Skocz do zawartości
Zdjęcie

Człowiek i Planeta - Przewodnik


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1

cisz.

    Realizm Magiczny

  • Postów: 832
  • Tematów: 33
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Człowiek i Planeta - PrzewodnikDrogi Użytkowniku!

Przedstawiam przewodnik po dziale Człowiek i Planeta. Powstał on, by uniknąć problemów i potencjalnych błędów wynikających z umieszczania tematów w niewłaściwych działach.

Dział ten, jak sama nazwa wskazuje, dotyczy przede wszystkim ludzkich działań koncentrujących się wokół naszej planety – Ziemi. To najbardziej naukowy i najmniej paranormalny (poza poddziałem Proroctwa i Wizje) obszar naszego forum. Baza umieszczanych tu informacji opiera się na twardych faktach i zdrowym rozsądku. Pamiętaj o tym zawsze, zanim zdecydujesz się umieścić temat w tym dziale.

Nauka, technika, odkrycia - tutaj umieszczamy informacje o nowinkach ze świata nauki. Mogą one dotyczyć zarówno wynalazków, nowych technologii jak również ciekawych eksperymentów naukowych.

Człowiek i medycyna – dział pokrewny do powyższego. Tutaj jednak koncentrujemy się na zdarzeniach czy nowinkach ze świata medycyny, a także: możliwościach ludzkiego organizmu; rzadkich, niewyjaśnionych chorobach; kontrowersyjnych czy alternatywnych metodach leczenia.

Krucha Planeta - dział szczególnie poświęcony naszej ukochanej planecie Ziemi oraz wszelkim zagrożeniom dla jej przyrody i natury wiążącym się z ludzką działalnością. Jeśli dysponujesz ciekawym materiałem o globalnym ociepleniu, efekcie cieplarnianym, wymieraniu gatunków, kataklizmach i katastrofach ekologicznych a także ochronie środowiska i wielu, wielu pokrewnych tematach, to tutaj istnieje doskonałe miejsce na ich umieszczenie.

Wydarzenia - Na tym skupiamy się na najważniejszych światowych wydarzeniach, kładąc szczególny nacisk na relacje powiązane z konfliktami zbrojnymi oraz wszelkiego rodzaju katastrofami (wyłączając katastrofy naturalne, które mają już swoje forum - "Krucha Planeta"). Na forum "Wydarzenia" dopuszczalne są tylko te tematy polityczne, które mają znaczenie globalne lub bezpośredni związek z tematyką forum (teorie konspiracyjne, nowy porządek świata, terroryzm itp.)

WAŻNE! – nie umieszczamy w tym dziale newsów o codziennych wydarzeniach z polskiej sceny politycznej. Pamiętajmy, to nie jest forum polityczne. Jeśli uważasz, że jakieś wieści z rodzimego politycznego podwórka powinny się tu znaleźć, upewnij się czy jest to wiadomość naprawdę ważna i doniosła. Istnieje temat OT o polityce – jeśli już koniecznie frapuje Cię dyskusja o polskiej polityce.

Proroctwa i Wizje – Jak sama nazwa wskazuje – tutaj umieszczamy przepowiednie.


Przed umieszczeniem tematu skorzystaj z naszej forumowej wyszukiwarki, by upewnić się czy dany temat już nie istnieje.

Dziękuję serdecznie za przeczytanie tego tematu :)

Życzę powodzenia, aktywności i ciekawych dyskusji! – Wasza moderatorka w dziale Człowiek i Planeta.
  • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych

stat4u