Skocz do zawartości


Zdjęcie

13 grudnia...


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
30 odpowiedzi w tym temacie

#16

WTK.
  • Postów: 79
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

nie jak najbardziej nie jest naciągane ponieważ dzisiaj opowiedzialem cala ta historie ze snem i wypowiedzia kolegi o arabie koleżanka mi powiedziala że jej koleżanka 12 letnia szła w metrze i jakiemuś arabowi wypadł portfel, podniosła go i mu oddała a on jej powiedział "och dziękuje dziewczynko jakie masz dobre serduszko, nie wchodz od metra 13 grudnia..." powiedziała mi że nie potraktowała jej poważnie ale po tym co jej powiedziałem nie wsiądzie jutro do metra.
możecie uznac że ściemniam i zmyślam ale to jest 100% prawdy
powiedz czy ta koleżanka twojej mamy pomogła mu w czymś czy tak po prostu podszedł i powiedział?
po przemyśleniach nasuwaja mi sie 3 myśli
1. (wedlug mnie najmniej prawdopodobna) chcą wmówic ludziom że w metrze bedzie sie działo zeby ich wykurzyc a uderzą na autobusy i centra handlowe
2. uderzą na metro
3. z psychiatryka wyszedł jakis posrany arab i rozpowiada farmazony
ale ten sen? przypadek?

Użytkownik witej92 edytował ten post 12.12.2007 - 19:50


#17

Broken.
  • Postów: 178
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Co mi tam 13 grudnia. W poniedzialek Led Zeppelin gralo i to mi wystarczy.

#18

_Silent_.
  • Postów: 827
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

ROFL
Zamachowcy, którzy chcą wysadzić w powietrze dziesiątki/setki ludzi (w tym kobiety i dzieci) litują się nad przypadkowymi osobami jednocześnie się dekonspirując.
Wy to macie przegrane życie...

#19

WTK.
  • Postów: 79
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ale założe się że gdybyś był z Warszawy (no chyba że jesteś :P ) to do metra byś nie wsiadł :P

#20

Kumartyna.
  • Postów: 45
  • Tematów: 3
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

chmmm ... nie wiadomo czemu, moja komórka już dziś wyświetla datę 13.12.2007. Zastanawiałam się, dlaczego? (całkiem niedawno ustawiałam wszystkie parametry i było ok.)

Użytkownik Kumartyna edytował ten post 12.12.2007 - 20:41


#21

Snajper88.

       Były moderator           Były 'szef' tłumaczy

  • Postów: 204
  • Tematów: 15
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Taa Silent, prawda. Z tego co już zdążyłem się nauczyć na studiach (zarządzanie bezpieczeństwem) to takie zachowanie jest niemożliwe. Ich nie obchodzi (w takiej sytuacji zamachu na metro) kto zginie tylko ile zginie. Ma być jak najwięcej. Zresztą sama ta informacja o ataku to już jest ... zaraz jak to pojęcie było... incydent terrorystyczny - zastraszenie społeczeństwa, w tym przypadku forumowiczów.
Jestem pewny na 93%, że ataku nie będzie. No ale widzicie. Informacja taka powoduje, że te kilka % niepewności jednak jest.



#22

WTK.
  • Postów: 79
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ale mi nie chodzi tylko o arabów, chodzi mi o ten sen który miałem jeszcze przed poznaniem tych dwoch historii z arabem

#23

Marchewa.
  • Postów: 536
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

taak jasne fanatyczni terrorysci ryzykują hańbą, karą śmierci za pomoc "niewiernym", tylko dlatego że dziewczynka podniosła mu portfel :/ ... nawet 12 latek w to nie uwierzy (no o ile jest mądry...)

#24

fifi.
  • Postów: 34
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Młodzież rozsyła plotkę o zamachu w Warszawie

Od paru dni wśród młodzieży krąży plotka, że 13 grudnia lepiej nie wsiadać do warszawskiego metra, bo może dojść do wybuchu bomby. Na Alert dostaliśmy kilka takich powiadomień. - To niepoważny żart, ale nigdy nie bagatelizujemy tego typu informacji - mówi komisarz Marcin Szyndler, rzecznik Komendy Stołecznej Policji.

- Plotkę przyniosła ze szkoły córka i opowiedziała ją przy kolacji w formie żartu - mówi internauta, który się z nami skontaktował. - Podobno kilka dni temu jakiś chłopiec pomógł w metrze kobiecie pochodzenia arabskiego, której upadła torebka. Pozbierał rozsypane przedmioty i oddał jej. Ta podziękowała i powiedziała mu, żeby 13 grudnia nie wsiadał do metra.

Plotka, jak to plotka - opanowała miasto, a zwłaszcza umysły młodzieży. Nie wiadomo, kto pierwszy wymyślił tę historię. Krąży od kilku dni w wielu warszawskich szkołach.

- W ubiegłym roku w okresie przedświątecznym także otrzymaliśmy liczne informacje o możliwości przeprowadzenia ataku bombowego w warszawskim metrze. Sprawdziliśmy co najmniej kilkadziesiąt osób. Wszystkie informacje okazały się fałszywe. W tym roku odebraliśmy już sporo zawiadomień tego typu. Każda wiadomość zostanie przez nas bardzo dokładnie sprawdzona. Nigdy nie bagatelizujemy takich informacji - mówi rzecznik.

Warszawskie metro wyposażone jest w monitoring - na każdej stacji są zamontowane liczne kamery. Oprócz tego stacje patrolowane są przez policjantów w cywilu i w mundurach. Na stacji obecni są także pracownicy Ochrony Metra.

- Metro warszawskie jest miejscem bardzo bezpiecznym. Dowodem na to jest choćby fakt, że mamy tu znacznie mniej zawiadomień o kradzieżach niż np. na Dworcu Centralnym - mówi rzecznik KSP. - Jeśli zaistniałaby taka potrzeba, a wierzę, że tak się nie stanie, jesteśmy w stanie zwiększyć liczbę patroli w okolicy metra.

Źródło: Alert24.pl

Użytkownik fifi edytował ten post 12.12.2007 - 22:26


#25

WTK.
  • Postów: 79
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

no to sprawa arabow chyba rozwiazana ale mi spokoju ten sen nie daje...

#26

Kumartyna.
  • Postów: 45
  • Tematów: 3
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Przyczyną Twojego snu, może być ów plotka.
Ludzkie myśli mają to do siebie, że się udzielają innym. Mogłeś być kompletnie nieświadomy tego, co trafiło do Twojej podświadomości.

Za przykład (do porównania) przedstawię Ci moje osobiste doświadczenie.
W trakcie popołudniowej drzemki, śniło mi się, że konstruuję odpowiedź na bardzo ważną korespondencję.
Okazało się, że mój mąż (przebywający w tym samym pokoju, w którym spałam), w trakcie mojego snu, rozmyślał nad tym, jak odpowiedzieć na ostatnio otrzymane pismo.
Propozycje argumentów, które wytypowałam do ujęcia odpowiedzi (choć trafne) okazały się zbędne - On już o nich pomyślał - właśnie wtedy, kiedy spałam.
Warto dodać, że o sprawie nie rozmawialiśmy wcześniej - stąd wykluczam sugestię.

#27

dombro.
  • Postów: 28
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No. Dziś 13.12 więc wszystko się wyjaśni.

#28

WTK.
  • Postów: 79
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Przyczyną Twojego snu, może być ów plotka.
Ludzkie myśli mają to do siebie, że się udzielają innym. Mogłeś być kompletnie nieświadomy tego, co trafiło do Twojej podświadomości.

no o to właśnie chodzi, pewnie juz slyszałem ta plotke i nawet nie zastanowiłem sie nad tym co nieświadomie podsłuchałem :)

Użytkownik witej92 edytował ten post 13.12.2007 - 15:53


#29

Kumartyna.
  • Postów: 45
  • Tematów: 3
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Z tego też powodu jestem zwolennikiem obszernej weryfikacji snów. Czasem banalne, nic nie znaczące sytuacje, mające miejsce w czasie dnia, zaobserwowane w mediach, powstałe w naszej wyobraźni w oparciu o przeczytane materiały lub też książki, udzielające się myśli i emocje, tworzą tak bogate obrazy senne, że aż trudno uwierzyć, że ich ostatecznym twórcą możemy być my sami.

Jeśli w zlepionym w powyższy sposób śnie, uda mi się być świadomą, wyciszenie umysłu „resetuje ekran" i na planie zostaje najczęściej to, co ma jakieś znaczenie (osoba, rzecz) albo też do świadomości trafiają zlepki jakichś informacji. Bywa też tak, że nie pozostaje nic, kompletna ciemna przestrzeń, lubię w niej trwać choć z reguły jest ona zapowiedzią ciekawych wydarzeń.

Podsumowując, nie warto umniejszać wartości jakichkolwiek snów. Ważny jest każdy, bo może być on np. źródłem ostrzeżeń, zapowiedzi przyszłych wydarzeń, miejscem spotkań, źródłem wiedzy o „światach”, o ludziach a przede wszystkim o nas samych.

#30

Kabezecik.

    Magia i Miecz

  • Postów: 480
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

aaaaa , no to niezłe masz znajomości <lol2> bajka, nic więcej :]


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych