasu. No i to jest forum o tematach paranormalnych, a zjawiska te nie występują masowo. Trzeba poczekać. Po nowym roku na forum znowu będzie pojawiało się po kilka tematów i kilkadziesiąt postów ;)

Pozdrawiam. Wesołych świąt i szczęśliwego Nowego Roku :D



#56

Alyna.
  • Postów: 328
  • Tematów: 14
  • Płeć:Kobieta
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

No właśnie problem w tym, że pojawia sie dużo jakiś tematu, które są po prostu bzdurne. Rozumiem, że jest wielu użytkowników i część z nich to dzieci neo, ale ostatnio to mam wrażenie, że się robi z tego forum policyjne. Byle odejście od tematu, napisanie posta żartobliwie i już ostrzeżenie, że sie łamie regulamin, bo sie off topuje albo wyśmiewa z tematu.
Rozumiem, że moderator to tylko człowiek i czasami nie jest w stanie załatwić wielu rzeczy naraz, ale mam wrażenie, że ostatnimi czasy to forum popsuło się i to bardzo. Zresztą skoro sam administrator pisze, że decyzje zależą od widzimisię moda no to coś jest nie tak i to bardzo. Zresztą administrator do dzisiaj nie wypowiedział się w temacie, a mody będą trzymać ze sobą i praktycznie problem zostanie nierozwiązany.
No oczywiście jest opcja, ze któryś mod pójdzie po najprostszej linii oporu i zamknie temat ucinając dyskusję.

#57

Kaiochin.
  • Postów: 283
  • Tematów: 36
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 8
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

podpisuje sie do posta powyżej. Bycie modem to jest jakaś odpowiedzialność i obowiązek. Osoby które się zgodzily nimi zostać wiedzialy dokładnie co robią wiec sory Snajper ale nie można tego tłumaczyć brakiem czasu. Po tego typu zachowaniach jakie widać niejednokrotnie na forum można zacząć nabierać wrażenia że to forum nie jest dla nas - użytkowników tylko dla modow, ktorzy zaczynają spełniać swoje marzenia o panowaniu nad swiatem.... ooo może zrobic taki artykulik do działy teorii konspiracyjnych?? Mody po inwazji czerownych krop przejmują forum - następny cel - Waszyngton. oh sory chyba zaczynam robic off topa dajcie mi warna :/



#58

DeadAcc.
  • Postów: 73
  • Tematów: 0
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Hmm... 10 moderatorów, 6 super moderatorów i jeden admin...
Może mi się wydaje, ale obsługa składająca się z 16/17 osób, to nieco za mało na ok. 7 tyś użytkowników (nawet jeśli te 30% nic nie pisze, to i tak nieco mało).
Dwa, że każdy ma swoje życie i nie ma czasu siedzieć 24h/dobe i pilnować wszystkiego...
Może, czas by zwiększyć liczbę obsługi? Zgodnie z zasadą dziel i zarządzaj, łatwiej by było, gdyby jedna osoba nie musiała zajmowac się setkami tematów dziennie (no dobra, trochę pewnie przesadziłem).
Tak mi się tylko wydaje, że są pewne niedobory...

#59

mithrandir.

    Pan Satyros

  • Postów: 531
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Dwa, że każdy ma swoje życie i nie ma czasu siedzieć 24h/dobe i pilnować wszystkiego...


Problem w tym, że jesli jakiś mod już robi to co ma robić, to nie robi tego w sposób prawidłowy. Zamyka sie tematy gdzie mogą coś przynieść ( np temat o tescie ) a toleruje sie wpisy dzieci neo nabijających kolejną cyfre pod awatarem.

Może, czas by zwiększyć liczbę obsługi? Zgodnie z zasadą dziel i zarządzaj, łatwiej by było, gdyby jedna osoba nie musiała zajmowac się setkami tematów dziennie (no dobra, trochę pewnie przesadziłem).


Nawet 100 modów i 3 adminów nie powstrzyma fali dzieci neo zalewających to forum od dłuższego czasu, (jednak w ostatnich tygodniach to już lekka przesada) Potrzeba kilku/kilkunastu naprawde odpowiednich, dojrzałych, sumiennych ludzi aby nie zdarzały się sytuacje takiego typu, jak wspomniane w temacie.

Użytkownik mithrandir edytował ten post 20.12.2007 - 15:15




#60

Kaiochin.
  • Postów: 283
  • Tematów: 36
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 8
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

wiesz to juz nie chodzi czy są doświadczeni czy nie tylko chodzi o współprace, żeby to wszystko jakoś śmigało




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych