Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jakie jest twoje senne "ja"?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
82 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Jakie jest twoje senne "ja"? (267 użytkowników oddało głos)

Jakie jest twoje senne "ja"?

  1. Zachowuję się w snach tak samo jak w rzeczywistości. (86 głosów [32.21%])

    Procent z głosów: 32.21%

  2. Głosowano To osoba którą chciałbym być. (54 głosów [20.22%])

    Procent z głosów: 20.22%

  3. W każdym śnie jestem inną postacią i zachowuję się inaczej. Nie ma reguły. (71 głosów [26.59%])

    Procent z głosów: 26.59%

  4. Jest moją zupełną odwrotnością. (10 głosów [3.75%])

    Procent z głosów: 3.75%

  5. To idiota! Robi najgłupsze rzeczy pod słońcem i jeszcze się z tego cieszy! (27 głosów [10.11%])

    Procent z głosów: 10.11%

  6. Nie pamiętam moich snów. (19 głosów [7.12%])

    Procent z głosów: 7.12%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#16

Danki.
  • Postów: 360
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

ja w swoich snach jestem sobą. nawet jak mam jakieś moce albo role narzuconą przez sen to nadal myśle jak ja

#17

PerfectShadow.
  • Postów: 36
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Odpowiedź druga od dołu. Także poza rzeczywistością senną :D

#18

mevq.
  • Postów: 101
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Pierwsza odpowiedz :)
Z tym że w snach bywają sytacje z którymi w normalnym życiu ciężko się spotkać. Można więc się wykazać ;] Ale większość moich snów to sny zwykłe, optymistyczne w których zawsze jestem w najlepszej formie. Mimo że rzadko kiedy mam świadomy sen (zdązyło się 2 razy) to za to mimo to fajne rzeczy mi się przytrafiają w snach i jakos nie zastanawiam sie ze to musi byc sen bo latam, bo ktos do mnie strzela... po prostu ,,jestem" :) taki jak w rzeczywistości. I mam takie same cechy charakteru jak w ,,realu". Nie wiem czy to dobrze czy źle ale mi to pasuje :D

#19

Snajper88.

       Były moderator           Były 'szef' tłumaczy

  • Postów: 204
  • Tematów: 15
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Ja zaznaczyłem, że nie pamiętam snów. Ale tak naprawde raczej mi się nie snią żadne. Rano budzik nagle mnie budzi z głębokiego snu (czyli bez snów). Wynagradzam to sobie w weekendy - budze się rano, leże z zamkniętymi oczami (do 10-11 h :P ) i sobie wyobrażam sny (tak jakby świadomy sen, tyle że na takiej pół jawie ;) )



#20

Bluski.
  • Postów: 14
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja jestem soba, chociaz otoczenie ma wplyw na mnie, np jesli w snie chodzi o to ze wszyscy sa zmeczeni to i ja bede, ale zawsze mysle po swojemu.

#21

Ciszu.
  • Postów: 211
  • Tematów: 23
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Prawdziwy w życiu, prawdziwy we snach.

#22

Marian666.
  • Postów: 20
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

U mnie wszystko zależy od sytuacji. Czasem zachowuję się jak bandyta, a czasem aż chciałbym siebie pochwalić :D Przykłady? Pamiętam jak śniło mi się, że byłem cholernie wkurzony i bardzo brutalnie maltretowałem swoją rodzinę. Innym razem śnił mi się atak terrorystyczny na jakimś torze F1 (w Polsce to było) i ratowałem postrzeloną w nogę koleżankę. Czyli - pełna gama zachowań ;)

#23

Cashpoint.

    egoism

  • Postów: 641
  • Tematów: 126
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

W każdym śnie jestem inną postacią i zachowuję się inaczej. Nie ma reguły.
To zależy jeszcze od tego czy w ogóle pamiętam sen xD . Jeśli tak to najczęściej trochę różnie sie od rzeczywistości. Często mam jakieś nowe cechy charakteru albo umiejętności. Czasem tez zdarza mi sie mieć świadomy sen, w którym np. uciekając od kogoś w danej chwili unoszę sie jak najwyżej w niebo aby mnie nie dogonili xD .



#24

glinas.
  • Postów: 82
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Od dłuższego czasu co noc mam sny i wszystkie pamiętam.. w każdym zachowuje się inaczej i robie rzeczy których w realnym życiu nie odważyłbym się zrobić. Troche mnie męczy to, że co noc mam sen, a akcja tych snów w 90% toczy się w nocy.

#25

Don Wasyl.
  • Postów: 7
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja podobnie jak większość, jestem sobą. Nawet za bardzo xD
W snach odwrotnie jak osoba wyżej boje się podejmować wielu decyzji i robię tak jak normalne w życiu. Unikam niebezpieczeństw i kłopotów.
Potem żałuje że inaczej nie postąpiłem... gdy uświadamiam sobie iż to tylko sen ;]
Aczkolwiek zdarzają się wyjątki ;D

#26

Mr. Mojo Risin'.
  • Postów: 988
  • Tematów: 23
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jestem sobą. Zawsze. Mam mgliste wspomnienia snów, gdzie obserwowałem innych ludzi - ale mnie tam nie było. Najgorsze, że wokół mnie nic nie jest realne, np. miałem "dwuetapowy" sen (tzn. raz mi się śnił normalnie, a po jakimś czasie "ciąg dalszy"), w którym gonił mnie tyranozaur po mojej wsi xD

Edit. Sny mam do tego b. realne, niektóre aż za bardzo (jak ten z dinozaurem ;) ). Po prostu czułem adrenalinę i pamiętam wyraźnie takie sny.

Użytkownik Mr. Mojo Risin' edytował ten post 27.12.2007 - 00:34




#27

vcore.
  • Postów: 833
  • Tematów: 26
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ja mam bardzo rzadkie sny , zazwyczaj zabijam albo jestem zabijany z przewagą na to drugie

#28

shoter.
  • Postów: 41
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

raz zachowuje się jak idiota (przykład...głupi sen w którym podnosiłem(!!!) domy i sprawdzałem czy ser jest twardy(był pod domem)

Czasami jak bandyta(Uciekam przed policją)

Po prostu różnie

#29

darokrol.
  • Postów: 729
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

brak poprawnej odpowiedzi, w snach jestem sobą, ale nie zachowuje się jak ja, robię głupie rzeczy ale się z tego nie cieszę, często są to sny fantastyczne ale nigdy przyjemne, raz zabiłem papieża, raz goniły mnie wielkie psy, raz byłem w grze GTA SA

no ale zwykle otoczenie jest takie jakie znam, z różnymi zmianami :)

#30 Gość_21:37

Gość_21:37.
  • Tematów: 0

Napisano

czasami robie rzeczy ktorych bym w fizycznym swiecie nie zrobił za chiny ludowe, czyli np.:

- ruchanie sąsiadki
- strzelanie do każdego kto sie nawinie
- jezda do pracy (ale czołgiem i robienie masakry na drodze)

gdyby sen zamienił sie w LD to pewnie bym przestał, ale za cholere nie moge wpaść na to, że to sen :/


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych